Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, zoupaki είπε:

εμενα μου ειπανε 12-14 μερες!Εκανα ετ 2ης μερας εμβρυων στις 18 του μηνα και δε κρατιεμαι θελω να παω απογευμα στις 29.Να παω?

επισης ηθελα να σου ευχηθω να ειναι τεραστια η χοριακη σου!!!!!Με το καλο!

Να μας πεις τα νέα σου θα περιμενουμε !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, zoupaki είπε:

εμενα μου ειπανε 12-14 μερες!Εκανα ετ 2ης μερας εμβρυων στις 18 του μηνα και δε κρατιεμαι θελω να παω απογευμα στις 29.Να παω?

επισης ηθελα να σου ευχηθω να ειναι τεραστια η χοριακη σου!!!!!Με το καλο!

Εγώ πάντως δεν έχω καθόλου υπομονη :D είναι να πάω Παρασκευή για τον πρωτο υπέρηχο μετράω ανάποδα... σκεφτόμουν να κάνω κι άλλη χοριακη αυριο 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, smiles είπε:

Εγώ πάντως δεν έχω καθόλου υπομονη :D είναι να πάω Παρασκευή για τον πρωτο υπέρηχο μετράω ανάποδα... σκεφτόμουν να κάνω κι άλλη χοριακη αυριο 

Τι χοριακη ειχες αν επιτρέπεται στην 1η σου χοριακη ;;:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 55 λεπτά , smiles είπε:

Μετά την εμβρυομεταφορα 9η  μέρα 253 και 12η 1040

Ωραία μήπως τότε να παω αύριο το πρωί;που είμαι 10η μέρα;και με έχουν πιάσει και πόνοι περιόδου κανονικότατοι τώρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Geovars είπε:

Κορίτσια νομίζω δεν θα μπορέσω να κρατηθώ μέχρι και τις 14 μέρες θα πάω την 12η τέλος το πήρα απόφαση!

Μια χαρά θα δείξει! Απλώς επειδή μπορεί να σε βάλει να κάνεις και αρκετές άλλες θα έλεγα να κάνεις υπομονή. Ό,τι είναι είναι εξάλλου. Για ποιο λόγο να πας νωρίτερα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Διδυμάκια ή ενα μωρακι ;:) αχ τι ωραια νουμερα χοριακης ειναι αυτα!!!! 

Ο γιατρός είπε μάλλον διδυμάκια :) Παρασκευή είναι ο υπέρηχος... τέτοιο αγχος ούτε στη χοριακή δεν είχα! 
3 και σήμερα έμειναν :oops:

7 ώρες πρίν, Geovars είπε:

Ωραία μήπως τότε να παω αύριο το πρωί;που είμαι 10η μέρα;και με έχουν πιάσει και πόνοι περιόδου κανονικότατοι τώρα!

Όλα καλά θα είναι!! :)

Μην αγχώνεσαι και μην σε πιάνει πανικός με πονάκια! Υποθέτω  πως κι εσυ είσαι φουλ της προγεστερονης, λογικό να έχεις πονάκια και φούσκωμα..

εύχομαι μια τέλεια χοριακή!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, smiles είπε:

Ο γιατρός είπε μάλλον διδυμάκια :) Παρασκευή είναι ο υπέρηχος... τέτοιο αγχος ούτε στη χοριακή δεν είχα! 
3 και σήμερα έμειναν :oops:

Όλα καλά θα είναι!! :)

Μην αγχώνεσαι και μην σε πιάνει πανικός με πονάκια! Υποθέτω  πως κι εσυ είσαι φουλ της προγεστερονης, λογικό να έχεις πονάκια και φούσκωμα..

εύχομαι μια τέλεια χοριακή!!

Αχ τι ωραια!!!! Εγω σημερα ειχα πιο έντονο ροζ χρωμα στο σερβιετακι σαν ανοιχτο κοκκινο κ αγχώνομαι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Αχ τι ωραια!!!! Εγω σημερα ειχα πιο έντονο ροζ χρωμα στο σερβιετακι σαν ανοιχτο κοκκινο κ αγχώνομαι 

Από προγεστερονη τι παίρνεις??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κορίτσια ετυχε σε καμια να εχει καλη προγενέστερο η κ χαμηλή οιστραδιολη κ για αυτο να εχει αίμα μετα την εμβρυομεταφορα;;;;:(

Ο γιατρός τι λέει; Σε ποια μέρα της ετ είσαι;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...