Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Κι εμένα μία καμπύλη σακχάρου μου έχει ζητήσει ο γιατρός, που θα την κάνω την επόμενη εβδομάδα. Απλά επειδή έχω μετρητή μου είπε να ξανακάνω μέτρηση στο σπίτι ύστερα από κάποιο διάστημα για έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ανια καλα αποτελεσματα στις εξετασεις και καλα ψωνια!!!!

Κατερινακι εγω κανω δυο λογω βαρους εχω αρκετα κιλακια παραπανω και καλο ειναι να ελεγχω το ζαγχαρο μου ομως την μικρη την κανουν ποιο νωρις για να δουν μηπως υπαρχει προδιαθεση για να μην περιμενεις την μεγαλη που την κανεις στην 28η εβδομαδα...Εσυ ποτε θα πας να τον δεις τον παιδαρο???Παντως ναι η Μυτη ειναι ενα θεμα αλλιως ειναι στα κοριτσια και αλλιως στους αντρες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννούλα μου μπράβο κοπέλα μου! Θεά η μικρούλα ε? Καλοσχηματισμένη μυτούλα, σαρκώδη χειλάκια, θα κάψει καρδούλες λέμε!

Κατερινάκι μου καλημέρα,κι εσύ θα πας να δεις προσωπάκι? Ααααααααα, μπήπως να απαιτήσω κι εγώ από τον γιατρό μου την επόμενη φορά να δούμε προσωπάκι?

Άνια μου τις κλασσικές εξετάσεις ε? Αυτό με την τουαλέτα είναι πρόβλημα και σε εμένα, και ώρες ώρες οι μικρή μου λες και το κάνει επίτηδες και πάει και κλωτσαέι κατευθείαν στην κύστη μου (το έχει βρει παιχνίδι φαίνεται επειδή μοιάζει με μπαλονάκι?)

Klimt, το όνομα να υποθέσω από τον ζωγράφο? Πολύ μου αρέσει κι εμένα! Έχεις δει τους πίνακες με την έγκυο?Δεν είναι υπέροχοι??

Εγώ τα ίδια κοριτσάκια μου, την Δευτέρα έχω ραντεβού με τον gp μου εδώ στην Αγγλία...Σήμερα χαλαρά, σπιτάκι και διαβασματάκι! Σας φιλώ όλες!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλιτσες. Θα ηθελα κι εγω να μπω στην ομορφη παρεουλα σας! :D Ειμαι η Ηλιοδωρα και ειμαι 22 εβδ. και 2 ημερων εγκυος! Η ΠΗΤ μου ειναι 18.5.2011 και περιμενω κοριτσακι! Θα γεννησω στο Λητω. Πριν 2 ημερες εκανα κι εγω β επιπεδου οπου ολα ειναι μια χαρα για την μικρη μας! Εφαγα και 2 !! σοκολατιτσες για να γυρισει και να δουμε το προσωπακι της. Γυρισε και ηταν μια γλυκα! Με βαση τις μετρησεις υπολογιστηκε το βαρος της στα 472 γρ.

Ανια με το καλο και σε σενα και σε ολες βεβαια καλη λευτερια! Κι εγω αντιμετωπιζω συχνοουρια καθε 10 λεπτα εδω και 1 εβδομαδα. Ουρολοιμωξη δεν εχω. Οταν βγαινω εξω για περπατημα δυσανασχετω πραγματικα. Ψαχνω να βρω καφετερια να εισβαλλω! :oops:

Κιττυ, πιεση στα ματια εχω κι εγω και ο γιατρος μου ειπε εξ αρχης για καισαρικη αλλα ρωτωντας στη συνεχεια 2 οφθαλμιατρους κι αφου εκανα τις απαραιτητες εξετασεις μου ειπαν πως μπορω να γεννησω φυσιολογικα χωρις κανενα προβλημα. Εχεις επισκεφτει τον οφθαλμιατρο σου? Με το καλο και σε σενα!

Καλο βραδυ σε ολες! Πολλα φιλια!!


lnFSp2.pngas1cJOFVM0V1220MjI0NDM2ZHwwMDA2NzQ0ZHxFaW1haSBtaWEgbXBlbXBvdWxh.gif
Link to comment
Share on other sites

1.KLiMT πητ 6/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

2.. ania πητ 6/4 αγοτι γενναει στο Αλεξανδρα

3.Pola πητ 16/4 αγορι γενναει στο Μητερα

4.Κιττυ πητ 18/4 αγορι γενναει στο Αλεξανδρα

5.ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ πητ 21/4 κοριτσι γενναει στο Ρεα

6.arma πητ 5/5 αγορι γενναει στο Ρεα

7.Katval πητ 7/5 αγορι γενναει στην Ροδο

8.Αννα25 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Γαια

9.julie8 πητ 8/5 κοριτσι γενναει στο Μητερα

10.Cristinaki πητ 18/5 αγορι γενναει στο Λητω

11.Ηλιοδωρα πητ 18/5 κοριτσι γενναει στο Λητω

Καλωσηρθες Ηλιοδωρα σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και μια ακομα πιο υπεροχη γεννα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Αννα! Σε ευχαριστω πολυ πολυ!! :D Ευχομαι και για σενα ολα να πανε τελεια και να ερθει στον κοσμο υγιεστατη η μπεμπουλα σου! Φιλια!! Καλημερα και σε ολες τις υπολοιπες μανουλες!!


lnFSp2.pngas1cJOFVM0V1220MjI0NDM2ZHwwMDA2NzQ0ZHxFaW1haSBtaWEgbXBlbXBvdWxh.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κουκλιτσες. Θα ηθελα κι εγω να μπω στην ομορφη παρεουλα σας! :D Ειμαι η Ηλιοδωρα και ειμαι 22 εβδ. και 2 ημερων εγκυος! Η ΠΗΤ μου ειναι 18.5.2011 και περιμενω κοριτσακι! Θα γεννησω στο Λητω. Πριν 2 ημερες εκανα κι εγω β επιπεδου οπου ολα ειναι μια χαρα για την μικρη μας! Εφαγα και 2 !! σοκολατιτσες για να γυρισει και να δουμε το προσωπακι της. Γυρισε και ηταν μια γλυκα! Με βαση τις μετρησεις υπολογιστηκε το βαρος της στα 472 γρ.

Ανια με το καλο και σε σενα και σε ολες βεβαια καλη λευτερια! Κι εγω αντιμετωπιζω συχνοουρια καθε 10 λεπτα εδω και 1 εβδομαδα. Ουρωλοιμωξη δεν εχω. Οταν βγαινω εξω για περπατημα δυσανασχετω πραγματικα. Ψαχνω να βρω καφετερια να εισβαλλω! :oops:

Κιττυ, πιεση στα ματια εχω κι εγω και ο γιατρος μου ειπε εξ αρχης για καισαρικη αλλα ρωτωντας στη συνεχεια 2 οφθαλμιατρους κι αφου εκανα τις απαραιτητες εξετασεις μου ειπαν πως μπορω να γεννησω φυσιολογικα χωρις κανενα προβλημα. Εχεις επισκεφτει τον οφθαλμιατρο σου? Με το καλο και σε σενα!

Καλο βραδυ σε ολες! Πολλα φιλια!!

Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!Με το καλό το κοριτσάκι σου! Έχεις ίδια ΠΗΤ με την Χριστίνα και στο ίδιο νοσοκομείο!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν σας ειπα κοριτσια αν ολα πηγαινουν καλα θα γεννησω μεγαλη εβδομαδα!!!Πασχλιατικο θα ειναι το μπουμπουκι μου!!!

Με το καλό Αννούλα μου!!!!!!!!!!!Όλα καλά θα πάνε...


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Julie σε ευχαριστω γλυκια μου κι εσενα πολυ! Καλο υπολοιπο στη εγκυμοσυνη σου και μια μπεμπουλα γερη και τυχερη να εχεις! Με την Χριστινα πραγματι εχουμε ιδια τελικη ημερομηνια!! Και στο Λητω!! Κοιτα που θα συναντηθουμε κιολας!! χαχαχαχα

Αννα μου ειναι το πρωτο μας παιδακι και το περιμενουμε με μεγαλη χαρα! Ειμαστε κατενθουσιασμενοι!!! Να χαιρεσαι και την Εβελινα σου!! Ωραιο τικερακι εχεις!


lnFSp2.pngas1cJOFVM0V1220MjI0NDM2ZHwwMDA2NzQ0ZHxFaW1haSBtaWEgbXBlbXBvdWxh.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,

Ηλιοδώρα καλωσόρισες στην παρέα , έτσι είναι το όνομά σου; πολύ ωραίο !!!

Η συχνοουρία μεγάλο πρόβλημα, δεν ειναι θέμα ουρολοίμωξης είνια που πιεζει το βάρος του μωρού τη φούσκα... Το καλό είναι ότι όπου κ να πας κ ζητήσεις τουαλέτα, σε βλέπουν με την κοιλάρα κ δεν σου αρνείται κανείς. Εμένα μια φορά στο μετρό μου άνοιξαν την δική σους μιας κ δεν έχουν τουαλέτες κοινού (απαράδεκτο εδώ που τα λέμε...)

Έχω προμηθευτεί αυτές τις μέρες άλμπουμ για να φτιάξω τις φωτογραφίες ΄του Άγγελου γιατί γίνεται ένας χαμός κ τώρα θα έρθει κ το δεύτερο κ δεν θα μπορώ να βγάλω ακρη μετά .

Σήμερα έβλεπα στον ύπνο ότι γέννησα, πολύ έυκολα λέει ,χωρίς να πονέσω καθόλου, στο σπίτι μου την ώρα που κοιμόμουνα...

Μακάρι να βγει το όνειρό μου αληθινό κ να μην ταλαιπωρηθώ όσο με τον Άγγελο


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...