Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, vikaki82 είπε:

Οχι καλα κανεις και εισαι αισιοδοξη καο εγω συνηθως ετσι είμαι απλα καποιες φορες πεφτω.ξερω οτι καποια στιγμη ολες θα τα καταφερουμε.

Καλά εννοείται πως κι εγώ πέφτω και αγανακτώ και λέω γιατί δεν έρχεται και τι φταίει κτλ... απλά προτιμώ να είμαι από την άλλη πλευρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

On 8/27/2018 at 9:01 PM, kido said:

Τελικά δεν έκανα τεστ οωρρηξιας αλλά είχα επαφή! Πέρασε ο πόνος μάλλον ήταν κάνα εντερο. Κορίτσια ο άντρας μου μου είπε ότι τα στήθη μου πρώτη φορά τα νιώθει τόσο πρισμενα και γεμάτα. Είχα κι άλλες φορές έτσι βαρύ στήθος, αλλά μονο λιγες μέρες πριν την περίοδο. Τώρα είναι σχετικά νωρίς. Έχω γεμάτη βδομάδα ακόμα...αν υπολογίζω καλά την ωορρηξια γιατί δεν την ένιωσα... ειμαι δηλαδη 8-9 μέρες πριν την αναμενόμενη.  Και πονάει κιόλας η περιοχή γύρω απ τη θηλη και στα δύο.. λετε? Δεν θα έμπαινα σε υποψίες αν δεν μου το έλεγε ο άντρας μου.

Μακάρι να το πιάσατε το bebe !!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Efouko είπε:

Μακάρι να το πιάσατε το bebe !!!

Εφη μου ασε έχω αναστατωθεί κι άλλο! Πέρα από το στήθος ειχα και λίγα καφέ ανοιχτόχρωμα υγρά σήμερα 24η μερα και έναν πονο κάτω δεξιά. Ξεκίνησε με σουβλιά όταν τεντώθηκα ένα πρωί προχθές, το ξανά ένιωσα στο σκούπισμα-σφουγγάρισμα χθες απόγευμα στο ίδιο σημείο (με επιασε η προκοπή) και το έχω και συνεχόμενα σχεδόν σήμερα. Δεν ξέρω τι να σημαίνουν όλα αυτά; Έχω ξεμυαλιστει αλήθεια πρέπει να κάνω κάτι να απασχοληθω όλο το ΣΚ γιατί έχω άλλες 5 μερες και θα λαλησω αν ψάχνομαι?!!Εκτός κι αν έρθει απλά περίοδος νωρίτερα αλλά τόσο μικρό κυκλο μια φορά είχα στα χρονικά περσυ οταν πρωτοξεκινησαμε για μπεμπέ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , kido είπε:

Εφη μου ασε έχω αναστατωθεί κι άλλο! Πέρα από το στήθος ειχα και λίγα καφέ ανοιχτόχρωμα υγρά σήμερα 24η μερα και έναν πονο κάτω δεξιά. Ξεκίνησε με σουβλιά όταν τεντώθηκα ένα πρωί προχθές, το ξανά ένιωσα στο σκούπισμα-σφουγγάρισμα χθες απόγευμα στο ίδιο σημείο (με επιασε η προκοπή) και το έχω και συνεχόμενα σχεδόν σήμερα. Δεν ξέρω τι να σημαίνουν όλα αυτά; Έχω ξεμυαλιστει αλήθεια πρέπει να κάνω κάτι να απασχοληθω όλο το ΣΚ γιατί έχω άλλες 5 μερες και θα λαλησω αν ψάχνομαι?!!Εκτός κι αν έρθει απλά περίοδος νωρίτερα αλλά τόσο μικρό κυκλο μια φορά είχα στα χρονικά περσυ οταν πρωτοξεκινησαμε για μπεμπέ! 

@kido μου είναι πάρα πολύ ευχάριστα αυτά τα νέα, καθώς και τα ανοιχτόχρωμα καφε υγρά!!! Νομίζω πως ήρθε η σειρά σου!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kido said:

Εφη μου ασε έχω αναστατωθεί κι άλλο! Πέρα από το στήθος ειχα και λίγα καφέ ανοιχτόχρωμα υγρά σήμερα 24η μερα και έναν πονο κάτω δεξιά. Ξεκίνησε με σουβλιά όταν τεντώθηκα ένα πρωί προχθές, το ξανά ένιωσα στο σκούπισμα-σφουγγάρισμα χθες απόγευμα στο ίδιο σημείο (με επιασε η προκοπή) και το έχω και συνεχόμενα σχεδόν σήμερα. Δεν ξέρω τι να σημαίνουν όλα αυτά; Έχω ξεμυαλιστει αλήθεια πρέπει να κάνω κάτι να απασχοληθω όλο το ΣΚ γιατί έχω άλλες 5 μερες και θα λαλησω αν ψάχνομαι?!!Εκτός κι αν έρθει απλά περίοδος νωρίτερα αλλά τόσο μικρό κυκλο μια φορά είχα στα χρονικά περσυ οταν πρωτοξεκινησαμε για μπεμπέ! 

Ax βρε κορίτσι μου λεεεες; Νομίζω και άλλη μία κοπέλα εδώ μέσα είχε τέτοια σουβλιά όπως εσύ και συνεχομενο πόνο και το κατσωσε το μικρουλι !!! Κοίτα για κάνα 5 μέρες μη κάνεις πολλές δουλειές και κουράζεσαι.. ήρεμα χαλαρά ... Εμένα πάλι με έχει πιάσει τεμπελιτιδα ούτε σκούπα ούτε σφουγγαρίστρα θέλω να βλέπω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Efouko είπε:

Ax βρε κορίτσι μου λεεεες; Νομίζω και άλλη μία κοπέλα εδώ μέσα είχε τέτοια σουβλιά όπως εσύ και συνεχομενο πόνο και το κατσωσε το μικρουλι !!! Κοίτα για κάνα 5 μέρες μη κάνεις πολλές δουλειές και κουράζεσαι.. ήρεμα χαλαρά ... Εμένα πάλι με έχει πιάσει τεμπελιτιδα ούτε σκούπα ούτε σφουγγαρίστρα θέλω να βλέπω !

Χαλαραααάά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!! @kido μου κ εγώ είχα πόνο στις θηλές το μήνα που έμεινα εγκυος κ μάλιστα μου είχε κάνει εντύπωση γιατί ήταν διαφορετικός από τον συνηθισμένο πόνο που νιώθω σε όλο το στήθος πριν τη περίοδο.... νομίζω κ τα ανοιχτό καφέ είναι καλό σημάδι εύχομαι θετικο τεστακι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημεραααα!!! @kido μου κ εγώ είχα πόνο στις θηλές το μήνα που έμεινα εγκυος κ μάλιστα μου είχε κάνει εντύπωση γιατί ήταν διαφορετικός από τον συνηθισμένο πόνο που νιώθω σε όλο το στήθος πριν τη περίοδο.... νομίζω κ τα ανοιχτό καφέ είναι καλό σημάδι εύχομαι θετικο τεστακι!!!!!

Φιλενάδα σε ευχαριστώ ξέρεις πόσο το θέλω.. δυστυχώς σήμερα δεν πονάει το στήθος και κάπως ξεπρηστηκε. Είχα καφέ πάλι το πρωί και φοράω σερβιετα ήδη... είναι κρίσιμη μέρα η σημερινή. Αν είναι προεορτια της περιοδού θα έρθει σήμερα αίμα αν ξυπνησω καθαρη αύριο μου ρχεται να κάνω τεστ... δεν κρατιέμαι! 26η μέρα είμαι και συνήθως έχω 28-30 μέρες κυκλο!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Φιλενάδα σε ευχαριστώ ξέρεις πόσο το θέλω.. δυστυχώς σήμερα δεν πονάει το στήθος και κάπως ξεπρηστηκε. Είχα καφέ πάλι το πρωί και φοράω σερβιετα ήδη... είναι κρίσιμη μέρα η σημερινή. Αν είναι προεορτια της περιοδού θα έρθει σήμερα αίμα αν ξυπνησω καθαρη αύριο μου ρχεται να κάνω τεστ... δεν κρατιέμαι! 26η μέρα είμαι και συνήθως έχω 28-30 μέρες κυκλο!

Όχι κρατήσου....  να δεις κ πως θα πας με τ καφέ... έχεις συνήθως καφέ;;; Η πρώτη φορά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , kido είπε:

Ήρθε κανονικά μόλις τώρα κορίτσια! Πάει το σκ!

Πφ... έλα ρε συ.... ουφ δε πειράζει.... λίγη ξεκούραση κ μετά ξανά προς τη δόξα τραβά! Καινούριος κύκλος ξεκινάει! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , kido είπε:

Ήρθε κανονικά μόλις τώρα κορίτσια! Πάει το σκ!

Κοριτσακι μου λυπαμαι που ηρθαν παλι.πολυ άγχος αυτη η κατασταση.κατάσταση . μαζί θα ειμαστε παλι σε αυτο κ εμενα τωρα με επιασαν φοβερη πονοι κ ξεπριστηκε το στηθος.οποτε συντομα θα μαθεις και για την δικια μου.καλο μας κουραγιο για αλλη μια φορα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , noni90 είπε:

Πφ... έλα ρε συ.... ουφ δε πειράζει.... λίγη ξεκούραση κ μετά ξανά προς τη δόξα τραβά! Καινούριος κύκλος ξεκινάει! 

Όπως το λες!

πρίν από 29 λεπτά , vikaki82 είπε:

Κοριτσακι μου λυπαμαι που ηρθαν παλι.πολυ άγχος αυτη η κατασταση.κατάσταση . μαζί θα ειμαστε παλι σε αυτο κ εμενα τωρα με επιασαν φοβερη πονοι κ ξεπριστηκε το στηθος.οποτε συντομα θα μαθεις και για την δικια μου.καλο μας κουραγιο για αλλη μια φορα

Ωχ... Καλώς τα δεκτηκαμε παλι ρε φιλενάδα...! Που θα πάει θα τον χάσει τον δρομο μια φορά! Μαζι πάμε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Κορίτσια έχω απορία! Γίνεται όταν είναι η μέρα της ωορρηξίας να γίνει την επόμενη η εμφύτευση;

Από αυτα που εχω διαβασει δεν νομίζω.... γιατιιιιι??? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...