Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

On 28/7/2017 at 7:26 ΜΜ, linaa είπε:

ναι θα κανω για το θυροειδη κ  ορμονικες κ γενικη αιματος κ βιταμινες μου εχει δωσει διαφορα να κοιταξω. αντε κοριτσι περιμενουμε εσενα τωρα να μας πεις κανενα ευχαριστο να αναθαρισουμε!!

Χαιρετώ όλα τα κορίτσιααα!!

Γλυκιά μου πως είσαι?Εμένα ξεκίνησαν ωραιότατα τα πονάκια περιόδου!!Πάμε παρέα τον άλλο μήνα!!

21 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

μου ειπε ιμοντιουμ οχι...γενικα απο οτι καταλαβα κανενα δε θέλει κανενα...κανουν για εμετους τα στικς κανελας?εκανα τον πρωτο μου

Γλυκιά μου απ ότι ξέρω τα immodium είναι μόνο για διάρροια!!Καλή υπομονή στις ανακατοσούρες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλησπερα ρε κοριτσια τι κανεται????

Αναμονη περιοδου 10 μερες και μετραμε αντιστροφα ελπιζω να περασουμε τις 10 μερες κατα 9 μηνες 

χαχαχαχαχαχα!!!!!

Πως θα περασουνεεεεεε!!:shock:

Μαζί πάμε!! εγώ μετρώ 9 ημέρες!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marillia είπε:

Χαιρετώ όλα τα κορίτσιααα!!

Γλυκιά μου πως είσαι?Εμένα ξεκίνησαν ωραιότατα τα πονάκια περιόδου!!Πάμε παρέα τον άλλο μήνα!!

Γλυκιά μου απ ότι ξέρω τα immodium είναι μόνο για διάρροια!!Καλή υπομονή στις ανακατοσούρες!!

marilliaki αν δεν δεις αιμα κ οι πονοι περιοδου συμπτωμα εγκυμοσυνης ειναι οποτε μπορεις να εχεις ελπιδες ακομα!!! caramelaki τι να πω εκανα τις εξετασεις μου ελπιζω να ειναι ολα καλα κ να συνεχισω να σου πω δεν πεφτω απλα εχει αρχισει κ με κουραζει ολη η διαδικασια. αν ηταν μονο στο χερι μου θα το ειχα προχωρησει διαφορετικα δεν εχω υπομονη με το περιμενε εγω με ανχωνει κ ο χρονος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@marillia ναι το Imodium για την διαρροια ειναι!ειχα ολη μερα γιαυτο ηθελα να παρω κατι...πονακια ειχε κ η ani αλλα ειναι εγκυουλα!ελπιζω τετοια πονακια να εχεις κ εσυ..

@Ungry girl @μπουμπού92 μακαρι να κάνετε μηνες να την δειτε!!!!!!θα μετραμε αντίστροφα μαζι σας να ξερετε!!!!

  • Μου αρέσει 3

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα και απελπιστικα. Αποφασισα λοιπον να μη ξανα ασχοληθω επι του θεματος σε τετοιο βαθμο που ειλικρινα καναμε μετρημενες φορες μεσα στον ιουλιο. Παρολα αυτα ειχα κανει το ταμα μου..    τελοσπαντων Το ενα προβλημα εφερνε το αλλο. Δεν ημουν στα καλυτερα μου και ομολογω πως τα πραγματα χειροτερεψαν.ομως Ειχα καθυστερηση μεσα στη βδομαδα που ουτε καν της εδωσα σημασια μεχρι σημερα.... 4η μερα καθυστερησης και ξαφνικα αγχωθηκα!!!! Ε αποφασισα και πηγα και εκανα μια χοριακη η οποια βγηκε θετικοτατη!!!!!! Ακομη δεν εχω παει στο γιατρο ομως!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Olivia3 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα και απελπιστικα. Αποφασισα λοιπον να μη ξανα ασχοληθω επι του θεματος σε τετοιο βαθμο που ειλικρινα καναμε μετρημενες φορες μεσα στον ιουλιο. Παρολα αυτα ειχα κανει το ταμα μου..    τελοσπαντων Το ενα προβλημα εφερνε το αλλο. Δεν ημουν στα καλυτερα μου και ομολογω πως τα πραγματα χειροτερεψαν.ομως Ειχα καθυστερηση μεσα στη βδομαδα που ουτε καν της εδωσα σημασια μεχρι σημερα.... 4η μερα καθυστερησης και ξαφνικα αγχωθηκα!!!! Ε αποφασισα και πηγα και εκανα μια χοριακη η οποια βγηκε θετικοτατη!!!!!! Ακομη δεν εχω παει στο γιατρο ομως!!!

Συγχαρητηρια!!!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Δεν εχουμε μιλησει πολυ γιατι δεν ειμαι καιρο εδω αλλα χαιρομαι με τα ευχαριστα νεα!! Ποσο χοριακη εχεις? 

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nati85 είπε:

Συγχαρητηρια!!!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Δεν εχουμε μιλησει πολυ γιατι δεν ειμαι καιρο εδω αλλα χαιρομαι με τα ευχαριστα νεα!! Ποσο χοριακη εχεις? 

770 μου εβγαλε! Πως σου φαινεται? Ξερει κανεις απο χοριακη???? Σευχαριστω πολυ κοπελα μου σου ευχομαι και σενα οτι καλυτερο!!!!

@elenakii22 τωρα μολις διαβασα τα ευχαριστα!!!! Με το καλοοοοο!!!! Πες μου λεπτομεριες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Olivia3 είπε:

770 μου εβγαλε! Πως σου φαινεται? Ξερει κανεις απο χοριακη???? Σευχαριστω πολυ κοπελα μου σου ευχομαι και σενα οτι καλυτερο!!!!

@elenakii22 τωρα μολις διαβασα τα ευχαριστα!!!! Με το καλοοοοο!!!! Πες μου λεπτομεριες!!!

Δεν ξερω πολυ καλα απο χοριακη αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ καλη!νομιζω πανω απο 1000 πας για υπερηχο και  βλεπεις τον σακο!παρε τηλ αυριο το πρωι τον γιατρο να δουμε ποτε θα σου πει να πας.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

ναι το Imodium για την διαρροια ειναι!ειχα ολη μερα γιαυτο ηθελα να παρω κατι...πονακια ειχε κ η ani αλλα ειναι εγκυουλα!ελπιζω τετοια πονακια να εχεις κ εσυ..

Kαλημέρα!!Ελπίζω να είσαι καλύτερα!!Είμαι ειδική στις διάρροιες!!Οπως λες να τρωως ρυζάκι,πατάτες.Και για λίγες μέρες απαγορεύεται γάλα,γιαούρτι!!Επίσης βοηθάει το μαύρο τσάι.Αλλά επειδή έχει καφείνη ρώτα τον γιατρό σου αν επιτρέπεται!!

5 ώρες πρίν, Olivia3 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα και απελπιστικα. Αποφασισα λοιπον να μη ξανα ασχοληθω επι του θεματος σε τετοιο βαθμο που ειλικρινα καναμε μετρημενες φορες μεσα στον ιουλιο. Παρολα αυτα ειχα κανει το ταμα μου..    τελοσπαντων Το ενα προβλημα εφερνε το αλλο. Δεν ημουν στα καλυτερα μου και ομολογω πως τα πραγματα χειροτερεψαν.ομως Ειχα καθυστερηση μεσα στη βδομαδα που ουτε καν της εδωσα σημασια μεχρι σημερα.... 4η μερα καθυστερησης και ξαφνικα αγχωθηκα!!!! Ε αποφασισα και πηγα και εκανα μια χοριακη η οποια βγηκε θετικοτατη!!!!!! Ακομη δεν εχω παει στο γιατρο ομως!!!

Συγχαρητήρια Olivia μου!!Μια χαρά είναι η χοριακούλα σου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!!  Ειπα να αφησω σημερα στην ακρη τις δουλειες και να παω θάλασσα,  αν και δυστυχως δουλευω νωρις σημερα και πιο πολλες ωρες..... 

Δυστυχως παλευω με τις αιμορροιδες μου,  προχτες μου εσπασε μια και πλυμμηρισα με αιμα αλλα ενταξει ημουν υποψιασμενη και ετσι δεν τρομοκρατηθηκα πολυ....  Χθες στη δουλεια με πεθανε μια τεραστια.... Μακαρι να σπάσει και αυτη γιατι δεν την παλεύω! 

@Olivia3τελεια τα νεα σου....  Σου ευχομαι μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! 

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Olivia3 συγχαρητήρια!!!!!μια χαρα η χοριακη σου!!!αν στην τεταρτη μερα ειχες 770 μια χαρα ειναι...αν πας κ αυριο στο γιατρο θα φανει ο σακος γτ θα εχεις πανω απο 1000!!!!!ποτε θα τον παρεις τηλ??ποσο υπολογιζεις οτι εισαι??? εγω δεν περιμενα την καθυστερηση,βλεπεις εχω πολλά τεστ στο σπιτι κ μπαίνεις στον πειρασμο!εκανα ενα 3 μερες πριν απο την ημερομηνια που περίμενα κ βγηκε αρνητικο κ εκανα κ ενα μια μερα πριν κ νομιζα οτι ειναι αρνητικο το πεταξα αλλα τα hometest αργουν λιγο να δειξουν αποτελεσμα κ πηγα το ξαναδα κ αγχνοφαινοταν(υπηρχε δεν υπηρχε)μια δευτερη γραμμη!αγχωθηκα περιμενα 2 ωρες χωρις νερο κ χωρις να κατουρησω κ βγηκε αρκετα πιο ξεκαθαρα η δευτερη!!!!!

  • Μου αρέσει 3

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

 

@Ungry girl @μπουμπού92 μακαρι να κάνετε μηνες να την δειτε!!!!!!θα μετραμε αντίστροφα μαζι σας να ξερετε!!!!

Ελενάκι μου, εύχομαι με έναν πόνο το κουτσουνάκι σου να έρθει στην αγκαλιά σου!! Είδα όλη τη συζήτηση σου για αυτό το μήνα και συγκινήθηκα, διότι έτσι σκέφτομαι κι εγώ (τα δικαιολογώ όλα για να μην απογοητευτώ). Όμως, αν το σκεφτείς λογικά δεν έχουμε και πολλές ελπίδες... Αυτός ο μήνας είναι ένας τρελός μήνας. Δεν έχουμε προλάβει να βρεθούμε με τον άνδρα μου. Βρεθήκαμε μία μέρα μετά τις γόνιμες, δηλαδή την 17η. Έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών. Με μία φορά και όχι σε γόνιμες είναι απειροελάχιστες οι πιθανότητες. Είχα και έχω πονάκια δεξιά, αλλά το δικαιολογώ ότι μάλλον θα κρύωσα από το air condition και από το συνεχόμενο ζεστη - κρύο. Άρα....

9 ώρες πρίν, Olivia3 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!!! Αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα και απελπιστικα. Αποφασισα λοιπον να μη ξανα ασχοληθω επι του θεματος σε τετοιο βαθμο που ειλικρινα καναμε μετρημενες φορες μεσα στον ιουλιο. Παρολα αυτα ειχα κανει το ταμα μου..    τελοσπαντων Το ενα προβλημα εφερνε το αλλο. Δεν ημουν στα καλυτερα μου και ομολογω πως τα πραγματα χειροτερεψαν.ομως Ειχα καθυστερηση μεσα στη βδομαδα που ουτε καν της εδωσα σημασια μεχρι σημερα.... 4η μερα καθυστερησης και ξαφνικα αγχωθηκα!!!! Ε αποφασισα και πηγα και εκανα μια χοριακη η οποια βγηκε θετικοτατη!!!!!! Ακομη δεν εχω παει στο γιατρο ομως!!!

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια, εγω χθες ειδα καφε οποτε ξεκινησα.... δεν βλεπω ομως ροη, απο τον επομενο κυκλο λογικα θα δω λιγο βελτιωση στην ροη 

@Olivia3 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, caramel_83 είπε:

καλημερα κοριτσακια, εγω χθες ειδα καφε οποτε ξεκινησα.... δεν βλεπω ομως ροη, απο τον επομενο κυκλο λογικα θα δω λιγο βελτιωση στην ροη 

@Olivia3 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!

 

@olivia 3 συγχαρητήρια αγάπη μου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...