Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια ! @Vasiliki88 Εύχομαι να πάνε όλα καλά στον γιατρό σήμερα ! 

Οσο για το πρήξιμο στην κοιλιά και εγώ το έχω και παρατήρησα ότι το παθαίνω με ορισμένα φαγητά και φρούτα . 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, rainbow είπε:

βρε κοριτσια να ξανω μια χαζη ερωτηση...γιατι σαν πολυ ασχετη που ειμαι(πρωτη φορα εγκυος) ..εμαι τωρα 7,5 εβδ.και η κοιλια μου εχει πριστει αρκετα..ειναι φυσιολογικο απο τοσο νωρις;(τουαλετα παω κανονικα)

Και δευτερον οταν πηγαμε να κανουμε τον δευτερο υπερηχο ο γιατρος το βρηκε 2 μερες μικροτερο,μου ειπε βεβαια οτι δεν ειναι κατι αλλα ανησυχισα.ξερω ακριβως τη μερα της συλληψης .σε εσας συναιβει κατι αντιστοιχο;

Καλημέρα! Είναι εντελώς φυσιολογικό κ μπορεί να οφείλεται σε καθυστερημένη σύλληψη. Κορίτσια σας προτεινω να μη ντρέπεστε να ρωτήσετε το γιατρό σας για τίποτα. Γι αυτό δεν τους χρυσοπληρώνουμε εξάλλου; :)

  • Μου αρέσει 1

tt1d8aec

Link to comment
Share on other sites

Just now, Synnefaki είπε:

Καλημέρα! Είναι εντελώς φυσιολογικό κ μπορεί να οφείλεται σε καθυστερημένη σύλληψη. Κορίτσια σας προτεινω να μη ντρέπεστε να ρωτήσετε το γιατρό σας για τίποτα. Γι αυτό δεν τους χρυσοπληρώνουμε εξάλλου; :)

Αλήθεια, μιας και είπατε για γιατρό, επαφές έχετε? γιατί εγώ που είμαι από εξωσωματική ούτε μπάνιο στη θάλασσα μέχρι τον τρίτο..


tt1d8ba2

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , elena37 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Προσθέστε κι εμένα στην παρέα σας, έχω ΤΕΡ 23/04 και ΠΗΤ 30/01, είμαι 7 και 3.

Καλημέρα Έλενα μου, καλώς μας ήρθες . Γουρλίδικος μήνας ο Ιανουάριος του 2018!! Μπράβο με το καλό και σ εσένα εύχομαι!!! :wub:


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , elena37 είπε:

Αλήθεια, μιας και είπατε για γιατρό, επαφές έχετε? γιατί εγώ που είμαι από εξωσωματική ούτε μπάνιο στη θάλασσα μέχρι τον τρίτο..

Επαφές ούτε εμείς έχουμε μετά από υπόδειξη της γιατρού μου!! Θάλασσα όμως ναι. 

@Vasiliki88 τι έγινε κορίτσι μου? Τι εννοείς? :-( Στεναχωρέθηκα πολύ τώρα. Μην το βάζεις κάτω. Είσαι νέα και όλα θα γίνουν!!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

@elena37 καλωσόρισες ! Με το καλό να πάρεις και εσύ στην αγκαλιά σου το μωράκι σου ! 

Εμας μας αφήνει η γιατρός να έχουμε επαφές με προφυλακτικό και μπανάκι στην θάλασσα  . 

@Vasiliki88 είσαι καλά ; τι έγινε ; 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, rainbow είπε:

βρε κοριτσια να ξανω μια χαζη ερωτηση...γιατι σαν πολυ ασχετη που ειμαι(πρωτη φορα εγκυος) ..εμαι τωρα 7,5 εβδ.και η κοιλια μου εχει πριστει αρκετα..ειναι φυσιολογικο απο τοσο νωρις;(τουαλετα παω κανονικα)

Και δευτερον οταν πηγαμε να κανουμε τον δευτερο υπερηχο ο γιατρος το βρηκε 2 μερες μικροτερο,μου ειπε βεβαια οτι δεν ειναι κατι αλλα ανησυχισα.ξερω ακριβως τη μερα της συλληψης .σε εσας συναιβει κατι αντιστοιχο;

Γλυκιά μου οι μετρήσεις του εμβρύου αυτή τη στιγμή είναι σε χιλιοστά και οι υπολογισμοί βάρους μήκους γίνονται σύμφωνα με συντεταγμένες.2 χιλιοστα έμβρυο μου κάνει εντύπωση πως σου είπε από τόσο νωρίς ότι είναι 2 μέρες μικρότερο:confused:.ισως καθυστέρησε λιγάκι να γίνει η σύλληψη....

πρίν από 16 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Σταματησε κοριτσια μου...

Έχει ο Θεός vasilliki  μου.τοσο νέα κοπέλα είσαι έχεις όλο τον χρόνο μπροστά σου.ισως το άγχος δεν σε αφήνει να σηκώσεις κεφαλι.ειναι σίγουρα τα πράγματα ;;

1 hour ago, elena37 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Προσθέστε κι εμένα στην παρέα σας, έχω ΤΕΡ 23/04 και ΠΗΤ 30/01, είμαι 7 και 3.

Καλωσόρισες! Τί έγινε όλες την ίδια μέρα κάνατε ζουζουνιες; :oops:με το καλό το μωράκι σου.πες μας και λίγα στοιχεία για σένα να σε φακελωσουμε χαχαχα

πρίν από 49 λεπτά , Synnefaki είπε:

Καλημέρα! Είναι εντελώς φυσιολογικό κ μπορεί να οφείλεται σε καθυστερημένη σύλληψη. Κορίτσια σας προτεινω να μη ντρέπεστε να ρωτήσετε το γιατρό σας για τίποτα. Γι αυτό δεν τους χρυσοπληρώνουμε εξάλλου; :)

Άσε, κάθε επίσκεψη πόσα δίνεται βρε κορίτσια;


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , elena37 είπε:

Αλήθεια, μιας και είπατε για γιατρό, επαφές έχετε? γιατί εγώ που είμαι από εξωσωματική ούτε μπάνιο στη θάλασσα μέχρι τον τρίτο..

Επαφές με προσοχή και όχι ακροβατικά δεν νομίζω να απαγορεύεται, εκτός από κάποιες ιδιαίτερες περιπτώσεις που κρίνει ο γιατρός, το θέμα είναι και τί όρεξη έχεις με ένα στομάχι όλη την ώρα ανακατεμένο να κάνεις ζουζουνιες...

πρίν από 1 λεπτό , dimitroula30 είπε:

ποτε 40 ποτε τιποτα! εσεις??

Δηλαδή πότε δεν πληρώνεις; εγώ σε κάθε επίσκεψη έδινα μέχρι πριν 2 χρόνια 70€...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , november rain είπε:

Επαφές με προσοχή και όχι ακροβατικά δεν νομίζω να απαγορεύεται, εκτός από κάποιες ιδιαίτερες περιπτώσεις που κρίνει ο γιατρός, το θέμα είναι και τί όρεξη έχεις με ένα στομάχι όλη την ώρα ανακατεμένο να κάνεις ζουζουνιες...

Δηλαδή πότε δεν πληρώνεις; εγώ σε κάθε επίσκεψη έδινα μέχρι πριν 2 χρόνια 70€...

Όταν η γιατρός μου μου λέει πχ έλα να σε ξαναδώ σε δυο βδομαδες χωρις ραντεβου δεν πληρωνω, δεν θελει. οταν κλεινω ραντεβου τοτε πληρωνω. .Αχ ειναι χρυσο κοριτσι η γιατρος μου, οχι φυσικα για τα λεφτα, αλλα γενικα!!!! 70 ευρω για εναν υπερηχο??? Μ α καλα τι τιμες ειναι αυτες που ζει ο γιατρος σου?


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Όταν η γιατρός μου μου λέει πχ έλα να σε ξαναδώ σε δυο βδομαδες χωρις ραντεβου δεν πληρωνω, δεν θελει. οταν κλεινω ραντεβου τοτε πληρωνω. .Αχ ειναι χρυσο κοριτσι η γιατρος μου, οχι φυσικα για τα λεφτα, αλλα γενικα!!!! 70 ευρω για εναν υπερηχο??? Μ α καλα τι τιμες ειναι αυτες που ζει ο γιατρος σου?

Άστα να πάνε το θέμα είναι ότι όλοι έτσι κάνουν εδώ οπότε δεν έχεις επιλογή να πας κάπου αλλού.. όλοι έχουν μεγαλοπιαστει.εμενα πάντα μου κλείνει αυτός ραντεβού.σε νοσοκομείο πάς και βλέπεις την γιατρό σου ή σε ιατρείο;


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, november rain είπε:

Άστα να πάνε το θέμα είναι ότι όλοι έτσι κάνουν εδώ οπότε δεν έχεις επιλογή να πας κάπου αλλού.. όλοι έχουν μεγαλοπιαστει.εμενα πάντα μου κλείνει αυτός ραντεβού.σε νοσοκομείο πάς και βλέπεις την γιατρό σου ή σε ιατρείο;

στο ιατρείο της φυσικά! Δυο τρεις φορές που πήγα στο Γενεσις να με δει δεν μου πηρε τιποτε!


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...