Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Giorgetta said:

Χαχα περνάνε πάντως ε; Εγώ θα κάνω τη Δευτέρα την χωριακη! Εσύ;

Και εγω τη Δευτερα!! Δε θα περνάει με τίποτα η ώρα...

1 hour ago, NataSou said:

Δεν άντεξα κορίτσια κι έκανα τεστ. Πολύ πολύ αχνό βγηκε ομως...μπορεί να κάνουν και τα ματια μου πουλάκια βέβαια..πάντως με την αγωνία εμεινα!! Αύριο χοριακη!! 

Μπράβο! Σου εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακή! Ποιό τεστ έκανες και ποιά μέρα;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Lena3 είπε:

Και εγω τη Δευτερα!! Δε θα περνάει με τίποτα η ώρα...

Μπράβο! Σου εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακή! Ποιό τεστ έκανες και ποιά μέρα;

Self clear λέγεται...να σου πω δεν το ξέρω αλλά δεν είχε άλλο να μου δώσει! Ειμαι 9η μερα από την εμβρυομεταφορα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, NataSou είπε:

Self clear λέγεται...να σου πω δεν το ξέρω αλλά δεν είχε άλλο να μου δώσει! Ειμαι 9η μερα από την εμβρυομεταφορα.

Άντε όλα καλά! Να μας πεις τα νέα σου αύριο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια σήμερα έχω αριστερά χαμηλά όλη μέρα κάτι τσιμπίες 

Να είναι από την ωοληψια λέτε;; Γιατί δεν είναι κέντρο φαίνεται να είναι στην ωοθήκη

Πφφφφ αρχίσαμε

2 ώρες πρίν, NataSou είπε:

Το έβαλα αλλα πρεπει να μπειτε στο προφιλ μου για να δείτε, ήταν πολύ μεγάλη για φωτο προφιλ

Φαίνεται θετικό κορίτσι μου 

Σου εύχομαι αύριο να μη φεύγει το χαμόγελο από τα χείλη σου και μαζί με σένα κ εμείς να αισιοδοξουμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Ellidr είπε:

Ρε κορίτσια σήμερα έχω αριστερά χαμηλά όλη μέρα κάτι τσιμπίες 

Να είναι από την ωοληψια λέτε;; Γιατί δεν είναι κέντρο φαίνεται να είναι στην ωοθήκη

Ναι κορίτσι μου είναι φυσιολογικό μην αγχώνεσαι καθόλου!! Από την ωοληψια είναι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , NataSou είπε:

Ναι κορίτσι μου είναι φυσιολογικό μην αγχώνεσαι καθόλου!! Από την ωοληψια είναι 

Και για πες όλες αυτές τις μέρες είχες κάποιο περίεργο σύμπτωμα ;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Ellidr είπε:

Και για πες όλες αυτές τις μέρες είχες κάποιο περίεργο σύμπτωμα ;; 

Εχω πονακια περιόδου πολύ ήπια, τσιμπηματακια στις ωοθήκες, οι θηλές μου πονανε και έχω συχνοουρια...βέβαια πολλά από αυτά τα κάνει η προγεστερόνη. Είναι πολύ νωρίς για συμπτωματα εγκυμοσύνης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Κ γω το ίδιο εμένα με είπαν στις 14 μέρες κ είμαι να σκάσω από την μια λέω να πάρω ένα τεστ από την άλλη λέω όχι το λαχταράω πολύ!!!

Έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου να μη κάνω τεστ νωρίτερα, μιας κ στο παρελθόν έχω απογοητευτεί. Το καταλαβαίνω οτι είναι δύσκολο να κρατηθείς...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω ότι κάποιες κοπέλες κάνουν στην 10η μέρα αλλά μπορεί κ να είναι ψευδώς θετικό ίσως???γι αυτό θέλω μόνο χοριακη να κάνω κ συγκρατούμαι!προσπαθώ να μην το έχω στο μυαλό μου αλλά τριγυρίζει γαμωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Επειδή βλέπω ότι κάποιες κοπέλες κάνουν στην 10η μέρα αλλά μπορεί κ να είναι ψευδώς θετικό ίσως???γι αυτό θέλω μόνο χοριακη να κάνω κ συγκρατούμαι!προσπαθώ να μην το έχω στο μυαλό μου αλλά τριγυρίζει γαμωτο!!!

Αν έχουν κάνει ένεση τύπου ovitrelle νομίζω πως μπορεί να επηρεάσει το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...