Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλησπέρα κορίτσια. Έκανα πριν λίγο δεύτερο τεστ ωορρηξίας και βγήκε αρνητικό. Δεν με νοιάζει. Εγώ κρατάω το πρωινό σαν θετικό -δεν θα με σκάσουν τα τεστ. 

@caramel_83 βάλε με για 5 Οκτωβρίου και βλέπουμε. 

Κοριτσάκια έχουμε κανένα νέο; Ήμουν κλεισμένη μέχρι πριν λίγο σε συσκέψεις και σας διάβασα πολύ διαγώνια. Τι είδα περιμένουμε τη χοριακή της Μάρθας; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , alina80 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Έκανα πριν λίγο δεύτερο τεστ ωορρηξίας και βγήκε αρνητικό. Δεν με νοιάζει. Εγώ κρατάω το πρωινό σαν θετικό -δεν θα με σκάσουν τα τεστ. 

Γλυκούλα όπως λες!!Μη το ξανασκεφτείς για αυτό το μήνα!!!Κάνε τις επαφούλες σου!!!

@Μαρθα Κπεριμένω με αγωνία!!!!8 έχω μάθημα!!Ελπίζω να έχουν βγεί χαχαχ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marillia είπε:

Γλυκούλα όπως λες!!Μη το ξανασκεφτείς για αυτό το μήνα!!!Κάνε τις επαφούλες σου!!!

@Μαρθα Κπεριμένω με αγωνία!!!!8 έχω μάθημα!!Ελπίζω να έχουν βγεί χαχαχ!!!

Νομιζω μας ειπε κατα τις 8 θα εχουν βγει!!για να δουμε

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε πήγα να κάνω χοριακή του λέω για δες πότε έκανα τελευταία φορές ορμόνες μου λέει πριν δύο μήνες τα πάντα και είναι τέλειες η προλακτινη όλα τέλεια... Τι να πω δεν ξέρω... 

Έχει δικό ο γυναικολογος μου πρέπει να χάσω κιλά για να φεύγουν οι κυστες γιατί από το βάρος κολλάνε και δεν φεύγουν και μου κάνουν ανωμαλία στην περίοδο... Ακόμα δεν έχουμε αποτελέσματα.. 

Κορίτσια αρνητική χοριακή οπότε ανωμαλία περιόδου... Δεν πειράζει.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια αρνητική χοριακή οπότε ανωμαλία περιόδου... Δεν πειράζει....

Ναι κοριτσάκι μου!!Μπορείς να πάρεις τηλ το γιατρό σου αν αργήσει κι άλλο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Αγαπη αρνητική είναι τώρα πήρα τηλέφωνο... 

Φυσικα και δεν πειραζει... Παρε ομως το γιατρό σου ενα τηλεφωνακι...!! 

Βρε κοριτσια να ρωτησω και κατι αλλο?  Πειραζει αν τον προγεννητικο τον κανω απογευμα?  Πρωι δε με βολευει καθολου... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Λοιπόν ακούστε πήγα να κάνω χοριακή του λέω για δες πότε έκανα τελευταία φορές ορμόνες μου λέει πριν δύο μήνες τα πάντα και είναι τέλειες η προλακτινη όλα τέλεια... Τι να πω δεν ξέρω... 

Έχει δικό ο γυναικολογος μου πρέπει να χάσω κιλά για να φεύγουν οι κυστες γιατί από το βάρος κολλάνε και δεν φεύγουν και μου κάνουν ανωμαλία στην περίοδο... Ακόμα δεν έχουμε αποτελέσματα.. 

Κορίτσια αρνητική χοριακή οπότε ανωμαλία περιόδου... Δεν πειράζει.... 

Κριμα!το ελεγες.ενταξει δεν πειραζει την επομενη φορα δυναμικα!! κανε εναν υπερηχο να δεις τι γινεται. θα αργησε η ωορρηξια η μπορει να μην εγινε με τις κυστες ετσι γινεται και μας αργει η περιοδος!οι ορμονες σου ειναι οκ και αυτο ειναι καλο!και εγω παλια που ημουν λιγοτερα κιλα ερχοταν καλα η περιοδος.τα ατιμα τα κιλα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Κριμα!το ελεγες.ενταξει δεν πειραζει την επομενη φορα δυναμικα!! κανε εναν υπερηχο να δεις τι γινεται. θα αργησε η ωορρηξια η μπορει να μην εγινε με τις κυστες ετσι γινεται και μας αργει η περιοδος!οι ορμονες σου ειναι οκ και αυτο ειναι καλο!και εγω παλια που ημουν λιγοτερα κιλα ερχοταν καλα η περιοδος.τα ατιμα τα κιλα!!

Τέλος από αύριο δίαιτα..!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Τέλος από αύριο δίαιτα..!!! 

Χαχαχαχα μα δεν ειναι Δευτερα αυριο! Απο Δευτερα ξεκιναμε διαιτα!!

Κοιταξα λιγο αυτο που μου ειχες πεις με τις μοναδες δεν το εκανα ποτε ομως! Θες να ξεκινησουμε μαζι διαιτα και να λεμε καθε βδομαδα αν χασαμε κανενα κιλο?

Κοιταξτε κοριτσια ποσες δημοσιευσεις εχωωωω???ο εξ απο δω!!:evil:

Επεξεργάστηκαν by Nati85
  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Nati85 είπε:

Χαχαχαχα μα δεν ειναι Δευτερα αυριο! Απο Δευτερα ξεκιναμε διαιτα!!

Κοιταξα λιγο αυτο που μου ειχες πεις με τις μοναδες δεν το εκανα ποτε ομως! Θες να ξεκινησουμε μαζι διαιτα και να λεμε καθε βδομαδα αν χασαμε κανενα κιλο?

Κοιταξτε κοριτσια ποσες δημοσιευσεις εχωωωω???ο εξ απο δω!!:evil:

Μοναδες που εκανα εγω παντως πριν τ καλοκαιρι,  με βολεψαν πολυ και εχασα και 11 κιλακια χωρίς να πρινασω καθολου!!!  Ειμαι και εγω μεσα αμα ξεκινησετε!!!  Θελω να χασω αλλα 5 που εχουν κατσικωθει! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...