Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Σταματησε η καρδουλα μου ειπε κ σακος ηταν μικρος για το μεγεθος του μωρου.κ ειδε κ αιμα στη μητρα.κ τα 2 μωρακια το παλεψαν αλλα δεν τα καταφεραν.

Κοριτσάκι μου γλυκό, το ξέρω ότι δεν  υπάρχουν λογια να απαλυνουν αυτο που νιώθεις :( είμαι κοντά σου, είμαστε όλες κοντά σου. Θα έρθει πολύ σύντομα η μέρα που θα χαμογελασεις πάλι, θα ξαναονειρευτεις, που θα πάνε όλα καλά. Ως τότε εχεις κάθε δικαίωμα να το θρηνήσεις, να το πένθησεις. Είναι μια απώλεια τεράστια. Εχεις το βήμα και πολλά ζευγάρια μάτια και αυτιά εδώ μέσα να μοιραστείς ότι νιώθεις αναγκη. Εδώ είμαστε <3

  • Μου αρέσει 5

tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@vasiliki88 μου λυπάμαι παρά πολύ !!!συμφωνω απόλυτα με την Οντετ!  Έχω στεναχωρηθεί πολύ ! Κρίμα ! Θα σας δωθεί η ευκαιρία όμως ! Υπομονή και μν το βάζετε κάτω ! Είμαστε όλες κοντά σου ! 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Σταματησε η καρδουλα μου ειπε κ σακος ηταν μικρος για το μεγεθος του μωρου.κ ειδε κ αιμα στη μητρα.κ τα 2 μωρακια το παλεψαν αλλα δεν τα καταφεραν.

Λυπάμαι πολύ βασιλικουλα μου. Μην το βαζεις κάτω έχει ο Θεός είσαι νεότατη!!

  • Μου αρέσει 2

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , dimitroula30 είπε:

στο ιατρείο της φυσικά! Δυο τρεις φορές που πήγα στο Γενεσις να με δει δεν μου πηρε τιποτε!

:shock::shock:

πρίν από 51 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Σταματησε η καρδουλα μου ειπε κ σακος ηταν μικρος για το μεγεθος του μωρου.κ ειδε κ αιμα στη μητρα.κ τα 2 μωρακια το παλεψαν αλλα δεν τα καταφεραν.

2 μωράκια είχες κορίτσι μου;


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι πολυ.οτι και να σου πω ειναι λιγο! Να προσπαθησεις να εισαι δυνατη ...

πες τον γιατρο σου να τα στειλετε για βιοψια να δεις τι εφτεξε για την επομενη φορα

november-rain: Δεν μου ειπε ο γιατρος εγω τον ρωτησα γιατι ειμαι απο εξωσωματικη και ξερω τη μερα που εγινε η γονιμοποιηση.αλλα ελπιζω και εγω να μην ειναι κατι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Vasiliki88 πολύ λυπάμαι κορίτσι μου, όπως προανέφερε και η @Οντετ πένθησέ το, αυτό θα σου δώσει δύναμη! Είμαι σίγουρη ότι η επιθυμία σου θα σε κάνει σύντομα μανούλα. Όπως λέει κι ένας μεγάλος γιατρός "μία φορά μαμά, πάντα μαμά". 

1 hour ago, [email protected] είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ και εγώ έχασα το μωράκι μου και σε καταλαβαίνω:-( προχωράμε μπροστά τώρα να είσαι αισιόδοξη και όλα θα πάν καλά

Καλωσήρθες, θέλεις να μας πείς δυο πράγματα για σένα;

2 ώρες πρίν, elena37 είπε:

Αλήθεια, μιας και είπατε για γιατρό, επαφές έχετε? γιατί εγώ που είμαι από εξωσωματική ούτε μπάνιο στη θάλασσα μέχρι τον τρίτο..

Κι εγώ στο πρώτο μου λόγω 2 αποβολών κι ελαφρας αιμορραγίας ούτε επαφές ούτε θάλασσα μέχρι την αυχενική. Τώρα μας επιτρέπει κανονικά επαφές χωρίς εκσπερμάτιση-εννοείται- αλλά για θάλασσα δεν είπε κάτι . Την άλλη βδομάδα που θα πάω εμβόλιμα θα το διευκρινίσω.

2 ώρες πρίν, november rain είπε:

Άστα να πάνε το θέμα είναι ότι όλοι έτσι κάνουν εδώ οπότε δεν έχεις επιλογή να πας κάπου αλλού.. όλοι έχουν μεγαλοπιαστει.εμενα πάντα μου κλείνει αυτός ραντεβού.σε νοσοκομείο πάς και βλέπεις την γιατρό σου ή σε ιατρείο;

Εμένα 40 μου παίρνει αλλά πλέον με απόδειξη 10 ευρώ...όταν πηγαίνω εμβόλιμα δεν με χρεώνει. 

  • Μου αρέσει 1

tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Synnefaki είπε:

@Vasiliki88 πολύ λυπάμαι κορίτσι μου, όπως προανέφερε και η @Οντετ πένθησέ το, αυτό θα σου δώσει δύναμη! Είμαι σίγουρη ότι η επιθυμία σου θα σε κάνει σύντομα μανούλα. Όπως λέει κι ένας μεγάλος γιατρός "μία φορά μαμά, πάντα μαμά". 

Καλωσήρθες, θέλεις να μας πείς δυο πράγματα για σένα;

Κι εγώ στο πρώτο μου λόγω 2 αποβολών κι ελαφρας αιμορραγίας ούτε επαφές ούτε θάλασσα μέχρι την αυχενική. Τώρα μας επιτρέπει κανονικά επαφές χωρίς εκσπερμάτιση-εννοείται- αλλά για θάλασσα δεν είπε κάτι . Την άλλη βδομάδα που θα πάω εμβόλιμα θα το διευκρινίσω.

Εμένα 40 μου παίρνει αλλά πλέον με απόδειξη 10 ευρώ...όταν πηγαίνω εμβόλιμα δεν με χρεώνει. 

Για να δούμε φέτος θα έχουν πέσει καθόλου οι τιμές ή θα βγάλουμε δίσκο για να τα φέρουμε βόλτα;


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , november rain είπε:

Για να δούμε φέτος θα έχουν πέσει καθόλου οι τιμές ή θα βγάλουμε δίσκο για να τα φέρουμε βόλτα;

Εσύ έδινες 70;;;;; πρώτη φορά ακούω τόσο μεγάλο ποσό.Αθήνα;


tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ευχαριστω για τα ωραια σας λογια.ελπιζω την επομενη φορα να σταθω πιο τυχερη.ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλες εγκυμοσυνες υγεια μπεμπακια.σας χαιρετω κ σας φιλω ολες:mad:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Και εμάς 40 ευρώ μας παίρνει αλλά αν πάμε δυο φορές το μήνα δεν μας παίρνει δεύτερη επίσκεψη . 

@Vasiliki88  θα σταθείς , να είσαι σίγουρη ! Και ελπίζω αυτή η στιγμή να έρθει γρήγορα ! Να είσαι καλά ! Φιλακια 

  • Μου αρέσει 1

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι έμενα σαρανταρι ήταν ο υπέρηχος προ κύησης. Προ ολίγου καιρού αφαιρέσαμε ενα πολυποδάκι και πραγματικα μου ειχε κακοφανεί απειρα το γεγονός οτι την Δευτέρα θα έμπαινα χειρουργειο θα εδινα κοντά ενα χιλιαρικο και όμως το σάββατο που πήγα για έλεγχο, πάλι σαρανταρι. Βεβαία απο την άλλη, τι του είμαι τι μου είναι, η σχέση είναι καθαρά πελατειακή. Εννοείται προσωπική, εννοείται πολύ σημαντική για εμάς τις γυναίκες, αλλά παραμένει παροχή υπηρεσίας για την οποία καλούμαστε να πληρώσουμε προφανώς. Βεβαια όποτε και αν παρω οι μαίες ειναι stand by σε όλα, ο γιατρός καλεί και εκεινός προσωπικα το βράδυ, δεν ενιωσα ποτέ ξεκρέμαστει στο μικρό μου ταξίδι μεχρι σήμερα. 

21 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

 

Το ξανά βάζω ανανεωμένο. 

Annaz...................ΤΕΡ 25/03

Mit2009...............ΤΕΡ 05/04

Katerinakiii...........ΤΕΡ 06/04

If82.......................ΤΕΡ 22/04

Vassiliki88............ΤΕΡ 22/04

Synnefaki..............ΤΕΡ 23/04

Wellb4...................ΤΕΡ 23/04

elena37..................ΤΕΡ 23/04

Οντετ ...................TEP  02/05

Dimitroula30 .......ΠΗΤ 18/01/2018

Mariachi..... .........ΠΗΤ 21/01/2018

Pontiagr................ΠΗΤ 28/01/2018

Rainbow................ΠΗΤ 29/01/2018

November rain......ΠΗΤ 30/01/2018

Να έχουμε μια ευχάριστη και τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!! 

προσεθεσα και την Έλενα στο παρεακι μας

  • Μου αρέσει 1

tt1d8a73

Link to comment
Share on other sites

@Vasiliki88 πολύ λυπάμαι. Γιατί να πρέπει κάποια να το περνάει αυτό; να πενθήσεις- μόνο αυτό βοηθάει για να συνεχίσεις. Και  θα συνεχίσεις σίγουρα στο χρόνο που εσύ θα αποφασίσεις.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Synnefaki είπε:

Εσύ έδινες 70;;;;; πρώτη φορά ακούω τόσο μεγάλο ποσό.Αθήνα;

Όχι Αλεξανδρούπολη και ακόμα αυτές οι τιμές παίζουν...

πρίν από 32 λεπτά , if82 είπε:

@Vasiliki88 πολύ λυπάμαι. Γιατί να πρέπει κάποια να το περνάει αυτό; να πενθήσεις- μόνο αυτό βοηθάει για να συνεχίσεις. Και  θα συνεχίσεις σίγουρα στο χρόνο που εσύ θα αποφασίσεις.

Μόνο Αυτός ξέρει.ολα γίνονται για κάποιο λόγο.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...