Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , Nati85 είπε:

Εγω θα βαλω 5 κιλα για αρχη δεν θα βαλω παραπανω γιατι δεν ειμαι για πολυ πιεση.ζαχαρη δηλαδη πουθενα ουτε σοκολατα?μαυρη??? Στον καφε βαζω ηδη ζαχαρη καρυδας

Έχει ζάχαρη καρυδας??? Που τη βρίσκουμε? Εγώ Τρίτη παω διατροφολόγος για ν μ φτιάξει Διατροφή λόγω εγκυμοσυνης..αν δεν ήμουν έγκυος Θ συμμετείχα!! Γτ χρειάζεται καμία δεκαριά κιλά σίγουρα Ν φύγουν..Κ πάλι για αρχή.. Είμαι 85 τώρα Κ κανονικά μετά τη γέννα πρέπει ν κατέβω στα 65 ώστε ν Είμαι νορμάλ... ανέκδοτακι για μένα.  Αλλά ελπίζω ν τι βάλω στόχο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Κορίτσια βάζω τον σύνδεσμο αλλά δεν τον εμφανίζει δεν ξέρω γιατί... Η δίαιτα των μονάδων λέγεται και έχει εξώφυλλο πολλές φωτογραφίες μαζί μικρές και έχει πάνω από 100.000 άτομα μέσα στην ομάδα.... Γυναίκες έγκυος και αυτές που θηλάζουν κάνουν είναι πολύ υγιής Δίαιτα.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα αγοράκι 9 μηνών που το αποκτήσαμε μετά από πολλά χρόνια προσπαθειών. Και τώρα προσπαθούμε για το δεύτερο απτή στιγμή που μας έδωσε το πράσινο φως ο γιατρός είναι πολύ αισιόδοξος πως τώρα θα πιάσουμε πιο γρήγορα. Σήμερα πήγα να κάνω τεστ παπ και υπέρηχο και μου βρήκε κύστη 2,5cm μου είπε να πάω να με ξανά δει στη δεύτερη μέρα περιόδου μου αν δεν εξαφανιστεί να μου δώσει αντισυλληπτικά . Δεν ξανά είχα. Είχε κάποια κοπέλα κύστη και να τις εξαφανίστηκε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια βάζω τον σύνδεσμο αλλά δεν τον εμφανίζει δεν ξέρω γιατί... Η δίαιτα των μονάδων λέγεται και έχει εξώφυλλο πολλές φωτογραφίες μαζί μικρές και έχει πάνω από 100.000 άτομα μέσα στην ομάδα.... Γυναίκες έγκυος και αυτές που θηλάζουν κάνουν είναι πολύ υγιής Δίαιτα.. 

ναι...αυτη ειναι μαρθα


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , BEBOULI είπε:

Καλησπέρα. Έχω ένα αγοράκι 9 μηνών που το αποκτήσαμε μετά από πολλά χρόνια προσπαθειών. Και τώρα προσπαθούμε για το δεύτερο απτή στιγμή που μας έδωσε το πράσινο φως ο γιατρός είναι πολύ αισιόδοξος πως τώρα θα πιάσουμε πιο γρήγορα. Σήμερα πήγα να κάνω τεστ παπ και υπέρηχο και μου βρήκε κύστη 2,5cm μου είπε να πάω να με ξανά δει στη δεύτερη μέρα περιόδου μου αν δεν εξαφανιστεί να μου δώσει αντισυλληπτικά . Δεν ξανά είχα. Είχε κάποια κοπέλα κύστη και να τις εξαφανίστηκε; 

ειχα μια φορα που την ειδαμε  και εξαφανιστηκε με την περιοδο... συμβαινει συχνα..απλα ειναι αναλογα με το ειδος της κυστης..


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, orianna είπε:

ειχα μια φορα που την ειδαμε  και εξαφανιστηκε με την περιοδο... συμβαινει συχνα..απλα ειναι αναλογα με το ειδος της κυστης..

πρίν από 3 λεπτά , orianna είπε:

ειχα μια φορα που την ειδαμε  και εξαφανιστηκε με την περιοδο... συμβαινει συχνα..απλα ειναι αναλογα με το ειδος της κυστης..

Μου είπε πως είναι αιματική ( κάπως έτσι). 2,5 θεωρείται μεγάλη; ανχωθηκα λιγακι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , BEBOULI είπε:

 

μην αγχωνεσαι το πιο πιθανο ειναι να εξαφανιστει με την αρχη του επομενου κυκλου γι αυτο και σου ειπε να πας μετα την περιοδο.μπορει να δημιουργηθηκε γτ το ωοθυλακιο δεν μπορεσε να σπασει στην ωορρηξια σου.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ειμαι σε μια ομαδα στο fb ππυ λεγεται συνδυασμος τροφων. Δεν την εκανα απλα μπηκα. Ειναι με φασεις και αποτι βλεπω εκει οι κοπελες χανουν.

Δοατροφή & νέα ζωή λέγεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Έχει ζάχαρη καρυδας??? Που τη βρίσκουμε? Εγώ Τρίτη παω διατροφολόγος για ν μ φτιάξει Διατροφή λόγω εγκυμοσυνης..αν δεν ήμουν έγκυος Θ συμμετείχα!! Γτ χρειάζεται καμία δεκαριά κιλά σίγουρα Ν φύγουν..Κ πάλι για αρχή.. Είμαι 85 τώρα Κ κανονικά μετά τη γέννα πρέπει ν κατέβω στα 65 ώστε ν Είμαι νορμάλ... ανέκδοτακι για μένα.  Αλλά ελπίζω ν τι βάλω στόχο..

Ναι εχει στο σουπερ μαρκετ ζαχαρη καρυδας θα την βρεις διπλα στην καστανη και μαυρη ζαχαρη.σε μεγαλα σουπερ μαρκετ σιγουρα.

Σελιδα 666 ειμαστε!:cool:

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BEBOULI είπε:

Καλησπέρα. Έχω ένα αγοράκι 9 μηνών που το αποκτήσαμε μετά από πολλά χρόνια προσπαθειών. Και τώρα προσπαθούμε για το δεύτερο απτή στιγμή που μας έδωσε το πράσινο φως ο γιατρός είναι πολύ αισιόδοξος πως τώρα θα πιάσουμε πιο γρήγορα. Σήμερα πήγα να κάνω τεστ παπ και υπέρηχο και μου βρήκε κύστη 2,5cm μου είπε να πάω να με ξανά δει στη δεύτερη μέρα περιόδου μου αν δεν εξαφανιστεί να μου δώσει αντισυλληπτικά . Δεν ξανά είχα. Είχε κάποια κοπέλα κύστη και να τις εξαφανίστηκε; 

Και εγω ειχα καποια στιγμη και μου ειπε να παω σε 2 μηνες να δουμε αν εφυγε και οντως ειχε εξαφανιστει.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα δυναμικα μ κοριτσια!!πολλά πολλά σας μπραβο που οργανωνεστε για να ξεκινησετε διαιτα κ ποσο μαλλον τωρα που τελειωσε το καλοκαιρακι! Μετα τη γεννα..θα ξεκινησουμε κ εμεις να χανουμε αυτα που πηραμε! Κατα τα αλλα πως ειστε?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...