Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Love!!! είπε:

ΩΩΩΩ μπράβοοοοοο!!!! και επίσημα !!!! 

με το καλό κούκλα μου γλυκιά με μια υπέροχη εγκυμοσύνη !!!!

Σ ευχαριστω παρα πολυ @Love!!! μου!Τον αλλο μηνα ευχομαι να διαβαζουμε τα δικα σου υπεροχα νεα!!:wub::wub:

2 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Αχ πολλά πολλά μπράβο!!!!

Με το καλό τα μωρά σου...!!!!

Ευχαριστω παρα πολυ!:wub:

2 ώρες πρίν, *Μυρτώ είπε:

Μπράβο!!!! Κι εγώ δίδυμα μυριζομαι!! Συγχαρητήρια και με το καλό!!!

Σ ευχαριστω παρα πολυ!Ναι μπορει!!!να πανε ολα καλα και στον πρωτο υπερηχο θα φανει!

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

28 στα 29 ειμαι..κ εχω ενδομητριωση οποτε ..ναι 12 ειχα απλα απο τα 12 γονιμοποιήθηκαν τα 7 και τα κατάφεραν μονο 2 στο τελος 

@Queen 90 συγχαρητηρια κοριτσι μουυυυυ με το καλο να έρθουν τα μωράκια σου 

Σ ευχαριστω πολυ @Μπισκοτακι27 μου!

Ευχομαι η επομενη φορα να ειναι η τυχερη..Κανε ολα οσα πρεπει τωρα ,κ επειδη εισαι μικρη θα τα καταφερεις αμεσως!:wub:

1 hour ago, Nephele78 είπε:

Ελα Ουαου συγχαρητηρια !!  ειναι σιγουρα 2 !! 780 ειχα 12η

Λες ε;!!κ εσυ διδυμακια δεν περιμενεις;Καλα δε θυμαμαι;

3 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!Με το καλό το τρίτο (ίσως και το τέταρτο) παιδάκι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελειόμηνη και ανέφελη να είναι!!!!!!!

Σ ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες!!

ευχομαι παρα πολυ συντομα να μας λες τα δικα σου τελεια νεα !:wub:

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια με την υστεροσκοπηση σου αφαιρούν κ οτι βρουν μεσα;

Νομιζω οτιδηποτε υπαρχει που να εμποδιζει τη συλληψη η ακομα και την κυηση αφαιρειται(μικροβια,φλεγμονες)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Queen 90 είπε:

Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου!!Ευχομαι πραγματικα το καλυτερο και για εσας!

το ειπα κ στα παιδακια μου και εχουν καταχαρει!!!

Χαχαχα!!Μπορει!την προηγουμενη φορα ειχα κανει στην 11η μερα και ηταν 565!

θα σας ενημερωνω εννοειται!!

Συγχαρητήρια κορίτσι καλή συνέχεια να έχεις!

@Μπισκοτακι27και @Love!!!να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά! Κουραγιο θάρρος και τύχη και πάμε γερά μπροστά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Καλημερα κοριτσια..πρώτη φορα εξωσωματική συνήθως μετα απο ποσες μερες σας ηρθε περίοδος αφου σας έκοψαν τα φάρμακα;

Περίπου μια εβδομάδα. Καλημέρα κορίτσια!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Καλημερα κοριτσια..πρώτη φορα εξωσωματική συνήθως μετα απο ποσες μερες σας ηρθε περίοδος αφου σας έκοψαν τα φάρμακα;

Εγώ να μην πω καλύτερα χα χα χα

  • Χαχα 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Περίπου μια εβδομάδα. Καλημέρα κορίτσια!!!!

Δηλαδη εγω μονο χθες το βραδυ δεν πηρα...οποτε σε καμια 5-7 μερες να υπολογίσω; Κ μ ειπε κοριτσια ο γιατρός μ να κανουμε υστεροσκοπηση μηπως υπαρχει καμια φλεγμονή 10η-15η μερα κύκλου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Δηλαδη εγω μονο χθες το βραδυ δεν πηρα...οποτε σε καμια 5-7 μερες να υπολογίσω; Κ μ ειπε κοριτσια ο γιατρός μ να κανουμε υστεροσκοπηση μηπως υπαρχει καμια φλεγμονή 10η-15η μερα κύκλου 

Ναι κανείς κορίτσι μου αυτό είναι το σωστό.

εγω εκανα πέρυσι τον Οκτώβριο μετά την 1η αποτυχημένη έμβρυο εμβρυομεταφορά.

ναι σε λίγες μέρες θα αδιαθετήσεις.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Δηλαδη εγω μονο χθες το βραδυ δεν πηρα...οποτε σε καμια 5-7 μερες να υπολογίσω; Κ μ ειπε κοριτσια ο γιατρός μ να κανουμε υστεροσκοπηση μηπως υπαρχει καμια φλεγμονή 10η-15η μερα κύκλου 

πολύ σωστά!όλα καλά θα πάνε μπισκοτάκι μας την επόμενη φορά!!


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, happykar είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι καλή συνέχεια να έχεις!

@Μπισκοτακι27και @Love!!!να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά! Κουραγιο θάρρος και τύχη και πάμε γερά μπροστά!

Σ ευχαριστω πολυ!:wub:

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Δηλαδη εγω μονο χθες το βραδυ δεν πηρα...οποτε σε καμια 5-7 μερες να υπολογίσω; Κ μ ειπε κοριτσια ο γιατρός μ να κανουμε υστεροσκοπηση μηπως υπαρχει καμια φλεγμονή 10η-15η μερα κύκλου 

Νομιζω οτι ειναι πολυ σωστη αποφαση του γιατρου,οτι κ να υπαρχει θα το δει αμεσως..Οποτε ολα θα πανε σουπερ την επομενη φορα!

Just now, Love!!! είπε:

Εγώ να μην πω καλύτερα χα χα χα

Ειναι οντως φοβερο,πως συμβαινει αυτο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Queen 90 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ!:wub:

Νομιζω οτι ειναι πολυ σωστη αποφαση του γιατρου,οτι κ να υπαρχει θα το δει αμεσως..Οποτε ολα θα πανε σουπερ την επομενη φορα!

Ειναι οντως φοβερο,πως συμβαινει αυτο!

Δεν ξέρω εχθές άνοιξα καινούριο θέμα στο forum να δω έαν υπάρχουν και άλλες κοπέλες που να το έχουν πάθει αυτο και φαντάσου δε μου απάντησε καμία... πρέπει να είμαι η μονάδική


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! said:

Δεν ξέρω εχθές άνοιξα καινούριο θέμα στο forum να δω έαν υπάρχουν και άλλες κοπέλες που να το έχουν πάθει αυτο και φαντάσου δε μου απάντησε καμία... πρέπει να είμαι η μονάδική

Όχι όχι δεν είσαι η μοναδική έχει συμβεί και σε άλλες κοπέλες. Με αναπροσαρμογή φαρμάκων δεν ξανασυνέβη σε καμία. 

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

Δεν ξέρω εχθές άνοιξα καινούριο θέμα στο forum να δω έαν υπάρχουν και άλλες κοπέλες που να το έχουν πάθει αυτο και φαντάσου δε μου απάντησε καμία... πρέπει να είμαι η μονάδική

Το μονο που μπορω να σκεφτω,ειναι μηπως δε σε καλυπτε αυτη η χορηγηση κ επρεπε να είχαν αυξηθει..Οποτε στην πραγματικοτητα να ηταν χαμηλη η προγεστερονη κ η οιστραδιολη κ γι αυτο να σου ηρθε η περιοδος..Δεν ειμαι γυναικολογος αλλα μονο αυτο μπορω να σκεφτω σαν λογικη απαντηση...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Κοριτσι να πανε ολα καλα στην ετ σου! Ηρεμια και ξεκουραση! 

Να μπορούσαμε να βάλουμε μία κάμερα στην μήτρα και να βλέπαμε αν γίνει εμφύτευση έτσι ώστε να μην περνάμε την αγωνία της αναμονής μέχρι την χοριακή;;;!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...