Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια την βοήθεια σας!!! Εχει τυχει σε καμια 6η μερα μετα την εβρυομεταφορα με βλαστοκυστες να δει σαν καφε υγρα στο σερβιετακι;

Καλημέρα Ναι Εγώ κ στις 2 επιτυχημενεςμου έμβρυομεταφορες.την 7η μέρα κ στις 2.Όχι μόνο καφέ. Κ αιμα κ μετά καφέ.. Και σε 4 μέρες μετα που εκανα χοριακη ήταν θετικοτατη..στο εύχομαι ολόψυχα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Καλημέρα Ναι Εγώ κ στις 2 επιτυχημενεςμου έμβρυομεταφορες.την 7η μέρα κ στις 2.Όχι μόνο καφέ. Κ αιμα κ μετά καφέ.. Και σε 4 μέρες μετα που εκανα χοριακη ήταν θετικοτατη..στο εύχομαι ολόψυχα...

Σε ευχαριστω πολυ…μακαρι! Ηταν στο σερβιετακι λιγο καφε μαζι με ασπρο απο τα utregestan.Αγχώθηκα παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ…μακαρι! Ηταν στο σερβιετακι λιγο καφε μαζι με ασπρο απο τα utregestan.Αγχώθηκα παρα πολυ

Εμένα γέμιζε αιμα το σερβιετακι κ έκλαιγα όλη μέρα. Μέχρι την άλλη μέρα είχα λίγα καφετιά.το είχα ξεγράψει κ τις 2 φορές.. αλλα τελικά ήταν αιμα εμφύτευσης.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Εμένα γέμιζε αιμα το σερβιετακι κ έκλαιγα όλη μέρα. Μέχρι την άλλη μέρα είχα λίγα καφετιά.το είχα ξεγράψει κ τις 2 φορές.. αλλα τελικά ήταν αιμα εμφύτευσης.. 

Εγω τωρα μιλησα με την μαία του γιατρού μου κ μ ειπε οχι ολα καλα μην ανησυχεις απλα κοψε για 2-3 μερες την ασπιρίνη -salospir 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Εγω τωρα μιλησα με την μαία του γιατρού μου κ μ ειπε οχι ολα καλα μην ανησυχεις απλα κοψε για 2-3 μερες την ασπιρίνη -salospir 

Κ εμένα μου τα είχε κόψει...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ…μακαρι! Ηταν στο σερβιετακι λιγο καφε μαζι με ασπρο απο τα utregestan.Αγχώθηκα παρα πολυ

Και εγω μια μέρα πριν την χοριακη είχα κηλίδες πορτοκαλοκαφε και ήταν θετική ...τα καφέ συνεχίστηκαν για σχεδόν τρεις εβδομάδες...έκοψα και εγώ σαλοσπιρ και όλα καλά....το σαλοσπιρ αιματωνει την μήτρα οπότε αν κάποιο αγγείο σπάσει τοτε το σαλοσπιρ δεν το αφήνει να κλείσει γρήγορα....δεν είναι κάτι μόλις σταματήσει το ξανά αρχίζεις..εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitra93 είπε:

Και εγω μια μέρα πριν την χοριακη είχα κηλίδες πορτοκαλοκαφε και ήταν θετική ...τα καφέ συνεχίστηκαν για σχεδόν τρεις εβδομάδες...έκοψα και εγώ σαλοσπιρ και όλα καλά....το σαλοσπιρ αιματωνει την μήτρα οπότε αν κάποιο αγγείο σπάσει τοτε το σαλοσπιρ δεν το αφήνει να κλείσει γρήγορα....δεν είναι κάτι μόλις σταματήσει το ξανά αρχίζεις..εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου..μακαρι ! Πιο πολυ φοβηθηκα γιατι ειμαι 6η μερα μετα την εβρυομεταφορα κ μ ειπαν χοριακη σε 14 μερα απο την εμβρυομεταφορα να κανω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου..μακαρι ! Πιο πολυ φοβηθηκα γιατι ειμαι 6η μερα μετα την εβρυομεταφορα κ μ ειπαν χοριακη σε 14 μερα απο την εμβρυομεταφορα να κανω 

Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να εχεις θετική χοριακη που απ ότι λένε τα κορίτσια είναι καλός οιωνός τα καφέ. 

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου..μακαρι ! Πιο πολυ φοβηθηκα γιατι ειμαι 6η μερα μετα την εβρυομεταφορα κ μ ειπαν χοριακη σε 14 μερα απο την εμβρυομεταφορα να κανω 

14η μετά την εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ναι παντα ο παντος λεει 14 μερες σε ολους :-P

Ρωτάω γιατί εγώ πηγα την 9η για χοριακή και ξαναπήγα μόνη μου επειδή ήταν θετική και δεν το πίστευα την 12η και ξαναέκανα  :LOL:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , smiles είπε:

Ρωτάω γιατί εγώ πηγα την 9η για χοριακή και ξαναπήγα μόνη μου επειδή ήταν θετική και δεν το πίστευα την 12η και ξαναέκανα  :LOL:

Αχαχα κ εγω στην 1η μ προσπάθεια πηγα 12η απο μονη μ κ ηταν βιοχημική κ τωρα κεω θα παω 14η μπας κ αλλαξει το γούρι :cool:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Αχαχα κ εγω στην 1η μ προσπάθεια πηγα 12η απο μονη μ κ ηταν βιοχημική κ τωρα κεω θα παω 14η μπας κ αλλαξει το γούρι :cool:

εμενα μου ειπανε 12-14 μερες!Εκανα ετ 2ης μερας εμβρυων στις 18 του μηνα και δε κρατιεμαι θελω να παω απογευμα στις 29.Να παω?

πρίν από 39 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Αχαχα κ εγω στην 1η μ προσπάθεια πηγα 12η απο μονη μ κ ηταν βιοχημική κ τωρα κεω θα παω 14η μπας κ αλλαξει το γούρι :cool:

επισης ηθελα να σου ευχηθω να ειναι τεραστια η χοριακη σου!!!!!Με το καλο!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , zoupaki είπε:

εμενα μου ειπανε 12-14 μερες!Εκανα ετ 2ης μερας εμβρυων στις 18 του μηνα και δε κρατιεμαι θελω να παω απογευμα στις 29.Να παω?

επισης ηθελα να σου ευχηθω να ειναι τεραστια η χοριακη σου!!!!!Με το καλο!

Ευχαριστω πολυ κ σε σενα ευχομαι μια μεγαλη χοριακη :) οπως νιωθεις εσυ αν εισαι ετοιμη πανε

πρίν από 6 λεπτά , zoupaki είπε:

εμενα μου ειπανε 12-14 μερες!Εκανα ετ 2ης μερας εμβρυων στις 18 του μηνα και δε κρατιεμαι θελω να παω απογευμα στις 29.Να παω?

επισης ηθελα να σου ευχηθω να ειναι τεραστια η χοριακη σου!!!!!Με το καλο!

Ευχαριστω πολυ κ σε σενα ευχομαι μια μεγαλη χοριακη :) οπως νιωθεις εσυ αν εισαι ετοιμη πανε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...