Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, FAITH** said:

@Μπισκοτακι27  Συγχαρητήρια, με το καλό να δεις και μία θετική χοριακή αύριο! Για να πας για υπερηχο θα πρέπει οι μονάδες της χοριακης σου να είναι πάνω από 1500 έτσι ώστε να μπορεί να φανεί τουλάχιστον ο σακος. Γι αυτό συνήθως γίνονται 2 ή 3 χοριακές. Να βλέπουν διπλασιασμους και να υπολογίζουν πότε θα σε δουν. Στο πρώτο υπερηχο θα το κάνουν κολπικα διότι από εκεί βλέπουν καλύτερα, μιας και το εμβρυακι είναι ακόμα πολύ μικρό.. Αντε με το καλό σε όλες τις κοπέλες!! 

πολύ σωστά!

  • Μου αρέσει 2

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Συγχαρητηρια γιατι;;; Ακομα δεν εχω καποιο αποτέλεσμα στα χερια μου:roll:  δυστυχως...δεν εκανα ακομα ουτε τεστ ουτε χοριακη..αλλα σε ευχαριστω γιατι με ενθαρρύνεις 

Χαχαχαχα.. Σε μπέρδεψα με τη @*Μυρτώ. Δε πειράζει λοιπόν, να θυμάσαι ότι ήμουν η πρώτη που σου ευχηθηκα για τα ευχάριστα! Μπορεί να μην έγινε τυχαία το λάθος  :)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, FAITH** είπε:

Χαχαχαχα.. Σε μπέρδεψα με τη @*Μυρτώ. Δε πειράζει λοιπόν, να θυμάσαι ότι ήμουν η πρώτη που σου ευχηθηκα για τα ευχάριστα! Μπορεί να μην έγινε τυχαία το λάθος  :)

Χαχαχα αμα βγει θετική θα σ στειλω δωρακι :wub: 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Χαχαχα αμα βγει θετική θα σ στειλω δωρακι :wub: 

Άμα βγει θετική θα το έχω λάβει ήδη το δωράκι γιατί καθεμία από εδώ που πετυχαίνει το στόχο της είναι νίκη για όλες υπόλοιπες.. Βαδιζουμε όλες το ίδιο μονοπάτι και πρέπει όλες να φτάσουμε στο τέλος :)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, FAITH** είπε:

Χαχαχαχα.. Σε μπέρδεψα με τη @*Μυρτώ. Δε πειράζει λοιπόν, να θυμάσαι ότι ήμουν η πρώτη που σου ευχηθηκα για τα ευχάριστα! Μπορεί να μην έγινε τυχαία το λάθος  :)

Σε ευχαριστώ!!!! Και σε σένα εύχομαι τελειομηνη εγκυμοσύνη και με το καλό το μωράκι!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια, έκανα χοριακή σήμερα, 15η ημέρα από την εμβρυομεταφορά και μόλις πήρα τα αποτελέσματα! 5939!!!

9η ημέρα: 355

11η ημέρα: 957 (Τη 10η ημέρα το βράδυ, έγινε το περιστατικό με το αίμα)

15η ημέρα: 5939

Σήμερα το βραδάκι θα κάνω και τον πρώτο μου υπέρηχο.....

Τι τελεια νέα ειναι αυτα;;;!!!!!!!Καλη εγκυμοσύνη κοριτσι μουυυυ να σ πανε ολα τελεια μεχρι το τελος

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια, έκανα χοριακή σήμερα, 15η ημέρα από την εμβρυομεταφορά και μόλις πήρα τα αποτελέσματα! 5939!!!

9η ημέρα: 355

11η ημέρα: 957 (Τη 10η ημέρα το βράδυ, έγινε το περιστατικό με το αίμα)

15η ημέρα: 5939

Σήμερα το βραδάκι θα κάνω και τον πρώτο μου υπέρηχο.....

Μπράβο!!! Και μένα δύο μου μυρίζουν...Με το καλό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M said:

Κορίτσια, έκανα χοριακή σήμερα, 15η ημέρα από την εμβρυομεταφορά και μόλις πήρα τα αποτελέσματα! 5939!!!

9η ημέρα: 355

11η ημέρα: 957 (Τη 10η ημέρα το βράδυ, έγινε το περιστατικό με το αίμα)

15η ημέρα: 5939

Σήμερα το βραδάκι θα κάνω και τον πρώτο μου υπέρηχο.....

Wow!!! Καλέ αυτα πήραν φόρα για τα καλά!! Μπράβο βρε κορίτσι.. Κι εγώ δύο λέω ότι είναι :) Με το καλό σήμερα και ο υπέρηχος!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια, έκανα χοριακή σήμερα, 15η ημέρα από την εμβρυομεταφορά και μόλις πήρα τα αποτελέσματα! 5939!!!

9η ημέρα: 355

11η ημέρα: 957 (Τη 10η ημέρα το βράδυ, έγινε το περιστατικό με το αίμα)

15η ημέρα: 5939

Σήμερα το βραδάκι θα κάνω και τον πρώτο μου υπέρηχο.....

Με το καλο ο υπερηχος σημερα!!! Να πανε ολα τελεια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking said:

Να ξέρεις είναι δύο.....<3

Αχ...Ελπίζω γιατί αν είναι τόσο μεγάλη η χοριακή και είναι μόνο ένα....μπορεί να μην είναι καλό δείγμα! Ας αποκλείσουμε το εξωμήτριο σήμερα!

Just now, *Μυρτώ said:

Μπράβο!!! Και μένα δύο μου μυρίζουν...Με το καλό!

Σε ευχαριστώ πολύ Μυρτώ μου! Με το καλό και εσύ αύριο να πάρεις μία χορταστική χοριακή!!!!!!!!!

Just now, FAITH** said:

Wow!!! Καλέ αυτα πήραν φόρα για τα καλά!! Μπράβο βρε κορίτσι.. Κι εγώ δύο λέω ότι είναι :) Με το καλό σήμερα και ο υπέρηχος!! 

Ναι, έτσι φαίνεται! Αχ Παναγία μου...μακάρι να πάνε όλα καλά! Με το καλό και εσύ να δεις το Σάββατο το φασολάκι σου!

Just now, happykar said:

Με το καλο ο υπερηχος σημερα!!! Να πανε ολα τελεια!

Σε ευχαριστώ καλή μου! Με το καλό να προχωρήσεις και εσύ και να υποδεχθείς τα εμβρυάκια σου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...