Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Luckystars είπε:

 

Αχχχχ Παναγίτσα μου τι όμορφες ετοιμασίες!Με το καλό,με το καλό!Χαδακια;)

Έτσι να μας τα λέτε αναλυτικά οι εγκυουλες,να χαιρόμαστε, να παίρνουμε σειρά να μαθαίνουμε:)

Χαχαχαχ λογοδιαρροια με επιασεε!!! Ομορφες ετοιμασιες οντωςςς!!!:wub: Ευχομαι συντομα να μας λετε και εσεις γιαυτες τις ετοιμασιες ετσι λεπτομερεστατααα!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 31 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλα είμαι αδιαθετησα σήμερα πονάω ήδη αλλα τουλάχιστον ήρθε γιατί φεύγουμε κιολας μεθαύριο μην ήμουν με τοσους πονους εκεί. Σε ευχαριστώ πολυυυ κοριτσάκι μου❤️

Μην το ξανά πεις για αυτό είμαστε εδώ.. 

Αγάπη....έκλεισε ένας κύκλος ....ξεκινάει καινούργιος❤

Να περάσεις υπέροχα και με τον ερχομό πάμε για ευχάριστα:wink:

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχ λογοδιαρροια με επιασεε!!! Ομορφες ετοιμασιες οντωςςς!!!:wub: Ευχομαι συντομα να μας λετε και εσεις γιαυτες τις ετοιμασιες ετσι λεπτομερεστατααα!!!!

Αμήν Βαλεντινακι μου για όλα τα κορίτσια ,Αμήν!

πρίν από 24 λεπτά , Elma86 είπε:

Πέφτουμε και ξανά σηκωνόμαστε!Ετσι και εγώ!προσπαθώ να αποκλείσω πολλές και μακρινές σκέψεις και σχέδια που φτάνουν μέχρι το επόμενο καλοκαίρι ενώ δεν υπάρχει λόγος, αποφασίζω να σκέφτομαι βραχυπρόθεσμα!!!Μέχρι τον επόμενο μήνα που έχω να πάω σε γάμους, βαφτίσια και να μου έρθει η περίοδος να ξεκινήσω προετοιμασία για την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ εμβρυομεταφορα με τη βοήθεια του Θεού και της Παναγίας πάντα. <3 

Ελμακι μου.....Εγώ θα σου ευχηθώ από καρδιας ,να είναι η τυχερή σου φορά και  τέτοιους μήνες να δέχεστε εσείς καλεσμένους σε χαρές σας, στο μαιευτήριο και στα βαφτίσια σας❤

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Καλή εβδομάδα να εχουμεέχουμε,με υγεία πάνω από όλα!

@giotitsa μου γλυκιά.....έχεις δίκιο σε ότι και αν αισθάνεσαι σε ότι και αν λες.....Όμως ,ξέρεις πόσες δυνάμεις έχεις μέσα σου.....όλες μας το ξέρουμε.....για να έχουμε φτάσει ως εδώ έχουμε δυνάμεις που ούτε καν τις αντιλαμβανόμαστε ώρες ώρες!Πρακτικά ,μιλά με τον γιατρό σου,ότι είναι απαραίτητο να κάνεις σε εξετάσεις.Περα από το πρακτικό θέμα των εξετάσεων  κυρίως πραξε ότι σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα ψυχολογικά......Όλα θα πάνε υπέροχα,θα το δεις❤

@palmoira μου ,με το καλό η αυχενικη!

@Beboula25 μου,πως είσαι; σε σκέφτομαι❤

@P.L.L. @loyloy @ΒαλεντιναΧρηστος Πως είστε;τι κάνουν τα ζουζουνια σας;ποτέ έχετε υπέρηχο;

@*ζουζουνα*!!! μου,έχεις ξανά επαναληπτική χοριακή η πας για υπέρηχο;με το καλό!

@fairy-mary μου,και εσύ δεν είχες χοριακή;όλα καλά εύχομαι!

@Elma86 Ελμακι μου,πως είσαι;

@Flo flo πως είσαι με την αγωγή;

@kido εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας!

Ξεχνάω πολλά κορίτσια,συγγνώμη,φιλιά σε όλες και καλή δύναμη!❤

Καλα κι εγω @Luckystars μου. Δεν αλλάζει κατι. Μπάνια και βολτούλα οταν πέσει ο ήλιος :-) Την άλλη εβδομαδα θα κανω την καμπύλη ζαχαρου. Η κοιλιά μου μεγάλωσε αρκετά και η διατροφή μου, που επρεπε να την προσέχω, αστα να πανε αυτές τις μέρες. Και τι δεν έφαγα! Θα με μαλώσει παλι ο γιατρος!! 

Ελπιζω να νιώθεις πολυ καλα! Αισιοδοξία και προσευχή ειπαμε, ε;;;

3 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@Luckystars @Flo flo @fairy-mary @Beboula25 @Smile89 @kido @P.L.L. @palmoira @loyloy @Elma86 @*ζουζουνα*!!! αν ξεχναω καμια κοπελα συγχωρεστε με τι μου κανετε κοριτσια μου πειτε μου οτι θελετε να ξεχαστω λιγο να παρω τα πανω μου γιατι δεν με βλεπω καλα θελω και λιγο τα φωτα σας να σας ρωτησω κατι γενικα με εξετασεις και τετοια θελω να κανω σιγα σιγα τις εξετασεις που μου εχουν πει πλησιαζει ο καιρος θελω να κανω ενα τεστ παπ αλλα θελω να κανω εξεταση που βρισκει ουρεοπλασμα , μυκοπλασμα, και κυταρομεγολοποιο αυτα πως τα βρισκω τι εξεταση πρεπει να κανω ;;;

Δεν ξερω σίγουρα καρδια μου. Αλλα νομιζω πως τα βρίσκουν αυτα με καλλιέργεια κολπικού υγρού. Μη λεω ομως βλακείες.. Οταν πας για τεστ παπ θα σου πουν αν γίνεται να σου πάρουν υγρό για ολα. 

Μη μου στεναχωριέσαι. Πες μου τι να κανω για να σου φτιάξω τη διάθεση!!! Τι χομπυ εχεις; Πες μου κατι που σου άρεσε παντα και ήθελες να το δοκιμάσεις;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλα κι εγω @Luckystars μου. Δεν αλλάζει κατι. Μπάνια και βολτούλα οταν πέσει ο ήλιος :-) Την άλλη εβδομαδα θα κανω την καμπύλη ζαχαρου. Η κοιλιά μου μεγάλωσε αρκετά και η διατροφή μου, που επρεπε να την προσέχω, αστα να πανε αυτές τις μέρες. Και τι δεν έφαγα! Θα με μαλώσει παλι ο γιατρος!! 

Ελπιζω να νιώθεις πολυ καλα! Αισιοδοξία και προσευχή ειπαμε, ε;;;

Δεν ξερω σίγουρα καρδια μου. Αλλα νομιζω πως τα βρίσκουν αυτα με καλλιέργεια κολπικού υγρού. Μη λεω ομως βλακείες.. Οταν πας για τεστ παπ θα σου πουν αν γίνεται να σου πάρουν υγρό για ολα. 

Μη μου στεναχωριέσαι. Πες μου τι να κανω για να σου φτιάξω τη διάθεση!!! Τι χομπυ εχεις; Πες μου κατι που σου άρεσε παντα και ήθελες να το δοκιμάσεις;

@P.L.L. απλα με πειραξε παρα πολυ μια κινηση που εκανε συγγενικο προσωπο απο την μερια του ανδρα μου η Θεια του ανδρα μου εχει μια κορη η οποια εχει ενα γιο πανεμορφο και δεν ζηλευω δεν ζηλευω καμια γυναικα η οποια ειναι εγκυος πως ειναι δυνατον να ζηλευω μια καινουργια ζωη που ερχεται στον κοσμο και πηρε το κινητο ενω καθομουνα με τον ανδρα μου και αρχιζε και μας εδειχνε βιντεο με τον μπεμπη και εβλεπε να δει πως θα κανουμε και πως αντιδρασουμε γενικα να δει αν θα ζηλευψουμε δεν μου αρεσει καποιος να παιζει με τον πονο μιας γυναικας και να την χτυπαει εκει που ποναει μονο και μονο για να ευχαριστηθει αυτος δεν μπορω αλλο αυτη η κακια μας εφαγε και η ζηλια τους αμαν εχω κουραστει πλεον πως να σηκωθω ετσι οταν ολοι με πολεμανε απο παντου γιατι πρεπει να υπαρχει τοση κακια εγω τα παιδια τα λατρευω πως ειναι δυνατον να φτασει ενα μυαλο σε τετοιο σημειο διαστροφης και αυτη η γυναικα γενικα οποτε μας βρισκει μας λεει πραγματα μονο και μονο για να μας πονεσει


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλα κι εγω @Luckystars μου. Δεν αλλάζει κατι. Μπάνια και βολτούλα οταν πέσει ο ήλιος :-) Την άλλη εβδομαδα θα κανω την καμπύλη ζαχαρου. Η κοιλιά μου μεγάλωσε αρκετά και η διατροφή μου, που επρεπε να την προσέχω, αστα να πανε αυτές τις μέρες. Και τι δεν έφαγα! Θα με μαλώσει παλι ο γιατρος!! 

Ελπιζω να νιώθεις πολυ καλα! Αισιοδοξία και προσευχή ειπαμε, ε;;;

Δεν ξερω σίγουρα καρδια μου. Αλλα νομιζω πως τα βρίσκουν αυτα με καλλιέργεια κολπικού υγρού. Μη λεω ομως βλακείες.. Οταν πας για τεστ παπ θα σου πουν αν γίνεται να σου πάρουν υγρό για ολα. 

Μη μου στεναχωριέσαι. Πες μου τι να κανω για να σου φτιάξω τη διάθεση!!! Τι χομπυ εχεις; Πες μου κατι που σου άρεσε παντα και ήθελες να το δοκιμάσεις;

Αγάπη με το καλό η καμπύλη !Αν σε μαλώσει να του πεις,όχι εγώ γιατρέ,το μωρό:rolleyes:

Έεεεετσι κοριτσάκι μου:wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , giotitsa είπε:

@P.L.L. απλα με πειραξε παρα πολυ μια κινηση που εκανε συγγενικο προσωπο απο την μερια του ανδρα μου η Θεια του ανδρα μου εχει μια κορη η οποια εχει ενα γιο πανεμορφο και δεν ζηλευω δεν ζηλευω καμια γυναικα η οποια ειναι εγκυος πως ειναι δυνατον να ζηλευω μια καινουργια ζωη που ερχεται στον κοσμο και πηρε το κινητο ενω καθομουνα με τον ανδρα μου και αρχιζε και μας εδειχνε βιντεο με τον μπεμπη και εβλεπε να δει πως θα κανουμε και πως αντιδρασουμε γενικα να δει αν θα ζηλευψουμε δεν μου αρεσει καποιος να παιζει με τον πονο μιας γυναικας και να την χτυπαει εκει που ποναει μονο και μονο για να ευχαριστηθει αυτος δεν μπορω αλλο αυτη η κακια μας εφαγε και η ζηλια τους αμαν εχω κουραστει πλεον πως να σηκωθω ετσι οταν ολοι με πολεμανε απο παντου γιατι πρεπει να υπαρχει τοση κακια εγω τα παιδια τα λατρευω πως ειναι δυνατον να φτασει ενα μυαλο σε τετοιο σημειο διαστροφης και αυτη η γυναικα γενικα οποτε μας βρισκει μας λεει πραγματα μονο και μονο για να μας πονεσει

Ααααα εμένα μ αρέσουν κάτι τέτοια παίζω τρελό θέατρο. Θα τους έγραφα στα π@π@ρ ... μου

Και εγώ έχω κάτι τέτοιους κ τους το γυρνάω μπούμερανγκ.Κανε την τρελή μην αφήνεις κανένα να σε επηρεάζει εάν είναι δυνατόν. 

  • Μου αρέσει 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , giotitsa είπε:

@P.L.L. απλα με πειραξε παρα πολυ μια κινηση που εκανε συγγενικο προσωπο απο την μερια του ανδρα μου η Θεια του ανδρα μου εχει μια κορη η οποια εχει ενα γιο πανεμορφο και δεν ζηλευω δεν ζηλευω καμια γυναικα η οποια ειναι εγκυος πως ειναι δυνατον να ζηλευω μια καινουργια ζωη που ερχεται στον κοσμο και πηρε το κινητο ενω καθομουνα με τον ανδρα μου και αρχιζε και μας εδειχνε βιντεο με τον μπεμπη και εβλεπε να δει πως θα κανουμε και πως αντιδρασουμε γενικα να δει αν θα ζηλευψουμε δεν μου αρεσει καποιος να παιζει με τον πονο μιας γυναικας και να την χτυπαει εκει που ποναει μονο και μονο για να ευχαριστηθει αυτος δεν μπορω αλλο αυτη η κακια μας εφαγε και η ζηλια τους αμαν εχω κουραστει πλεον πως να σηκωθω ετσι οταν ολοι με πολεμανε απο παντου γιατι πρεπει να υπαρχει τοση κακια εγω τα παιδια τα λατρευω πως ειναι δυνατον να φτασει ενα μυαλο σε τετοιο σημειο διαστροφης και αυτη η γυναικα γενικα οποτε μας βρισκει μας λεει πραγματα μονο και μονο για να μας πονεσει

Τι λες Τώρα?έλεος.τι να πω.εχεις και εσύ τα δικια σου.οσο και να έχεις κάνει αγώνα και να έχεις συνέλθει κάτι τέτοια λογικό να σε ρίχνουν και να σε νευριαζουν.σορρυ για την έκφραση αλλά γραψτους ξέρεις που .... Και κοιτα να είσαι εσύ Καλά.

Εγώ δυστυχώς τα πέρασα αυτά πέρισυ στη δουλειά.μολις επέστρεψα από την απόξεση. Αναρρωτική πήρα μες στο φουλ της δουλειάς και όλο.μου το χτύπαγαν διάφοροι που έλειψα λίγες μέρες τον Αύγουστο.λες και ήθελα να χάσω το μωρό μου και να λείψω από τη δουλειά.δυστυχως πάντα υπάρχει κακός κοσμος. Γραψτους απλά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Flo flo είπε:

Ααααα εμένα μ αρέσουν κάτι τέτοια παίζω τρελό θέατρο. Θα τους έγραφα στα π@π@ρ ... μου

Και εγώ έχω κάτι τέτοιους κ τους το γυρνάω μπούμερανγκ.Κανε την τρελή μην αφήνεις κανένα να σε επηρεάζει εάν είναι δυνατόν. 

@Flo floεκει θελουν γραψιμο αληθεια μονο για εκει κανουν κατι τετοια ατομα αλλη φορα και εγω δουλευμα πραγματικα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , giotitsa είπε:

@P.L.L. απλα με πειραξε παρα πολυ μια κινηση που εκανε συγγενικο προσωπο απο την μερια του ανδρα μου η Θεια του ανδρα μου εχει μια κορη η οποια εχει ενα γιο πανεμορφο και δεν ζηλευω δεν ζηλευω καμια γυναικα η οποια ειναι εγκυος πως ειναι δυνατον να ζηλευω μια καινουργια ζωη που ερχεται στον κοσμο και πηρε το κινητο ενω καθομουνα με τον ανδρα μου και αρχιζε και μας εδειχνε βιντεο με τον μπεμπη και εβλεπε να δει πως θα κανουμε και πως αντιδρασουμε γενικα να δει αν θα ζηλευψουμε δεν μου αρεσει καποιος να παιζει με τον πονο μιας γυναικας και να την χτυπαει εκει που ποναει μονο και μονο για να ευχαριστηθει αυτος δεν μπορω αλλο αυτη η κακια μας εφαγε και η ζηλια τους αμαν εχω κουραστει πλεον πως να σηκωθω ετσι οταν ολοι με πολεμανε απο παντου γιατι πρεπει να υπαρχει τοση κακια εγω τα παιδια τα λατρευω πως ειναι δυνατον να φτασει ενα μυαλο σε τετοιο σημειο διαστροφης και αυτη η γυναικα γενικα οποτε μας βρισκει μας λεει πραγματα μονο και μονο για να μας πονεσει

Αχ μωρέ Γιωτακι μου.....πάντα θα υπάρχει κάποιος που θα βρίσκει κάτι να πει.....τοσο φτάνει το μυαλό τους τόσα πράττουν!Εσυ να κοιτάς τον σύζυγο στα μάτια και όλους τους άλλους ξέρεις που να τους γράφεις:wink:

Για να σου δώσω και μια πιο τραγική εκδοχή από την θεία......για φαντάσου να τα βιώνεις αυτά και χειρότερα από πιο συγγενικό πρόσωπο....Πιο κοντινό δεν γίνεται όμως....

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Τι λες Τώρα?έλεος.τι να πω.εχεις και εσύ τα δικια σου.οσο και να έχεις κάνει αγώνα και να έχεις συνέλθει κάτι τέτοια λογικό να σε ρίχνουν και να σε νευριαζουν.σορρυ για την έκφραση αλλά γραψτους ξέρεις που .... Και κοιτα να είσαι εσύ Καλά.

@loyloyδεν ξερω πραγματικα με την σκεψη τους ειναι δυνατον να ζηλευω ενα αγγελουδι ολα τα μωρα ειναι αγγελουδια αθωες ψυχες τι να ζηλευω ελεος δηλαδη οχου 

Just now, Luckystars είπε:

Αχ μωρέ Γιωτακι μου.....πάντα θα υπάρχει κάποιος που θα βρίσκει κάτι να πει.....τοσο φτάνει το μυαλό τους τόσα πράττουν!Εσυ να κοιτάς τον σύζυγο στα μάτια και όλους τους άλλους ξέρεις που να τους γράφεις:wink:

Για να σου δώσω και μια πιο τραγική εκδοχή από την θεία......για φαντάσου να τα βιώνεις αυτά και χειρότερα από πιο συγγενικό πρόσωπο....Πιο κοντινό δεν γίνεται όμως....

@Luckystarsγλυκουλα μου εσυ ετσι θα κανω και καταλαβαινω τι εννοεις πολυ στενο συγγενικο προσωπο θα επρεπε να ντρεπονται με την συμπεριφορα τους 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@loyloyδεν ξερω πραγματικα με την σκεψη τους ειναι δυνατον να ζηλευω ενα αγγελουδι ολα τα μωρα ειναι αγγελουδια αθωες ψυχες τι να ζηλευω ελεος δηλαδη οχου 

Κοίτα να ηρεμήσεις εντάξει?είχες συνέλθει αρκετά μη ξαναπεσεις.δεν αξίζει για κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Κοίτα να ηρεμήσεις εντάξει?είχες συνέλθει αρκετά μη ξαναπεσεις.δεν αξίζει για κανέναν.

@loyloy πρεπει να ηρεμησω αληθεια τελος παντων εσυ πως πας για πες ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε γράψτε τους όλους λέμε μην μασάτε εγω ειλικρινά δεν βλέπω κανέναν πουθενά ούτε με κυάλια! Τι να σου πουν και τι να μας πουν! Απλά θα τονίσω πως καποιες φορες παίζει παιχνίδια κ το δικό μας μυαλό και ισως βλέπουμε εχθρους εκεί που δεν υπάρχουν εννοω πως μπορεί να κρίνουμε λάθος μια περίσταση λογω της ψυχολογιας μας και ουσιαστικά να μην είναι έτσι όπως νομίζουμε. Ισως η κοπέλα πραγματικά από καμάρι από χαρά να ήθελε να σας δείξει τον μικρό της και όχι για να σε στενοχωρήσει ισως να μην σκέφτεται και πολύ.... Λέω ισως δεν ξέρω βέβαια εσυ γνωριζεις καλύτερα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , giotitsa είπε:

@loyloyδεν ξερω πραγματικα με την σκεψη τους ειναι δυνατον να ζηλευω ενα αγγελουδι ολα τα μωρα ειναι αγγελουδια αθωες ψυχες τι να ζηλευω ελεος δηλαδη οχου 

@Luckystarsγλυκουλα μου εσυ ετσι θα κανω και καταλαβαινω τι εννοεις πολυ στενο συγγενικο προσωπο θα επρεπε να ντρεπονται με την συμπεριφορα τους 

Έτσι να κάνεις καρδούλα μου.....Μια δύο πέντε δέκα θα το λάβουν το μήνυμα και μετά βαριούνται να ασχολούνται,πίστεψέ με ,αδιαφορία θέλει,παντελή όμως....Την επόμενη φορά ο οποιοσδήποτε σου πει το οτιδήποτε σε πληγώσει,όπου και αν είσαι σηκώνεσαι και φεύγεις η δεν απαντάς.Εμένα μου έχει συμβεί και μόνη και με τον σύζυγο.Κυρίως μόνη γιατί τους αρέσει να με πληγώνουν και να μην είναι μπροστα ο σύζυγος γιατι τους εχει σηκώσει κάτι τραπέζια στη μούρη και τον ψιλοχ@@ζονται και να δεις για πότε ισιωνουν!.Αλλά αν είμαστε με τον σύζυγο έχουμε κώδικα....κοιταζόμαστε στα μάτια.....και εκεί εξαφανίζονται όλοι τους......ειμαστε μόνο οι δύο μας.....αρχίζει και μου λέει κουλά του τύπου "ανακαλυψανε λέει ουφο στην Αμερικη,το άκουσες;;;" , " Η περιέργεια σκότωσε την γάτα" κλπ κλπ  και την καταλαβαίνουν μια χαρά.Εντωμεταξύ που τα βρίσκει κάθε φορά όλο καινούργια και με πιάνουν τα γέλια και χ@@@στηκα για τις βλακείες τους,λυνομαστε στο γέλιο και τους γλεντάμε!

Ααααα όσο για τα κοντινά πρόσωπα οι λέξεις του τύπου ντροπή και οι συναφείς δεν υπάρχουν στο λεξιλόγιό τους.Έχει ο καιρός γυρίσματα και ότι θερίζει ο καθείς σπέρνει.....νομοτελειακά και τα δύο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@giotitsa μη σκας καθολου για τη Θεια. Δεν ξερω αν ειχε όντως την πρόθεση να σε πονέσει, γιατι όπως ειπε και η μπεμπουλα, καμία φορα κάποιοι κάνουν πράγματα απλώς χωρις να σκέφτονται. Αλλα και να ήθελε, δεν υπάρχει καλύτερη αντιμετώπιση απο το να χαμογελάσεις οταν οι άλλοι δεν το περιμένουν. Να δείξεις οτι δεν ζηλεύεις και χαιρεσαι με τη χαρά του αλλου. Και μετα εχε την Θεια απο μακριά.

Και για εσενα τα λεω @Luckystars. Οποίος κι αν ειναι που κανει πράγματα για να σας πονέσει δεν αξίζει να τον ακούτε. Οι άνθρωποι που μας αγαπάνε πραγματικά εχουν κερδίσει το δικαίωμα να ειναι διπλα μας. 

Εγω άκουσα πολλα απο θείες, θείους, μπαμπά, μαμά κτλ Δεν τους  κακιωνω. Οικογενειακώς εχουν το ακαταλόγιστο στα λόγια που λένε κι ετσι ειμαστε όλοι καλα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...