Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Moana είπε:

Γιατί λιποθυμίας; κ τι σου είπαν; δε πειραζει συνεχίστε; ελα παναγια μου! καλα αποτελέσματα!!! ειμαστε στο ίδιο ηλικιακό γκρουπ κ περιμένω πως κ πως τα ευχάριστα απο κοπέλες σαν κ εμενα κάθε φορα 

Δεν ξέρω, μάλλον παρενέργεια των φαρμάκων... Ίσως μου ρίχουν την πίεση; Μου είπαν να τα παίρνω με διαφορά μισής ώρας το ένα απ' το άλλο...

Αύριο θα έχω αποτελέσματα και ή θα τα κόψω εντελώς (αν είναια ρνητικό) ή θα λιποθυμάω χωρίς να με πειράζει πια (αν είναι θετικό)...χαχαχαχαχα

Εσύ σε τι φάση είσαι;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sabie είπε:

Δεν λέω ότι δεν ξέρει, αλλά γνωρίζοντας τον οργανισμό μου, μπορώ πια να πω με σχετική βεβαιότητα ότι όταν με αφήνεις σε φυσική κατάσταση αντιδρώ καλύτερα απ' ό,τι αν με μπουστάρεις με χημεία. Και βλέπω και τα δικά σου θετικότατα αποτελέσματα και λέω γιατί να μην με πάει και μένα έτσι; Μάλλον γι αυτό σου έδωσε την οβιτρέλ. Ε, να μη φύγεις και με άδεια χέρια...χαχαχα

Χαχαχαχα σωστα κατι ελειπε δε μπορει χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie said:

Δεν ξέρω, μάλλον παρενέργεια των φαρμάκων... Ίσως μου ρίχουν την πίεση; Μου είπαν να τα παίρνω με διαφορά μισής ώρας το ένα απ' το άλλο...

Αύριο θα έχω αποτελέσματα και ή θα τα κόψω εντελώς (αν είναια ρνητικό) ή θα λιποθυμάω χωρίς να με πειράζει πια (αν είναι θετικό)...χαχαχαχαχα

Εσύ σε τι φάση είσαι;

Εμενα δεν ειναι κ πολυ ωραια η ιστορία μου, εχω στην πλάτη μου 4 διεγερσεις, 3 φυσικούς κ 4 αρνητικές χοριακες κ την τελευταία την πηρα προσφατα. Προσπαθω 3 χρονια, τα 2 με εξωσωματικες. Στην αρχή μου έλεγαν ανεξήγητη υπογονιμοτητα, τωρα μου λένε κακή ποιότητα ωαριων λόγω ηλικίας. Εχω αλλάξει 3 κέντρα κ ειμαι στο γενεσις κ εγω πια με τον Σφακ, εχω όμως απογοητεύει πολυ. Δεν αντέχω αλλα φάρμακα, εχω γονατίσει 2 χρονια τωρα φουλ χημεία.

Λοιπον, αυριο περιμένουμε μετα την λιποθυμία απο τα ευχάριστα νέα να μας στείλεις μην. χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sabie είπε:

Είναι στην κοσμάρα του, σου μιλάει και χασμουριέται από την κούραση, αλλά εγώ γελάω μ' αυτό, δεν με ενδιαφέρει ούτε η πολύ προσωπική επαφή ούτε τα χαϊδολογήματα. Με ενδιαφέρει η σωστή δουλειά και το αποτέλεσμα. Με άγχωσες λιγάκι με την οβιτρέλ δεν σου κρύβω... Εμένα γιατί δεν μου έδωσε για καλύτερη εμφύτευση... Εκτός αν παίζει ρόλο τι αποτελέσματα έχεις και με τις ορμόνες τη μέρα της ετ. Εγώ 4 μέρες πριν που έκανα υπέρηχο είχα ενδομήτριο 8.4 και την ίδια μέρα Δευτέρα 22/06 που έκανα την ετ με έβαλε να κάνω ορμόνες εκεί και είχα Ε2 264 και Prg 41. Μήπως θυμάσαι εσύ τιμές; Μήπως παίζει ρόλο; Μήπως επειδή έχω υψηλή ΑΜΗ; Μήπως το ξέχασε να μου το πει; Αμάν με τα ερωτήματα...

Πάντως κι εγώ είδα πολύ σίγουρα βήματα από την πλευρά του, με έπαιρνε και τηλ και ήξερε πάντα τις μετρήσεις μου, άσχετα που εμένα δεν πιστεύω να με θυμόταν προσωπικά.

Ιβόρ δεν ξέρω τι είναι, δεν το έχω ξανακούσει καν... Την προηγούμενη φορά που ήταν να κάνω εμβρυομεταφορά αλλά μας βρήκε ο covid και το άφησα για τώρα μου είχαν γράψει και prolutex και cricone που τώρα μου είπαν ότι δεν χρειάζονται και μου έμειναν στο ντουλάπι του φαρμακείου... Δεν ξέρω γιατί τώρα μου είπαν όχι...

Εμένα μπήκε η εμβρυολόγος και ακολούθησε ο εξής διάλογος:

εμβρυολόγος: - Γιατρέ, κοίτα κάτι καταπληκτικά έμβρυα που έχει!

Π: -Σε παρακαλώ, μείνε έγκυος! (απευθυνόμενος σε μένα)

εγώ: -................

εμβρυολόγος: -Αυτό της έλειπε, με τέτοια έμβρυα να μη μείνει, είναι δύσκολο να μη μείνει.

 

Σκέφτηκα μήπως τα λένε σε όλες για ενθάρρυνση, γι αυτό σε ρώτησα. Μου έκανε τρομερή εντύπωση αυτός ο διάλογος....

Άντε να δούμε... κοντός ψαλμός που λέμε...

4 εμβρυομεταφορες εκεί μεσα με αλλο γιατρο βεβαια, η εμβρυολογος ποτε δεν μου ειπε τέτοια κουβέντα! Με το καλο να δεις θετική χοριακη!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι βρε Κάντι, τι να πω; Μακάρι! Μακάρι και για όλες τις κοπέλες που τόσο μοχθούν....

Εσύ εξ όσων διακρίνω απ' το τικεράκι τα κατάφερες ήδη, ε! :)

Πώς τα πας μέχρι τώρα; Εύκολα; Ζόρικα;

Just now, Moana είπε:

Εμενα δεν ειναι κ πολυ ωραια η ιστορία μου, εχω στην πλάτη μου 4 διεγερσεις, 3 φυσικούς κ 4 αρνητικές χοριακες κ την τελευταία την πηρα προσφατα. Προσπαθω 3 χρονια, τα 2 με εξωσωματικες. Στην αρχή μου έλεγαν ανεξήγητη υπογονιμοτητα, τωρα μου λένε κακή ποιότητα ωαριων λόγω ηλικίας. Εχω αλλάξει 3 κέντρα κ ειμαι στο γενεσις κ εγω πια με τον Σφακ, εχω όμως απογοητεύει πολυ. Δεν αντέχω αλλα φάρμακα, εχω γονατίσει 2 χρονια τωρα φουλ χημεία.

Λοιπον, αυριο περιμένουμε μετα την λιποθυμία απο τα ευχάριστα νέα να μας στείλεις μην. χαχαχα 

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για τον Σφακ. Εγώ επέλεξα τον Π γιατί δεν θέλω γιατρό να δεθώ μαζί του... κι ο Σφακ είναι "σχεσάκιας" χαχαχαχα

Όσο και να απογοητεύεσαι, όσο και να πονάς ξέρεις πως θα συνεχίσεις μέχρι να τα καταφέρεις γιατί αυτό που επιθυμείς είναι μεγαλειώδες. Αυτό με τα φάρμακα είναι μεγάλος γολγοθάς κυρίως γιατί δεν ξέρουμε τι συνέπειες μπορεί να έχουν στο μέλλον... αλλά κι αυτό το παραβλέπουμε και συνεχίζουμε. Με όποιο τρόπο μπορεί και θέλει να επιλέξει η κάθε μία. Δεν θα το βάλεις κάτω, το ξέρεις!  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sabie είπε:

Μακάρι βρε Κάντι, τι να πω; Μακάρι! Μακάρι και για όλες τις κοπέλες που τόσο μοχθούν....

Εσύ εξ όσων διακρίνω απ' το τικεράκι τα κατάφερες ήδη, ε! :)

Πώς τα πας μέχρι τώρα; Εύκολα; Ζόρικα;

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για τον Σφακ. Εγώ επέλεξα τον Π γιατί δεν θέλω γιατρό να δεθώ μαζί του... κι ο Σφακ είναι "σχεσάκιας" χαχαχαχα

Όσο και να απογοητεύεσαι, όσο και να πονάς ξέρεις πως θα συνεχίσεις μέχρι να τα καταφέρεις γιατί αυτό που επιθυμείς είναι μεγαλειώδες. Αυτό με τα φάρμακα είναι μεγάλος γολγοθάς κυρίως γιατί δεν ξέρουμε τι συνέπειες μπορεί να έχουν στο μέλλον... αλλά κι αυτό το παραβλέπουμε και συνεχίζουμε. Με όποιο τρόπο μπορεί και θέλει να επιλέξει η κάθε μία. Δεν θα το βάλεις κάτω, το ξέρεις!  

Εύκολα τα πάω δεν εχω καταλάβει τιποτα μεχρι στιγμής. Γέλασα πολυ με το σχεσακιας, εχεις τοςο δίκιο να μην μπορείς να του ρίξεις πόρτα ενα πράγμα !!!

 Να ξεκινήσεις βελονισμό για το τσιγάρο.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie said:

Μακάρι βρε Κάντι, τι να πω; Μακάρι! Μακάρι και για όλες τις κοπέλες που τόσο μοχθούν....

Εσύ εξ όσων διακρίνω απ' το τικεράκι τα κατάφερες ήδη, ε! :)

Πώς τα πας μέχρι τώρα; Εύκολα; Ζόρικα;

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για τον Σφακ. Εγώ επέλεξα τον Π γιατί δεν θέλω γιατρό να δεθώ μαζί του... κι ο Σφακ είναι "σχεσάκιας" χαχαχαχα

Όσο και να απογοητεύεσαι, όσο και να πονάς ξέρεις πως θα συνεχίσεις μέχρι να τα καταφέρεις γιατί αυτό που επιθυμείς είναι μεγαλειώδες. Αυτό με τα φάρμακα είναι μεγάλος γολγοθάς κυρίως γιατί δεν ξέρουμε τι συνέπειες μπορεί να έχουν στο μέλλον... αλλά κι αυτό το παραβλέπουμε και συνεχίζουμε. Με όποιο τρόπο μπορεί και θέλει να επιλέξει η κάθε μία. Δεν θα το βάλεις κάτω, το ξέρεις!  

χαχαχα κλαιω, καλα το έθεσες, ειναι όντως σχεσακιας, προσπαθεί να το παίξει κ λιγο πιο σκληρός αλλα δε του βγαινει!

Μωρε θα συνεχίσω αλλα φοβάμαι με εγκαταλείπουν οι δυνάμεις μου. Μέχρι κ πριν λίγα χρονια έκανα crossfit κ spinning 3-4 φορεσ την εβδομάδα κ τωρα σέρνομαι, δε μπορώ να σηκωθώ απο τον καναπε. Ποτε  ο Γιάννης δε μπορει ποτε ο κωλος του πονεί, εχω κ το όνομα κ τη χάρη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

@Ydroxoos76

Επίσης, κάτι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Επειδή είχα κάνει άλλες τρεις αποτυχημένες προσπάθειες ο Π. επέμενε ότι έπρεπε να κάνω βιοψία ενδομητρίου. Μου την έκανε μαζί με την ωοληψία.  Στον έλεγχο που έγινε βρέθηκε ότι είχα 26% γαλακτοβάκιλους, ενώ το ιδανικό PH θα έπρεπε να περιέχει τουλάχιστον 90%. Μου εξήγησε ότι με τέτοιο ενδομήτριο και να γίνει σύλληψη δεν πρόκειται να κρατηθεί μωρό στους αιώνες των αιώνων... Μου έδωσε ένα σχήμα (αντιβιοτικό)  για εγχύσεις ενδομήτριες (20 στον αριθμό) τις οποίες έκανα και έπειτα επανέλαβα την εξέταση. Μου είχε πει ότι θα προχωρούσαμε σε εμβρυομεταφορά αν κατάφερνα να πάει τουλάχιστον 65%~70%. Τελικά το αποτέλεσμα έδειξε 100% (εκτός απ' τις εγχύσεις, κατανάλωνα φουλ χειροποίητο κεφίρ που βοήθησε μάλλον) κι έτσι προχωρήσαμε. Θεωρώ πολύ σημαντική αυτή την εξέταση ανεξαρτήτως του αποτελέσματος που θα πάρω απ' την χοριακή. 

Ας είναι αυτή η τελευταία σου βρε κορίτσι.... Ας αποκτήσουμε όλες τα πολυτιμάκια μας... Στ' αλήθεια πολύτιμα (χιλιάδες ευρώ) χαχαχαχα

Να ρωτήσω πέρα από τους μειωμένος γαλακτοβακιλλους έδειξε το ngs και αυξημένο κάποιο μικροβιο? Θυμάσαι με ποια φάρμακα σου έκανε εγχυση; Αν δε θέλεις δημόσια στείλε μου αν μπορείς σε παρακαλώ σε πμ.Σε πόσο καιρό αυξήθηκαν οι γαλακτοβακιλλοι; Εμενα έδειξε το τρομερό ποσοστό των μηδέν % γαλακτοβακιλλων.Βέβαια εγώ είμαι ιδιαίτερη περίπτωση είναι ανοσολογικής  φύσεως η ενδομητριτιδα

Just now, Καντι είπε:

4 εμβρυομεταφορες εκεί μεσα με αλλο γιατρο βεβαια, η εμβρυολογος ποτε δεν μου ειπε τέτοια κουβέντα! Με το καλο να δεις θετική χοριακη!

Ειναι σίγουρη η θετική χοριακη. Σπάνια λένε τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sabie είπε:

@Ydroxoos76

Επίσης, κάτι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Επειδή είχα κάνει άλλες τρεις αποτυχημένες προσπάθειες ο Π. επέμενε ότι έπρεπε να κάνω βιοψία ενδομητρίου. Μου την έκανε μαζί με την ωοληψία.  Στον έλεγχο που έγινε βρέθηκε ότι είχα 26% γαλακτοβάκιλους, ενώ το ιδανικό PH θα έπρεπε να περιέχει τουλάχιστον 90%. Μου εξήγησε ότι με τέτοιο ενδομήτριο και να γίνει σύλληψη δεν πρόκειται να κρατηθεί μωρό στους αιώνες των αιώνων... Μου έδωσε ένα σχήμα (αντιβιοτικό)  για εγχύσεις ενδομήτριες (20 στον αριθμό) τις οποίες έκανα και έπειτα επανέλαβα την εξέταση. Μου είχε πει ότι θα προχωρούσαμε σε εμβρυομεταφορά αν κατάφερνα να πάει τουλάχιστον 65%~70%. Τελικά το αποτέλεσμα έδειξε 100% (εκτός απ' τις εγχύσεις, κατανάλωνα φουλ χειροποίητο κεφίρ που βοήθησε μάλλον) κι έτσι προχωρήσαμε. Θεωρώ πολύ σημαντική αυτή την εξέταση ανεξαρτήτως του αποτελέσματος που θα πάρω απ' την χοριακή. 

Ας είναι αυτή η τελευταία σου βρε κορίτσι.... Ας αποκτήσουμε όλες τα πολυτιμάκια μας... Στ' αλήθεια πολύτιμα (χιλιάδες ευρώ) χαχαχαχα

Εγώ κοπέλα μου είμαι εν αναμονή εμβρυομεταφοράς...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εύκολα τα πάω δεν εχω καταλάβει τιποτα μεχρι στιγμής. Γέλασα πολυ με το σχεσακιας, εχεις τοςο δίκιο να μην μπορείς να του ρίξεις πόρτα ενα πράγμα !!!

 Να ξεκινήσεις βελονισμό για το τσιγάρο.

Καλό αυτό. Ξέρεις πόσο τρέμω στην ιδέα μόλις/αν προκύψει κάτι θετικό μη μου πουν καμιά ξάπλα επ αορίστω λόγω ηλικίας;

Συνέχισε την καλή δουλειά και θα φτάσει ο καιρός που θα μονολογείς "τώρα αυτό τι το κάνω;"χαχαχα

Καλή ιδέα αυτή για τον βελονισμό, θα πρέπει να ενημερωθώ αν επιτρέπεται φυσικά...

6 ώρες πρίν, Moana είπε:

χαχαχα κλαιω, καλα το έθεσες, ειναι όντως σχεσακιας, προσπαθεί να το παίξει κ λιγο πιο σκληρός αλλα δε του βγαινει!

Μωρε θα συνεχίσω αλλα φοβάμαι με εγκαταλείπουν οι δυνάμεις μου. Μέχρι κ πριν λίγα χρονια έκανα crossfit κ spinning 3-4 φορεσ την εβδομάδα κ τωρα σέρνομαι, δε μπορώ να σηκωθώ απο τον καναπε. Ποτε  ο Γιάννης δε μπορει ποτε ο κωλος του πονεί, εχω κ το όνομα κ τη χάρη 

Αν ήξερες πόσο σε καταλαβαίνω... Εγώ πια αισθάνομαι σαν ρομπότ. Πήγα το έκανα τύπου διεκπεραιωτικά και δεν τολμώ να χαρώ και να ελπίσω... Σέρνομαι απ' τα χάπια και αισθάνομαι ότι συμμετέχει κάποιος άλλος σε όλο αυτό κι εγώ απλώς παρακολουθώ.... 

5 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Να ρωτήσω πέρα από τους μειωμένος γαλακτοβακιλλους έδειξε το ngs και αυξημένο κάποιο μικροβιο? Θυμάσαι με ποια φάρμακα σου έκανε εγχυση; Αν δε θέλεις δημόσια στείλε μου αν μπορείς σε παρακαλώ σε πμ.Σε πόσο καιρό αυξήθηκαν οι γαλακτοβακιλλοι; Εμενα έδειξε το τρομερό ποσοστό των μηδέν % γαλακτοβακιλλων.Βέβαια εγώ είμαι ιδιαίτερη περίπτωση είναι ανοσολογικής  φύσεως η ενδομητριτιδα

Ειναι σίγουρη η θετική χοριακη. Σπάνια λένε τέτοια.

Λοιπόν, ο χρόνος που σου παίρνει είναι τόσος όσο κάνεις για να τελειώσεις 20 εγχύσεις και αυτό εξαρτάται από το πόσο συχνά θα πηγαίνεις. Εγώ, για παράδειγμα, πήγαινα 3-4 φορές την εβδομάδα. Μεσολάβησε και η περίοδος που για 5 μέρες δεν πήγα καθόλου, βάλε και τα Σ/Κ μέσα... Δεν θυμάμαι πόσο πήγε σύνολο. Πάντως περισσότερο από ένα μήνα και λιγότερο από δύο μήνες. Τώρα το σχήμα που μου είχε δώσει δεν το θυμάμαι, αλλά σήμερα που θα πάω στον γυναικολόγο θα τον ρωτήσω και θα επανέλθω με απαντήσεις...

4 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Εγώ κοπέλα μου είμαι εν αναμονή εμβρυομεταφοράς...

Πότε περιμένεις να μάθεις; Εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα να έχεις!!!!

 

Καλημέρα σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Αύριο είναι η μέρα της χοριακής για μένα. Ενώ τόσες μέρες η θερμοκρασία μου ηταν ανεβασμένη (36,9-37,4) σήμερα έπεσε μέχρι και 36,3. Επειδή μετρώ κάθε μήνα τη θερμοκρασία μου έχω παρατηρήσει ότι πάντα πέφτει τη μέρα που έρχεται περίοδος ή την προηγούμενη της. Οπότε λοιπόν τέλειωσαν όλα :( Ακόμη και να μην έρθει σήμερα ή αύριο θα είναι λόγω των φαρμάκων που παίρνω...... :( :(  :(:( Δεν έιναι ότι ήμουν αισιόδοξη αυτό να λέγεται αλλά όσο να είναι η ελπίδα πάντα υπάρχει.Πάει έσβησε και αυτη......

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Είμαι πολύ στεναχωρημένη. Αύριο είναι η μέρα της χοριακής για μένα. Ενώ τόσες μέρες η θερμοκρασία μου ηταν ανεβασμένη (36,9-37,4) σήμερα έπεσε μέχρι και 36,3. Επειδή μετρώ κάθε μήνα τη θερμοκρασία μου έχω παρατηρήσει ότι πάντα πέφτει τη μέρα που έρχεται περίοδος ή την προηγούμενη της. Οπότε λοιπόν τέλειωσαν όλα :( Ακόμη και να μην έρθει σήμερα ή αύριο θα είναι λόγω των φαρμάκων που παίρνω...... :( :(  :(:( Δεν έιναι ότι ήμουν αισιόδοξη αυτό να λέγεται αλλά όσο να είναι η ελπίδα πάντα υπάρχει.Πάει έσβησε και αυτη......

Καλημέρα κορίτσι μου εγώ με πρώτη χοριακη 503 και κάτι η θερμοκρασία μου ήταν πάντα 36... Καμία φορά τα ουτροτζισταν ανεβάζουν τη θερμοκρασία, μη δίνεις σημασία σε αυτά πραγματικά σου μιλάω δεν υπάρχουν συμπτώματα!!! 

Εύχομαι σήμερα να δεις μια τεράστια χοριακη και να σου φύγουν όλα τα αγχοι!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Καλημέρα κορίτσι μου εγώ με πρώτη χοριακη 503 και κάτι η θερμοκρασία μου ήταν πάντα 36... Καμία φορά τα ουτροτζισταν ανεβάζουν τη θερμοκρασία, μη δίνεις σημασία σε αυτά πραγματικά σου μιλάω δεν υπάρχουν συμπτώματα!!! 

Εύχομαι σήμερα να δεις μια τεράστια χοριακη και να σου φύγουν όλα τα αγχοι!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Απλά επειδή πάντοτε αυτό συμβαίνει σε μένα είμαι σίγουρη. Η μόνη φορά που έμεινε ανεβασμένη ήταν όταν είχα θετική χοριακή αλλά δυστυχώς ήταν εξωμήτριο τελικά. Όπως και να έχει σε ευχαριστώ  πολύ.Θα παω αύριο πρωί να την κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida2019 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Απλά επειδή πάντοτε αυτό συμβαίνει σε μένα είμαι σίγουρη. Η μόνη φορά που έμεινε ανεβασμένη ήταν όταν είχα θετική χοριακή αλλά δυστυχώς ήταν εξωμήτριο τελικά. Όπως και να έχει σε ευχαριστώ  πολύ.Θα παω αύριο πρωί να την κάνω.

Γιατί δεν κάνεις ένα τεστακι να δεις? 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...