Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, alina80 είπε:

Κορίτσια...οι πιο παλιές εδώ έχουμε κάνει διεξοδικά πειράματα με τη χλωρίνη (απλή και συμπυκνωμένη). Γελάσαμε πάρα πολύ. Όσο για το αν πιάνει, να σας πω ότι να σας πω ότι η χλωρίνη έδειξε έγκυο τον άντρα μιας κοπέλας...

αχαχαχχαχα οκ!!! καταλαβα...οποτε μπορει και να σε δειξει ενω δεν εισαι  και να χαρεις τζαμπα ε???  πρωτα τεστ και μετα χλωρινη για σιγουρα! χαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Κοριτσάκι μου, πρώτον μην ακούω τέτοια. Είπαμε την παλιά απαισιόδοξη Άννα την εξαφανίσες... Δεύτερον, όσο δεν έρχεται περίοδος τίποτα δεν έχει τελειώσει. Τρίτον, δεν μπορείς να είσαι σίγουρη ότι έχεις τρεις μέρες καθυστέρηση, αφού δεν έκανες τεστακια. Τι είναι αυτή η γραμμή που λες με το φακό ότι βλέπεις;

Χαχαχαχα η γραμμουλα με το φακό ισως ειναι τις φαντασιας μου!! Σιγουρη δεν νπορω να ειμαι για την ωορρηξία αλλα αν εκανα αργοτερα σιγουρα δεν ειμαι! Ειχα επαφη στις 3 του μηνα κ το κινητο μου ελεγε ωορρηξία στις 4!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια...οι πιο παλιές εδώ έχουμε κάνει διεξοδικά πειράματα με τη χλωρίνη (απλή και συμπυκνωμένη). Γελάσαμε πάρα πολύ. Όσο για το αν πιάνει, να σας πω ότι να σας πω ότι η χλωρίνη έδειξε έγκυο τον άντρα μιας κοπέλας...

Κι εγώ αυτό είχα διαβάσει και δεν μπήκα ποτέ στη διαδικασία να το κάνω.  Λέω άσε μην μου βγει λάθος και χαίρομαι τσάμπα.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Κι εγώ τα εμπιστεύομαι σε μεγάλο βαθμό. Αλλά είναι αυτό που λέει κι η @alina80. Αν έκανες ωορρηξια πιο μετά από όταν νομίζεις ίσως δεν είσαι στην τρίτη μέρα .  Εγώ λέω δώσε 2 μέρες περιθώριο ακόμα 

Ειπα και στην αλινα πως αν εκανα πιο μετα ωορρηξίας δεν θα πετυχα τιποτα ουτος η αλλος! Θα περενω να.δω ποτε θα εμφανιστεί!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα η γραμμουλα με το φακό ισως ειναι τις φαντασιας μου!! Σιγουρη δεν νπορω να ειμαι για την ωορρηξία αλλα αν εκανα αργοτερα σιγουρα δεν ειμαι! Ειχα επαφη στις 3 του μηνα κ το κινητο μου ελεγε ωορρηξία στις 4!!

Και 7 του μήνα να έκανες ωορρηξία η επαφή στις 3 είναι εφικτό να φέρει γονιμοποίηση. Το σπέρμα ζει κατά μέσο όρο τρεις μέρες. Μπορεί και παραπάνω. Δεν τα λέω για να σε ξεσήκωσω. Το λέω απλώς γιατί έστω και μια επαφή είναι αρκετή. Ειδικά εφόσον δεν ξέρεις σίγουρα πότε έκανες ωορρηξία. Η εφαρμογή βγάζει ένα αποτέλεσμα ανάλογα με το τι στοιχεία δίνουμε. Ο κύκλος όμως δεν είναι πάντα ρολόι, και ειδικά για εσένα που ήταν ο πρώτος μετά την περιπέτεια που είχες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ειπα και στην αλινα πως αν εκανα πιο μετα ωορρηξίας δεν θα πετυχα τιποτα ουτος η αλλος! Θα περενω να.δω ποτε θα εμφανιστεί!

Ναι το είδα τώρα. . ♡♡♡


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Και 7 του μήνα να έκανες ωορρηξία η επαφή στις 3 είναι εφικτό να φέρει γονιμοποίηση. Το σπέρμα ζει κατά μέσο όρο τρεις μέρες. Μπορεί και παραπάνω. Δεν τα λέω για να σε ξεσήκωσω. Το λέω απλώς γιατί έστω και μια επαφή είναι αρκετή. Ειδικά εφόσον δεν ξέρεις σίγουρα πότε έκανες ωορρηξία. Η εφαρμογή βγάζει ένα αποτέλεσμα ανάλογα με το τι στοιχεία δίνουμε. Ο κύκλος όμως δεν είναι πάντα ρολόι, και ειδικά για εσένα που ήταν ο πρώτος μετά την περιπέτεια που είχες. 

Πφφφφ μπέρδεμα ναι καταλαβαίνω τι εννοείς! Αλλά αυτο θα ειναι πολυ καλο αν συμβαίνει χααχα!! Θα περενω δεν.εχω κατι αλλο να κανω!! Εσυ πως είσαι!??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Πφφφφ μπέρδεμα ναι καταλαβαίνω τι εννοείς! Αλλά αυτο θα ειναι πολυ καλο αν συμβαίνει χααχα!! Θα περενω δεν.εχω κατι αλλο να κανω!! Εσυ πως είσαι!??

Μπέρδεμα βέβαια. Αλλά όπως και να έχει, δεν θελω πισωγυρισματα. 

Δεν ξέρω πως είμαι. Μάλλον είναι κοντά η περίοδος, αλλά η ελπίδα υπάρχει. Δεν θέλω να ελπίζω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Μπέρδεμα βέβαια. Αλλά όπως και να έχει, δεν θελω πισωγυρισματα. 

Δεν ξέρω πως είμαι. Μάλλον είναι κοντά η περίοδος, αλλά η ελπίδα υπάρχει. Δεν θέλω να ελπίζω 

Να ελπίζεις!! Εχουμε ακομα!! Απογοητεύομαι γιατι ειχα και εγω μια ελπίδα!! Ας έρθει τουλάχιστον να μην εχω θεμα με την περιοδο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Marilloy είπε:

Καλημέρα κορίτσια, Εγώ μόλις αδιαθετισα, δεν πειράζει πάμε γερά για τον επόμενο.... αααα κ εκείνη τη θέση για το Δαφνί που λέγαμε, Εγώ την έχω σίγουρη 

Δεν πειράζει κορίτσι μου. Τον άλλο μήνα. Όσο για τη θέση στο Δαφνί, μην ανησυχείς δεν θα είσαι μόνη. Κράτα μου κι εμένα μια. 

πρίν από 33 λεπτά , Ungry girl είπε:

Να ελπίζεις!! Εχουμε ακομα!! Απογοητεύομαι γιατι ειχα και εγω μια ελπίδα!! Ας έρθει τουλάχιστον να μην εχω θεμα με την περιοδο!!

Το νιώθω είναι καθοδόν η κυρία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν καταλαβαινω γιατι δε μετρατε θερμοκρασια.

Το συστημα με τη χλωρινη το εμπιστευομαι.μου δειξε και εγκυμοσυνη και οχι σε δοκιμες.τωρα οαο για την κοπελα που το δοκιμασε στον αντρα της να ξερετε οτι το ανδρικο σωμα ειναι αλλιως φτιαγμενο σκεφτειτε οτι ο αντρας στα ουρα εχει "περιοδο" καθε μερα.

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl καλημέρα και καλημέρα σε όλες σας αγαπες. Καταρχήν δεν θέλω να απογοητευεσαι όμως θέλω να σε ρωτησω πόση ώρα κοιμοσουν που ξυπνησες στις 4 και αν είχες ποτε ξανα τόση καθυστέρηση. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , zina7777 είπε:

Κοριτσια δεν καταλαβαινω γιατι δε μετρατε θερμοκρασια.

Το συστημα με τη χλωρινη το εμπιστευομαι.μου δειξε και εγκυμοσυνη και οχι σε δοκιμες.τωρα οαο για την κοπελα που το δοκιμασε στον αντρα της να ξερετε οτι το ανδρικο σωμα ειναι αλλιως φτιαγμενο σκεφτειτε οτι ο αντρας στα ουρα εχει "περιοδο" καθε μερα.

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Εγώ μετράω αλλά είπα αυτό το μήνα να το αφήσω για να πάω πιο χαλαρά!!Η βλακεία είναι ότι η θερμοκρασία είναι ανεβασμένη πριν την καθυστέρηση!!!Εμένα κι όλας πέφτει την ίσια μέρα λίγες ώρες πριν μου έρθει άρα πάλι με τρώεει η αγωνία πριν χαχχαχχα!!!!

Καλημέρα κορτσούλια!!!Εχω καθαριότηα σήμερα και να πάω για ψώνια και βαριέμαι!!!!!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

@Ungry girl καλημέρα και καλημέρα σε όλες σας αγαπες. Καταρχήν δεν θέλω να απογοητευεσαι όμως θέλω να σε ρωτησω πόση ώρα κοιμοσουν που ξυπνησες στις 4 και αν είχες ποτε ξανα τόση καθυστέρηση. 

Καλημερα απο τις 11 κοιμόμουν!! Γενικά καθυστέρησεις δεν εχω ειχα σταθερο κύκλο τον τελευταίο μισο χρονο εχει μικρινει απλα φοβάμαι μηπως η καθυστέρηση οφείλεται στην βιοχημική του προηγούμενου μηνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...