Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια όλα καλά τελικά 4.489 πήγε από 330.50 που ήταν την Παρασκευή 

Ουαου!!! Όλα σούπερ κοριτσιιιιι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Εγω τελικά και σήμερα 16η μέρα σε 28αρη κύκλο είχα αρνητικό τεστ οωρρηξιας, πρώτη φορά μου συμβαίνει να μην τη βρίσκω τόσο αργά για μένα στην κύκλο μου αλλά οκ θα συνεχίσω επαφές κι ο,τι γίνει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 27 λεπτά , kido είπε:

Ουαου!!! Όλα σούπερ κοριτσιιιιι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Εγω τελικά και σήμερα 16η μέρα σε 28αρη κύκλο είχα αρνητικό τεστ οωρρηξιας, πρώτη φορά μου συμβαίνει να μην τη βρίσκω τόσο αργά για μένα στην κύκλο μου αλλά οκ θα συνεχίσω επαφές κι ο,τι γίνει!

συνέχισε κανονικά τις επαφές σου όλο.το μήνα που θα πάει θα κάνεις..πιο πολύ από μένα δεν νομίζω να πας που έκανα από 26η μέχρι 28η μέρα..κάπου εκεί υπολογίζω.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

συνέχισε κανονικά τις επαφές σου όλο.το μήνα που θα πάει θα κάνεις..πιο πολύ από μένα δεν νομίζω να πας που έκανα από 26η μέχρι 28η μέρα..κάπου εκεί υπολογίζω.

Εσυ έχεις και τεράστιους κύκλους όμως, εγώ το πολύ να πάει 30! Εντωμεταξύ επειδή τα ξεκίνησα 11η μερα τα τεστ ήταν κάπως άχνη γραμμή και λέω θα σκουρυνει ως τη 14η όπως γινόταν μέχρι τώρα, όμως μετά τις επόμενες μερες γινόταν όλο και πιο άχνη, μέχρι σήμερα που είναι λίγο πιο έντονη όπως ήταν και την 11η. Επειδή δεν τα πετάω και τα έχω κολλημένα σε χαρτί το ένα κάτω από το άλλο για να τα συγκρίνω μπορώ και το διακρίνω. Αλλιώς είναι μικρή η διαφορά και όλα θεωρούνται αρνητικά. Έχει τύχει σε καμία αυτό; Να ελπίζω να βρω θετικό αύριο; Πόνος καθολου και υγρά λιγότερα από όσα πχ το ΣΚ...μπερδεμα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , kido είπε:

Εσυ έχεις και τεράστιους κύκλους όμως, εγώ το πολύ να πάει 30! Εντωμεταξύ επειδή τα ξεκίνησα 11η μερα τα τεστ ήταν κάπως άχνη γραμμή και λέω θα σκουρυνει ως τη 14η όπως γινόταν μέχρι τώρα, όμως μετά τις επόμενες μερες γινόταν όλο και πιο άχνη, μέχρι σήμερα που είναι λίγο πιο έντονη όπως ήταν και την 11η. Επειδή δεν τα πετάω και τα έχω κολλημένα σε χαρτί το ένα κάτω από το άλλο για να τα συγκρίνω μπορώ και το διακρίνω. Αλλιώς είναι μικρή η διαφορά και όλα θεωρούνται αρνητικά. Έχει τύχει σε καμία αυτό; Να ελπίζω να βρω θετικό αύριο; Πόνος καθολου και υγρά λιγότερα από όσα πχ το ΣΚ...μπερδεμα!

Όχι καλά κάνεις κ τα κρατάς κ εγώ έτσι έκανα όταν παρακολουθούσα την ωορρηξία μου,καλό είναι τότε να συνεχίσεις,εγώ έκανα 2 την ημέρα μήπως κ δεν την προλάβω τη lh Ένα το πρωί μετά τις 10 κ ενα γύρω στις 6.00..τώρα καμία φορά μπορεί κ ο κύκλος να είναι ανορεκτικος ή απλά μπορεί να αργήσει.

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , kido είπε:

Εσυ έχεις και τεράστιους κύκλους όμως, εγώ το πολύ να πάει 30! Εντωμεταξύ επειδή τα ξεκίνησα 11η μερα τα τεστ ήταν κάπως άχνη γραμμή και λέω θα σκουρυνει ως τη 14η όπως γινόταν μέχρι τώρα, όμως μετά τις επόμενες μερες γινόταν όλο και πιο άχνη, μέχρι σήμερα που είναι λίγο πιο έντονη όπως ήταν και την 11η. Επειδή δεν τα πετάω και τα έχω κολλημένα σε χαρτί το ένα κάτω από το άλλο για να τα συγκρίνω μπορώ και το διακρίνω. Αλλιώς είναι μικρή η διαφορά και όλα θεωρούνται αρνητικά. Έχει τύχει σε καμία αυτό; Να ελπίζω να βρω θετικό αύριο; Πόνος καθολου και υγρά λιγότερα από όσα πχ το ΣΚ...μπερδεμα!

Εμένα μου έχει τύχει να είναι κάπως άχνη η γραμμή στην αρχή μετά να εξαφανίζεται σχεδόν και ξαφνικά να γίνεται κατακόκκινη.

Λογικά δε θα έχεις κάνει ωορρηξια ακόμα.

Συνέχισε και βλέπεις!!

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια όλα καλά τελικά 4.489 πήγε από 330.50 που ήταν την Παρασκευή 

Μπραβο βρε κοριτσι μου ετσι ευχαριστα νεα να εχουμε συνεχεια :-)

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, έκανα ωορρηξια και την ένιωσα. και σήμερα έχω πάλι πονους ωορρηξίας. Λοιπόν, αδιαθέτησα 4/8. Ωορρηξία είχα 13/8 έως 19/8. Η αναμενόμενη περίοδός μου είναι 2/5. Γίνεται να κάνω ωορρηξία πάλι ή απλως ειναι πονάκια επειδή σε 10 ημέρες περιμένω περίοδο; Να σημειώσω ότι βράδυ 17/8 προς 18/8 είχαμε επαφή. Το βρ'αδυ στις 18/8 είδα σταγονίτσες αίματος στο σκούπισμα... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Βρε κορίτσια, έκανα ωορρηξια και την ένιωσα. και σήμερα έχω πάλι πονους ωορρηξίας. Λοιπόν, αδιαθέτησα 4/8. Ωορρηξία είχα 13/8 έως 19/8. Η αναμενόμενη περίοδός μου είναι 2/5. Γίνεται να κάνω ωορρηξία πάλι ή απλως ειναι πονάκια επειδή σε 10 ημέρες περιμένω περίοδο; Να σημειώσω ότι βράδυ 17/8 προς 18/8 είχαμε επαφή. Το βρ'αδυ στις 18/8 είδα σταγονίτσες αίματος στο σκούπισμα... 

Ακριβώς την ημερομηνία της ωορρηξίας σου την ξέρεις? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Είπες ότι είχες ωορρηξία κάπου μέσα στο διάστημα 13-19/08. Λες ότι έκανες 18 λόγω Του αίματος που είχες 18?

Οχι, δεν το λεω λόγω του αίματος, αλλά επειδή ήταν 15η η ημέρα του κύκλου και ένιωσα τον πόνο της ωορρηξίας. Υγρά ωορρηξίας έχω από 11η έως 16η ημέρα του κύκλου. Συνήθως ωορρηξία κάνω και την νιώθω παντα την 14η ημέρα. Σε αυτον τον κύκλο ένιωσα τον πόνο την 15η ημερα (18/8).

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Οχι, δεν το λεω λόγω του αίματος, αλλά επειδή ήταν 15η η ημέρα του κύκλου και ένιωσα τον πόνο της ωορρηξίας. Υγρά ωορρηξίας έχω από 11η έως 16η ημέρα του κύκλου. Συνήθως ωορρηξία κάνω και την νιώθω παντα την 14η ημέρα. Σε αυτον τον κύκλο ένιωσα τον πόνο την 15η ημερα (18/8).

Με έχεις μπερδέψει λίγο αλλά να σου πω την εμπειρία μου. Είχα ωορρηξία 23/04, τσεκαρισμενο με υπέρηχο, πόνεσα όμως 26/04 όπου και είχα αιματακι.  23/04 έπιασα το μωράκι μας. Οι πόνοι μπορεί να σημαίνουν ότι έχει γίνει ήδη ωορρηξία.  Το αίμα είναιείτε λόγω ωορρηξίας εν τέλη την 18/08, είτε ανωμαλίας του κύκλου είτε είσαι ίσως είσαι η περίπτωση μου. Ότι κι αν ειναιεύχομαι το καλύτερο!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Με έχεις μπερδέψει λίγο αλλά να σου πω την εμπειρία μου. Είχα ωορρηξία 23/04, τσεκαρισμενο με υπέρηχο, πόνεσα όμως 26/04 όπου και είχα αιματακι.  23/04 έπιασα το μωράκι μας. Οι πόνοι μπορεί να σημαίνουν ότι έχει γίνει ήδη ωορρηξία.  Το αίμα είναιείτε λόγω ωορρηξίας εν τέλη την 18/08, είτε ανωμαλίας του κύκλου είτε είσαι ίσως είσαι η περίπτωση μου. Ότι κι αν ειναιεύχομαι το καλύτερο!!

Κι εμένα μου πήγε το μυαλό σε ωορρηξία και όχι σε κάτι άλλο. Απλώς αναρωτιέμαι αν γίνεται δυο φορες ωορρηξία σε έναν κυκλο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Κι εμένα μου πήγε το μυαλό σε ωορρηξία και όχι σε κάτι άλλο. Απλώς αναρωτιέμαι αν γίνεται δυο φορες ωορρηξία σε έναν κυκλο.

Δεν το γνωρίζω αυτό. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, μπουμπού92 είπε:

Κι εμένα μου πήγε το μυαλό σε ωορρηξία και όχι σε κάτι άλλο. Απλώς αναρωτιέμαι αν γίνεται δυο φορες ωορρηξία σε έναν κυκλο.

Είχα ρωτήσει το γιατρό μου και μου είχε πει ότι είναι σπάνιο και αν γίνει οι δυο οωρρηξιες δεν απέχουν μεταξύ τους τόσο πολύ, μπορεί να έχουν 1-2 μερες διαφορά δηλαδή μόνο. Πιστεύω ότι είτε δεν υπολόγισες καλά την πρώτη φορά την οωρρηξια σου η ο τωρινός πόνος είναι κάτι άλλο πχ έντερο και το μπερδεύεις. Εύχομαι φυσικά να είναι επειδή είσαι έγκυος και εμφυτεύεται! Ταιριάζει χρονικά με τις επαφές σου;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...