Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Να μπορούσαμε να βάλουμε μία κάμερα στην μήτρα και να βλέπαμε αν γίνει εμφύτευση έτσι ώστε να μην περνάμε την αγωνία της αναμονής μέχρι την χοριακή;;;!

Εδω στειλαμε καμερα στον Αρη δεν μπορουν να βαλουν μια καμερουλα μεσα μας; Τι να πω! Μισες δουλειες κανει η επιστημη!

  • Χαχα 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 35 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Να μπορούσαμε να βάλουμε μία κάμερα στην μήτρα και να βλέπαμε αν γίνει εμφύτευση έτσι ώστε να μην περνάμε την αγωνία της αναμονής μέχρι την χοριακή;;;!

Αυτο πραγματικα θα ηταν φοβερο!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 said:

Να μπορούσαμε να βάλουμε μία κάμερα στην μήτρα και να βλέπαμε αν γίνει εμφύτευση έτσι ώστε να μην περνάμε την αγωνία της αναμονής μέχρι την χοριακή;;;!

Καλά λες! Εδώ σε όλες τις ελληνικές ταινίες του παλιού καλού ελληνικού Κινηματογράφου -ζαλίζεται η σύζυγος -λιποθυμά -έρχεται ο γιατρός εξετάζει κ αμέσως ανακοινώνει εγκυμοσυνη! Ειναι δυνατόν εμεις με απανωτές χοριακές ν αγωνιούμε; :-)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Love!!! είπε:

Δεν ξέρω εχθές άνοιξα καινούριο θέμα στο forum να δω έαν υπάρχουν και άλλες κοπέλες που να το έχουν πάθει αυτο και φαντάσου δε μου απάντησε καμία... πρέπει να είμαι η μονάδική

Στην δεύτερη σπερματεγχυση που είχα κάνει και ήταν αποτυχημένη είδα καφετιά ροζ 2 μέρες πριν την χοριακη και το βράδυ πριν την χοριακη ξεκίνησε το αίμα. Έπαιρνα προγεστερονη 600mg τη μέρα αλλά ούτε σε μένα είχαν κάνει δουλειά τότε. Οπότε μην αγχώνεσαι συμβαίνει 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Στην δεύτερη σπερματεγχυση που είχα κάνει και ήταν αποτυχημένη είδα καφετιά ροζ 2 μέρες πριν την χοριακη και το βράδυ πριν την χοριακη ξεκίνησε το αίμα. Έπαιρνα προγεστερονη 600mg τη μέρα αλλά ούτε σε μένα είχαν κάνει δουλειά τότε. Οπότε μην αγχώνεσαι συμβαίνει 

Μαρία μου σε ευχαριστώ για την απάντηση ... είχες μιλήσει τότε με το γιατρό σου τι σου είχε πει? έπειτα έκανες άλλη προσπάθεια και δε σου έτυχε ξανά? Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά προσπαθώ να βγάλω ένα συμπέρασμα


mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Love!!! είπε:

Μαρία μου σε ευχαριστώ για την απάντηση ... είχες μιλήσει τότε με το γιατρό σου τι σου είχε πει? έπειτα έκανες άλλη προσπάθεια και δε σου έτυχε ξανά? Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά προσπαθώ να βγάλω ένα συμπέρασμα

Ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν λίγο ντίβα δεν έβγαινε εύκολα στο τηλέφωνο. Δεν τον ανησύχησε καθόλου. Θεώρησε απλά ότι απέτυχε. Οι επόμενες προσπάθειες ήταν με εξωσωματική. Δεν μου ξαναετυχε βέβαια όλες οι άλλες προσπάθειες ήταν με θετικές χοριακες άσχετα αν η μια από αυτές παλινδρομησε. Ρώτα ότι θες καλή μου για αυτό είμαστε εδώ.... 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ said:

Κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γιατρό και είδαμε την μικρή κουκίδα μέσα στη μήτρα! Ενδομήτριος σάκος! Άλλη μια νίκη και προχωράμε!!! Επόμενη στάση να ακούσουμε καρδούλα! 

με το καλό αγάπη μου όλα να πάνε τέλεια!!!!

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γιατρό και είδαμε την μικρή κουκίδα μέσα στη μήτρα! Ενδομήτριος σάκος! Άλλη μια νίκη και προχωράμε!!! Επόμενη στάση να ακούσουμε καρδούλα! 

Τελεια!Συγχαρητηρια!!!!Ολα καλα θα πηγαινουν θα το δεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

με το καλό αγάπη μου όλα να πάνε τέλεια!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Τον επόμενο μήνα θα χαιρόμαστε με τις δικές σου τις χαρές, να με θυμηθείς :x

Just now, Queen 90 είπε:

Τελεια!Συγχαρητηρια!!!!Ολα καλα θα πηγαινουν θα το δεις!

 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Με το καλό να δεις και τα δικά σου σποράκια :x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Μυρτώ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Τον επόμενο μήνα θα χαιρόμαστε με τις δικές σου τις χαρές, να με θυμηθείς :x

 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Με το καλό να δεις και τα δικά σου σποράκια :x

Ευχαριστω πολυ!!!Θα σας ενημερωσω εννοειται!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, *Μυρτώ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γιατρό και είδαμε την μικρή κουκίδα μέσα στη μήτρα! Ενδομήτριος σάκος! Άλλη μια νίκη και προχωράμε!!! Επόμενη στάση να ακούσουμε καρδούλα! 

Συγχαρητηρια κ πάλι!!!! Πότε θα ξαναπάς ;;;;

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, *Μυρτώ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις γύρισα από γιατρό και είδαμε την μικρή κουκίδα μέσα στη μήτρα! Ενδομήτριος σάκος! Άλλη μια νίκη και προχωράμε!!! Επόμενη στάση να ακούσουμε καρδούλα! 

κούκλα μου όλα τέλεια θα πάνε!!!! να χαρείς την εγκυμοσύνη σου!!!

  • Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Συγχαρητηρια κ πάλι!!!! Πότε θα ξαναπάς ;;;;

Ο γυναικολόγος μου μού πε σε δύο βδομάδες να ξαναπάω, που θα είμαι κοντά 7 εβδομάδων! Βέβαια, την επόμενη βδομάδα θα πάω και στο κέντρο εξωσωματικής να μου κάνουν κι εκεί το πρώτο υπέρηχο για επιβεβαίωση εγκυμοσύνης κι ελπίζω να τους αποχαιρετήσω!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Ο γυναικολόγος μου μού πε σε δύο βδομάδες να ξαναπάω, που θα είμαι κοντά 7 εβδομάδων! Βέβαια, την επόμενη βδομάδα θα πάω και στο κέντρο εξωσωματικής να μου κάνουν κι εκεί το πρώτο υπέρηχο για επιβεβαίωση εγκυμοσύνης κι ελπίζω να τους αποχαιρετήσω!

 

Ωραιότατα! Άρα σε μια εβδομάδα λοιπόν να μην εντείνεται κ η αγωνία σου! Πάλι καλά!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...