Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Όχι ακόμα αρνητικό. Λετε να κανω αλλο ένα σημερα?Εντωμεταξυ κάθε μέρα επαφή απο Παρασκευή βράδυ κι ο δικός μου λέει να περιμένουμε το θετικό! Εκτος αν την έχασα, αλλα ξεκίνησα απο Παρασκευή που ήμουν 11η μέρα πόσο νωρίτερα πια!?? Πάντως υγρά μειωμένα έχω και πόνους ελάχιστους ενω πάντα την καταλαβαίνω έντονα την οωρρηξια μου...

 

 

Δε νομίζω να την έχασες...μπορεί να σου αργήσει λόγω καλοκαιριού η και λόγω άγχους.. 

Και εμένα μάλλον αυτό μου συνεβει. 

Εγώ θα έλεγα να συνεχίσεις τα τεστ και όσο για τον άντρα σου δώστου μια μέρα ρεπό άλλα Όχι παραπάνω Χαχαχα!

Εγώ σήμερα ξύπνησα με το στομάχι μου κάπως.. Όχι αναγούλα μια δυσφορία θα έλεγα.

Μπορεί να είναι και από το μωρό μπορεί και από το άγχος.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Δε νομίζω να την έχασες...μπορεί να σου αργήσει λόγω καλοκαιριού η και λόγω άγχους.. 

Και εμένα μάλλον αυτό μου συνεβει. 

Εγώ θα έλεγα να συνεχίσεις τα τεστ και όσο για τον άντρα σου δώστου μια μέρα ρεπό άλλα Όχι παραπάνω Χαχαχα!

Εγώ σήμερα ξύπνησα με το στομάχι μου κάπως.. Όχι αναγούλα μια δυσφορία θα έλεγα.

Μπορεί να είναι και από το μωρό μπορεί και από το άγχος.

Θα του δώσω ρεπό να ανακτήσει δυνάμεις?! Θα μου τελειώσουν τα τεστακια έτσι που πάμε πηρα και μόνο 20!

Απο την εγκυμοσύνη θα είναι έτσι το στομάχι σου. Τελικά επαλληθευτηκε η @noni90που είχε την ίδια ιστορία με σενα βιοχημική και στο καπάκι έγκυος πάλι! Είδες που στο έλεγα?? Ανυπομονώ να τα καταφέρω κι.εγώ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , kido είπε:

Όχι ακόμα αρνητικό. Λετε να κανω αλλο ένα σημερα?Εντωμεταξυ κάθε μέρα επαφή απο Παρασκευή βράδυ κι ο δικός μου λέει να περιμένουμε το θετικό! Εκτος αν την έχασα, αλλα ξεκίνησα απο Παρασκευή που ήμουν 11η μέρα πόσο νωρίτερα πια!?? Πάντως υγρά μειωμένα έχω και πόνους ελάχιστους ενω πάντα την καταλαβαίνω έντονα την οωρρηξια μου...

 

 

@kido@kido παντως και εγω ολο το καλοκαιρι οι γονιμες μερες ηταν περιεργες δεν της καταλαβαινα οπως πριν οποτε μπορει να εχει να κανει με τον καιρό. Και ουτε εγω ειχα πονακια οπως λες παρα μονο αυτο τον μηνα.μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου.και εγώ αυτο προσπαθω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vikaki82 είπε:

@kido@kido παντως και εγω ολο το καλοκαιρι οι γονιμες μερες ηταν περιεργες δεν της καταλαβαινα οπως πριν οποτε μπορει να εχει να κανει με τον καιρό. Και ουτε εγω ειχα πονακια οπως λες παρα μονο αυτο τον μηνα.μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου.και εγώ αυτο προσπαθω

Οκ δίκιο έχεις μπορεί να είναι αυτό γιατί κάνω και μπανακια. Γενικα είχα πιεστεί πολύ, τωρα είμαι καλύτερα. Μου φύγε το πολύ το άγχος, χαλάρωσα και χαίρομαι που έχουμε πολλες επαφες. Βασικά μιλήσαμε σαν ζευγάρι και κατάλαβα ότι τον αγχωνα τοσο καιρό με τον τροπο μου. Τωρα αφηνω σε εκείνον την πρωτοβουλία και μας λειτουργεί καλύτερα!! Ο άντρας μου ειναι ο αισιοδοξος και παρασύρει κι εμένα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Θα του δώσω ρεπό να ανακτήσει δυνάμεις?! Θα μου τελειώσουν τα τεστακια έτσι που πάμε πηρα και μόνο 20!

Απο την εγκυμοσύνη θα είναι έτσι το στομάχι σου. Τελικά επαλληθευτηκε η @noni90που είχε την ίδια ιστορία με σενα βιοχημική και στο καπάκι έγκυος πάλι! Είδες που στο έλεγα?? Ανυπομονώ να τα καταφέρω κι.εγώ!

Θα τα καταφερεις τζουτζου πίστεψε το.. Επειδή πάνω κάτω είχαμε ίδιο κύκλο να σου πω ότι κ εγω τώρα το έπιασα με μια επαφή την 15η μέρα και πονούσα τρελλα την 14η το βράδυ αλλα και τις επόμενες δυο λιγάκι. Οποτε εχε στο μυαλό σου πως πολλες φορες ο πόνος είναι πριν την ωορρηξια άρα συνεχισε όσο μπορείτε. Αν δεν την βρήκες σήμερα δώσε ρεπό να είναι πιο τουρμπισιο αύριο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Θα του δώσω ρεπό να ανακτήσει δυνάμεις?! Θα μου τελειώσουν τα τεστακια έτσι που πάμε πηρα και μόνο 20!

Απο την εγκυμοσύνη θα είναι έτσι το στομάχι σου. Τελικά επαλληθευτηκε η @noni90που είχε την ίδια ιστορία με σενα βιοχημική και στο καπάκι έγκυος πάλι! Είδες που στο έλεγα?? Ανυπομονώ να τα καταφέρω κι.εγώ!

Θα τα καταφέρεις γλυκιά μου ειμαι σίγουρη!

Και σύντομα!

Άντε μακάρι όλα να πάνε Καλά και σε λίγο να μιλάμε για μωρά μόνο και για όμορφα πραγματα

  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Οκ δίκιο έχεις μπορεί να είναι αυτό γιατί κάνω και μπανακια. Γενικα είχα πιεστεί πολύ, τωρα είμαι καλύτερα. Μου φύγε το πολύ το άγχος, χαλάρωσα και χαίρομαι που έχουμε πολλες επαφες. Βασικά μιλήσαμε σαν ζευγάρι και κατάλαβα ότι τον αγχωνα τοσο καιρό με τον τροπο μου. Τωρα αφηνω σε εκείνον την πρωτοβουλία και μας λειτουργεί καλύτερα!! Ο άντρας μου ειναι ο αισιοδοξος και παρασύρει κι εμένα! 

Ολοι οι αντρες πιεζονται με αυτη την κατασταση γιατι εμεις γινομαστε σαν υστερικες σε αυτο το θεμα.θελουμε να κανουμ σεξ οσο πιο πολύ γινεται και αρχιζουμε και τους πνιγουμε αλλα στο τελος ολοι βτισκουμε λυση.εγω παντως ελπιζω να τα καταφερα τωρα στις διακοπες γιατι αλλιως θα με παρει απο κατω παλι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Θα του δώσω ρεπό να ανακτήσει δυνάμεις?! Θα μου τελειώσουν τα τεστακια έτσι που πάμε πηρα και μόνο 20!

Απο την εγκυμοσύνη θα είναι έτσι το στομάχι σου. Τελικά επαλληθευτηκε η @noni90που είχε την ίδια ιστορία με σενα βιοχημική και στο καπάκι έγκυος πάλι! Είδες που στο έλεγα?? Ανυπομονώ να τα καταφέρω κι.εγώ!

 

πρίν από 13 λεπτά , fairy-mary είπε:

Δε νομίζω να την έχασες...μπορεί να σου αργήσει λόγω καλοκαιριού η και λόγω άγχους.. 

Και εμένα μάλλον αυτό μου συνεβει. 

Εγώ θα έλεγα να συνεχίσεις τα τεστ και όσο για τον άντρα σου δώστου μια μέρα ρεπό άλλα Όχι παραπάνω Χαχαχα!

Εγώ σήμερα ξύπνησα με το στομάχι μου κάπως.. Όχι αναγούλα μια δυσφορία θα έλεγα.

Μπορεί να είναι και από το μωρό μπορεί και από το άγχος.

Από την εγκυμοσυνη είναι αγαπη θα σε πιάνει ένα κάτι τις και θα νιώθεις έτσι περίεργα μην ανησυχείς όσο μπορείς 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Beboula25 είπε:

Θα τα καταφερεις τζουτζου πίστεψε το.. Επειδή πάνω κάτω είχαμε ίδιο κύκλο να σου πω ότι κ εγω τώρα το έπιασα με μια επαφή την 15η μέρα και πονούσα τρελλα την 14η το βράδυ αλλα και τις επόμενες δυο λιγάκι. Οποτε εχε στο μυαλό σου πως πολλες φορες ο πόνος είναι πριν την ωορρηξια άρα συνεχισε όσο μπορείτε. Αν δεν την βρήκες σήμερα δώσε ρεπό να είναι πιο τουρμπισιο αύριο 

Αυτό τον τρελό πόνο δεν τον έχω νιώσει ακόμα που λες, που κι εμένα βράδυ συνήθως με πιάνει κι έτσι την καταλαβαίνω την οωρρηξια μου. Γι αυτό λέω δεν θα την έχασα ακόμα. Μπορεί να κάνω μεγαλύτερο κύκλο... σήμερα ρεπό και από αύριο τεστ και επαφές πάλι. Τι να κάνουμε, στα ίδια γυρνάμε, δεν τα παράταμε!

πρίν από 9 λεπτά , vikaki82 είπε:

Ολοι οι αντρες πιεζονται με αυτη την κατασταση γιατι εμεις γινομαστε σαν υστερικες σε αυτο το θεμα.θελουμε να κανουμ σεξ οσο πιο πολύ γινεται και αρχιζουμε και τους πνιγουμε αλλα στο τελος ολοι βτισκουμε λυση.εγω παντως ελπιζω να τα καταφερα τωρα στις διακοπες γιατι αλλιως θα με παρει απο κατω παλι

Κι εγώ που έπεσα στον προηγούμενο κύκλο, πήρα το χρόνο μου έκλαψα και να που ξανά ανέβηκα. Είμαστε δυνατές από τη φύση μας. 

Δεν είναι ότι υστεριαζω, απλά βγάζω προγραμμα ότι πρέπει να γίνει Ε και δεν μας καθόταν πάντα κι εγώ στεναχωριομουν. Αυτό τον άγχωνε. Τώρα έχει εκείνος το πάνω χέρι κι του βγαίνει πιο πολύ ο εαυτός του. Και πιο πολύ σεξ κάνουμε έτσι και καλύτερο και δεν αγχώνομαι! Ούτε τον πιέζω ούτε στεναχωριέμαι που εκείνον αυτό τον αγχώνει. Τώρα το πιασα...Όποτε κερδίζουμε και οι δυο!

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Αυτό τον τρελό πόνο δεν τον έχω νιώσει ακόμα που λες, που κι εμένα βράδυ συνήθως με πιάνει κι έτσι την καταλαβαίνω την οωρρηξια μου. Γι αυτό λέω δεν θα την έχασα ακόμα. Μπορεί να κάνω μεγαλύτερο κύκλο... σήμερα ρεπό και από αύριο τεστ και επαφές πάλι. Τι να κάνουμε, στα ίδια γυρνάμε, δεν τα παράταμε!

Κι εγώ που έπεσα στον προηγούμενο κύκλο, πήρα το χρόνο μου έκλαψα και να που ξανά ανέβηκα. Είμαστε δυνατές από τη φύση μας. 

Δεν είναι ότι υστεριαζω, απλά βγάζω προγραμμα ότι πρέπει να γίνει Ε και δεν μας καθόταν πάντα κι εγώ στεναχωριομουν. Αυτό τον άγχωνε. Τώρα έχει εκείνος το πάνω χέρι κι του βγαίνει πιο πολύ ο εαυτός του. Και πιο πολύ σεξ κάνουμε έτσι και καλύτερο και δεν αγχώνομαι! Ούτε τον πιέζω. Όποτε κερδίζουμε και οι δυο!

Αυτο που λες εννοούσα και εγω οχι οτι τους φωναζουμε χαχαχαχα.ας ειμαστε θετικες λοιπον και θα γινει και αυτο το θαυματακι και σε εμας που θα παει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , vikaki82 είπε:

Αυτο που λες εννοούσα και εγω οχι οτι τους φωναζουμε χαχαχαχα.ας ειμαστε θετικες λοιπον και θα γινει και αυτο το θαυματακι και σε εμας που θα παει

Μακάρι κορίτσι μου. Ποτέ περιμένεις να περιμένουμε μαζί σου;;

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, kido είπε:

Αχ ναι που είσαι εσυ @Dimitr@17; Πες μας τι έγινε, 18 περίμενες Ε; Βρε μήπως έχεις kinder έκπληξη;;; 

γεια σας κοριτσια μου...εγω αδιαθετησα...ηρθε στην ωρα της η κυρια...απο δω κ περα δεν εχω κατι να περιμενω καθως λειπει ο συντροφος μου ταξιδι..εσυ κιντο μου τι κανεις?σε τι φαση εισαι?

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

γεια σας κοριτσια μου...εγω αδιαθετησα...ηρθε στην ωρα της η κυρια...απο δω κ περα δεν εχω κατι να περιμενω καθως λειπει ο συντροφος μου ταξιδι..εσυ κιντο μου τι κανεις?σε τι φαση εισαι?

Όχι ρε συ και σε περίμενα με ευχάριστα που χάθηκες λίγες μερες. Εγώ είμαι σε γόνιμες!! Γίνεται μάχη στο κρεβάτι Χαχα!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

γεια σας κοριτσια μου...εγω αδιαθετησα...ηρθε στην ωρα της η κυρια...απο δω κ περα δεν εχω κατι να περιμενω καθως λειπει ο συντροφος μου ταξιδι..εσυ κιντο μου τι κανεις?σε τι φαση εισαι?

Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα πάλι κούκλα θα τα δώσεις ολααααα.

@kido δώσε πόνο δωσεεεεεε χαχαχαχαχαχα.

Εγώ κορίτσια αδιαθετησα ... Επιτέλους μετά τα cyclacur .

Και τώρα την άλλη βδομάδα γιατρό για να δούμε τις κυστουλες κ ν αρχίσω κ εγώ τις επαφές μετά από 1 μήνα απραξιας

  Να κάνω ρε κορίτσια κ μια άσχετη ερώτηση ειδικά σε αυτές που έχουν παιδάκι η είναι έγκυες. Όταν λένε ότι έχεις πόνους περιόδου στην εγκυμοσύνη στην αρχή εννοούν πόνους δυνατούς? Γιατί εγώ στην περίοδο υποφέρω άσχημα άμα δεν πάρω μεσουλοτ μπορεί κ να πεθάνω που λέμε.Τοσο δυνατοί είναι οι πόνοι ειδικά γι αυτές που πονάνε στην περίοδο 

  • Χαχα 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...