Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Sofaki_88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, νέα εδω...είπαμε και εμείς να προσπαθήσουμε εδω και λιγο καιρό με τον άντρα μου να γίνουμε γονείς...εχω κάποια συμπτώματα, μάλλον τυχαία (;) θεωρώ.

Αδιαθέτησα 05/08 με κύκλο 25 ημερών, και έχει 3 συνεχόμενες μέρες που βρίσκω λίγο ροζ αίμα κάποιες στιγμές μεσα στη μέρα. Έχω πόνους περιόδου κανονικά 3 μέρες τώρα, εχω μονο έντονες καούρες, ούτε ζαλάδες ουτε εμετούς ουτε τιποτα άλλο. ενταξει το στήθος μου ειναι πρησμένο αλλά οχι πάρα πολυ. Αλλά το χειρότερο είναι οτι έχω τα απίστευτα νεύρα, δεν μπορώ να ηρεμήσω με τιποτα..όλα μου φταίνε.. επειδή περιμένω περίοδο το Σάββατο είπα να μην κάνω τεστ βιαστηκά και απογοητευτώ. Αν και είναι μικρό το διάστημα που προσπαθούμε, μόνο 2 μήνες, υπάρχει πιθανότητα αυτά να είναι συμπτώματα; να κάνω κανένα τέστ ή οχι;

σας ευχαριστώ που με ακούσατε! :)
 

Ναι θα μπορούσαν να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης. Κανε το τεστ καλύτερα την αναμενόμενη μέρα απλα έως εκείνη την ημέρα να προσεχεις κοριτσι!! Υπαρχουν τεστ και για πιο νωρίς απλα καλύτερα τοτε για πιο σίγουρα  


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 minutes ago, Smile89 said:

Ναι θα μπορούσαν να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης. Κανε το τεστ καλύτερα την αναμενόμενη μέρα απλα έως εκείνη την ημέρα να προσεχεις κοριτσι!! Υπαρχουν τεστ και για πιο νωρίς απλα καλύτερα τοτε για πιο σίγουρα  

Nαι θα μπορούσα να περιμένω ως το Σάββατο. ο αντρας μου είναι που δεν κρατιέται με τίποτα...χαχα! ωρες ωρες πονάω πολύ χαμηλά και δεξια, ουτε για μια βόλτα έξω δεν έχω ορεξη...

κορίτσια πιστεύετε μήπως είναι καλύτερα να πάω στην γυναικολόγο απ'ευθείας;


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Sofaki_88 είπε:

Nαι θα μπορούσα να περιμένω ως το Σάββατο. ο αντρας μου είναι που δεν κρατιέται με τίποτα...χαχα! ωρες ωρες πονάω πολύ χαμηλά και δεξια, ουτε για μια βόλτα έξω δεν έχω ορεξη...

κορίτσια πιστεύετε μήπως είναι καλύτερα να πάω στην γυναικολόγο απ'ευθείας;

Ε Κανε του την χαρη!!! Χεχε. Αφού πονας Κανε του ένα τηλ να σε κατευθύνει. Τι λες? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sofaki_88 said:

Nαι θα μπορούσα να περιμένω ως το Σάββατο. ο αντρας μου είναι που δεν κρατιέται με τίποτα...χαχα! ωρες ωρες πονάω πολύ χαμηλά και δεξια, ουτε για μια βόλτα έξω δεν έχω ορεξη...

κορίτσια πιστεύετε μήπως είναι καλύτερα να πάω στην γυναικολόγο απ'ευθείας;

η γυναικολόγος δεν μπορεί να δει αν έχει γίνει σύλληψη από τόσο νωρίς, ίσως δει ένα παχύ ενδομήτριο που θα δεικνύει αν υπήρξε γόνιμη ημέρα ή όχι. Καλύτερα προσπάθησε να κάνεις υπομονή (ξέρω δεν είναι τόσο εύκολο όταν έχουμε τέτοια λαχτάρα) και κάνε β χοριακή μερικές ημέρες μετά την καθυστέρηση για να είσαι σίγουρη. Αν όμως έχει και έντονους πόνους μια επίσκεψη στη γιατρό ίσως σε κατευθύνει... Εύχομαι τα καλύτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πάρα πολυ για τις συμβουλές σας και τις ευχές σας φυσικά! χρειαζόμουν να ακούσω κάποια πράγματα σαν βοήθεια.. :) ας κάνουμε υπομονή λοιπον 3 μέρες!

  • Μου αρέσει 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@kido ποτέ Είναι η αναμενόμενη;; Νομίζω μαζί είμαστε.... 31 με 1η.Πραγματικά ελπίζω απλά να μην έρθει ποτέ.. Αυτό με το στήθος είναι καλό σημάδι πάντως!!!

18 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Και εγώ σε νιώθω κορίτσι μου .

Καλά εγώ προσπαθώ 3 μήνες εάν αφαιρέσουμε τους 2 γτ είχα Κύστες πολλές άρα προσπαθώ  1 μήνα. Έιχα και κάποιους μήνες τυχαια επαφες αλλα τπτ .Μετεαω μονο τον 1 μηνα που παω στοχευμενα .Αλλα κατι μ λεει ότι θα παίζει πρόβλημα δεν ξέρω γενικά εμένα μ πάνε κ όλα στραβά .(ελπίζω να πέφτω έξω)

Και σήμερα έμαθα ότι έμεινε κ μια συνάδελφος μ έγκυος. Άσε που είναι όλες οι φίλες μου έγκυες κ έχουν κάνει κ παιδιά. Από τις 6 μόνο μια έμεινε κ αυτή γτ είναι ανύπαντρη. Και μετά εγώ.............

Είπα κ εγώ τον πόνο μου και Ξαλάφρωσα. 

Σου εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μ να πετύχεις σύντομα το σπορακι σου 

Καλέ flo flo μην απογοητεύεσαι έτσι με τη μια.. Ενας μήνας στοχευμένα δεν είναι τπτ.. Στο εύχομαι βεβαια να το πετύχεις με την πρώτη!!

18 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

Στο εύχομαι πραγματικά! Μακάρι... Η μοναδική φορά που ένιωσα αυτόν τον πόνο γύρω απτή θηλή ήταν 2 μέρες μετά την ωορρηξία και ακολούθησαν καφέ υγρά μάλλον από ορμονική διαταραχή,έλλειψη προγεστερόνης. Ξενέρωσα τρελά. Σε σένα εύχομα να είναι το πολυπόθητο σημάδι!!!

Μυρτούλα μου προσπάθησε να χαλαρώσεις λίγο γτ ετσι θα εισαι μόνιμα στην τσίτα.. Είσαι μέσα στα φυσιολογικά χρονικά πλαισια ακομα και δε χρειάζεται να ανησυχείς.. Δυστυχώς το άγχος είναι κακός φίλος.. Δε θα σου πω ψέματα δεν μπορώ να μπω στη θέση σου,ξέρω ομως ότι σύντομα εσυ θα εισαι μια απο εκεινες της μανούλες που βλέπεις και καποια αλλγ κοπέλα θα σε κοιτάει με την ιδια αγωνία... Ολα θα πάνε καλά και σύντομα!!!θα δεις!!

4 ώρες πρίν, Sofaki_88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, νέα εδω...είπαμε και εμείς να προσπαθήσουμε εδω και λιγο καιρό με τον άντρα μου να γίνουμε γονείς...εχω κάποια συμπτώματα, μάλλον τυχαία (;) θεωρώ.

Αδιαθέτησα 05/08 με κύκλο 25 ημερών, και έχει 3 συνεχόμενες μέρες που βρίσκω λίγο ροζ αίμα κάποιες στιγμές μεσα στη μέρα. Έχω πόνους περιόδου κανονικά 3 μέρες τώρα, εχω μονο έντονες καούρες, ούτε ζαλάδες ουτε εμετούς ουτε τιποτα άλλο. ενταξει το στήθος μου ειναι πρησμένο αλλά οχι πάρα πολυ. Αλλά το χειρότερο είναι οτι έχω τα απίστευτα νεύρα, δεν μπορώ να ηρεμήσω με τιποτα..όλα μου φταίνε.. επειδή περιμένω περίοδο το Σάββατο είπα να μην κάνω τεστ βιαστηκά και απογοητευτώ. Αν και είναι μικρό το διάστημα που προσπαθούμε, μόνο 2 μήνες, υπάρχει πιθανότητα αυτά να είναι συμπτώματα; να κάνω κανένα τέστ ή οχι;

σας ευχαριστώ που με ακούσατε! :)
 

Ολα τα συμπτώματα που αναφέρεις παίζουν ειναι η αλήθεια... Κάνε λιγο υπομονή ακομα μεχρι το Σάββατο!! Ελπίζω να δεις εναν μεγάλο σταυρό... :-o

Σάββατο -Κυριακή περιμένω και εγώ.. Ελπίζω μαζί με εσένα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Elfer είπε:

@kido ποτέ Είναι η αναμενόμενη;; Νομίζω μαζί είμαστε.... 31 με 1η.Πραγματικά ελπίζω απλά να μην έρθει ποτέ.. Αυτό με το στήθος είναι καλό σημάδι πάντως!!!

Καλέ flo flo μην απογοητεύεσαι έτσι με τη μια.. Ενας μήνας στοχευμένα δεν είναι τπτ.. Στο εύχομαι βεβαια να το πετύχεις με την πρώτη!!

Μυρτούλα μου προσπάθησε να χαλαρώσεις λίγο γτ ετσι θα εισαι μόνιμα στην τσίτα.. Είσαι μέσα στα φυσιολογικά χρονικά πλαισια ακομα και δε χρειάζεται να ανησυχείς.. Δυστυχώς το άγχος είναι κακός φίλος.. Δε θα σου πω ψέματα δεν μπορώ να μπω στη θέση σου,ξέρω ομως ότι σύντομα εσυ θα εισαι μια απο εκεινες της μανούλες που βλέπεις και καποια αλλγ κοπέλα θα σε κοιτάει με την ιδια αγωνία... Ολα θα πάνε καλά και σύντομα!!!θα δεις!!

Ολα τα συμπτώματα που αναφέρεις παίζουν ειναι η αλήθεια... Κάνε λιγο υπομονή ακομα μεχρι το Σάββατο!! Ελπίζω να δεις εναν μεγάλο σταυρό... :-o

Σάββατο -Κυριακή περιμένω και εγώ.. Ελπίζω μαζί με εσένα!!

Πιο μετα εγώ. Είμαι 22η μερα σήμερα μόνο! Δεν έχω ακριβή ημερομηνία γιατί στο application έβαζα κάθε μερα ότι είχα αρνητικό τεστ κωρρηξιας και μου πήγανε την αναμενόμενη ημερομηνία ΕΜ όλο και πιο μπροστά! Τελικά σταμάτησα να κάνω τεστ και μου την εμφανίζει 5/9.. τώρα ποτέ περίμενω άντε βγάλε άκρη! 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Elfer said:

Ολα τα συμπτώματα που αναφέρεις παίζουν ειναι η αλήθεια... Κάνε λιγο υπομονή ακομα μεχρι το Σάββατο!! Ελπίζω να δεις εναν μεγάλο σταυρό... :-o

Σάββατο -Κυριακή περιμένω και εγώ.. Ελπίζω μαζί με εσένα!!

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ, ελπίζω και ευχομαι και εσυ ενα θετικό αποτέλεσμα αφου περιμένεις... :)  έχω κι αλλη μια ερώτηση κορίτσια, συγνώμη ειμαι λίγο άσχετη..σημερα απο το μεσημέρι δεν εχω ροζ αίμα, έχω λίγα καφέ και πονάω λες και έχω περίοδο. να φανταστώ ειναι σημάδι οτι απλά θα αδιαθετήσω νωρίτερα;

σας ευχαριστώ!


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Sofaki_88 είπε:

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ, ελπίζω και ευχομαι και εσυ ενα θετικό αποτέλεσμα αφου περιμένεις... :)  έχω κι αλλη μια ερώτηση κορίτσια, συγνώμη ειμαι λίγο άσχετη..σημερα απο το μεσημέρι δεν εχω ροζ αίμα, έχω λίγα καφέ και πονάω λες και έχω περίοδο. να φανταστώ ειναι σημάδι οτι απλά θα αδιαθετήσω νωρίτερα;

σας ευχαριστώ!

Όχι απαραίτητα, τα καφέ είναι και σημάδι εγκυμοσύνης. Μήπως να κάνεις τελικά αύριο πρωί ενα τεστ αν δεν έρθει και συνεχίζονται; Μήπως χρειάζεσαι Προγεστερονη αν είσαι έγκυος σκέφτομαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/8/2018 at 3:33 ΜΜ, smaro30 είπε:

Καλησπέρα και καλως ήρθες!!! Και εμείς για το δεύτερο προσπαθούμε, η μικρή μας είναι 22 μηνών. Σαν να διαβάζω την ιστορία μου, είμαι παλιό μέλος πριν μείνω έγκυος στην πρώτη. Με το καλό σου εύχομαι και γρήγορα!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου κάτι μου λέει το όνομά σου και εγώ ήμουν μέλος πριν μείνω έγκυος στο πρώτο μου την άλλη εβδομάδα γίνετε 4 χρονών 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Elfer είπε:

Μυρτούλα μου προσπάθησε να χαλαρώσεις λίγο γτ ετσι θα εισαι μόνιμα στην τσίτα.. Είσαι μέσα στα φυσιολογικά χρονικά πλαισια ακομα και δε χρειάζεται να ανησυχείς.. Δυστυχώς το άγχος είναι κακός φίλος.. Δε θα σου πω ψέματα δεν μπορώ να μπω στη θέση σου,ξέρω ομως ότι σύντομα εσυ θα εισαι μια απο εκεινες της μανούλες που βλέπεις και καποια αλλγ κοπέλα θα σε κοιτάει με την ιδια αγωνία... Ολα θα πάνε καλά και σύντομα!!!θα δεις!!

  Σ' ευχαριστώ και σε σένα εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου! Έχεις δίκιο, αλλά δυστυχώς το άγχος με συνοδεύει σε όλα μου! Φταίει ότι είμαι και μεγαλοκοπέλα :-D Αν ήμουν μικρότερη ίσως ήταν πιο εύκολο να χαλαρώσω. Όχι ότι μετανιώνω για ό,τι έχω κάνει στη ζωή μου μέχρι τώρα. Για μένα μητέρα πρέπει να γίνεσαι όταν το λαχταράς πραγματικά κι είσαι έτοιμη ψυχολογικά και πνευματικά τουλάχιστον να προσφέρεις σε αυτή τη νέα ζωούλα.  Απλά η βιολογία είναι άδικη όσον αφορά στη γυναίκα πιστεύω! Είναι και αυτή η αίσθηση του αγνώστου που με τρελαίνει. Αν μπορούσαμε να ξέρουμε ότι όλα είναι καλά κι ότι πραγματικά είναι θέμα χρόνου όλες νομίζω ότι θα ήμασταν πιο ήρεμες... Εντάξει τις κάναμε τις εξετάσεις μας, χιλιοψαχτήκαμε, όλα τα βρήκαν καλά, ευγνώμων είμαι δεν λέω αλλά πόσες φορές ακούμε ότι υπήρχε κάτι που ήταν αποτρεπτικός παράγοντας και κανείς δεν το έβρισκε. Όλα είναι θέμα τύχης, timing και άγχους δηλαδή? Αναρωτιέμαι πόσες κοπέλες απο εδώ μέσα τα κατάφεραν μετά από ένα χρόνο στοχευμένων προσπαθειών χωρίς να διαπιστωθεί κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα ώστε να καταφύγουν σε άλλες μεθόδους, εξωσωματική κτλ. Υπάρχουν αρκετές? Θα ήταν πολύ αισιόδοξο μήνυμα για όλες μας που προσπαθούμε αν είναι αρκετές! Εγώ δυστυχώς περιστοιχίζομαι από γυναίκες που πιο εύκολα κανονίζουν πότε θα μείνουν έγκυες παρά ραντεβού στο κομμωτήριο που λέει ο λόγος. Πες το κι έγινε φάση δηλαδή ή από την άλλη από γυναίκες που απλά καταφύγανε σε άλλους τρόπους...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

  Σ' ευχαριστώ και σε σένα εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου! Έχεις δίκιο, αλλά δυστυχώς το άγχος με συνοδεύει σε όλα μου! Φταίει ότι είμαι και μεγαλοκοπέλα :-D Αν ήμουν μικρότερη ίσως ήταν πιο εύκολο να χαλαρώσω. Όχι ότι μετανιώνω για ό,τι έχω κάνει στη ζωή μου μέχρι τώρα. Για μένα μητέρα πρέπει να γίνεσαι όταν το λαχταράς πραγματικά κι είσαι έτοιμη ψυχολογικά και πνευματικά τουλάχιστον να προσφέρεις σε αυτή τη νέα ζωούλα.  Απλά η βιολογία είναι άδικη όσον αφορά στη γυναίκα πιστεύω! Είναι και αυτή η αίσθηση του αγνώστου που με τρελαίνει. Αν μπορούσαμε να ξέρουμε ότι όλα είναι καλά κι ότι πραγματικά είναι θέμα χρόνου όλες νομίζω ότι θα ήμασταν πιο ήρεμες... Εντάξει τις κάναμε τις εξετάσεις μας, χιλιοψαχτήκαμε, όλα τα βρήκαν καλά, ευγνώμων είμαι δεν λέω αλλά πόσες φορές ακούμε ότι υπήρχε κάτι που ήταν αποτρεπτικός παράγοντας και κανείς δεν το έβρισκε. Όλα είναι θέμα τύχης, timing και άγχους δηλαδή? Αναρωτιέμαι πόσες κοπέλες απο εδώ μέσα τα κατάφεραν μετά από ένα χρόνο στοχευμένων προσπαθειών χωρίς να διαπιστωθεί κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα ώστε να καταφύγουν σε άλλες μεθόδους, εξωσωματική κτλ. Υπάρχουν αρκετές? Θα ήταν πολύ αισιόδοξο μήνυμα για όλες μας που προσπαθούμε αν είναι αρκετές! Εγώ δυστυχώς περιστοιχίζομαι από γυναίκες που πιο εύκολα κανονίζουν πότε θα μείνουν έγκυες παρά ραντεβού στο κομμωτήριο που λέει ο λόγος. Πες το κι έγινε φάση δηλαδή ή από την άλλη από γυναίκες που απλά καταφύγανε σε άλλους τρόπους...

Καλημέρα εγώ ξέρω περιπτώσεις που μεινανε μετα από ένα η και ενάμιση χρόνο με φυσιολογικό τρόπο. Είχαν κάνει παρακολούθηση με υπερηχο της οωρρηξιας συστηματικα λόγω PCOS και η άλλη έμεινε λίγο μετά τη σαλπιγγογραφια. Αν σε βοηθά να προσθέσω ότι ήταν 35 και πάνω με φυσιολογικές όλες τις εξετάσεις τους. Βεβαια έχω και περιπτώσεις που έμειναν σε 1-3 κύκλους μόλις το αποφάσισαν. Απλα κάποιες είμαστε λιγότερο τυχερες και θα πρέπει να επιμενουμε περισσότερο! Κάνε αυτο με τον υπερυχο αν θες είναι μη παρεμβατικο και προγραμματιζεις επαφή στο πιο γονιμο διάστημα αντί να ψαχνεις. Αρκεί να έχεις γιατρό που έχει χρόνο να σε βλέπει κάθε μέρα για καμιά βδομάδα για να τη βρείτε μαζί την οωρρηξια. 

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια! Δυστυχώς το πρωι αδιαθέτησα, 3 μέρες νωρίτερα..Δεν πειράζει, ας ελπίσουμε τον επόμενο μήνα σε περισσότερη τύχη. Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας! :)

  • Λυπημένη/-ος 2

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Sofaki_88 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια! Δυστυχώς το πρωι αδιαθέτησα, 3 μέρες νωρίτερα..Δεν πειράζει, ας ελπίσουμε τον επόμενο μήνα σε περισσότερη τύχη. Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας! :)

Καλημέρα!!! Ναιιιι δυναμικα τον επόμενο, εδώ θα μαστε να τα λέμε!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...