Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλα να περασετε, κορες!! :)

Μα αληθεια, μας κανουν και περικοπες στα λάικ τωρα; Γιατι; Τσαμπα δεν ειναι; :mad::-P

Σημερα διαβασα κατι αστειο: -Παω να αλλαξω το μωρο.

                                                      -Μπραβο, ενα πιο ησυχο να παρεις!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

 

Εσυ κανεις κ τα τεστακια κ ξερεις...εγω δεν κανω και παω στα κουτουρου...ποτε περιμενεις εσυ?

Πρώτη φορά έκανα αυτά τα τεστ και όχι σωστά. Σε πεντες μέρες δεν περιμένω. 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Πρώτη φορά έκανα αυτά τα τεστ και όχι σωστά. Σε πεντες μέρες δεν περιμένω. 

Εεεε κοντευεις...μεσα στην εβδομαδα θα ξερεις εσυ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , linaa είπε:

χθες κ σημερα ειναι το θετικο που ειναι το ιδιο εντονες οι γραμμες οπως τα περιγραφεις. ! γενικα θυμασαι ποιες μερες κανεις ωορηξια πανω κατω? 

Το σημερινό θα κρατήσω κι εγώ ως θετικό. Η ωορρηξία μου παίζει από 12 μέχρι 15η, δεν είναι στάνταρ. 

Προβληματίστηκα γιατί μέχρι τώρα είχα ξεκάθαρα αρνητικά και μια μόνο μέρα δεύτερη έντονη γραμμή. Παίζει να επηρεάζει η θυροξίνη που παίρνω πια; Με την καλή έννοια. Να έπεσε η ΤSH και να βελτιώθηκε η LH? Οπότε ανιχνεύεται από τα τεστ από πιο.νωρις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, alina80 είπε:

Το σημερινό θα κρατήσω κι εγώ ως θετικό. Η ωορρηξία μου παίζει από 12 μέχρι 15η, δεν είναι στάνταρ. 

Προβληματίστηκα γιατί μέχρι τώρα είχα ξεκάθαρα αρνητικά και μια μόνο μέρα δεύτερη έντονη γραμμή. Παίζει να επηρεάζει η θυροξίνη που παίρνω πια; Με την καλή έννοια. Να έπεσε η ΤSH και να βελτιώθηκε η LH? Οπότε ανιχνεύεται από τα τεστ από πιο.νωρις;

δεν ξερω μπορει να ηταν κ τυχαιο εγω δεν ειδα κ μεγαλη διαφορα στα τεστακια αντε σημερα που ειναι μεγαλη γιορτη μπορει κ να πιασουν οι προσευχες μας κ να πιασουν τοπο οι επαφες !!! :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Έχω αγωνία. Μακάρι να είναι η τελευταία μου προσπάθεια. Και εσύ στις 20 έτσι? 

Ναι και εγω μεχρι τις 20 θα ξερω...αν λεμε αν δεν ερθει θα περιμενω λιγο μην το κανω οπως την προηγ φορα που το εκανα την μερα που ηταν να αδιαθετησω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι και εγω μεχρι τις 20 θα ξερω...αν λεμε αν δεν ερθει θα περιμενω λιγο μην το κανω οπως την προηγ φορα που το εκανα την μερα που ηταν να αδιαθετησω...

Το τεστ? Ναι είναι καλύτερα 1-2 μέρες μετά την αναμενομενη να το κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

 Ναι μέσα στο προγραμμα είναι αλλά διάβασα ποσο πόνο πέρασαν αυτές οι οικογένειες και σφίχτηκε η καρδιά μου.ποσο δύσκολο να περνάς κάτι και να μην είναι στο χέρι σου να το αλλάξεις.

εσυ μην τα σκέφτεσαι αυτά κανε τις προσπάθειες σου με τον Άλινο να χουμε τα ευχάριστα!!!

Εννοώ το πολυπόθητο ευχάριστο γεγονός!εχω συννεφιές σήμερα!!

 

3 ώρες πρίν, kido είπε:

@ntemiiiiiiείχα στήθοςπρισμενο κ κρυάδες από χτες που ξέρω ότι μετά αδιαθετώ αλλά ήλπιζα! Τρυανταφυλλακι και @KalStyl άντε να είστε εσείς!

Για ανεβείτε κι οι δυο!!!!Δε θέλω ηττοπάθεια!!

Ειδικά εσύ βρε @Nati85  έχεις ήδη ένα παιδάκι!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι και εγω μεχρι τις 20 θα ξερω...αν λεμε αν δεν ερθει θα περιμενω λιγο μην το κανω οπως την προηγ φορα που το εκανα την μερα που ηταν να αδιαθετησω...

Αχ προσπάθησε να το κάνεις κάνα δυο μέρες μετά.  θα σου κάνουμε παρέα να ξεχνιέσαι. Πες ότι δεν το έχεις. 

πρίν από 52 λεπτά , kido είπε:

Το τεστ? Ναι είναι καλύτερα 1-2 μέρες μετά την αναμενομενη να το κάνεις.

Τι γίνεται ρε κορίτσια έχει συγκεκριμένο αριθμό like?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ προσπάθησε να το κάνεις κάνα δυο μέρες μετά.  θα σου κάνουμε παρέα να ξεχνιέσαι. Πες ότι δεν το έχεις. 

Τι γίνεται ρε κορίτσια έχει συγκεκριμένο αριθμό like?

Ναι ευτυχως εχω την παρεα σ ας κ περνανε ευχαριστα οι μερες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

 

Για ανεβείτε κι οι δυο!!!!Δε θέλω ηττοπάθεια!!

Ειδικά εσύ βρε @Nati85  έχεις ήδη ένα παιδάκι!!!

Έχω ήδη ένα παιδάκι αλλά θέλω το ίδιο πολύ και ένα δεύτερο.σχεδόν ένα χρόνο προσπαθώ και απογοητεύομαι μερικές φορές.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ungry girl που εισαι βρε κοριτσι?τι εγινε τελικα? σ ηρθε?

Καλησπερα κοριτσι ασε και μολις μπηκα να σας πω μπας και ξερει καμια παω να σκασω!!!! Πηγα τουαλετα πριν λιγο και στο σκουπισμα εχω ροζ υγρα και κατι σαν κλωστές καφε τι στο καλο!!!????? Σημαίνει πως κατεβενει αιμα σιγα σιγα η να ειμαι έτοιμη για ολα??? Εχω αρχισει και φοβάμαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...