Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Ani ani δεν εχω καουρες...εχεις εσυ??εγω κρακερς αγορασα κ διαβασα οτι στις ανακατοσουρες βοηθαει οταν ξυπνάς πριν σηκωθεις απο το κρεβατι να τρως κατι στερεο(εξου κ τα κρακερς)και να σηκωνεσαι μετα απο κανα μισαωρο!ποτε πας γιατρο?

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

εγω ρε κοριτσια ημουν τελειως ανωμαλο... εκει π εβρισκα κατι κ ανακουφιζομουν και το ετρωγα κανα δυο φορες..ξαφνικα τσουυυπ.. το εβγαζα γτ με εκαιγε το στομαχι.. ενα πραγμα.. αφου νομιζανε οτι το εκανα κ επιτηδες κ ημουν υπερβολικη.. δεν εκατσα σε κατι στανταρ σε ολη την εγκυμοσυνη.. ευτυχως λιγο πριν γεννησω ειδα λιγο διαφορα κ μπορεσα ν φαω σαν ανθρωπος.. ισως επειδη κατεβηκε κ το μωρο κ πηρε λιγο αερα το στομαχι μ.. σε αυτην τωρα μονο για λιγο ειχα εντονα.. μετα τον τεταρτο εστρωσα.. βεβαια τα χαπακια τ πινω για ν μπορω ν τρωω.. γτ αλλιως απο τη μυτη μ βγαινουν.. τ παιρνω ομως οταν βλεπω οτι εχω ενοχληση..αλλα καμια σχεση με την πρωτη εγκυμοσυνη... 

ασχετο αλλα σμρ με επιασε ενα αγχος.. συνειδητοποιησα οτι μ εμειναν περιπου τρεις μηνες κ κατι.. θ μ πειτε λιγο ειναι?/ εχω ακομα... αλλα αγχωθηκα.. πρεπει ν κανω δουλειες κ εγω χαζευω.. οχι οτι με αφηνει ο αντρας μ γτ μολις ακουσε για συσπασεις κ πονους μεσης... ανελαβε τη φασινα κ μολις με δει ν κραταω ειδος καθαριοτητας... αφηστε.... κακα τ ψεματα πρεπει ν ετοιμαζομαι σιγα σιγα...νιωθω λες κ γενναω πρωτη φορα ομως...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani δεν εχω καουρες...εχεις εσυ??εγω κρακερς αγορασα κ διαβασα οτι στις ανακατοσουρες βοηθαει οταν ξυπνάς πριν σηκωθεις απο το κρεβατι να τρως κατι στερεο(εξου κ τα κρακερς)και να σηκωνεσαι μετα απο κανα μισαωρο!ποτε πας γιατρο?

Nai μωρε ανακατοσουρες εννοουσα μπερδευτηκα επειδη εχω εγω λιγες..ναι θεωρω πως στεκει αυτο που διαβασες.. σου περασανε λοιπον?  Στο γιατρο δεν ξερω τωρα ποτε θα παω διοτι εχω κλεισει διακοπες την αλλη βδομαδα και μετα ειναι 15αυγουστος..θα τον παρω τηλ μηπως πηγαινα αυτη..αλλα δεν θα εχουν περασει 15 μερες για να ακουγαμε καρδουλα οπως ειχε πει κ ο ιδιος..ειναι λιγο περιπλοκο. Εσυ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ani ani είπε:

Nai μωρε ανακατοσουρες εννοουσα μπερδευτηκα επειδη εχω εγω λιγες..ναι θεωρω πως στεκει αυτο που διαβασες.. σου περασανε λοιπον?  Στο γιατρο δεν ξερω τωρα ποτε θα παω διοτι εχω κλεισει διακοπες την αλλη βδομαδα και μετα ειναι 15αυγουστος..θα τον παρω τηλ μηπως πηγαινα αυτη..αλλα δεν θα εχουν περασει 15 μερες για να ακουγαμε καρδουλα οπως ειχε πει κ ο ιδιος..ειναι λιγο περιπλοκο. Εσυ?

ειμαι καλυτερα γενικα!!ξυπνησα κ καλυτερα σμρ!εγω πεμπτη θα παω!!!!λογικα εσυ που εισαι πιο μπροστα απο μενα θα πρεπει να ακουσεις νωριτερα!ποσο εβδομαδων εβγαλε το σακο?ποσο εισαι?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου ερώτηση: Χτες μου βγήκε το τεστ ωορρηξίας θετικό. Σήμερα κιόλας αρνητικό. Αυτό σημαίνει ότι η ωορρηξία μου είναι σήμερα; (24 ώρες από το πρώτο θετικό) ή μπορεί να ολοκληρωθεί και αύριο (48 ώρες μετά το πρώτο θετικό) παρόλο που σήμερα το τεστ είναι αρνητικό; 

πρίν από 30 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλησπερα κοριτσιαα!!!

Αλλες 8για να μην ερθει!!!:confused:

Άντε να χάσει το δρόμο και να αργήσει πολύ να τον ξαναβρεί. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

θα περιμενουμε να μην ερθει!!!!!!

Να περιμενουμε πολυυυυ!!!! μερες μηνες χχαχααχα

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια μου ερώτηση: Χτες μου βγήκε το τεστ ωορρηξίας θετικό. Σήμερα κιόλας αρνητικό. Αυτό σημαίνει ότι η ωορρηξία μου είναι σήμερα; (24 ώρες από το πρώτο θετικό) ή μπορεί να ολοκληρωθεί και αύριο (48 ώρες μετά το πρώτο θετικό) παρόλο που σήμερα το τεστ είναι αρνητικό; 

Άντε να χάσει το δρόμο και να αργήσει πολύ να τον ξαναβρεί. 

χεχεχεεχεε ναι ναι αντε να περασουν γρηγορα θα σκασω απο την αγωνειαααα

Προσπαθω να καταλαβω καμια αλλαγη αλλα μαλων νωρις τη θυμηθικα κατι απο ενστικτο εστω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Εννοείται αυτό! Απλώς για να καταλάβω πως ακριβώς λειτουργούν τα τεστ... Ευχαριστώ

Αφου λεγετε πως μπορει το σπερμα να ζησει και 3 με 4 μερες ολα ειναι πιθανα οντως εχε αμα μπορεις κι επαφες και σημερα και αυριο και παμε με αισιοδοξεια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Εννοείται αυτό! Απλώς για να καταλάβω πως ακριβώς λειτουργούν τα τεστ... Ευχαριστώ

δε ξερω να σου απαντησω σιγουρα παντως θεωρω οτι σμρ θα κανεις...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα! Έχουμε μία κόρη 5 χρονών και αποφασίσαμε χωρίς άγχος και πρόγραμμα να κάνουμε ένα δεύτερο παιδάκι! Είχαμε ελεύθερες επαφές τη 15η και την 23η μέρα και έπεται συνέχεια! Περίοδο περιμένω Στις 7-8/8.Εχω ήδη ερεθισμένες θηλές και στεγνό στόμα συνέχεια.Δε ξέρω αν είναι συμπτώματα αυτά.Χοριακη να κάνω μόνο αν έχω καθυστέρηση;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

@marillia δεν πειραζει παμε μαζι για τον σεπτεμβριο και εγω αρχες δεν θα περιμενω.κανεις τεστακια ωορρηξιας?

@Ungry girl περιμενουμε και ευχομαστε  να μην ερθει!!!

@caramel_83 τι εγινε τελικα?ειχες λιγα καφε.αδιαθετησες η ακομα?

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elenakii22 είπε:

ειμαι καλυτερα γενικα!!ξυπνησα κ καλυτερα σμρ!εγω πεμπτη θα παω!!!!λογικα εσυ που εισαι πιο μπροστα απο μενα θα πρεπει να ακουσεις νωριτερα!ποσο εβδομαδων εβγαλε το σακο?ποσο εισαι?

Αντε μπραβο! Μου ειπε οτι 24 του μηνα ξεκινησα στον δευτερο μηνα.Αρα 5η εβδομαδα.. ναι καλα λες..ευχομαι να μ κλεισε αυτη βδομαδα ραντεβου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...