Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Smile89 είπε:

Από αυτα που εχω διαβασει δεν νομίζω.... γιατιιιιι??? 

Γιατί την 15η ημερα ειχα λιγο αιματακι. Αλλα όπως μου ειπαν τα κοριτσια τις προαλλες μπορεί να ειναι απο την ωορρηξια και οχι  απο εμφυτευση... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Γιατί την 15η ημερα ειχα λιγο αιματακι. Αλλα όπως μου ειπαν τα κοριτσια τις προαλλες μπορεί να ειναι απο την ωορρηξια και οχι  απο εμφυτευση... 

Κ ωορρηξία ποτε ειχες; 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, μπουμπού92 είπε:

14η ημερα που ειχα και επαφη

Εε τοτε ναι κοριτσι μου λογικα της ωορρηξίας. Με τεστακι την ειχες βρει? Εγώ ειχα 23-24/4 ωορρηξία και αιματακι εμφυτευσης 26-27/4, ξημερωματα, Δουλευα βραδυ εκείνη την ημέρα και το θυμαμαι  


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Εε τοτε ναι κοριτσι μου λογικα της ωορρηξίας. Με τεστακι την ειχες βρει? Εγώ ειχα 23-24/4 ωορρηξία και αιματακι εμφυτευσης 26-27/4, ξημερωματα, Δουλευα βραδυ εκείνη την ημέρα και το θυμαμαι  

Οχι δεν την ειχα βρει με τεστακι. απλως πονουσα και την καταλαβα οπως καθε φορα. επισης ειχα επαφη 12-13η ημερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Οχι δεν την ειχα βρει με τεστακι. απλως πονουσα και την καταλαβα οπως καθε φορα. επισης ειχα επαφη 12-13η ημερα.

Εγώ πονώ μετα την ωορρηξία. Θα δείξει κοριτσι μου. Ποτε περιμενεις? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ πονώ μετα την ωορρηξία. Θα δείξει κοριτσι μου. Ποτε περιμενεις? 

αυριο...Έχω συχνοουρία και υγρα που αυτα ειναι προεορτια της περιοδου... ετσι ειμαι εγκρατης...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?σας διαβαζω αλλα δεν εχω κανενα νεο εγω..ειμαι στις γονιμες τωρα απο την.6ημερα μεχρι και χθες ειχαμε καθε μερα επαφες..σιγουρα θα εχουμε κ το σκ..οποτε θα δειξει και αυτος ο μηνας...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

αυριο...Έχω συχνοουρία και υγρα που αυτα ειναι προεορτια της περιοδου... ετσι ειμαι εγκρατης...

Καλα κανεις, αν δεν ερθει αύριο κανε ένα τεστακι μεθαύριο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?σας διαβαζω αλλα δεν εχω κανενα νεο εγω..ειμαι στις γονιμες τωρα απο την.6ημερα μεχρι και χθες ειχαμε καθε μερα επαφες..σιγουρα θα εχουμε κ το σκ..οποτε θα δειξει και αυτος ο μηνας...

Εγώ αδιαθετησα Δημητρουλα στις25 μερες.. ότι να ναι ο κύκλος μου αυτό το μήνα από τα πολλά μπανια. Τα οποία συνεχίζω απτοητη οπότε από τον επόμενο θα αρχίσω από νωρίτερα τις επαφές μην χασω πάλι οωρρηξια! Εσύ τι έκανες πηγές έξω με το αγόρι σου? 

πρίν από 51 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

αυριο...Έχω συχνοουρία και υγρα που αυτα ειναι προεορτια της περιοδου... ετσι ειμαι εγκρατης...

Εύχομαι να διαψευτεις μπουμπου μου και να μην είναι προεορτια! Περιμένουμε νέα σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , kido είπε:

Εγώ αδιαθετησα Δημητρουλα στις25 μερες.. ότι να ναι ο κύκλος μου αυτό το μήνα από τα πολλά μπανια. Τα οποία συνεχίζω απτοητη οπότε από τον επόμενο θα αρχίσω από νωρίτερα τις επαφές μην χασω πάλι οωρρηξια! Εσύ τι έκανες πηγές έξω με το αγόρι σου? 

Εύχομαι να διαψευτεις μπουμπου μου και να μην είναι προεορτια! Περιμένουμε νέα σου! 

Οχι γυρισε αυτος..να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να παρω τεστακια παλι ωορρηξίας...γτ πιστευω οτι κανω 15η αλλα χθες 13ημερα ενιωσα εναν ελαφρυ πονο κ σκεφτηκα μηπως ηταν ωορρηξίας...που θα παει θα το πετυχουμε μην στεναχωριεσαι..συνεχισρ τα μπανακια εγω αυτο κανω χεχε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οχι γυρισε αυτος..να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να παρω τεστακια παλι ωορρηξίας...γτ πιστευω οτι κανω 15η αλλα χθες 13ημερα ενιωσα εναν ελαφρυ πονο κ σκεφτηκα μηπως ηταν ωορρηξίας...που θα παει θα το πετυχουμε μην στεναχωριεσαι..συνεχισρ τα μπανακια εγω αυτο κανω χεχε

Τοιχο τοίχο μη σε πετυχω οωρρηξια μου!! Το ξέρεις αυτό?  Χαχα! Ναι πάρε να κάνεις έναν κυκλο έτσι για επιβεβαίωση αν και εσείς κάνετε έτσι κι αλλιώς καθημερινά! Τώρα που γύρισε θα πιαστει!

πρίν από 26 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Μακάρι!! Θα το ήθελα πάρα πολύ! 

Το ξέρω! Θα αξιωθουμε όλες μια μέρα... αργά ή γρήγορα, γιατί το θέλουμε!

Link to comment
Share on other sites

@kido σου ήρθε τελικά ε; Μην πτοεισαι... Τον επόμενο κανεις την εξετασουλα σου και μετα παλι βουρ!!!! *Πάντως καλα θυμόμουν ότι είμαστε μαζί. Σίγουρα δε μετρησες τπτ λάθος αυτο το μήνα; 

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε?σας διαβαζω αλλα δεν εχω κανενα νεο εγω..ειμαι στις γονιμες τωρα απο την.6ημερα μεχρι και χθες ειχαμε καθε μερα επαφες..σιγουρα θα εχουμε κ το σκ..οποτε θα δειξει και αυτος ο μηνας...

Και τι κάνεις στο φόρουμ τώρα που είσαι στις γόνιμες;;;;; :-P

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Elfer είπε:

@kido σου ήρθε τελικά ε; Μην πτοεισαι... Τον επόμενο κανεις την εξετασουλα σου και μετα παλι βουρ!!!! *Πάντως καλα θυμόμουν ότι είμαστε μαζί. Σίγουρα δε μετρησες τπτ λάθος αυτο το μήνα; 

Και τι κάνεις στο φόρουμ τώρα που είσαι στις γόνιμες;;;;; :-P

7/8 τελευταία περιοδος και αδιαθετησα σήμερα 25η μερα... πολύ νωρίς! Εγώ περιμενα τουλάχιστον 3-5/9! Δεν θα κάνω ακόμα σαλπιγγογραφια δεν βολεύει γιατί έχω ένα γάμο 8/9 και έχουμε κανονίσει μίνι εκδρομή! Αρα ακυρες οι εξετάσεις... Τώρα που μου ήρθαν όλα νωρίτερα λεω να κλέψω και το Σεπτέμβριο χεχε 

εσυ τι εγινε???? Καθαρή?? Τα χω χάσει!

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...