Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 hour ago, Geovars είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι!!!!!μην αγχώνεσαι όλα θα πάμε καλά!!!πρωτη εμβρυομεταφορα ήτανε;

Ευχαριστώ πολύ τι Εννοείς έπιασες διψήφιο;δίδυμα ;

Που τετοια τυχη διψηφιο αριθμο ivf 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Neverislate είπε:

Ε ναι!!!!

Πρέπει να έχεις πολύ δυναμη μέσα σου!!!ευχομαι σύντομα να καταφέρεις τον στόχο σου!!!τωρα τι να πούμε κι εμείς σε σένα..... μπράβο σου!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια 5η μέρα σημερα  που καναμε εμβρυομεταφορα.Εχει κ μια συπτωματα;;; Ή καποια που να ειναι εγκυουλα να μας πεις πως ενιωθε αυτες τις μερες;!

On 25/6/2021 at 3:14 ΜΜ, Geovars είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!ειμαι καινούργια στο φόρουμ!διανυω την 6 μέρα μετά την εμβρυομεταφορας 2βλαστοκυστεων 5ημερων ΑΑ!

Κ εγω στην 5η ειμαι κ εγω με δυο βλαστοκυστες ΑΑ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Geovars είπε:

Πρέπει να έχεις πολύ δυναμη μέσα σου!!!ευχομαι σύντομα να καταφέρεις τον στόχο σου!!!τωρα τι να πούμε κι εμείς σε σένα..... μπράβο σου!

Η ψυχη μου ξερει.....να μην φτανει καμια κοπελα ως εδω 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια 5η μέρα σημερα  που καναμε εμβρυομεταφορα.Εχει κ μια συπτωματα;;; Ή καποια που να ειναι εγκυουλα να μας πεις πως ενιωθε αυτες τις μερες;!

Κ εγω στην 5η ειμαι κ εγω με δυο βλαστοκυστες ΑΑ 

Καλημερα

εγω είμαι στην 17η μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες με θετική χοριακή. 
δεν ένιωθα τιποτα εκτος από κάτι τραβήγματα χαμηλά και το στήθος τούμπανο. Αλλά αυτα είναι και από την προγεστερονη. 
Κι εγώ κάθε μέρα με περνάω από κόσκινο τι νιώθω και ανησυχώ αν δεν έχω τιποτα

Βέβαια ας σκεφτούμε πως αν ειχαμε μείνει φυσιολογικά δεν θα καταλαβαίναμε τιποτα μέχρι 1 μηνα..

όλα καλά θα πάνε!! 

On 26/6/2021 at 9:09 ΠΜ, Neverislate είπε:

Καλημερα ποσες εχεις κανει ?

Εγω επιασα διψηφιο αστα....

Να πανε ολα καλα ευχομαι 

Με το καλο 

Καλημερα, 

έχω κάνει 6 απλές εξωσωματικές και 2 με βλαστοκυστες.
Αυτή είναι η 2η βλαστοκυστες και θετική!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , smiles είπε:

Καλημερα

εγω είμαι στην 17η μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες με θετική χοριακή. 
δεν ένιωθα τιποτα εκτος από κάτι τραβήγματα χαμηλά και το στήθος τούμπανο. Αλλά αυτα είναι και από την προγεστερονη. 
Κι εγώ κάθε μέρα με περνάω από κόσκινο τι νιώθω και ανησυχώ αν δεν έχω τιποτα

Βέβαια ας σκεφτούμε πως αν ειχαμε μείνει φυσιολογικά δεν θα καταλαβαίναμε τιποτα μέχρι 1 μηνα..

όλα καλά θα πάνε!! 

Καλημερα, 

έχω κάνει 6 απλές εξωσωματικές και 2 με βλαστοκυστες.
Αυτή είναι η 2η βλαστοκυστες και θετική!!

Πολυ χαιρομαι με το καλο!!!!

Ολες θα γινουμε μανουλες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολες!Καινουρια εδώ θελω να ρωτησω κατι.Εκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρυων 2ης ημερας (γιατι δεν εκανα αλλα) στις 18/6 και δεν κρατηθηκα και εκανα τεστ ουρων εχθες 26/6 με ευαισθησια 10 μοναδες και βγηκε αρνητικο.12 με 14 μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη.Αν παω μια μερα πριν στις 29 του μηνα θα δειξει?Η λογω που πηρα αρνητικο δε πετυχε και να το ξεχασω?Ευχαριστω εκτον προτερων πρωτη φωρα εκανα εξωσωματικη και κοντεβω να τρελαθω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , zoupaki είπε:

Καλησπέρα σε ολες!Καινουρια εδώ θελω να ρωτησω κατι.Εκανα εμβρυομεταφορα 2 εμβρυων 2ης ημερας (γιατι δεν εκανα αλλα) στις 18/6 και δεν κρατηθηκα και εκανα τεστ ουρων εχθες 26/6 με ευαισθησια 10 μοναδες και βγηκε αρνητικο.12 με 14 μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη.Αν παω μια μερα πριν στις 29 του μηνα θα δειξει?Η λογω που πηρα αρνητικο δε πετυχε και να το ξεχασω?Ευχαριστω εκτον προτερων πρωτη φωρα εκανα εξωσωματικη και κοντεβω να τρελαθω.

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ είχα πάει στις 13 μέρες δηλαδή μια μέρα νωρίτερα και είχε δείξει....καλό θα ήταν να πας την ημέρα που σου είπε ο γιατρός σου αλλα αν δεν αντέχεις να πας μια μέρα πριν όχι όμως πολύ νωρίτερα.... Επίσης το ότι βγήκε αρνητικο το τεστ δεν σημαίνει τίποτα απολύτως μην στεναχωριέσαι καθόλου και κανείς κακό....ήταν πολύ νωρίς όταν το έκανες αφού έβαλες έμβρυα 2 ημερών και το έκανες 9 ημέρες μετά.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , konik είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ είχα πάει στις 13 μέρες δηλαδή μια μέρα νωρίτερα και είχε δείξει....καλό θα ήταν να πας την ημέρα που σου είπε ο γιατρός σου αλλα αν δεν αντέχεις να πας μια μέρα πριν όχι όμως πολύ νωρίτερα.... Επίσης το ότι βγήκε αρνητικο το τεστ δεν σημαίνει τίποτα απολύτως μην στεναχωριέσαι καθόλου και κανείς κακό....ήταν πολύ νωρίς όταν το έκανες αφού έβαλες έμβρυα 2 ημερών και το έκανες 9 ημέρες μετά.....

σ ευχαριστω πολυ!ξεαγχωθηκα λιγο που υπαρχει λιγη ελπιδα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , zoupaki είπε:

σ ευχαριστω πολυ!ξεαγχωθηκα λιγο που υπαρχει λιγη ελπιδα.

Να μην σκέφτεσαι αρνητικά.....έχε ελπίδα.....ήταν νωρίς κορίτσι μου!!!! Συνέχισε τα φάρμακα σου και πήγαινε κανονικά για την χοριακη σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, smiles είπε:

Καλημερα

εγω είμαι στην 17η μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες με θετική χοριακή. 
δεν ένιωθα τιποτα εκτος από κάτι τραβήγματα χαμηλά και το στήθος τούμπανο. Αλλά αυτα είναι και από την προγεστερονη. 
Κι εγώ κάθε μέρα με περνάω από κόσκινο τι νιώθω και ανησυχώ αν δεν έχω τιποτα

Βέβαια ας σκεφτούμε πως αν ειχαμε μείνει φυσιολογικά δεν θα καταλαβαίναμε τιποτα μέχρι 1 μηνα..

όλα καλά θα πάνε!! 

Καλημερα, 

έχω κάνει 6 απλές εξωσωματικές και 2 με βλαστοκυστες.
Αυτή είναι η 2η βλαστοκυστες και θετική!!

Εγω νιωθω σαν ενα βαρος χαμηλα στη μήτρα.Επισης χθες με πονούσε το στήθος μεσα ,οι αδένες δηλαδη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...