Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Και με αγχώνει και με βοηθάει γιατί μιλαμε ελεύθερα γι αυτό το θέμα.ο άντρας μου είναι αγχώδης γενικα και σίγουρα έχει αγχωθεί αλλά λέμε ότι και να είναι θα το παλέψουμε γιατί το θελουμε παρά πολυ είμαστε αισιόδοξοι τις περισσότερες φορές και κάποια στιγμή θα γίνει το θαύμα!

ο γυναικολόγος μας είπε αφού δεν έχει αρρωστήσει βαριά για να επηρεάσει πολύ το σπερμα του και έχουμε ήδη ένα παιδάκι και κάποιο θέμα να έχει θα το λύσουμε.συμφωνησαμε αρχές του χρόνου να κάνει εξέταση.

εσενα αγχώνεται γιατί ασχολείται πολύ με το θέμα η απλώς βλέπει ότι δυσκολεύεστε και έχει αρχίσει να αναρωτιέται?

Τι πιστεύεις ότι μπορει να έχεις?

Να σου πω την αληθεια επειδη με τα ιατρικα φοβαμαι σκεφτομαι διαφορα απο πολυκυστικες μεχρι μη διαβατες σαλπιγγες. Αλλά ουσιαστικα δεν ξερω οποτε απλα σκεφτομαι πως οτι κ να ειναι λυνεται. Κυριως του το λεω για να μην ανησυχει αν εχει κατι εκεινος... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Μακαρι... Ελπιζω να μην τα παρει κατακαρδα και ο αντρουλης μου! 

Σιγουρα θα παρω το γυναικολογο μου ο αδερφος του ειναι ουρολογος ανδρολογος οποτε ισως μου κλείσει ραντεβού σε εκείνον... Η καλλιέργεια έδειξε ο υπαρχει σταφυλοκοκκος αλλα μου ειπε δεν ειναι κατι και οτι μπορει να μην ειχε πλυθεί πολυ καλα...

Κοριτσια το δειγμα το πηγα μεσα σε 40 λεπτα αλλα το ειχα κατω απο τη μασχαλη μ και μου φανηκε οτι παραζεσταθηκε λετε να επηρεάστηκε ;;;;;;

Το σημαντικο ειναι οτι έγινε κατι οποτε σιγουρα θα ξανα γινει τωρα δεν θα εχεις και το ιδιο αγχος... Ολα καλα θα πανε! 

Γεια σου Μάντη!μηπως μπορεις να μου προτείνεις τον ανδρολόγο που λες?

γιατι ψαχνω κ εγω καποιον και δεν ξερω κανεναν

ευχαριστω!

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

Και με αγχώνει και με βοηθάει γιατί μιλαμε ελεύθερα γι αυτό το θέμα.ο άντρας μου είναι αγχώδης γενικα και σίγουρα έχει αγχωθεί αλλά λέμε ότι και να είναι θα το παλέψουμε γιατί το θελουμε παρά πολυ είμαστε αισιόδοξοι τις περισσότερες φορές και κάποια στιγμή θα γίνει το θαύμα!

ο γυναικολόγος μας είπε αφού δεν έχει αρρωστήσει βαριά για να επηρεάσει πολύ το σπερμα του και έχουμε ήδη ένα παιδάκι και κάποιο θέμα να έχει θα το λύσουμε.συμφωνησαμε αρχές του χρόνου να κάνει εξέταση.

εσενα αγχώνεται γιατί ασχολείται πολύ με το θέμα η απλώς βλέπει ότι δυσκολεύεστε και έχει αρχίσει να αναρωτιέται?

Τι πιστεύεις ότι μπορει να έχεις?

εμεις δεν καναμε συστηματικα αλλα γενικα κανουμε καποιους μηνες ελευθερα. πηγα εγω για τεστ παπ κ μου εκανευπερηχο ο γιατρος κ μου ειπε οτι δε χρειαζεται να κανω αλλη εξεταση και απλα να χαλαρωσω. ο αντρας μου δεν εχει κανει ποτε. αλλα του λεω πχ για φιλες μου που μεινανε κ μου λεει ωχ μη με αγχωνεις λες να εχω καποιο προβλημα? κ καλα κανουμε πλακα αλλα πιστευω οτι το σκεφτεται. αν δλδ αρχισω και του λεω οτι καναμε τον προηογυμενο μηνα πχ σε ολες τις γονιμες και δεν.. φοβαμαι οτι θα φρικαρει λιγο. γιατι ενω δεν εχουμε πει α τωρα κανουμε προσπαθεια. ξερει πχ οτι ημουν στις γονιμες οταν καναμε, οποτε υποθετω εχει αρχισει και το σκεφτεται. κ σκεφτομαι πως να το χειριστω γιατι κ εγω απογοητευτηκα παρα πολυ.

πρίν από 16 λεπτά , noni90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Εμένα μου το εχει πει στα ισια οτι σκεφτεται πως ισως εχει καποιο θεμα. Και φυσικα του λεω πως κατα πασα πιθανοτητα εχω εγω κ οχι εκεινος κ οτι ακομα κ να εχει τα θεματα των ανδρων λυνονται ή παρακαμπτονται ευκολα.... 

ελπιζω να ειναι απλα θεμα χρονου! κ εγω εχω αρχισει κ σκεφτομαι ετσι, γιατι οκ μου ειπε ο γιατρος οτι ολα καλα αλλα δεν εκανα κ καμια εξεταση απ αυτες που διαβαζω εδω οτι κανουν οι κοπελες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ritaki13 είπε:

Γεια σου Μάντη!μηπως μπορεις να μου προτείνεις τον ανδρολόγο που λες?

γιατι ψαχνω κ εγω καποιον και δεν ξερω κανεναν

ευχαριστω!

εμεις δεν καναμε συστηματικα αλλα γενικα κανουμε καποιους μηνες ελευθερα. πηγα εγω για τεστ παπ κ μου εκανευπερηχο ο γιατρος κ μου ειπε οτι δε χρειαζεται να κανω αλλη εξεταση και απλα να χαλαρωσω. ο αντρας μου δεν εχει κανει ποτε. αλλα του λεω πχ για φιλες μου που μεινανε κ μου λεει ωχ μη με αγχωνεις λες να εχω καποιο προβλημα? κ καλα κανουμε πλακα αλλα πιστευω οτι το σκεφτεται. αν δλδ αρχισω και του λεω οτι καναμε τον προηογυμενο μηνα πχ σε ολες τις γονιμες και δεν.. φοβαμαι οτι θα φρικαρει λιγο. γιατι ενω δεν εχουμε πει α τωρα κανουμε προσπαθεια. ξερει πχ οτι ημουν στις γονιμες οταν καναμε, οποτε υποθετω εχει αρχισει και το σκεφτεται. κ σκεφτομαι πως να το χειριστω γιατι κ εγω απογοητευτηκα παρα πολυ.

ελπιζω να ειναι απλα θεμα χρονου! κ εγω εχω αρχισει κ σκεφτομαι ετσι, γιατι οκ μου ειπε ο γιατρος οτι ολα καλα αλλα δεν εκανα κ καμια εξεταση απ αυτες που διαβαζω εδω οτι κανουν οι κοπελες.

Καλα εγω επειδη ειμαι ετσι γενικα φοβαμαι οτι εχω κατι σιγουρα σκεψου απ τα 19 μου λεω οτι θα δυσκολευτω να κανω παιδια χωρις να εχω κατι απο οσο ξερω... ΕΓω θα παω το Γεναρη στο γιατρο κ θα του ζητησω εξετασεις γιατι πραγματικα δε μπορω να συνεχισω χωρις να ξερω τι συμβαινει με αγχωνει. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Καλα εγω επειδη ειμαι ετσι γενικα φοβαμαι οτι εχω κατι σιγουρα σκεψου απ τα 19 μου λεω οτι θα δυσκολευτω να κανω παιδια χωρις να εχω κατι απο οσο ξερω... ΕΓω θα παω το Γεναρη στο γιατρο κ θα του ζητησω εξετασεις γιατι πραγματικα δε μπορω να συνεχισω χωρις να ξερω τι συμβαινει με αγχωνει. 

Ποσο καιρο κανετε προσπαθεια?

ενταξει πιστευω πολλες μπορει να σκεφτονται ετσι, μην αγχωνεις προκαταβολικα τον εαυτο σου. ειμαι σιγουρη πως δεν εχεις τπτ και απλα το σκεφτεσαι εντονα κ στεναχωριεσαι αδικα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ritaki13 είπε:

Ποσο καιρο κανετε προσπαθεια?

ενταξει πιστευω πολλες μπορει να σκεφτονται ετσι, μην αγχωνεις προκαταβολικα τον εαυτο σου. ειμαι σιγουρη πως δεν εχεις τπτ και απλα το σκεφτεσαι εντονα κ στεναχωριεσαι αδικα!

μπορει να φαινεται οτι το σκεφτομαι εντονα κ στεναχωριεμαι αλλα δεν ειναι ετσι. Απλα ειναι κατι που πιστευω, ειμαι σιγουρη για αυτο σαν ενστικτο ρε παιδι μου. Και εχω καταφερει να το διαχειριστω, απλα θελω να παω κ στο γιατρο να κανω εξετασεις. Πραγματικα το να εχω κατι δεν με πειραζει... Αυτο που με πειραζει ειναι να μην ξερω. Αλλωστε εχουμε αποφασισει πως θα γινουμε γονεις οποιο τροπο κ αν πρεπει να ακολουθησουμε! Ειμαστε μολις στον 5ο κυκλο προσπαθειων! Λίγο ε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , noni90 είπε:

Να σου πω την αληθεια επειδη με τα ιατρικα φοβαμαι σκεφτομαι διαφορα απο πολυκυστικες μεχρι μη διαβατες σαλπιγγες. Αλλά ουσιαστικα δεν ξερω οποτε απλα σκεφτομαι πως οτι κ να ειναι λυνεται. Κυριως του το λεω για να μην ανησυχει αν εχει κατι εκεινος... 

Ναι πλέον λύνονται πολλά θέματα υπογονιμότητας αλλα καταλαβαίνω αυτό που σκέφτεσαι και εγω αγχώνομαι!!οι πολυκυστικες επειδή έχω δεν δημιουργούν πρόβλημα στην σύλληψη συνηθως κάνει μεγάλους κύκλους και έχεις λιγότερες ευκαιρίες.Εσυ βρίσκεις ωορρηξια στα τεστ που κανεις.μια χαρά θα είσαι παντως 

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

μπορει να φαινεται οτι το σκεφτομαι εντονα κ στεναχωριεμαι αλλα δεν ειναι ετσι. Απλα ειναι κατι που πιστευω, ειμαι σιγουρη για αυτο σαν ενστικτο ρε παιδι μου. Και εχω καταφερει να το διαχειριστω, απλα θελω να παω κ στο γιατρο να κανω εξετασεις. Πραγματικα το να εχω κατι δεν με πειραζει... Αυτο που με πειραζει ειναι να μην ξερω. Αλλωστε εχουμε αποφασισει πως θα γινουμε γονεις οποιο τροπο κ αν πρεπει να ακολουθησουμε! Ειμαστε μολις στον 5ο κυκλο προσπαθειων! Λίγο ε?

ναι εμεις ειμαστε 1-2 παραπανω. νομιζω οτι ειναι οκ  δλδ ολοι λενε μετα τον χρονο. να πας να κανεις εξετασεις, εξαλλου οι εξετασεις ποτε δεν εκαναν κακο αντιθετως. κ εμενα παλια μου ειχανε πει για πολυκυστικες αλλα ο γυναικολογος μου ειπε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ritaki13 είπε:

ναι εμεις ειμαστε 1-2 παραπανω. νομιζω οτι ειναι οκ  δλδ ολοι λενε μετα τον χρονο. να πας να κανεις εξετασεις, εξαλλου οι εξετασεις ποτε δεν εκαναν κακο αντιθετως. κ εμενα παλια μου ειχανε πει για πολυκυστικες αλλα ο γυναικολογος μου ειπε ολα καλα

ετσι εγινε κ σε μενα ο πρωτος μου ειχε πει για πολυκυστικες ο επομενος οχι.... Εμεις το γεναρη φλεβαρη θα προσπαθουμε 6 7 μηνες. Δε θελω να το αφησω κ παραπανω γιατι οπως σου ειπα θελω να ξερω αν συμβαινει κατι για να το αντιμετωπισω εν καιρω. Προς το παρον ομως του δινω κ καταλαβαινει στις προσπαθειες. Το οτι δεν ερχεται ειναι αλλο θεμα :P εξ αρχης μετραγατε μερες κ κανατε στις γονιμες η οχι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , ritaki13 είπε:

Γεια σου Μάντη!μηπως μπορεις να μου προτείνεις τον ανδρολόγο που λες?

γιατι ψαχνω κ εγω καποιον και δεν ξερω κανεναν

ευχαριστω!

εμεις δεν καναμε συστηματικα αλλα γενικα κανουμε καποιους μηνες ελευθερα. πηγα εγω για τεστ παπ κ μου εκανευπερηχο ο γιατρος κ μου ειπε οτι δε χρειαζεται να κανω αλλη εξεταση και απλα να χαλαρωσω. ο αντρας μου δεν εχει κανει ποτε. αλλα του λεω πχ για φιλες μου που μεινανε κ μου λεει ωχ μη με αγχωνεις λες να εχω καποιο προβλημα? κ καλα κανουμε πλακα αλλα πιστευω οτι το σκεφτεται. αν δλδ αρχισω και του λεω οτι καναμε τον προηογυμενο μηνα πχ σε ολες τις γονιμες και δεν.. φοβαμαι οτι θα φρικαρει λιγο. γιατι ενω δεν εχουμε πει α τωρα κανουμε προσπαθεια. ξερει πχ οτι ημουν στις γονιμες οταν καναμε, οποτε υποθετω εχει αρχισει και το σκεφτεται. κ σκεφτομαι πως να το χειριστω γιατι κ εγω απογοητευτηκα παρα πολυ.

ελπιζω να ειναι απλα θεμα χρονου! κ εγω εχω αρχισει κ σκεφτομαι ετσι, γιατι οκ μου ειπε ο γιατρος οτι ολα καλα αλλα δεν εκανα κ καμια εξεταση απ αυτες που διαβαζω εδω οτι κανουν οι κοπελες.

Λογικό να απογοητεύεσαι αλλά και τις γόνιμες να πετύχατε ακριβώς δεν πάει να πει ότι σίγουρα θα έμενες.ισως θέλετε λίγο χρόνο ακόμα.ποσο καιρό προσπαθείτε για θύμισε μου.εμεις μια απελπίζεται ο ένας μια ο άλλος.παμε εναλλάξ αλλά πλέον τα συζητάμε όλα και ότι μας απασχολεί το μοιραζόμαστε και νομίζω μας κάνει καλό.μονο στην αναμονή που με ρωτάει συνέχεια προσπαθώ να τον ηρεμώ και να του λέω να κάνει υπομονή.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

ετσι εγινε κ σε μενα ο πρωτος μου ειχε πει για πολυκυστικες ο επομενος οχι.... Εμεις το γεναρη φλεβαρη θα προσπαθουμε 6 7 μηνες. Δε θελω να το αφησω κ παραπανω γιατι οπως σου ειπα θελω να ξερω αν συμβαινει κατι για να το αντιμετωπισω εν καιρω. Προς το παρον ομως του δινω κ καταλαβαινει στις προσπαθειες. Το οτι δεν ερχεται ειναι αλλο θεμα :P εξ αρχης μετραγατε μερες κ κανατε στις γονιμες η οχι?

οχι κ ακομα δν πολυμετραω απλα τωρα 2 μηνες ειναι που μετρουσα αλλα γενικα καναμε παντα στις γονιμες εστω 1-2 φορες. 

ειχαμε ομως κ ενα υπερατλαντικο ταξιδι 20ημερο κ γενικα πριν τρεξιμο με το γαμο μας κ οκ μπορω να πω οτι ισως δεν ημαστα παρα πολυ χαλαροι ασ πουμε. ελπιζω τωρα να ερθει που θα ηρεμησουμε απο δουλειες κλπ

ναι κ εγω ειμαι της αποψης να το ψαξεις γενικα, γιατι δεν χανεις κ κατι. δλδ κ εγω θα ξαναπαω αν ειναι σε 2-3 μηνες.

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Λογικό να απογοητεύεσαι αλλά και τις γόνιμες να πετύχατε ακριβώς δεν πάει να πει ότι σίγουρα θα έμενες.ισως θέλετε λίγο χρόνο ακόμα.ποσο καιρό προσπαθείτε για θύμισε μου.εμεις μια απελπίζεται ο ένας μια ο άλλος.παμε εναλλάξ αλλά πλέον τα συζητάμε όλα και ότι μας απασχολεί το μοιραζόμαστε και νομίζω μας κάνει καλό.μονο στην αναμονή που με ρωτάει συνέχεια προσπαθώ να τον ηρεμώ και να του λέω να κάνει υπομονή.

εμεις δεν το εχουμε συζητησει ακομα γιατι οπως μολις εγραψα ειχαμε πολλα γαμο ταξιδι οποτε δεν ειχαμε πει παμε φουλ για παιδι. τωρα ξεκινησαμε τις κουβεντες εγω βεβαια το ηθελα κ το ειχα στο μυαλο μου και τωρα θα προσπαθησω πιο οργανωμενα με τεστακια κλπ. 

ειμαστε ενα 6-7μηνο αν το σκεφτω απλα στην αρχη ηταν χωρις να εχω ιδεα γονιμες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

εμεις ξεκινησαμε πολυ δυναμικα, εξ αρχης στις γονιμες κανουμε σχεδον καθε μερα, και 2 κυκλους χρησιμοποιησα κ τεστ ωορρηξιας. αυτον τον κυκλο δε χρησιμοποιησα τιποτα γιατι βαρεθηκα ειναι η αληθεια, απλα εκανα ενα τεστ ωορρηξιας τη 16η μερα που ξερω οτι ειναι συνηθως το θετικο μου τεστ κ ηταν οντως θετικο... Και επειδη παντα πετυχαινουμε γονιμες για αυτο σκεφτομαι οτι ισως κατι να παιζει. Ευτυχως που εχουμε πιεσμενο προγραμμα γιατι νομιζω θα τον εβαζα στις γονιμες να κανουμε σεξ καθε 8 ωρες σαν αντιβιωση χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ada32 είπε:

χαχαχαχα οχι δεν νομιζω! μια χαρα εισαι τοτε! 

Θα παω να παρω τα αποτελέσματα κατα τις 7 και θα ρωτήσω!!!!

πρίν από 23 λεπτά , ritaki13 είπε:

Γεια σου Μάντη!μηπως μπορεις να μου προτείνεις τον ανδρολόγο που λες?

γιατι ψαχνω κ εγω καποιον και δεν ξερω κανεναν

ευχαριστω!

εμεις δεν καναμε συστηματικα αλλα γενικα κανουμε καποιους μηνες ελευθερα. πηγα εγω για τεστ παπ κ μου εκανευπερηχο ο γιατρος κ μου ειπε οτι δε χρειαζεται να κανω αλλη εξεταση και απλα να χαλαρωσω. ο αντρας μου δεν εχει κανει ποτε. αλλα του λεω πχ για φιλες μου που μεινανε κ μου λεει ωχ μη με αγχωνεις λες να εχω καποιο προβλημα? κ καλα κανουμε πλακα αλλα πιστευω οτι το σκεφτεται. αν δλδ αρχισω και του λεω οτι καναμε τον προηογυμενο μηνα πχ σε ολες τις γονιμες και δεν.. φοβαμαι οτι θα φρικαρει λιγο. γιατι ενω δεν εχουμε πει α τωρα κανουμε προσπαθεια. ξερει πχ οτι ημουν στις γονιμες οταν καναμε, οποτε υποθετω εχει αρχισει και το σκεφτεται. κ σκεφτομαι πως να το χειριστω γιατι κ εγω απογοητευτηκα παρα πολυ.

ελπιζω να ειναι απλα θεμα χρονου! κ εγω εχω αρχισει κ σκεφτομαι ετσι, γιατι οκ μου ειπε ο γιατρος οτι ολα καλα αλλα δεν εκανα κ καμια εξεταση απ αυτες που διαβαζω εδω οτι κανουν οι κοπελες.

Βασιλειάδης λέγεται και ειναι στους αγιους Αναργύρους... δεν ξερω το ονομα του απλα επειδή εχω πολυ καλη σχεση με το γυναικολογο μ καποια στιγμη που αλλαξε Γραφείο μου ειπε.οτι διπλα ειναι ο αδερφος του που ειναθ ανδρολογος ουρολογος


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Θα παω να παρω τα αποτελέσματα κατα τις 7 και θα ρωτήσω!!!!

Βασιλειάδης λέγεται και ειναι στους αγιους Αναργύρους... δεν ξερω το ονομα του απλα επειδή εχω πολυ καλη σχεση με το γυναικολογο μ καποια στιγμη που αλλαξε Γραφείο μου ειπε.οτι διπλα ειναι ο αδερφος του που ειναθ ανδρολογος ουρολογος

Αχ Αγίους Αναργύρους εμενα πολλά χρονια!!Μένεις εκεί?

πρίν από 7 λεπτά , ritaki13 είπε:

οχι κ ακομα δν πολυμετραω απλα τωρα 2 μηνες ειναι που μετρουσα αλλα γενικα καναμε παντα στις γονιμες εστω 1-2 φορες. 

ειχαμε ομως κ ενα υπερατλαντικο ταξιδι 20ημερο κ γενικα πριν τρεξιμο με το γαμο μας κ οκ μπορω να πω οτι ισως δεν ημαστα παρα πολυ χαλαροι ασ πουμε. ελπιζω τωρα να ερθει που θα ηρεμησουμε απο δουλειες κλπ

ναι κ εγω ειμαι της αποψης να το ψαξεις γενικα, γιατι δεν χανεις κ κατι. δλδ κ εγω θα ξαναπαω αν ειναι σε 2-3 μηνες.

εμεις δεν το εχουμε συζητησει ακομα γιατι οπως μολις εγραψα ειχαμε πολλα γαμο ταξιδι οποτε δεν ειχαμε πει παμε φουλ για παιδι. τωρα ξεκινησαμε τις κουβεντες εγω βεβαια το ηθελα κ το ειχα στο μυαλο μου και τωρα θα προσπαθησω πιο οργανωμενα με τεστακια κλπ. 

ειμαστε ενα 6-7μηνο αν το σκεφτω απλα στην αρχη ηταν χωρις να εχω ιδεα γονιμες κλπ.

Έχετε ακόμα χρόνο αλλά αν σε αγχώνει να πας και πάλι για εξετάσεις θυρεοειδή και ορμόνες


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...