Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Nati85 είπε:

εν πειραζει παμε μαζι για τον σεπτεμβριο και εγω αρχες δεν θα περιμενω.κανεις τεστακια ωορρηξιας?

Ναιιι γλυκιά μου να χουμε παρεούλααα!!Δεν χρησιμοποιώ αλλά από Σεπτεμβρη να πάρω.Λέω να παραγγείλω από το internet!!Να ρωτήσω αν περιέχουν οδηγίες χρήσης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, marillia είπε:

Ναιιι γλυκιά μου να χουμε παρεούλααα!!Δεν χρησιμοποιώ αλλά από Σεπτεμβρη να πάρω.Λέω να παραγγείλω από το internet!!Να ρωτήσω αν περιέχουν οδηγίες χρήσης?

ναι εχουν φυλλαδιο μεσα που στα εξηγουν αυτα της hometest.παιρνω τα απλα τις χαρτοταινιες την ιδια δουλεια κανουν.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Καλησπέρα κι απο μένα! Έχουμε μία κόρη 5 χρονών και αποφασίσαμε χωρίς άγχος και πρόγραμμα να κάνουμε ένα δεύτερο παιδάκι! Είχαμε ελεύθερες επαφές τη 15η και την 23η μέρα και έπεται συνέχεια! Περίοδο περιμένω Στις 7-8/8.Εχω ήδη ερεθισμένες θηλές και στεγνό στόμα συνέχεια.Δε ξέρω αν είναι συμπτώματα αυτά.Χοριακη να κάνω μόνο αν έχω καθυστέρηση;

Θα μπορουσαν να ειναι συμπτωματα αυτα τα δυο τα ειχα και εγω μερες πριν την περιοδο και τελικα τα καταφεραμε! Ακομα ειμαι με ενα νερο στο χερι παντου!! Στο ευχομαι απο καρδιας και θα αναμενουμε νεοτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani ani είπε:

Θα μπορουσαν να ειναι συμπτωματα αυτα τα δυο τα ειχα και εγω μερες πριν την περιοδο και τελικα τα καταφεραμε! Ακομα ειμαι με ενα νερο στο χερι παντου!! Στο ευχομαι απο καρδιας και θα αναμενουμε νεοτερα!

Ευχαριστώ πολύ!!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

ναι εχουν φυλλαδιο μεσα που στα εξηγουν αυτα της hometest.παιρνω τα απλα τις χαρτοταινιες την ιδια δουλεια κανουν.

Kάνεις τηλεφωνική παραγγελία και είναι με αντικαταβολή?Δεν το χω καθόλου με τα τεστάκια!!Να φανταστείς 2-3 φορές έχω κάνεις στους τόσους μήνες που προσπαθούμε και ουρούσα σε ουροσυλλέκτη χαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Nati85 είπε:

@marillia δεν πειραζει παμε μαζι για τον σεπτεμβριο και εγω αρχες δεν θα περιμενω.κανεις τεστακια ωορρηξιας?

@Ungry girl περιμενουμε και ευχομαστε  να μην ερθει!!!

@caramel_83 τι εγινε τελικα?ειχες λιγα καφε.αδιαθετησες η ακομα?

ευχαριστωωωωω μακαρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Καλησπέρα κι απο μένα! Έχουμε μία κόρη 5 χρονών και αποφασίσαμε χωρίς άγχος και πρόγραμμα να κάνουμε ένα δεύτερο παιδάκι! Είχαμε ελεύθερες επαφές τη 15η και την 23η μέρα και έπεται συνέχεια! Περίοδο περιμένω Στις 7-8/8.Εχω ήδη ερεθισμένες θηλές και στεγνό στόμα συνέχεια.Δε ξέρω αν είναι συμπτώματα αυτά.Χοριακη να κάνω μόνο αν έχω καθυστέρηση;

Να σας ζήσει και με το ακλό το δεύτερο παιδάκι.Συνήθως λένε η χοριακή δείχνει 11-14 μέρες μετά τη σύλληψη.Εγώ για σιγουριά θα σου έλεγα  την πρώτη μέρα καθυστέρησης!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marillia είπε:

Να σας ζήσει και με το ακλό το δεύτερο παιδάκι.Συνήθως λένε η χοριακή δείχνει 11-14 μέρες μετά τη σύλληψη.Εγώ για σιγουριά θα σου έλεγα  την πρώτη μέρα καθυστέρησης!!

Ευχαριστώ πολύ!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Kάνεις τηλεφωνική παραγγελία και είναι με αντικαταβολή?Δεν το χω καθόλου με τα τεστάκια!!Να φανταστείς 2-3 φορές έχω κάνεις στους τόσους μήνες που προσπαθούμε και ουρούσα σε ουροσυλλέκτη χαχαχαχα!!

χαχαχαχα και εγω οτι τεστ κανω το κανω σε πλαστικα ποτηρακια μιας χρησης!! εγω μολις τα παρειγγειλα τα τεστακια ! κανεισ και τηλερφωνικη παραγγελια και μεσω ιντερνετ, μονο μεσω ιντερνετ φτιαχνεις λογαριασμο με τα στοιχεια σου  διευθυνση κλπ πληρωνεις ειτε με αντικαταβολη ειτε paypal νομιζω και καταθεση σε τραπεζα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

χαχαχαχα και εγω οτι τεστ κανω το κανω σε πλαστικα ποτηρακια μιας χρησης!! εγω μολις τα παρειγγειλα τα τεστακια ! κανεισ και τηλερφωνικη παραγγελια και μεσω ιντερνετ, μονο μεσω ιντερνετ φτιαχνεις λογαριασμο με τα στοιχεια σου  διευθυνση κλπ πληρωνεις ειτε με αντικαταβολη ειτε paypal νομιζω και καταθεση σε τραπεζα.

χαχαχα καλό το σκεπτικό σου!!Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!Με το καλό μόλις τα πάρω σίγουρα θα χω πολλές απορίες θα σε ξαναρωτήσω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marillia είπε:

χαχαχα καλό το σκεπτικό σου!!Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!Με το καλό μόλις τα πάρω σίγουρα θα χω πολλές απορίες θα σε ξαναρωτήσω!!

ναι φυσικα!ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας ο αυγουστος και τελικα να μην τα παρεις!!:-D

κοριτσια κατι εντελως ασχετο αν θελετε να περασετε τον χρονο σας με κατι τωρα το καλοκαιρι περα απο το διαβασμα μπορειτε να παρετε μπλοκ  με μανταλα. ειναι διαφορα σχεδια και μοτιβα που ζωγραφιζεις και ειναι καλη ψυχοθεραπεια!

  • Μου αρέσει 5

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 17 λεπτά , marillia είπε:

Πάτησα στο google kαι το είδα!!Πολύ ωραίο!!Εχει όλα τα σύνεργα?Διαβάζεις κάποιο βιβλιάκι?

για τα μανταλα εννοεις? εμενα μου ειχε παρει ενα μια φιλη μου για δωρο το μπλοκ και ενθουσιαστικα και πηρα δικα μου χρωματα.αφου κατεβασα κα εφαρμογη στο κινητο και χαζευω καμμια φορα γιατι ο μικρος δεν με αφηνει ειναι ζουζουνι.οχι δεν διαβαζω καποιο βιβλιο αν τυχει καποιο καλο και μου προτεινουν ναι αλλιως πολυ δυσκολα.εσυ?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , marillia είπε:

Ναιιι γλυκιά μου να χουμε παρεούλααα!!Δεν χρησιμοποιώ αλλά από Σεπτεμβρη να πάρω.Λέω να παραγγείλω από το internet!!Να ρωτήσω αν περιέχουν οδηγίες χρήσης?

Να τα παραγγείλεις από το internet. Και οδηγίες χρήσης έχουν, και στο τηλέφωνο είναι πολύ εξυπηρετικοί να σου εξηγήσουν ότι χρειαστείς. Και εμείς εδώ είμαστε ότι χρειαστείς. Είναι απλά, κι εγώ αυτό το μήνα τα χρησιμοποίησα πρώτη φορά. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...