Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, νικηαντωνια81 said:

Ζάχαρη και τι άλλο!!!!! Πες πες!!!!!!’

Εγω θα πω κι ας με κράξουν! Μακριά απο γλουτένη (ψωμί μακαρόνια) όσο μπορείς, φάε καλύτερα πατάτα ρύζι (καστανό καλύτερα) κινόα όχι πολλά φρούτα και πάντα σε συνδυασμό με πρωτείνη για να μην κανει πανω κατω το σακχαρο αυγά αβοκάντο!

Και όλα θα πάνε τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 4

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια δυστυχως δεν εχω καλα νέα...επεσε η χοριακη απο 11.50 στο 8.50 :(:(:(

Βιοχημική δηλ. Εντάξει δεν πειράζει! Κ η δίκη μου πρώτη εξωσωματική βιοχημική ήταν κ με τη δεύτερη μετά πέτυχα.

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Κοριτσια δυστυχως δεν εχω καλα νέα...επεσε η χοριακη απο 11.50 στο 8.50 :(:(:(

Κοπέλα μου λυπάμαι πολύ πολύ. Κρατάμε το θετικό είπαμε και προχωράμε!!!!Είσαι μικρή και όλα θα πάνε καλά!!!!Υπομονή και επιμονή!!!!

Μήπως να κάνεις κανέναν φυσικό τώρα τον επόμενο μήνα (γιατι διεγερση νομιζω δεν κανουν αμεσως) μήπως γονιμοποιηθεί και προχωρήσεις;;;;

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Εγω θα πω κι ας με κράξουν! Μακριά απο γλουτένη (ψωμί μακαρόνια) όσο μπορείς, φάε καλύτερα πατάτα ρύζι (καστανό καλύτερα) κινόα όχι πολλά φρούτα και πάντα σε συνδυασμό με πρωτείνη για να μην κανει πανω κατω το σακχαρο αυγά αβοκάντο!

Και όλα θα πάνε τέλεια!!!

Αβοκάντο τρωω κάθε μέρα ένα, θα πλακώσω τα ασπράδια , κινόα δεν έχω φάει ποτέ, φρούτα οκ το ρυθμίζω, δεν έτρωγα ποτέ πολλά άλλωστε . Ευχαριστω 

  • Χαχα 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mominthemaking είπε:

Κοπέλα μου λυπάμαι πολύ πολύ. Κρατάμε το θετικό είπαμε και προχωράμε!!!!Είσαι μικρή και όλα θα πάνε καλά!!!!Υπομονή και επιμονή!!!!

Μήπως να κάνεις κανέναν φυσικό τώρα τον επόμενο μήνα (γιατι διεγερση νομιζω δεν κανουν αμεσως) μήπως γονιμοποιηθεί και προχωρήσεις;;;;

Γινεται ενω εχω εστίες ενδομητριωσης;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Γινεται ενω εχω εστίες ενδομητριωσης;

Λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα..να κρατησεις ομως το θετικο, γιατι ειναι πολυ σημαντικο..Εκανες υστεροσκοπηση πριν την προσπαθεια σου;

για μενα το σημαντικο ειναι να συζητησεις με το γιατρο σου κ να αποτρεψετε να συμβει κ την επομενη φορα εφοσον τωρα το γνωριζεις..

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Αβοκάντο τρωω κάθε μέρα ένα, θα πλακώσω τα ασπράδια , κινόα δεν έχω φάει ποτέ, φρούτα οκ το ρυθμίζω, δεν έτρωγα ποτέ πολλά άλλωστε . Ευχαριστω 

Νομιζω οτι εισαι σουπερ με ολα αυτα που τρως!

Γενικα βοηθουν τα λιπαρα οξεα Ω3(λαυρακια και σαρδελες!)

Επισης λενε οτι πρεπει να κραταμε ζεστη τη θερμοκρασια του σωματος μας,γιατι παραγεται περισσοτερη προγεστερονη που βοηθα στην παχυνση του ενδομητριου(πχ με σουπες)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Queen 90 είπε:

Λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα..να κρατησεις ομως το θετικο, γιατι ειναι πολυ σημαντικο..Εκανες υστεροσκοπηση πριν την προσπαθεια σου;

για μενα το σημαντικο ειναι να συζητησεις με το γιατρο σου κ να αποτρεψετε να συμβει κ την επομενη φορα εφοσον τωρα το γνωριζεις..

Ειχα κανει τον Αύγουστο ύστεροσαλπιγγογραφια κ ηταν καθαρή..υστεροσκοπηση δεν εχω κανει ποτε μ κ ουτε ξερω τι ειναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ειχα κανει τον Αύγουστο ύστεροσαλπιγγογραφια κ ηταν καθαρή..υστεροσκοπηση δεν εχω κανει ποτε μ κ ουτε ξερω τι ειναι

Η υστεροσαλπιγγογραφια δειχνει οτι αφορα τις σαλπιγγες..

Η υστεροσκοπηση νομιζω πως δειχνει ακομα κ την παραμικρη φλεγμονη της μητρας που μπορει να μη φαινεται σε μια καλλιεργεια..αν ειμαι λαθος ας με διορθωσει καποια κοπελα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Ειχα κανει τον Αύγουστο ύστεροσαλπιγγογραφια κ ηταν καθαρή..υστεροσκοπηση δεν εχω κανει ποτε μ κ ουτε ξερω τι ειναι

Να κάνεις κοριτσάκι μου, γνώμη μου πάντα.

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, mominthemaking είπε:

Εγω θα πω κι ας με κράξουν! Μακριά απο γλουτένη (ψωμί μακαρόνια) όσο μπορείς, φάε καλύτερα πατάτα ρύζι (καστανό καλύτερα) κινόα όχι πολλά φρούτα και πάντα σε συνδυασμό με πρωτείνη για να μην κανει πανω κατω το σακχαρο αυγά αβοκάντο!

Και όλα θα πάνε τέλεια!!!

Σορυ αλλα μονο καποιος κομπλεξικος κ ασχετος θα σε έκραζε..το οτι οι υδατάνθρακες κ η ζαχαρη φουντώνει τις οποιοδηποτε φλεγνονες που εχουμε ,ειτε το ξερουμε ειτε οχι !ειναι γνωστο σε ολο το κοσμο πλεον..

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια δυστυχως δεν εχω καλα νέα...επεσε η χοριακη απο 11.50 στο 8.50 :(:(:(

Λυπαμαι πολυ αλλα μη μασας ! Την επομενη φορα θα εισαι εγκυος και θα με θυμηθεις ! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Queen 90 said:

Καλημερα κοριτσια μου!

Πηγα πριν μια ωρα για χοριακη!Αλλα θα εχω τα αποτελεσματα σημερα μετα τις 6:30-_-

Θα με φαει η αγωνια μεχρι το απογευμα!

@Μπισκοτακι27 μου καλα αποτελεσματα να εχεις!:wub:

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!! Θα είναι δύσκολη ημέρα σήμερα μέχρι να ξέρεις. Να δεις όμως που όλα καλά θα πάνε!!!

3 hours ago, νικηαντωνια81 said:

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα κορίτσια!

Έγινε η εμβρυομεταφορά 2 μετρίων εμβρύων τελικά. 

 

Τόσο αργά;;;;;;;;

Καλοστέριωτα να είναι τα μικρούλια σου!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!! Θα είναι δύσκολη ημέρα σήμερα μέχρι να ξέρεις. Να δεις όμως που όλα καλά θα πάνε!!!

Καλοστέριωτα να είναι τα μικρούλια σου!!!! 

Σ ευχαριστω πολυ!Εχω ακομα 5 ωρες!!!Κοιταζω συνεχως κ το ρολοι και κυλαει ακομα πιο αργα!Μακαρι!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Μπισκοτακι27 said:

Κοριτσια δυστυχως δεν εχω καλα νέα...επεσε η χοριακη απο 11.50 στο 8.50 :(:(:(

Πολύ λυπάμαι κορίτσι μου... αλλά συμφωνώ απολύτως με τη @mominthemaking . Κρατάς το θετικό και προχωράς! 

Just now, Queen 90 said:

Σ ευχαριστω πολυ!Εχω ακομα 5 ωρες!!!Κοιταζω συνεχως κ το ρολοι και κυλαει ακομα πιο αργα!Μακαρι!!!

Ηρωίδα! Εγώ θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο μήπως τυχόν έχουν βγει τα αποτελέσματα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...