Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπερα!!!

Πολα δεν τον εχω τον καινουριο τιμοκαταλογο θα κοιταξω στο παρεντς μηπως τον εχει βαλει κανα κοριτσι.

Εχω ψάξει αρκετά, νομίζω ότι υπάρχουν τιμές μόνο για τα τρίκλινα! Δεν θέλω να σε κουράσω :):)


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πολα εμενα μονο το τρικλινο με νοιαζει δεν παω σε αλλο δωματιο...δεν λεω καλο ειναι να εισαι με λιγοτερο κοσμο αλλα δεν θα σκασω και του κοσμου τα λεφτα για 4 μερες....στο κατω κατω η εξυπηρετηση με νοιαζει και να με προσεξουν....

Προς θεου δεν με κουραζεις εχεις ακουσει τιποτα απο κοπελες που γεννησαν στο Γαια?Εγω δεν εχω καμια γνωστη την Εβελινα την γεννησα στο Ιασω το οποιο το αποκλειω

Link to comment
Share on other sites

Για το μονο που ειμαι σιγουρη για το Γαια ειναι τα χειρουργεια του που ειναι παρα πολυ καλα και αυτο με ενδοιαφερει αμμεσα γιατι παω με καισαρικη

Link to comment
Share on other sites

Για το μονο που ειμαι σιγουρη για το Γαια ειναι τα χειρουργεια του που ειναι παρα πολυ καλα και αυτο με ενδοιαφερει αμμεσα γιατι παω με καισαρικη

Και εγώ!! Για την τρίτη καισαρική, οπότε αυτό που με νοιάζει πιο πολύ είναι το χειρουργείο. Ο γιατρός σου είναι και στα δύο ή αλλαξες?? Εγώ γέννησα την Καρολ στο Μητέρα πριν 19 μήνες, δεν μου άρεσε καθόλου.


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

αλλαξα γιατρο αλλα και αυτος ειναι και στο ιασω παει ομως σπανια πιο πολυ παει στο γαια και σε ενα μαιευτηριο εδω στην λαμια αλλα δεν ειναι για καισαρικη εδω.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας και από εμένα κορίτσια. Είμαι νέα στην παρέα και γενικά είναι η πρώτη φορά που γράφω σε forum οπότε αν κάνω κάτι λάθος συγχωρέστε με.

Με λένε Βάσω, είμαι 32 ετων, περιμένω κοριτσάκι και έχω ΠΗΤ 29.04. Γεννάω στο Λητώ.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

1.KLiMT πητ 6/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

2.. ania πητ 6/4 αγοτι γενναει στο Αλεξανδρα

3.Pola πητ 16/4 αγορι γενναει στο Μητερα

4.Κιττυ πητ 18/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

5.ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ πητ 21/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

6.Tzamin πητ 29/4 κοριτσι γενναει στο Λητω

7.arma πητ 5/5 αγορι γενναει στο Ρεα

8.Katval πητ 7/5 αγορι γενναει στην Ροδο

9.Αννα25 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Γαια

10.julie8 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Μητερα

11.Cristinaki πητ 18/5 αγορι γενναει στο Λητω

Καλως ηρθες Βασω και με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου!!!

Εχεις πητ την ημερα των γεννεθλιων μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!! Γεια σου Βασω και με το καλο η μπεμπα σου! Αννα κλαψ!! Δεν με βλεπω στον πινακα τι εγινα καλε?? χαχαχαχαχ Σου το γραφω να μην ψαχνεις κουκλιτσα! 18.5.2011 Κοριτσακι στο Λητω! Ευχαριστω!! Φιλια.


lnFSp2.pngas1cJOFVM0V1220MjI0NDM2ZHwwMDA2NzQ0ZHxFaW1haSBtaWEgbXBlbXBvdWxh.gif
Link to comment
Share on other sites

1.KLiMT πητ 6/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

2.. ania πητ 6/4 αγοτι γενναει στο Αλεξανδρα

3.Pola πητ 16/4 αγορι γενναει στο Μητερα

4.Κιττυ πητ 18/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

5.ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ πητ 21/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

6.Tzamin πητ 29/4 κοριτσι γενναει στο Λητω

7.arma πητ 5/5 αγορι γενναει στο Ρεα

8.Katval πητ 7/5 αγορι γενναει στην Ροδο

9.Αννα25 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Γαια

10.julie8 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Μητερα

11.Cristinaki πητ 18/5 αγορι γενναει στο Λητω

12.Hλιοδωρα πητ 18/5 κοριτσι γενναει στο Λητω

Ηλιοδωρα μου ησουν στην λιστα εγω φταιω που αντεγραψα την παλια....σορρρυυυυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χτες πέρασα από το Prenatal στο Κέντρο και μου είπαν ότι κάνουν 1 φορά τον μήνα συνάντηση για τις εγκύους με μαία. Η συνάντηση γίνεται μέσα στο κατάστημα στο υπόγειο και είναι δωρεάν. Σε κάθε συνάντηση συζητούν για διαφορετικά θέματα: τοκετός, φροντίδα μωρού, θυλασμός. Η επόμενη συνάντηση είναι 8.02 στις 18.00. Μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή τηλεφωνικά ή προσωπικά. Επίσης συναντήσεις αντίστοιχες κάνουν όλα τα καταστήματα της αλυσίδας. Εγώ θα πάω στην επόμενη στο κέντρο αν ενδιαφέρει καμία κοπέλα μπορώ να δώσω τηλέφωνα.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χτες πέρασα από το Prenatal στο Κέντρο και μου είπαν ότι κάνουν 1 φορά τον μήνα συνάντηση για τις εγκύους με μαία. Η συνάντηση γίνεται μέσα στο κατάστημα στο υπόγειο και είναι δωρεάν. Σε κάθε συνάντηση συζητούν για διαφορετικά θέματα: τοκετός, φροντίδα μωρού, θυλασμός. Η επόμενη συνάντηση είναι 8.02 στις 18.00. Μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή τηλεφωνικά ή προσωπικά. Επίσης συναντήσεις αντίστοιχες κάνουν όλα τα καταστήματα της αλυσίδας. Εγώ θα πάω στην επόμενη στο κέντρο αν ενδιαφέρει καμία κοπέλα μπορώ να δώσω τηλέφωνα.

Γεια σου Tzamin, με το καλό το μωράκι σου:P

Είναι πολύ καλο αυτό , το κάνουν και άλλες αλυσίδες. Κι εγω τυχαία μπήκα στα ΗΡΑ και με ενημέρωσαν , με πήραν τηλ και πηγα στο σεμινάριο με την μαία. Ηταν πολύ ενδιαφέρον


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...