Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Ani ani είπε:

Καλημερα σε ολα τα δυναμικα μ κοριτσια!!πολλά πολλά σας μπραβο που οργανωνεστε για να ξεκινησετε διαιτα κ ποσο μαλλον τωρα που τελειωσε το καλοκαιρακι! Μετα τη γεννα..θα ξεκινησουμε κ εμεις να χανουμε αυτα που πηραμε! Κατα τα αλλα πως ειστε?? 

Καλημέρα Άνι και σε όλα τα κορίτσια. Η Παρασκευή είναι πάντα λίγο πιο ωραία από τις υπόλοιπες μέρες! Τι κάνετε κόρες; Έχετε σχέδια για το σαββατοκύριακο; Εγώ προς το παρόν μόνο σχέδια για φασίνα έχω το Σάββατο, αλλά δεν πειράζει. Σας φιλώ και πάω να ξεκινήσω δουλειά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 46 λεπτά , Ani ani είπε:

Καλημερα σε ολα τα δυναμικα μ κοριτσια!!πολλά πολλά σας μπραβο που οργανωνεστε για να ξεκινησετε διαιτα κ ποσο μαλλον τωρα που τελειωσε το καλοκαιρακι! Μετα τη γεννα..θα ξεκινησουμε κ εμεις να χανουμε αυτα που πηραμε! Κατα τα αλλα πως ειστε?? 

Καλημέρα Ανι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Σήμερα έχω ρεπό ξύπνησα το πρωί έφτιαξα πρωινό στο μωράκι μου και τον έστειλα για δουλειά τώρα θα μαζέψω καμία δουλειά στο σπίτι και μέτα θα πάω τον μπαμπά μου στον γιατρό γιατι παραπονιέται ότι δεν ακούει καλά (75 χρονών)... 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....μαρθα....και ποιος αντρας ακουει???????χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 5

...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , ath_gal1 είπε:

καλημερα....μαρθα....και ποιος αντρας ακουει???????χαχαχαχα

Μωρέ μια χαρά ακούνε. Απλώς κάνουν πως δεν ακούν. Άμα τους συμφέρει όλα τα ακούνε!

πρίν από 21 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Σήμερα έχω ρεπό ξύπνησα το πρωί έφτιαξα πρωινό στο μωράκι μου και τον έστειλα για δουλειά τώρα θα μαζέψω καμία δουλειά στο σπίτι και μέτα θα πάω τον μπαμπά μου στον γιατρό γιατι παραπονιέται ότι δεν ακούει καλά (75 χρονών)... 

Καλημέρα.

Ευχομαι να μην είναι κάτι. Αλλά ότι το παραδέχεται και θέλει να πάει στο γιατρό είναι καλό. Η γιαγιά μου (87!) δεν ακούει αλλά δεν το παραδέχεται και εννοείται ούτε κουβέντα να πάει στο γιατρό. Και ότι και να λέμε (ειδικά αν γελάσουμε) νομίζει ότι την κοροϊδεύουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , alina80 είπε:

Μωρέ μια χαρά ακούνε. Απλώς κάνουν πως δεν ακούν. Άμα τους συμφέρει όλα τα ακούνε!

Καλημέρα.

Ευχομαι να μην είναι κάτι. Αλλά ότι το παραδέχεται και θέλει να πάει στο γιατρό είναι καλό. Η γιαγιά μου (87!) δεν ακούει αλλά δεν το παραδέχεται και εννοείται ούτε κουβέντα να πάει στο γιατρό. Και ότι και να λέμε (ειδικά αν γελάσουμε) νομίζει ότι την κοροϊδεύουμε!

Μακάρι κοριτσάκι μου να του κάνει ένα καθαρισμό και να μην έχουμε άλλα... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alina80 είπε:

Καλημέρα Άνι και σε όλα τα κορίτσια. Η Παρασκευή είναι πάντα λίγο πιο ωραία από τις υπόλοιπες μέρες! Τι κάνετε κόρες; Έχετε σχέδια για το σαββατοκύριακο; Εγώ προς το παρόν μόνο σχέδια για φασίνα έχω το Σάββατο, αλλά δεν πειράζει. Σας φιλώ και πάω να ξεκινήσω δουλειά. 

Καλημερα κ σε εσενα! Ναι ει αι καλυτερη! Κ εγω εχω φασινουλα αυριο μετα τη δουλεια κ μετα σκεφτομαι που να παμε για φαγητακι με τον αντρα το βραδακι..να ξεχαστουμε λιγο απο την καθημερινοτητα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, alina80 είπε:

Μωρέ μια χαρά ακούνε. Απλώς κάνουν πως δεν ακούν. Άμα τους συμφέρει όλα τα ακούνε!

Καλημέρα.

Ευχομαι να μην είναι κάτι. Αλλά ότι το παραδέχεται και θέλει να πάει στο γιατρό είναι καλό. Η γιαγιά μου (87!) δεν ακούει αλλά δεν το παραδέχεται και εννοείται ούτε κουβέντα να πάει στο γιατρό. Και ότι και να λέμε (ειδικά αν γελάσουμε) νομίζει ότι την κοροϊδεύουμε!

κ η δική μου γιαγια δεν ακουει καλα..ενταξει το παραδεχεται αλλα εχει γέλιο γτ δεν ακουει τι της λες κ κανει μονόλογο...κ αν της μιλήσεις στο τηλεφωνο αλλα ρωτας αλλα σου απανταει..


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , elenakii22 είπε:

κ η δική μου γιαγια δεν ακουει καλα..ενταξει το παραδεχεται αλλα εχει γέλιο γτ δεν ακουει τι της λες κ κανει μονόλογο...κ αν της μιλήσεις στο τηλεφωνο αλλα ρωτας αλλα σου απανταει..

ακουω...γιαγια...παππου..

εγω εχω να πω αυτες τις λεξεις...25 χρονια ρε κοριτσια...

εδω δε λεω ...μπαμπα..εδω κ 20 χρονια

να τους χαιρεστε ολους..κ να τους προσεχετε

  • Μου αρέσει 1

...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , ath_gal1 είπε:

ακουω...γιαγια...παππου..

εγω εχω να πω αυτες τις λεξεις...25 χρονια ρε κοριτσια...

εδω δε λεω ...μπαμπα..εδω κ 20 χρονια

να τους χαιρεστε ολους..κ να τους προσεχετε

λυπαμαι βρε κοριτσι...εμενα ειναι εν ζωη οι γονεις της μαμας του..του μπαμπα μου η μαμα εχει φυγει σχεδον 5 χρονια...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσιαααα!!Και γω φασίνα σήμερα αλλά μεσημεράκι πριν τις 2  δεν μπορώ να κάνω δουλειές χααχαχ!!Εγώ μεγάλωσα και με τη γιαγιά μου αλλά δε ζεί!!Πολλές φορές μου λείπειιι και ας έχω μεγαλώσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααα τι κανεται??

Δουλειες ακουω και κουραστικα χααχαχα!!!

Η αληθεια ειναι πως και εγω πρεπει να το βαλω στο πρόγραμμα αλλα προς το παρόν δουλευω φουλ!!

Οσο για τους παπουδες μη το λετε οτι δεν ακουνε οτι θελουν το ακουνε χαχαχαχα κι εμενα η γιαγια του αντρα μου δεν ακουει τις φωνάζουμε αλλα αμα.ειναι κατι ενδιαφέρον απανταει απο το πουθενα χαχααχα φιλακια σε ολες Καλημέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ξαναπηγα για χοριακη...να δουμε οτι πεφτει....εχω κ αιμα απο χθες...

βεβαια μου πε ο μικροβ. να δουμε...αν ανεβει ειμαι...μ εχει κουφανει...

ο γιατρος ειπε να δουμε οτι δεν ειναι εξωμητριο....

δεν ξερω τι να σκεφτω.....εχω αγχωθει πολυ...

περιμενω σε μια ωρα


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...