Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Ungry girl είπε:

Καλησπερα κοριτσι ασε και μολις μπηκα να σας πω μπας και ξερει καμια παω να σκασω!!!! Πηγα τουαλετα πριν λιγο και στο σκουπισμα εχω ροζ υγρα και κατι σαν κλωστές καφε τι στο καλο!!!????? Σημαίνει πως κατεβενει αιμα σιγα σιγα η να ειμαι έτοιμη για ολα??? Εχω αρχισει και φοβάμαι

πιθανον ν αρχίζει να κατεβαινει το αιμα...αυριο θα δεις..

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 16 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μπορει.να.ειναι.και κατι κακο???

Όχι . από τα χάπια που πήρες Είναι?Σου προκαλούν περίοδο. Μη φοβάσαι

Καλησπέρα  κοριτσια!Εμείς Μόλις γυρίσαμε από την βόλτα μας. Να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν ενδομητρίωση αν νιώθουν τσιμπήματα στην μήτρα μετά την ωορηξια? Κ αν συνεχίζονται ως την περίοδο?

Επίσης με υπέρηχο καταλαβαίνεις @  εχεις ενδομητρίωση;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Όχι . από τα χάπια που πήρες Είναι?Σου προκαλούν περίοδο. Μη φοβάσαι

Καλησπέρα  κοριτσια!Εμείς Μόλις γυρίσαμε από την βόλτα μας. Να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν ενδομητρίωση αν νιώθουν τσιμπήματα στην μήτρα μετά την ωορηξια? Κ αν συνεχίζονται ως την περίοδο?

Επίσης με υπέρηχο καταλαβαίνεις @  εχεις ενδομητρίωση;

Καλημερα αντα μου! Ναι το ξερω οτι προκαλούν περιοδο αλλα δεν τη βλεπω να έρχεται χαχααα! Οσο για την ενδομητρίωση εγω δεν θυμάμαι να εχω τσιμπιματα..και οσο για τον υπέρηχο οχι δεν φενεται σε ελάχιστες περιπτώσεις οπως η δικη μου ας πούμε που εχω κύστη στην ωοθηκη και οπως μου ειπαν ολοι ειναι τετοια η κυστη που δεν υπάρχει αμφηβολια για το αν εχω ενδομητρίωση εχω! Σπάνια φενεται και δεν υπάρχει τροπος να φανει παραμονο με τη λαπαροσκόπηση που είναι και θεραπευτική αλλα και σιαγνωστικη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Έχω ήδη ένα παιδάκι αλλά θέλω το ίδιο πολύ και ένα δεύτερο.σχεδόν ένα χρόνο προσπαθώ και απογοητεύομαι μερικές φορές.

Θα έρθει κορίτσι μου!Μην αγχώνεσαι!

7 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλησπερα κοριτσι ασε και μολις μπηκα να σας πω μπας και ξερει καμια παω να σκασω!!!! Πηγα τουαλετα πριν λιγο και στο σκουπισμα εχω ροζ υγρα και κατι σαν κλωστές καφε τι στο καλο!!!????? Σημαίνει πως κατεβενει αιμα σιγα σιγα η να ειμαι έτοιμη για ολα??? Εχω αρχισει και φοβάμαι

Θα έρθει περίοδος λογικά και θα καθαρίσεις καλή μου!

πρίν από 39 λεπτά , Κοννυ είπε:

Καλημέρα και από μένα! Είχε καμία πόνους περιόδου και τελικά ήταν εγγύος; 

Ναι βέβαια!Αφού είναι ίδια τα συμπτώματα και αποκει και πέρα η καθε μία μπορεί να παρατηρήσει κάτι διαφορετικό!Νομίζω η εμφύτεση κάνει τη διαφορά!

  • Μου αρέσει 2

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κοννυ είπε:

Καλημέρα και από μένα! Είχε καμία πόνους περιόδου και τελικά ήταν εγγύος; 

Καλημέρα. Είχα εγώ καμια εβδομάδα πριν κάνω το τεστ. Νόμιζα θα έρθει περίοδος πιο νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κοννυ είπε:

Καλημέρα και από μένα! Είχε καμία πόνους περιόδου και τελικά ήταν εγγύος; 

Καλημεραααα ναι εγω ειχα πρησμενο στηθος κ πονο στην κοιλια σαν να αδιαθετησω και ημουν εγκυος...δεν ειχα τπτ αλλο απο συμπτωματα

@Ungry girl εγω που περασα παλινδρομη...μετα απο 5 μερες πουωτο διαπιστωσαμε ειχα ελαχιστο καφε αιμα περιμενα να αδιαθετησω κ τπτ μετα απο 4μερες τελικα ειχα κανονικη ροη...δεν ειναι τπτ μην ανησυχεις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Vana87 είπε:

Καλημέρα. Είχα εγώ καμια εβδομάδα πριν κάνω το τεστ. Νόμιζα θα έρθει περίοδος πιο νωρίς.

Αυτό ακριβώς έχω κι εγώ αυτές τις μέρες σε σημείο που σκέφτομαι ότι είναι αδύνατο να έρθει τόσο νωρίς!Είμαι 24η μέρα και είναι πολύ νωρίς!Τι να πω..μακάρι!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Αυτό ακριβώς έχω κι εγώ αυτές τις μέρες σε σημείο που σκέφτομαι ότι είναι αδύνατο να έρθει τόσο νωρίς!Είμαι 24η μέρα και είναι πολύ νωρίς!Τι να πω..μακάρι!

Περίμενε λίγες μέρες και κάνε ένα τεστ. Ευχομαι να είσαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  Καλημέρα κορίτσια και από εμένα είμαι στην αναμονή και εγώ Τρίτη περιμένω να μου έρθει αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι το εξής μετά την ωορρηξία  μου είχα συνέχεια πόνους περιόδου όχι πολύ έντονους και μικρής διαρκείας τωρα έχουν υποχωρήσει ...το στήθος μου πρηστηκε έχει 3 μέρες τώρα και χθες με πονούσε ο άφαλος μου έχει τύχει σε καμία αυτό?Και  το αίμα της εμφύτευσης τελικά ποτέ το βλέπεις μπορεί κάποια να μου πει?πριν σου έρθει ?η τις μέρες που περιμένεις ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Vana87 είπε:

Περίμενε λίγες μέρες και κάνε ένα τεστ. Ευχομαι να είσαι!

Θα περιμένω μέχρι και 35η μέρα γιατί έχω κάνει και 35αρι κύκλο..εντάξει δεν είναι πολλές μέρες ακόμη....

πρίν από 9 λεπτά , Mmlsoula είπε:

  Καλημέρα κορίτσια και από εμένα είμαι στην αναμονή και εγώ Τρίτη περιμένω να μου έρθει αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι το εξής μετά την ωορρηξία  μου είχα συνέχεια πόνους περιόδου όχι πολύ έντονους και μικρής διαρκείας τωρα έχουν υποχωρήσει ...το στήθος μου πρηστηκε έχει 3 μέρες τώρα και χθες με πονούσε ο άφαλος μου έχει τύχει σε καμία αυτό?Και  το αίμα της εμφύτευσης τελικά ποτέ το βλέπεις μπορεί κάποια να μου πει?πριν σου έρθει ?η τις μέρες που περιμένεις ?

Τις μέρες που περιμένεις γίνεται η εμφύτευση...τώρα για τους πόνους τι να πω...γιατί να σταματήσουν τώρα ειδικά που περιμένεις;;Μήπως δεν έρθει;;Μακάρι!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα αντα μου! Ναι το ξερω οτι προκαλούν περιοδο αλλα δεν τη βλεπω να έρχεται χαχααα! Οσο για την ενδομητρίωση εγω δεν θυμάμαι να εχω τσιμπιματα..και οσο για τον υπέρηχο οχι δεν φενεται σε ελάχιστες περιπτώσεις οπως η δικη μου ας πούμε που εχω κύστη στην ωοθηκη και οπως μου ειπαν ολοι ειναι τετοια η κυστη που δεν υπάρχει αμφηβολια για το αν εχω ενδομητρίωση εχω! Σπάνια φενεται και δεν υπάρχει τροπος να φανει παραμονο με τη λαπαροσκόπηση που είναι και θεραπευτική αλλα και σιαγνωστικη

Καλημέρα. Σε ευχαριστω για την απάντηση. Νιώθω Κατι τσιμπιματα κατά διαστήματα μες την μερα κ παραξευνευτηκα. Κ χθες το βράδυ που είμασταν για ποτο,ένιωσα Για5 λεπτα τσιμπιμα στην μεση ακριβως της κοιλιας. ... Τεσπα Καλυτερα να μην δώσω σημασία.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Mmlsoula είπε:

  Καλημέρα κορίτσια και από εμένα είμαι στην αναμονή και εγώ Τρίτη περιμένω να μου έρθει αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι το εξής μετά την ωορρηξία  μου είχα συνέχεια πόνους περιόδου όχι πολύ έντονους και μικρής διαρκείας τωρα έχουν υποχωρήσει ...το στήθος μου πρηστηκε έχει 3 μέρες τώρα και χθες με πονούσε ο άφαλος μου έχει τύχει σε καμία αυτό?Και  το αίμα της εμφύτευσης τελικά ποτέ το βλέπεις μπορεί κάποια να μου πει?πριν σου έρθει ?η τις μέρες που περιμένεις ?

Η εμφύτευση γίνεται συνήθως έξι με δώδεκα μέρες μετά την ωορρηξία. Αίμα εμφύτευσης βλέπει ένα μικρό ποσοστό εγκύων. Είσαι σίγουρη για την ημέρα της ωορρηξίας; Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι σήμερα; Μακάρι να δεις θετικό. 

Καλημέρα κόρες. Μία όμορφη Κυριακή να έχουμε, μόλις 15 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα!

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα. Σε ευχαριστω για την απάντηση. Νιώθω Κατι τσιμπιματα κατά διαστήματα μες την μερα κ παραξευνευτηκα. Κ χθες το βράδυ που είμασταν για ποτο,ένιωσα Για5 λεπτα τσιμπιμα στην μεση ακριβως της κοιλιας. ... Τεσπα Καλυτερα να μην δώσω σημασία.

Αυτά τα τσιμπήματα μπορεί να είναι και το έντερο. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Η εμφύτευση γίνεται συνήθως έξι με δώδεκα μέρες μετά την ωορρηξία. Αίμα εμφύτευσης βλέπει ένα μικρό ποσοστό εγκύων. Είσαι σίγουρη για την ημέρα της ωορρηξίας; Σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι σήμερα; Μακάρι να δεις θετικό. 

Καλημέρα κόρες. Μία όμορφη Κυριακή να έχουμε, μόλις 15 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα!

Αυτά τα τσιμπήματα μπορεί να είναι και το έντερο. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς. 

τι καλά που πλησιάζουν τα Χριστούγεννα!!!

Τέτοια τσιμπηματάκια του εντέρου ναι...εγώ πλέον έχω πονους περιόδου κάποιες στιγμές πιο εντονες...και αδιαθεσία..


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...