Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, dimitroula30 είπε:

:-D μηλαράκια , μπανάνες, βερύκοκα και πεπονάκι με βοηθούν πολύ!! Αν τα βάλεις και μέσα στο γιαουρτάκι με λίγο μέλι γίνεται γλύκισμα. χιχιιχιχι. ανορεξίες πρωί πρωί!!!

Εμένα πάλι με τονώνει οτιδήποτε αλμυρό....λογω και χαμηλης πιεσης που εχω..γαλοπουλα ,τυρί ,πατατάκια.κλπ....μαλλον μου ανεβάζουν την πίεση γι'αυτό τα ζητάει ο οργανισμός μου


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , november rain είπε:

Εμένα πάλι με τονώνει οτιδήποτε αλμυρό....λογω και χαμηλης πιεσης που εχω..γαλοπουλα ,τυρί ,πατατάκια.κλπ....μαλλον μου ανεβάζουν την πίεση γι'αυτό τα ζητάει ο οργανισμός μου

Αυτά όμως δεν είναι και τόσο υγιεινα!! Θα σου κανουν κατακράτηση φουλ!!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Mariachi είπε:

@november rain δεν είχα κάνει ποτέ ούτε υπέρηχο , ούτε μαστογραφία και η γιατρός μου ήθελε να κάνω . Δεν είναι ότι είδε κάτι , προληπτικά . 

Μπράβο στο γιατρό σου ...κι εγώ υπέρηχο στήθους κάνω από τα 28. Μαστογραφία έχω ένα χρόνο ακόμη για να ξεκινήσω(στα 37 τη συστήνει η γιατρός μου). 

Ποιά μαγείρεψε κολοκυθάκια αυγολέμονο; Πολύ τα ζήλεψα και πήρα από έξω...ενώ είχα φασολάκια κανονικά :-P 

@november rain στη χαμηλή πίεση βοηθάει κι ο χυμός πορτοκαλιού. 


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Το πινακακι είναι έτοιμο. Φαίνεται στην προηγούμενη σελίδα . Αν θέλετε το ξανά ανεβάζουμε .

Σήμερα και εγώ δουλειές . Το απόγευμα έχω και υπέρηχο μαστού . 

Οσο για φαγητό έχω ετοιμάσει φασολάκια . Φιλακια 

γιατι σου ειπε να κανεις υπερηχο;νομιζω οτι σε αυτη τη φαση δεν μπορει να εχει διαγνωστικο ευρυμα αφου το στηθος ειναι πρησμενο.αφου και οταν κανεις γενικα υπερηχο στηθους σου λενε πρεπει να πας συγκεκριμενες μερες μετα την περιοδο.νομιζω τζαμπα αγχος σε φορτωσε και τζαμπα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Katerinakiii είπε:

Γεια σας κοριτσια!!κ εγω ανοικω στην ομαδα σας!!ΤΕΡ 6/4..

Καλώς μας ήρθες ...προχωρημένη εσύ, έκλεισες αυχενική; Το πρώτο σου παιδάκι; 


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dimitroula30 είπε:

Αυτά όμως δεν είναι και τόσο υγιεινα!! Θα σου κανουν κατακράτηση φουλ!!

Το ξέρω από τις άλλες φορές,τοχω δεί το έργο... παρόλο που κάθε φορά ξεκινάω τις εγκυμοσύνες στα λιγότερα μου κιλά (48) μετά λόγω ατασθαλιών ξεφεύγω και γίνομαι μπαλόνι από το πρήξιμο... για να δούμε τώρα θα καταρριψω το ρεκόρ;

πρίν από 35 λεπτά , Katerinakiii είπε:

Γεια σας κοριτσια!!κ εγω ανοικω στην ομαδα σας!!ΤΕΡ 6/4..

Καλωσόρισες βρε Κατερινιω!  Από τις πρώτες πρώτες είσαι..

πρίν από 43 λεπτά , Synnefaki είπε:

Μπράβο στο γιατρό σου ...κι εγώ υπέρηχο στήθους κάνω από τα 28. Μαστογραφία έχω ένα χρόνο ακόμη για να ξεκινήσω(στα 37 τη συστήνει η γιατρός μου). 

Ποιά μαγείρεψε κολοκυθάκια αυγολέμονο; Πολύ τα ζήλεψα και πήρα από έξω...ενώ είχα φασολάκια κανονικά :-P 

@november rain στη χαμηλή πίεση βοηθάει κι ο χυμός πορτοκαλιού. 

Εδώ τα κολοκυθάκια αυγολέμονο... πες μου που κάθεσαι να σου στείλω ένα πιάτο εγκυουλα..χαχα

Κορίτσια θέλετε να γνωριστούμε λίγο καλύτερα; αφού θα κάνουμε διαδικτυακή παρεούλα και θα πίνουμε το καφεδάκι μας μαζί για μήνες ας πούμε τις ηλικίες μας και ότι άλλο θέλει η καθεμία.Εγω μένω Διδυμότειχο όπως είπα και πριν, έχω τρία παιδάκια, είμαι 38 χρονών και 49 κιλά χαχαχα...η λεπτομέρεια της λεπτομέρειας....


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

@rainbow το ξέρει και η ίδια ότι μάλλον δεν θα δείξει τίποτα τώρα , αλλά ήθελε να έχει μια εικόνα αφού δεν είχα κάνει ποτέ . Μου το είπε κιόλας ότι μάλλον δεν θα δούμε τίποτα  . Μου την έγραψε την εξέταση. Επίσης ποια είναι η ΠΗΤ σου ή η ΤΕΡ σου για να σε προσθέσουμε στο πινακακι; 

καλωσηρθες στην παρέα μας @Katerinakiii !!! 

Εμενα κορίτσια θα είναι το πρώτο μου παιδάκι . Είμαι 33χρονων . Πρόσφατα άνεργη . 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα είναι το πρώτο μου παιδάκι.Είμαι 28 ετών και είμαι απο Θεσσαλονίκη.Είμαι φιλόλογος και δουλεύω σε φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης ή καλύτερα  δούλευα μεχρι προχθες:-)

  • Μου αρέσει 2

x7gyp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Mariachi είπε:

@Vasiliki88 αγωνία και άγχος για παιδάκι ; μπράβο κοπέλα μου ! Τα καταφέρατε όμως αυτο μετράει ! Αν και ήσουν πολύ μικρή για να αγχώνεσαι ! 

Ναι όλοι αυτό μου έλεγαν αλλα το ήθελα πολύ.αλλωστε η μητρότητα δεν έχει ηλικία αρκεί να το θες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...