Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , kido είπε:

Γιατί βρε περιμένεις να αδιαθετησεις; Περιμένουμε να μην αδιάθετησουμε κάθε μήνα, ετσι δεν λέμε;;; Θα σε μαλώσω. Αν λέμε αν δεν γίνει αυτό και τελικά έρθει όπως εμένα χθες τότε οκ πάμε για τον επόμενο. Πέφτουν και οι δικές μου επόμενες γόνιμες μέσα στην άδεια και τις αργίες των Χριστουγέννων και έχω πολύ καλό προαίσθημα!.

χαχαχα! εεε εγω ετσι λεω για να μην απογοητευομαι οταν ερχεται περιοδος.. Ουσιαστικα εννοειται δε θελω καθολου να μου ερθει!!!!

Παντως ο αντρας μου ειναι πολυ θετικος αυτο το μηνα κ λεει θα σου ερθει τωρα που δε το περιμενεις, αν κ πιστευει οτι θα μου ερθει μετα το γαμο που θα χαλαρωσω τελειως. Εχω κ εγω καλο προαισθημα για τις επομενες γονιμες αλλα γενικα σ αυτα πεφτω εξω οποτε δε το λαμβανω υποψιν χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@alina80 εκανες τελικα τεστ?σ εμεις ειχαμε απο το τελος της προηγουμενης περιοδου επαφες και στις γονιμες οι οποιες ηταν αρχες του μηνα...και σημερα ειχαμε ..τωρα αν καταφεραμε τιποτα δεν ξερω..παντως εχει αρχισει κ πρηζεται το στηθος μου εδω κ 3μερες...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Κορίτσια πάλι θετικό μου βγήκε το τεστ! 

Δυο μέρες είναι λογικό να βγαίνει θετικό και εμενα έτσι βγαίνει μερικες φορές.επιβαιβεωνεται τελικά ότι εχθές ήταν το σωστό θετικό τεστ και όχι την τεταρτη


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, noni90 είπε:

Κοριτσιιιι! Καλησπέραααααα!

Καλησπέρα κ στις υπολοιπες ομορφες!

Για αυτα τα πονάκια που αναφέρεις σαν τσιμπήματα τα νιώθω κι εγώ κ μάλιστα κ εγώ είχα φοβηθεί για ενδομητρίωση λόγω αυτών. Σε κάποιους κυκλους δε τα νιώθω κ σε κάποιους τα νιώθω. Σε αυτόν τον κύκλο ας πουμε ξεκινησαν απο χθες κ σημερα ειναι πιο εντονα. κ εχω ακομα 8 μερες μεχρι την περιοδο.... Κατα τα αλλα δεν εχω τιποτα αλλο περιμένω να αδιαθετήσω γιατι οι επομενες γονιμες μου πεφτουν λιγο πανω στην αδεια μου... οποτε θα ειμαστε πιο χαλαροι κ θα του δωσουμε να καταλαβει πιστευω! Εεεε ειναι κ το χριστουγεννιατικο κλιμα θα βοηθησει λιγο! Εσυ πως πας ολα καλα? Τα υπολοιπα κοριτσια?

@caramel_83 Χαρα στο κουραγιο σου κοριτσι.... Εγω θα ειχα κανει τρικουβερτο καυγα και θα ελεγα πολυ χοντρα πραγματα....Οντως ωρες ωρες πρεπει να νιωθεις οτι σε εμπαιζει με αυτη του τη στάση και αυτό ειναι το χειροτερο.. το να μην ξερεις αν θελει η δε θελει.... οπως λεει κ η @alina80 πες του " με τον κρινο μονο μια επιασε"! Για μενα, κοιταξε να προστατευσεις τον εαυτο σου γιατι στο κατω κατω εσυ στεναχωριεσαι και πικραινεσαι κ θυμωνεις.... 

Μάλιστα,όποτε τα νιώθεις κ εσύ.. Μπορεί να τα είχα κ σε άλλους κύκλους τοτε κ να μην τα πρόσεχα! Περίμενε , μπορεί να έχει ευχάριστα νέα  σε 8 μέρες..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@alina80 εκανες τελικα τεστ?σ εμεις ειχαμε απο το τελος της προηγουμενης περιοδου επαφες και στις γονιμες οι οποιες ηταν αρχες του μηνα...και σημερα ειχαμε ..τωρα αν καταφεραμε τιποτα δεν ξερω..παντως εχει αρχισει κ πρηζεται το στηθος μου εδω κ 3μερες...

 

Εσυ ετοιμάσου για το Χριστουγεννιάτικο Δώρο σου ερχεταιιιιι!!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Μάλιστα,όποτε τα νιώθεις κ εσύ.. Μπορεί να τα είχα κ σε άλλους κύκλους τοτε κ να μην τα πρόσεχα! Περίμενε , μπορεί να έχει ευχάριστα νέα  σε 8 μέρες..

Ευχαριστω κ ανταποδιδω καλη μου! εγω τα ειχα σιγουρα κ σε αλλους κυκλους.. ελπιζω σε σενα να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

φυσικα και ειναι ανωριμη η σταση του αλλα νομιζα μηπως εγω ημουν υπερβολικη, ρε συ ειναι οπως τα λες οτι ναι μεν ειναι θεμα τυχης αλλα δεν γινεται εγω χθες ειχα ωορηξια τι να το κανω να ερθουμε σε επαφη αυριο και ας ειναι και ολοκληρωμενη η επαφη. το εχουμε συζητησει τους τελευταιους κυκλους....τωρα τον αλλον μηνα λογικα θα ερθου και τα τεστ ωορηξιας... ε δεν μπαινω στην διαδικασια να τα κανω δεν υπαρχει λογος....

 

οχι δεν εχουμε πει και δεν θελουμε να πουμε σε κανεναν οτι κανουμε προσπαθεια (ο θεος να την κανει)

Να έχεις σήμερα επαφή αν μπορείς..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Δυο μέρες είναι λογικό να βγαίνει θετικό και εμενα έτσι βγαίνει μερικες φορές.επιβαιβεωνεται τελικά ότι εχθές ήταν το σωστό θετικό τεστ και όχι την τεταρτη

Σήμερα είναι ακόμα πιο έντονες οι γραμμές. 

Δεν μου είχε ξαναβγεί δύο μέρες θετικό. Ούτε καν άλλη γραμμούλα δεν μου έβγαζε. Ήταν πάντα ξεκάθαρα αρνητικά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Εσυ ετοιμάσου για το Χριστουγεννιάτικο Δώρο σου ερχεταιιιιι!!!

Μακαρι νατι μου....απο το στομα σ κ στου θεου το αυτι!!εχω πολλες μερες ακομα μπροστα μου ομως...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια πάλι θετικό μου βγήκε το τεστ! 

Αν ειναι θετικό,τοτε το χθεσινό να μετράς . σαν κ εμένα..να έχεις σήμερα επαφή κ αύριο .. Κ ξανα κάνε ένα τεστ ακι Αύριο να δεις τι γίνεται.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Αν ειναι θετικό,τοτε το χθεσινό να μετράς . σαν κ εμένα..να έχεις σήμερα επαφή κ αύριο .. Κ ξανα κάνε ένα τεστ ακι Αύριο να δεις τι γίνεται.

Θα κάνω και αύριο. Να εξομολογηθώ κάτι; Κουράστηκα! Από το προηγούμενο Σάββατο κάθε μέρα (εκτός από την Τετάρτη). Θα έχω και φιλοξενούμενη σήμερα το βράδυ. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , alina80 είπε:

Σήμερα είναι ακόμα πιο έντονες οι γραμμές. 

Δεν μου είχε ξαναβγεί δύο μέρες θετικό. Ούτε καν άλλη γραμμούλα δεν μου έβγαζε. Ήταν πάντα ξεκάθαρα αρνητικά!

Εκμεταλλευσου το! Σήμερα και αύριο έχε ερωτικές, παθιαρικες επαφές!:mad:

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Θα κάνω και αύριο. Να εξομολογηθώ κάτι; Κουράστηκα! Από το προηγούμενο Σάββατο κάθε μέρα (εκτός από την Τετάρτη). Θα έχω και φιλοξενούμενη σήμερα το βράδυ. 

Κοριτσι ξεκίνησες νωρίς! Λογικό είναι αλλά μην το αφήσεις τώρα το σπορ είσαι στο κρίσιμο timing!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , alina80 είπε:

Σήμερα είναι ακόμα πιο έντονες οι γραμμές. 

Δεν μου είχε ξαναβγεί δύο μέρες θετικό. Ούτε καν άλλη γραμμούλα δεν μου έβγαζε. Ήταν πάντα ξεκάθαρα αρνητικά!

Αν εχτές ήταν εξίσου έντονη η γραμμή αποτελέσματος με την ελέγχου σαν θετικό υπολογίζεις το χθεσινό.Εχε λίγες μερουλες επαφές οσο μπορείς προσπάθησε το!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...