Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Κορίτσια βαρέθηκα ήδη σας το είπα; Αρχίζουν και παίζουν τα νεύρα μου και είναι πολύ νωρίς.

Τελειωσα ένα βιβλίο που είχα αφησει στη μέση και ευτυχως αύριο επιστρέφω γραφείο. 

Απο συμπτώματα σχεδόν τίποτα παρόλο που ξέρω ότι δεν υποδηλώνει κάτι η ύπαρξή τους ή μη.

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 5/7/2017 at 11:32 ΠΜ, loralora είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Είναι η 2η προσπάθεια μου αυτή τη φορά με κατεψυγμένα και είμαι στην 5η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Πρόσπαθώ να δω συμπτώματα. έχω ένα βάρος χαμηλά και την πρώτη βραδυα, ξημερώματα της άλλης μέρα όταν πήγα τουαλέτα σκουπίστηκα και είδα λίγο αίμα το οποίο σταματήσε.

 

Έβαλα μια βλαστοκύστη και 2 μορίδια. Τι να πω , ο θεός από εκει και πέρα. 

Ποιες κοπέλες περιμένουν για χοριάκη ? Πως είστε ?

καλή επιτυχία κούκλα μου!!!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια βαρέθηκα ήδη σας το είπα; Αρχίζουν και παίζουν τα νεύρα μου και είναι πολύ νωρίς.

Τελειωσα ένα βιβλίο που είχα αφησει στη μέση και ευτυχως αύριο επιστρέφω γραφείο. 

Απο συμπτώματα σχεδόν τίποτα παρόλο που ξέρω ότι δεν υποδηλώνει κάτι η ύπαρξή τους ή μη.

Αχχχχ αυτό είναι πραγματικά το δυσκολότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας .... υπομονή αν πας γραφείο αύριο θα ξεχαστείς λιγάκι και σιγά σιγά θα περάσουν οι μέρες!!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Love!!! είπε:

καλή επιτυχία κούκλα μου!!!

Αχχχχ αυτό είναι πραγματικά το δυσκολότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας .... υπομονή αν πας γραφείο αύριο θα ξεχαστείς λιγάκι και σιγά σιγά θα περάσουν οι μέρες!!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Ευχαριστω πολύ πολύ 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια βαρέθηκα ήδη σας το είπα; Αρχίζουν και παίζουν τα νεύρα μου και είναι πολύ νωρίς.

Τελειωσα ένα βιβλίο που είχα αφησει στη μέση και ευτυχως αύριο επιστρέφω γραφείο. 

Απο συμπτώματα σχεδόν τίποτα παρόλο που ξέρω ότι δεν υποδηλώνει κάτι η ύπαρξή τους ή μη.

Έχεις απόλυτο δίκιο.. ευτυχώς θα πας για δουλειά.. Θα φυγει λιγο το μυαλό σου.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια βαρέθηκα ήδη σας το είπα; Αρχίζουν και παίζουν τα νεύρα μου και είναι πολύ νωρίς.

Τελειωσα ένα βιβλίο που είχα αφησει στη μέση και ευτυχως αύριο επιστρέφω γραφείο. 

Απο συμπτώματα σχεδόν τίποτα παρόλο που ξέρω ότι δεν υποδηλώνει κάτι η ύπαρξή τους ή μη.

 

πρίν από 39 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κορίτσια βαρέθηκα ήδη σας το είπα; Αρχίζουν και παίζουν τα νεύρα μου και είναι πολύ νωρίς.

Τελειωσα ένα βιβλίο που είχα αφησει στη μέση και ευτυχως αύριο επιστρέφω γραφείο. 

Απο συμπτώματα σχεδόν τίποτα παρόλο που ξέρω ότι δεν υποδηλώνει κάτι η ύπαρξή τους ή μη.

Υπομονη!!Αυτες οι μερες περνανε αργα και βασανιστικα!!!

Οντως μη δινεις σημασια στα συμπτωματα!Εγω τουλαχιστον τις πρωτες 7 μερες δεν ειχα απολυτως τιποτα!!!Σα να μην ειχε συμβει κατι!!

Απο αυριο θα περναει η μερα σου πιο γρηγορα..Αλλα οσο μπορεις να εισαι προσεκτικη κ χαλαρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Queen 90 είπε:

 

Υπομονη!!Αυτες οι μερες περνανε αργα και βασανιστικα!!!

Οντως μη δινεις σημασια στα συμπτωματα!Εγω τουλαχιστον τις πρωτες 7 μερες δεν ειχα απολυτως τιποτα!!!Σα να μην ειχε συμβει κατι!!

Απο αυριο θα περναει η μερα σου πιο γρηγορα..Αλλα οσο μπορεις να εισαι προσεκτικη κ χαλαρη!

Κι εγω δε νιώθω κάτι . Λίγο το πρωί κάτω δεξιά αλλά το είχα και στην προηγούμενη ετ .


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Κι εγω δε νιώθω κάτι . Λίγο το πρωί κάτω δεξιά αλλά το είχα και στην προηγούμενη ετ .

Νομιζω πως τελικα τα συμπτωματα πραγματικα δε λενε τιποτα..Εγω εκτος απο τα καφε που ειδα την 8η μέρα και κατι τσιμπηματα παρα πολυ εντονα που ειχα το ιδιο βραδυ,με εκαναν να υποθεσω οτι κατι μπορει να πετυχε!Αλλα κ παλι δε μπορεις να εισαι σιγουρη..Κατα τα αλλα δεν ξαναειχα απολυτως τιποτα!Και θερμοκρασια που μετρουσα κ πρακαλουσα να φτασει 37 ειχα 36,3 με 36,5,μετα σταματησα να μετριεμαι γιατι απογοητευομουν!!!!

Ευχομαι σε λιγες μερες να πανηγυριζουμε τη δικη σου θετικη χοριακη!!:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 said:

Ευχαριστω πολύ πολύ 

Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει δεν μπορείς να κανεις τίποτα να το επηρεάσεις οποτε αφεσου όσο γίνεται και όλα θα πάνε καλα να είσαι σίγουρη!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Καλημερα κοριτσια εχει κανει καμια υστεροσκοπηση στο γενεσις Αθηνών; Κ ποσο σασ κόστισε;

Εγω κορίτσι μου μένω στην επαρχία όποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Καλημερα κοριτσια εχει κανει καμια υστεροσκοπηση στο γενεσις Αθηνών; Κ ποσο σασ κόστισε;

Καλημέρα!!! Μήπως να μπεις στο τοπικ εξωσωματική 2021; Εκεί πολλά κορίτσια είναι στο Γένεσις! Θα μπορούσες να κάνεις εκεί την ερώτηση!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα!!! Μήπως να μπεις στο τοπικ εξωσωματική 2021; Εκεί πολλά κορίτσια είναι στο Γένεσις! Θα μπορούσες να κάνεις εκεί την ερώτηση!

Στο θεμα καφε εξωσωματικής;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!Σημερα το πρωι εκανα τη δευτερη χοριακη,οιστραδιολη και προγεστερονη που μου ζητηθηκε..

ευχομαι η χοριακη να εχει διπλασιαστει γιατι την εχω κανει 3 μερες μετα απο την πρωτη(δεν ξερω γιατι δε μου ειπαν να παω χθες)..Τα αποτελεσματα θα τα εχω παλι μετα τις 18:00:wacko:.

@Μπισκοτακι27 δεν ξερω καθολου να σου απαντησω..Στο Γενεσις ειμαι αλλα δεν εχω κανει ποτε υστεροσκοπηση..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!Σημερα το πρωι εκανα τη δευτερη χοριακη,οιστραδιολη και προγεστερονη που μου ζητηθηκε..

ευχομαι η χοριακη να εχει διπλασιαστει γιατι την εχω κανει 3 μερες μετα απο την πρωτη(δεν ξερω γιατι δε μου ειπαν να παω χθες)..Τα αποτελεσματα θα τα εχω παλι μετα τις 18:00:wacko:.

@Μπισκοτακι27 δεν ξερω καθολου να σου απαντησω..Στο Γενεσις ειμαι αλλα δεν εχω κανει ποτε υστεροσκοπηση..

Τέλεια θα είναι η χοριακη σου . Το άγχος πάντα θα υπάρχει εννοείται, δεν τελειώνει ποτέ δυστυχώς. Κάθε βήμα κι αγωνία.

Καλως ήρθες στο club:P


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...