Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

εεεεε θελω κ γω μοναδες... χαχαχαχα

@Μαρθα Κ πηγαινε για υπερυχο να δεις τι εγινε...να ξερεις αν ειναι να προσπαθεις γτ μπηκες σε καινουργιο κυκλο  η να περιμενεις περιοδο...

πρίν από 32 λεπτά , Nati85 είπε:

Χαχαχαχα μα δεν ειναι Δευτερα αυριο! Απο Δευτερα ξεκιναμε διαιτα!!

Κοιταξα λιγο αυτο που μου ειχες πεις με τις μοναδες δεν το εκανα ποτε ομως! Θες να ξεκινησουμε μαζι διαιτα και να λεμε καθε βδομαδα αν χασαμε κανενα κιλο?

Κοιταξτε κοριτσια ποσες δημοσιευσεις εχωωωω???ο εξ απο δω!!:evil:

χαχαχχαχα αντε παμε κ στην επομενη σελιδα με το ιδιο νουμερο...χαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Εγω ημουν,  αλλα αποχωρησα γιατι με τσατιζαν τα ακυρα που ανεβαζαν!!!  Εγω θα ξεκινησω!  Θα ζυγιστω το πρωι και θα σας πω κιλα!!!  Ποια αλλη θα ακολουθησει??? 

Συμφωνα με μελετες παντως,  οι διαιτες που ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΔΕΥΤΕΡΑ,  αποτυγχανουν συχνότερα!! Χιχιχι

 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρθα μου δεν πειράζει. Το λεγες εσύ, εμείς οι κακουργες σε πρηξαμε. Θα πας στο γιατρό και δεις. Μπορεί να μην είναι τίποτα. 

Θέλω κι εγώ δίαιτα αλλά δεν είμαι ψυχολογικά σε κατάλληλη φάση. Αυτό με τις μονάδες τι είναι;

1 ώρα πρίν, marillia είπε:

Γλυκούλα όπως λες!!Μη το ξανασκεφτείς για αυτό το μήνα!!!Κάνε τις επαφούλες σου!!!

@Μαρθα Κ

Κανονικά τουλάχιστον μέχρι το Σάββατο. Ε και μετά Κυριακή έτσι θα την αφήσουμε; Αν δεν με χωρίσει ο άντρας μου δηλαδή, από τις 13 του μήνα κάθε μέρα πόσο θα αντέξει; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν πειράζει κορίτσια μου έτσι και αλλιώς εγώ το ήξερα μέσα μου ότι δεν ήμουν.... Λοιπόν οι μονάδες είναι σούπερ δίαιτα μετράμε το καφέ τρόφιμο... Όταν θες να χάσεις πάνω από δέκα κιλά κάνεις 7 μονάδες και όταν θες κατω από δέκα 6 μονάδες.......λοιπον δεν τρώμε ζάχαρη καθόλου αν θέλουμε τον καφέ γλυκό βάζουμε ζαχαρίνη η φρουκτόζη η ζάχαρη καρύδας όπου είναι μηδενικά... Το αλεύρι περιορισμένο...μπαχαρικα είναι μηδενικά.. Πχ φακίες είναι δύο μονάδες μια το λάδι μια το οσπριο... Αλλά για να την καταλάβετε καλύτερα καλό είναι να μπείτε στην original ομάδα στο Facebook... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Δεν πειράζει κορίτσια μου έτσι και αλλιώς εγώ το ήξερα μέσα μου ότι δεν ήμουν.... Λοιπόν οι μονάδες είναι σούπερ δίαιτα μετράμε το καφέ τρόφιμο... Όταν θες να χάσεις πάνω από δέκα κιλά κάνεις 7 μονάδες και όταν θες κατω από δέκα 6 μονάδες.......λοιπον δεν τρώμε ζάχαρη καθόλου αν θέλουμε τον καφέ γλυκό βάζουμε ζαχαρίνη η φρουκτόζη η ζάχαρη καρύδας όπου είναι μηδενικά... Το αλεύρι περιορισμένο...μπαχαρικα είναι μηδενικά.. Πχ φακίες είναι δύο μονάδες μια το λάδι μια το οσπριο... Αλλά για να την καταλάβετε καλύτερα καλό είναι να μπείτε στην original ομάδα στο Facebook... 

Το μονο που θα διορθωσω ειναι οτι κανουμε 7 μοναδες για πανω απο 12 κιλα και 6 μοναδες για κατω των 12 κιλων!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Λοιπόν  κορίτσια ξεκινάμε από αύριο μονάδες??? Είσαστε μέσα στην σελίδα στο fb??? 

Ναι ξεκιναμε!δεν εχω καταλαβει καλα ακομα πως δουλευουμε με την διαιτα.θα δω και στο φεις και θα σε ρωτησω.καποια εχουν 0 μοναδες αλλα 1 αλλα δεν ξερω ακριβως ποιο και τι!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

καλημερα να ειμαι εγκυος αποκλειεται και απο θαλασσα βασικα αποκλειεται..εγω δεν ξερω καθολου τιμες θα παω σε καποιον στο ιασο..ευχαριστω για την πληροφορηση!:-)

εχεις γιατρο στο ιασω???αν θες σου λεω...

  • Μου αρέσει 1

...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αδιαθετισα!!!επιτελους ..αρα επεσε η χοριακη....!

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Είσαστε μέσα στην ομάδα??? 

εγω ειμαι μαρθα...!

πες ονομα φεις να σε βρω!

  • Μου αρέσει 1

...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααα θέλω κι εγώ δίαιτα..6-7 κιλακια! Είναι εύκολη αυτή με τίς μονάδες? Πως είναι ο τίτλος στο φβ?

Βέβαια θα περιμένω λίγες μερουλες πρώτα και αν ΔΕΝ αδιαθετησω.. ξεκινάω δυναμικά!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...