Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Κ γω το ίδιο εμένα με είπαν στις 14 μέρες κ είμαι να σκάσω από την μια λέω να πάρω ένα τεστ από την άλλη λέω όχι το λαχταράω πολύ!!!

Κι εγώ που το έκανα το μετάνιωσα! Γιατί πάλι στην αμφιβολία είμαι...χειρότερα έγινα!! Κάνε τη χοριακη σου όταν είναι η ώρα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , NataSou είπε:

Κι εγώ που το έκανα το μετάνιωσα! Γιατί πάλι στην αμφιβολία είμαι...χειρότερα έγινα!! Κάνε τη χοριακη σου όταν είναι η ώρα καλυτερα

Ποσες μέρες εισαι μετά την οβιτρελ κορίτσι μου;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Την ovitrelle την έκανα 18/11 ωοληψια έκανα 20/11 κ εμβρυομεταφορα 25/11 εγώ νόμιζα στις δέκα μέρες γίνεται η χοριακη κ αυτοί μου είπαν 14 εύχομαι σε όλες θετικά αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Την ovitrelle την έκανα 18/11 ωοληψια έκανα 20/11 κ εμβρυομεταφορα 25/11 εγώ νόμιζα στις δέκα μέρες γίνεται η χοριακη κ αυτοί μου είπαν 14 εύχομαι σε όλες θετικά αποτελεσματα

Και εμένα σε 14 μου είπε 

3 μέρας έβαλες ή 5 μέρας

Μήπως παίζει αυτό ρόλο;

Για εγώ έβαλα 3 μερας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...