Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 said:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια ούτε εγώ κοιτάζω θερμοκρασία. Εμείς τηρούμε το ημέρα παρά ημέρα επαφές. Εντάξει δεν μπορώ να πω ότι γίνεται συνέχεια με ατελείωτη όρεξη. Έχουμε και την πρώτη και τα βράδια είναι λίγο δύσκολα αλλά ο γιατρός μου είπε ότι για να πιάσουμε έτσι αυξάνουμε τις πιθανότητες. Τις ημέρες της ωορρηξίας πονάω αρκετά και συνήθως παίρνω 2 ντεπόν πριν ή κάνω λίγο υπομονή... 

Βέβαια όπως έλεγε και η γιαγιά μου τρώγοντας έρχεται η όρεξη:-P

Εμείς το έχουμε πάει και κάθε μέρα στις γόνιμες και μέρα παρά μέρα και ανά δυο-τρεις μέρες. Και θα κανουμε και κάπως πιο αραιά στον υπόλοιπο κύκλο (1-2 φορές τη βδομάδα max). Το κάθε μέρα στις γόνιμες βέβαια, εκτός από την μέρα της οωρρηξίας που πονάω πολύ και δεν μπορώ να έχω επαφή, όταν του το ζητάω εγώ ο αντρας μου δεν το θέλει και γκρινιάζει, αλλά πλέον τον αφήνω να πάρει πρωτοβουλία και έρχεται μόνος του πιο συχνά. Τελικά θέλουν να νιώθουν κυνηγοί! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

4 minutes ago, kido said:

Εμείς το έχουμε πάει και κάθε μέρα στις γόνιμες και μέρα παρά μέρα και ανά δυο-τρεις μέρες. Και θα κανουμε και κάπως πιο αραιά στον υπόλοιπο κύκλο (1-2 φορές τη βδομάδα max). Το κάθε μέρα στις γόνιμες βέβαια, εκτός από την μέρα της οωρρηξίας που πονάω πολύ και δεν μπορώ να έχω επαφή, όταν του το ζητάω εγώ ο αντρας μου δεν το θέλει και γκρινιάζει, αλλά πλέον τον αφήνω να πάρει πρωτοβουλία και έρχεται μόνος του πιο συχνά. Τελικά θέλουν να νιώθουν κυνηγοί! 

και εμείς στην αρχή έτσι κάναμε αλλά ο γιατρός μου είπε ότι έχω ελαφρώς πολυκυστικές και δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για τις γόνιμες ημέρες. Την πρώτη να φανταστείς την πιάσαμε 5 ημέρες πριν αδιαθετήσω! Καθυστερημένη σύλληψη μας είχε πει...

Εμένα δεν ξέρω ο σύζυγος δεν έχει πρόβλημα, θέλει να τον πλησιάζω και εγώ... Απλά δεν θέλω να γίνει ρουτίνα αυτό το κάθε 2 ημέρες οπότε καλό είναι και να χαλαρώνουμε λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, smaro30 είπε:

και εμείς στην αρχή έτσι κάναμε αλλά ο γιατρός μου είπε ότι έχω ελαφρώς πολυκυστικές και δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για τις γόνιμες ημέρες. Την πρώτη να φανταστείς την πιάσαμε 5 ημέρες πριν αδιαθετήσω! Καθυστερημένη σύλληψη μας είχε πει...

Εμένα δεν ξέρω ο σύζυγος δεν έχει πρόβλημα, θέλει να τον πλησιάζω και εγώ... Απλά δεν θέλω να γίνει ρουτίνα αυτό το κάθε 2 ημέρες οπότε καλό είναι και να χαλαρώνουμε λίγο...

Μια χαρά είστε, αφού τα κατάφερες εύκολα στην πρώτη και με πολυκυστικές κάνετε άριστα που έχετε σε όλο τον κύκλο ανά 2 μέρες. Εύχομαι να σταθείς σύντομα τυχερή!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!! Θελω να ρωτησω αν καποια απο εσας ή αν εχετε ακουσει γενικοτερα....εμεινε καμια εγκυος ενω ηταν αδιαθετη? Και αν ναι τι συμπτωματα ειχε? Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , feniagm είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!! Θελω να ρωτησω αν καποια απο εσας ή αν εχετε ακουσει γενικοτερα....εμεινε καμια εγκυος ενω ηταν αδιαθετη? Και αν ναι τι συμπτωματα ειχε? Ευχαριστω!!!

Τυχαίνει αν ειναι μικρός ο κύκλος και νωρίς η οωρρηξια. Μια συνάδελφος εμεινε έτσι με επαφή 7η μέρα στα τελειωματα της περιόδου! Συμτωματα δεν είχε η συγκεκριμένη...έκανε τεστ επειδή είχε καθυστερηση και έπαθε σοκ! Εύχομαι να χεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, feniagm είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!! Θελω να ρωτησω αν καποια απο εσας ή αν εχετε ακουσει γενικοτερα....εμεινε καμια εγκυος ενω ηταν αδιαθετη? Και αν ναι τι συμπτωματα ειχε? Ευχαριστω!!!

Η θεία μου έμεινε μια μερα πριν αδιαθετησει. Πρησμένο στήθος είχε κ το κατάλαβε.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vikaki82 είπε:

Καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα να εχουμε χρονια πολλα.ποια κοριτσια περμενουμε αυτη την εβδομαδα την ακατανομαστη;

Καλησπερα σας! Εγώ περιμένω γύρω στις 5/9. Γενικα περίεργος κύκλος γιατί δεν ξέρω πότε έκανα οωρρηξια. Έχω και κάτι πονους δεξια χαμηλά σαν νευροπονους, ίσως εντερο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , kido είπε:

Καλησπερα σας! Εγώ περιμένω γύρω στις 5/9. Γενικα περίεργος κύκλος γιατί δεν ξέρω πότε έκανα οωρρηξια. Έχω και κάτι πονους δεξια χαμηλά σαν νευροπονους, ίσως εντερο...

Εγω πρεπει να κρυωσα απο προχθες και ειμαι ολο τουαλετα και ποναει η κοιλιά μου.σημερα ξεκινησαν ελαφρα οι πονοι περιοδου εγω τωρα η παρασκευη η σαββατο περιμενω.να δουμε τι θα γινει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, kido είπε:

Καλησπερα σας! Εγώ περιμένω γύρω στις 5/9. Γενικα περίεργος κύκλος γιατί δεν ξέρω πότε έκανα οωρρηξια. Έχω και κάτι πονους δεξια χαμηλά σαν νευροπονους, ίσως εντερο...

Βρε μη κάνεις τώρα ωορρηξία? Επιδίωξε καμιά επαφή σήμερα.δεν χάνεις τπτ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , loyloy είπε:

Βρε μη κάνεις τώρα ωορρηξία? Επιδίωξε καμιά επαφή σήμερα.δεν χάνεις τπτ.

Μπα δε νομίζω όσο αργά. Μάλλον έκανα και την έχασα την κορύφωση της. Δεν πειραζει! Επαφές είχαμε μέχρι και 19η...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Μπα δε νομίζω όσο αργά. Μάλλον έκανα και την έχασα την κορύφωση της. Δεν πειραζει! Επαφές είχαμε μέχρι και 19η...

Το χω ξαναπεί τα καλοκαίρια εμένα αλλάζει πάντα ο κύκλος ακόμα και 20 μέρες διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Το χω ξαναπεί τα καλοκαίρια εμένα αλλάζει πάντα ο κύκλος ακόμα και 20 μέρες διαφορά.

Λες να κάνω ένα τεστ, έτσι να μου φύγει η απορία; Αλλά όλο το ΣΚ δεν έκανα τα βαρέθηκα! Έχω πιει νερά σήμερα όμως και τώρα πίνω και καφέ. Αν συνεχίζει ο πόνος σε κανά 2ώρο θα μπορώ να κάνω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...