Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Ani ani είπε:

καλημερα αγαπη!! οντως μεγαλωσε! εκανα χθες καλλιεργεια οποτε σε 15 μερες θα παρω αποτελεσματα.. Την καμπυλη θα την κανω μεσα του μηνα..παρολα αυτα ο μονος προβληματισμος μου σχετικα με την εγκυμοσυνη ειναι στο σεξ οσες φορες εχουμε προσπαθησει να κανουμε..δεν μπορουμε....εχω ψιλοενοχλησεις ενω κανουμε και για αργοτερα..και γενικα δεν ειναι οπως παλια..οποτε νομιζω οτι θα κανουμε αποχη...:-( Εσεις σε αυτο το κομματι ειστε καλα; εγω εχω επισης πολυ λιγοτερα υγρα..μαλλον ειμαστε καπως αναποδες! Τωρα πως εισαι;;

καλημερα!κοιταξε να δεις εμεις δεν εχουμε επαφες σχεδον καθολου γτ εχω πολλα πετρωματα κ φοβαται κ ο ανδρας μου..φαντασου απο οταν μπηκα στο νοσοκομειο(οκτωμβρη)δεν ειχαμε..βεβαια προχθες το επιχειρησαμε αφου μας ειπε κ γιατρος οκ κ το μονο θεμα που ειχαμε ηταν οτι ημουν αρκετα κλειστη αλλα μετα απο λιγο ολα καλα κανενα προβλημα...μετα απο 1.5χρονο προσπαθειων με επαφες συνεχεια μια μικρη αποχη δε μας πειραζει χαχα...

πρίν από 10 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερααααααααααααα κοριτσια ,καλημερα μανουλες  και μελλοντικες μανουλες!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας ,ρωτηστε με οτι θελετε ,ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη με τα χθεσινα που δεν περιγραφετε!!

καλημερα κοριτσι μου ,εμενα ο γιατρος την πρωτη φορα μου ειπε να κανω οποτε θελω,καμια απαγορευση!!

καλημερα!!!εγω θα σου προτεινα να μην κανετε για το πρωτο τριμηνο..εμενα μ ειπε οχι(κ σε φιλες μου οι δικοι τους γιατροί)γτ δε λειτουργει ο πλακουντας κ ειναι πιο ευάλωτο το μωρο(καπως ετσι)..θα σου προτεινα να μην το ρισκαρεις...για πες τωρα σε ποια μερα εισαι??ποτε θα κανεις ξανα χοριακη??

@Antila καλημερα!!ο γιατροε μου μου ειχε πει μετα το 1ο τριμηνο για να λειτουργησει ο πλακουντας...μια κοπελα(ειχε βιομηχανικη στην 5η περιπου βδομαδα) μου ειπε οτι ο γιατρος της ειπε οτι κακως ειχαν επαφες, αφου ειχε καθυστερηση κ ηξερε οτι υπαρχει πιθανοτητα καθώς προσπαθουν,γτ μπορει να επηρεαστει κ απο αυτο(δεν ειναι απαραιτητο οτι το εχασε επειδη ειχαν επαφες αλλα μπορει να επαιξε ρολο κ αυτο οποτε της ειπε την επομενη φορα να μην το ρισκαρει)...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , ritaki13 είπε:

8-9 μηνες

Δεν ειναι πολυς ο καιρος παντωσ για να στεναχωριεσαι,και αν ο γιατρος σου σου ειπε οτι δεν εχετε καποιο προβλημα και δεν χρειαζονται εξετασεις ειναι θεμα χρονου να τα καταφερετε και τυχης!!Γνωμη μου παντως να συνεχισετε κανονικα τις προσπαθιες με την παρακολουθηση του ωαριου για να εισαι σιγουρη οτι γινονται τις σωστες μερες και αν περασουν και αλλοι λιγοι μηνες ,τοτε να το ψαξεις!! Δεν ξερω και τι ηλικια εχεις βεβαια ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερααααααααααααα κοριτσια ,καλημερα μανουλες  και μελλοντικες μανουλες!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας ,ρωτηστε με οτι θελετε ,ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη με τα χθεσινα που δεν περιγραφετε!!

καλημερα κοριτσι μου ,εμενα ο γιατρος την πρωτη φορα μου ειπε να κανω οποτε θελω,καμια απαγορευση!!

Γιωτα μου πες μας λεπτομερειες!! Πως νιωθεις; Ποτε θα ξανακανεις χοριακη; Θυμισε μου ποσο ηταν η πρωτη και στις ποσες μερες την εκανες;! Δε θυμαμαι!! Και πηρες το γιατρο σου; :) Πολυ χαρηκα για σενα!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Κορίτσια μου τελικά είμαι έγκυος ,χοριακή  129.8 γράφω από το κινητό για να σας ενημερώσω ,τα καφέ τελικά που είχα δεν ήταν περιόδου ,στον υπέρηχο δεν είδαμε και πολλά μια κουκίδα μόνο ,μου είπε δα ξανά πάω για χοριακή τη Δευτέρα  και υπέρηχο ξανά στις 29. 

Όλα μπορούν να συμβούν κορίτσια πιστέψτε το!!

Υγ τα υπόλοιπα και λεπτομέριες αύριο το πρωί ,φιλιά σε όλες

ΣΥΓΧΑΡΤΗΡΙΑΑΑ!!!! μπραβο ρε Γιωτα ολα καλα να πανε και σε 9 μηνες να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι αγκαλια :D 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα!κοιταξε να δεις εμεις δεν εχουμε επαφες σχεδον καθολου γτ εχω πολλα πετρωματα κ φοβαται κ ο ανδρας μου..φαντασου απο οταν μπηκα στο νοσοκομειο(οκτωμβρη)δεν ειχαμε..βεβαια προχθες το επιχειρησαμε αφου μας ειπε κ γιατρος οκ κ το μονο θεμα που ειχαμε ηταν οτι ημουν αρκετα κλειστη αλλα μετα απο λιγο ολα καλα κανενα προβλημα...μετα απο 1.5χρονο προσπαθειων με επαφες συνεχεια μια μικρη αποχη δε μας πειραζει χαχα...

καλημερα!!!εγω θα σου προτεινα να μην κανετε για το πρωτο τριμηνο..εμενα μ ειπε οχι(κ σε φιλες μου οι δικοι τους γιατροί)γτ δε λειτουργει ο πλακουντας κ ειναι πιο ευάλωτο το μωρο(καπως ετσι)..θα σου προτεινα να μην το ρισκαρεις...για πες τωρα σε ποια μερα εισαι??ποτε θα κανεις ξανα χοριακη??

@Antila καλημερα!!ο γιατροε μου μου ειχε πει μετα το 1ο τριμηνο για να λειτουργησει ο πλακουντας...μια κοπελα(ειχε βιομηχανικη στην 5η περιπου βδομαδα) μου ειπε οτι ο γιατρος της ειπε οτι κακως ειχαν επαφες, αφου ειχε καθυστερηση κ ηξερε οτι υπαρχει πιθανοτητα καθώς προσπαθουν,γτ μπορει να επηρεαστει κ απο αυτο(δεν ειναι απαραιτητο οτι το εχασε επειδη ειχαν επαφες αλλα μπορει να επαιξε ρολο κ αυτο οποτε της ειπε την επομενη φορα να μην το ρισκαρει)...

Καλημερα Ελενακι και σε σενα! Εγω φαντασου εχω δει δυο φορες σεξουαλικου περιεχομενου ονειρο με τον αντρα μου αυτη τη βδομαδα :oops: αλλα απο την αλλη σιγουρα δε θελω να κανω σεξ πραγματικα, γιατι νιωθω οτι ειναι πολυ νωρις. Ειναι καπως σκληρη χαμηλα η κοιλια μου, εχω συχνουρια, κατι πονακια που και που, ασε που ειμαι πτωμα γιατι εχω ολη μερα ναυτια και αναγουλες, περα απ την κοπωση. Αρα μαλλον εκτονωνομαι στον υπνο! Θα ρωτησω το γιατρο αυριο απο περιεργεια, ποτε θα μας αφηνε.


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλά μην νομίζεις. .δεν τρελαίνονται όλοι οι άντρες για σε στην εγκυμοσύνη.  Ο δικός μου ένιωθε πολύ περίεργα και ο τι κάναμε το κάναμε μετά από δική μου επιμονή.  Μόλις άρχισε να κουνιέται και το μωρό ούτε που το συζηταγε καν.  Είναι ψυχολογικο κυρίως τοθέμα όταν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.  Παρ όλα αυτά δεν υπάρχει λόγος να απομακρυνθειτε τελείως.  Υπάρχουν άλλαπράγματα που θα μπορούσατε να κάνετε.  Γενικά η διάθεση είναι το πιο καθοριστικό σε αυτή την περίοδο.  Και αν κάνετε κάτι πρέπει να το κάνετε χαλαρά.  Όχι ακροβατικα.  

καλε εννοειται αυτο...και ειναι κ πολυ υπομονετικος..τοσο καιρο τιποτα δεν μου εχει πει..αν κουνιοταν κ ο μπεμπης οντως θα κοβοταν η ορεξη χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Δεν ειναι πολυς ο καιρος παντωσ για να στεναχωριεσαι,και αν ο γιατρος σου σου ειπε οτι δεν εχετε καποιο προβλημα και δεν χρειαζονται εξετασεις ειναι θεμα χρονου να τα καταφερετε και τυχης!!Γνωμη μου παντως να συνεχισετε κανονικα τις προσπαθιες με την παρακολουθηση του ωαριου για να εισαι σιγουρη οτι γινονται τις σωστες μερες και αν περασουν και αλλοι λιγοι μηνες ,τοτε να το ψαξεις!! Δεν ξερω και τι ηλικια εχεις βεβαια ...

ειμαι 33 κ ο αντρας μου 2 χρονια μεγαλυτερος. ναι δε με πηραν κ τα χρονια αλλα ειχα την ελπιδα οτι θα ειχα μεινει εγκυος μετα απο τοσο καιρο. προσφατα ανακαλυωα οτι εχω θυροειδη και αρχισα χαπι κ επισης εχω καμια 10 κιλα παραπανω. δε ξερω αν παιζουν ρολο κ αυτα αλλα εχω απογοητευτει λιγο..ειδικα τωρα που ειδα το ωαριο ειχα τρομερες ελπιδες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα!κοιταξε να δεις εμεις δεν εχουμε επαφες σχεδον καθολου γτ εχω πολλα πετρωματα κ φοβαται κ ο ανδρας μου..φαντασου απο οταν μπηκα στο νοσοκομειο(οκτωμβρη)δεν ειχαμε..βεβαια προχθες το επιχειρησαμε αφου μας ειπε κ γιατρος οκ κ το μονο θεμα που ειχαμε ηταν οτι ημουν αρκετα κλειστη αλλα μετα απο λιγο ολα καλα κανενα προβλημα...μετα απο 1.5χρονο προσπαθειων με επαφες συνεχεια μια μικρη αποχη δε μας πειραζει χαχα...

καλημερα!!!εγω θα σου προτεινα να μην κανετε για το πρωτο τριμηνο..εμενα μ ειπε οχι(κ σε φιλες μου οι δικοι τους γιατροί)γτ δε λειτουργει ο πλακουντας κ ειναι πιο ευάλωτο το μωρο(καπως ετσι)..θα σου προτεινα να μην το ρισκαρεις...για πες τωρα σε ποια μερα εισαι??ποτε θα κανεις ξανα χοριακη??

@Antila καλημερα!!ο γιατροε μου μου ειχε πει μετα το 1ο τριμηνο για να λειτουργησει ο πλακουντας...μια κοπελα(ειχε βιομηχανικη στην 5η περιπου βδομαδα) μου ειπε οτι ο γιατρος της ειπε οτι κακως ειχαν επαφες, αφου ειχε καθυστερηση κ ηξερε οτι υπαρχει πιθανοτητα καθώς προσπαθουν,γτ μπορει να επηρεαστει κ απο αυτο(δεν ειναι απαραιτητο οτι το εχασε επειδη ειχαν επαφες αλλα μπορει να επαιξε ρολο κ αυτο οποτε της ειπε την επομενη φορα να μην το ρισκαρει)...

καπως ετσι βρε Ελενακι κ εγω ειμαι αρκετα κλειστη και λεω μα γιατι;; τελος παντων καλα να ειμαστε και θα το βρουμε αλλους τροπους να περναμε καλα..αγκαλιτσες εξοδους και τετοια.. Περιμενω νεα σου τη Δευτερα εννοειται...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ritaki13 είπε:

8-9 μηνες

@Τονι@ μου, σ ευχαριστω κι εσενα για την απαντηση! Νωρις μου φαινονται εμενα οι 10 εβδομαδες, χαχα! Για να δουμε.

@ritaki13 κοριτσι μου λυπαμαι και καταλαβαινω την απογοητευση σου.. Ομως ειδες, ο γιατρος δεν κρινει οτι χρειαζεται να αγχωνεσαι με εξετασεις κτλ απο τωρα, κανε ακομη μερικους κυκλους προσπαθειες και θα ερθει το μωρακι! Ειναι και θεμα τυχης, δε σημαινει οτι αν πετυχουμε ακριβως την ωορρηξια θα γονιμοποιηθει κιολας.. Ειναι πολλοι παραγοντες που παιζουν ρολο καθε φορα! Δυστυχως δεν ξερω πολυ καλο ανδρολογο για να βοηθησω!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε λεπτομέρειες #ΓΙΩΤΑ78 

Εμείς πάντως στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχαμε καθόλου επαφές του είπε ο γιατρός του άντρα μου για το πρώτο τρίμηνο καλό είναι να μην κι αυτός τοδεσε κορδόνι μετά έβλεπε και την κοιλιά σιγά μην του ερχόταν!Ούτε κι εγώ μπορώ να πω ότι είχα εξάψεις όμως!

Λοιπόν μέτρησα θερμοκρασία 37 κορίτσια! Οπότε έγινε λογικά η ωορρηξία!Θα τη μετράω κάθε μέρα τώρα! Όταν πέσει θα έρθει περίοδος έτσι;

  • Μου αρέσει 2

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , ritaki13 είπε:

ειμαι 33 κ ο αντρας μου 2 χρονια μεγαλυτερος. ναι δε με πηραν κ τα χρονια αλλα ειχα την ελπιδα οτι θα ειχα μεινει εγκυος μετα απο τοσο καιρο. προσφατα ανακαλυωα οτι εχω θυροειδη και αρχισα χαπι κ επισης εχω καμια 10 κιλα παραπανω. δε ξερω αν παιζουν ρολο κ αυτα αλλα εχω απογοητευτει λιγο..ειδικα τωρα που ειδα το ωαριο ειχα τρομερες ελπιδες.

Καλα κανεις επισης που ρυθμιζεις τον θυρεοειδη, αυτο ειναι σημαντικο προκαταβολικα γιατι πρεπει να ειναι οσο πιο σωστα ρυθμισμενος γινεται πριν την εγκυμοσυνη! Και οσο για τα κιλα, δεν παιζουν δα και τοσο ρολο 10 κιλα πιστευω! Αν εσυ νιωθεις καλυτερα να κανεις λιγη διατροφη και γυμναστικη, θα ανεβει ομως η ψυχολογια σου και θα προετοιμασεις το σωμα σου καλυτερα, ισως η ευεξια και η καλη διαθεση ενισχυσουν τις προσπαθειες :) κυριως για ψυχολογικους λογους!

 

πρίν από 6 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Λοιπόν μέτρησα θερμοκρασία 37 κορίτσια! Οπότε έγινε λογικά η ωορρηξία!Θα τη μετράω κάθε μέρα τώρα! Όταν πέσει θα έρθει περίοδος έτσι;

Ναι, αλλα ΔΕΝ θελουμε να πεσει! Χαχα! Καλη επιτυχια κοριτσι μου! :)


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 @Antila @elenakii22

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ!!!

Λοιπον εχουμε και λεμε ,περιμενα περιοδο τωρα στις 9/12 αλλα στις 3/12 ειδα λιγο αιμα στο εσωρουχο και απογοητευτηκα οτι ηρθαν,μετα ειχα μονο στο σκουπισμα καφε βλενες σαν αυτες που εχουμε στο τελος της περιοδο ,πονους στη μεση και στην κοιλια σαν να ειμαι αδιαθετη.Το ραντεβου με τον γιατρο το ειχα κλεισει 1 μηνα πριν γιατι παλι ειχα τα ιδια συμπτωματα οχι βεβαια τοτο νωρις οποτε περασε απο το μυαλο μου οτι κατι εχω παθει (πχ κυστη ,διαταραχη ορμονων ή κατι αλλο χειροτερο).Οποτε εχθες που ειχα το ραντεβου πηγα και εκανα μονη μου μια χοριακη χωρις να ξερω αν θα εδειχνε και κατι γιατι ειναι αρκετα νωρις .

Καθως ημουν στην αναμονη και περιμενα το ραντεβου μου ,μου εσκασε mail απο το μικροβιολογικο με αποτελεσμα 129,8 χοριακησ ,τρελαθηκα ...... για αλλο πηγαινα στο γιατρο και αλλο προεκυψε .

μου εκανε υπερηχο ειδαμε μια μικρη κουκιδα ,μου ειπε να κανω παλι χοριακη τη δευτερα και αν ειναι οκ ,εχει φτασει δηλαδη πανω απο 1000 να τον παρω και να του το πω,αν εχω ακομα καφε θα μου δωσει χαπια αν οχι θα παω στις 29/12 για να δουμε σακο και να ακουσουμε καρδια .

Το ξερω οτι ηταν παρα πολυ νωρις κξαι για την χοριακη και για τα ρεψιματα που ειχα και για την κουραση και την υπνηλια που ενιωθα κι ομως εμενα τα συμπτωματα ηρθαν πριν την καθηστερηση.

Σημειωση : σημερα το πρωι απο περιεργεια και μονο εκανα και τεστ ουρων και δεν εδειξε σχεδον τιποτα ,μονο με μεγενθυτικο φακο και πολυ φως φανηκε αχνα μια γραμμουλα(εχθες δηλαδη μπορει να μην εδειχνε και τιποτα)  ΟΠΟΤΕ   κοριτσια μου ,μην κανετε ουρων πριν να πηγαινετε κατευθειαν για χοριακη.

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Antila είπε:

Καλημερα Ελενακι και σε σενα! Εγω φαντασου εχω δει δυο φορες σεξουαλικου περιεχομενου ονειρο με τον αντρα μου αυτη τη βδομαδα :oops: αλλα απο την αλλη σιγουρα δε θελω να κανω σεξ πραγματικα, γιατι νιωθω οτι ειναι πολυ νωρις. Ειναι καπως σκληρη χαμηλα η κοιλια μου, εχω συχνουρια, κατι πονακια που και που, ασε που ειμαι πτωμα γιατι εχω ολη μερα ναυτια και αναγουλες, περα απ την κοπωση. Αρα μαλλον εκτονωνομαι στον υπνο! Θα ρωτησω το γιατρο αυριο απο περιεργεια, ποτε θα μας αφηνε.

κ που εισαι ακομα...εχω δει απειρα τετοια ονειρα χαχα...δε πειραζει αργοτερα θα μπορειτε να κανετε..κανεις κατι κ κουραζεσαι κ σκληραίνει η κοιλια σου?ειχα κ εγω το πρωτο τριμηνο λιγους εμετους αλλα πολυ ανακατοσουρα οποτε ορεξη μηδεν!

πρίν από 4 λεπτά , Ani ani είπε:

καπως ετσι βρε Ελενακι κ εγω ειμαι αρκετα κλειστη και λεω μα γιατι;; τελος παντων καλα να ειμαστε και θα το βρουμε αλλους τροπους να περναμε καλα..αγκαλιτσες εξοδους και τετοια.. Περιμενω νεα σου τη Δευτερα εννοειται...

ασε γτ ενιωθα λες κ κανω πρωτη φορα σ**....τεσπα μετα απο λιγο ολα καλα αλλα γενικα δεν εχουμε ορεξη συχνα...βασικα δεν ειναι η ορεξη που μας λειπει αλλα αν εχω κ πετρωματα το σκεφτομαστε λιγακι ε κ χάνετε μετα η ορεξη...θα σου στειλω τη δευτερα εννοειται...σηκωθηκα σμρ 8.3 κ λεω κατσε θα κοιμηθω ακομα λιγο ε κ ξεκινησε πηγαινε περα δοθε...κλωτσαγε απο τη μια κλωτσαγε απο την αλλη κ λεω ετσι εισαι κ γυριζω στο πλαι χαχα...ησυχασε μετα δεν ειχε χωρο...

  • Χαχα 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Λοιπόν μέτρησα θερμοκρασία 37 κορίτσια! Οπότε έγινε λογικά η ωορρηξία!Θα τη μετράω κάθε μέρα τώρα! Όταν πέσει θα έρθει περίοδος έτσι;

Μπράβο ντέμι!!!Αρά έγινε!!!Βέαια και μια επαφούλα ακόμα μια χαρά θα ήταν!!!Σε μένα πέφτεί μια μέρα πριν και καμία φορά την ίδια μέρα πρωί!!!Δε ξέρω που λένε μόνο πρωινί θερμοκρασία.Εγώ έχω όλη μέρα!!!Από την ωορρηξία και μετά φτάνω μέχρι 37,3 όλη μέρα και όταν αδιαθετώ έχω 36,2-36,6 πάλι όλη μέρα!!Και όταν ήμουν έγκυος είχα 37,4 στη καθυστέρηση και νόμιζα ήμουν άρρωστη!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρεουλα καλημερα, τι κανετε? διαβασα τα νεακια ολα (γλωσσα δεν βαλατε μεσα τς τς τς) :P

@Ungry girl γλυκια μου σκεψου οτι εγκυος μενεις, αυτο ειναι το θετικο και ας εχεις ενδομητριωση ;) οποτε να σκεφτεσαι θετικα και να ξεκινησεις νεες προσπαθειες

@Elma86 ευχομαι ο επομενος να ειναι πιο τυχερος ;)  αν θες πες μας ημερομηνια αναμονης για να σε αλλαξω στο πινακακι

 

Εγω κοριτσια θα με βγαλω απο το πνακακι δεν υπαρχει λογος να ειμαι, θα με βαλω παλι αν εχουμε κανει καποια σωστη προσπαθεια ( μην γεμιζουμε και τον πινακα χωρις λογο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...