Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Το ασβέστιο τελικά από παντού το ακούω.  Πολλές το σιχαίνονται και πολλες έχουν μετεωρισμο μετά.  

Εγώ βρε κορίτσια έχω όλο πόνους και φουσκωματα και κυρίως  ΓΟΠ.  ΔΕΝ ΑΝΤΈΧΩ ΆΛΛΟ. Έχουν σπάσει τα νεύρα μου. Μόλις ξαπλώσω αρχίζει.  Κι ας έχω φάει πολλές ώρες πριν. Επίσης καθιστή πονάω... όρθια, εντάξει, δεν λέει να είμαι.  Χαλί μαύρο αυτή η εγκυμοσύνη.  Ειμαι στα όρια κατάθλιψης.. κάθε πρωί ξυπνάω με μελαγχολία για αυτά που θα συναντήσω μέσα στη μέρα.  από την αρχή της εγκυμοσύνης μου ειμαι κάθε μέρα χάλια.  Δε χαίρομαι τίποτα και δεν έχω κουράγιο για τίποτα. Άντε να δω τώρα που φτιάχνει ο καιρός μήπως και φτιάξει η δική μου διάθεση αλλά νομίζω πως όσο η κοιλιά θα φουσκώνει τόσο εγώ θα υποφέρω.  Τώρα που σας γράφω και ειμαι ξαπλωμένη με 2 μαξιλάρια, πάλι καίγεται όλο το στήθος και ο οισοφάγος. Πριν 1ωρα ήμουν στη δουλειά και καθιστή υπεφερα . πονούσα κοντά στο διάφραγμα.   Θέλω να κλαψω...

Υπομονή βρε κορίτσι, είναι όντως πολύ ενοχλητικό (εγώ έχω ΓΟΠ γύρω στις 10 μέρες στο μήνα και μου την σπάει πολύ οπότε φαντάζομαι πως είναι το καθημερινό) αλλά σκέψου ότι έμεινε λιγότερο από το 1/3 όπως είπε και η Φανή... 

Εμένα δεν μου έχει δώσει ούτε μαγνήσιο ούτε ασβέστιο προς το παρόν... Παίρνω φυλλικο, σίδηρο και βιταμίνη D... 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ με παρηγορήσατε κορίτσια μου..νόμιζα πως μόνο εγώ τα ξεχνάω..βέβαια πήρα τα αποτελέσματα των αιματολογικών σημερα και έχω θορυβηθεί γιατί έχω μερικά εκτός ορίων..αιμοσφαιρίνη, αιμοπετάλια, αιματοκρίτη..τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό..τον πήρα τηλ και του είπα τις τιμές αλλά δεν φάνηκε να ανησυχεί..εκτός αν δεν ήθελε να με αγχώσει..

νομίζω τις επόμενες μέρες δε θα ξεχάσω ούτε ένα συμπλήρωμα..είναι οριακά εκτός φυσιολογικών τιμών..αλλά και πάλι..δεν είναι 1 -2.. είναι συνολικά γύρω στα 5..

πολυ αγχος αυτο το ΣΚ...


tt1dc2c4

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, evaki_ said:

έχω θορυβηθεί γιατί έχω μερικά εκτός ορίων..αιμοσφαιρίνη, αιμοπετάλια, αιματοκρίτη..

Ακριβως τα ίδια είχα κ εγω οριακα εκτός ορίων πριν δυο εβδομαδες που εκανα γενικη διματος! Αυριο που έχω την καμπυλη θα κανω πάλι μια γενικη αίματος γιατι φοβήθηκα, αν και ο γιατρός δεν μου είπε κάτι ανησυχητικό! 

Επιπλέον βρε κορίτσια σημερα αν κ νιωθω το μωρο δεν αισθανομαι τοσο εντονες τις κινησεις του οπως τις προηγουμενες μέρες. Τελικά πότε παύουμε να ανησυχουμε;:confused:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Sunshine84 είπε:

Ακριβως τα ίδια είχα κ εγω οριακα εκτός ορίων πριν δυο εβδομαδες που εκανα γενικη διματος! Αυριο που έχω την καμπυλη θα κανω πάλι μια γενικη αίματος γιατι φοβήθηκα, αν και ο γιατρός δεν μου είπε κάτι ανησυχητικό! 

Επιπλέον βρε κορίτσια σημερα αν κ νιωθω το μωρο δεν αισθανομαι τοσο εντονες τις κινησεις του οπως τις προηγουμενες μέρες. Τελικά πότε παύουμε να ανησυχουμε;:confused:

απ' οτι διάβασα από την 28η εβδομάδα τα αισθανόμαστε συνέχεια.. κι εγώ δεν τον αισθάνομαι αρκετές ώρες αλλά τις υπόλοιπες του δίνει και καταλαβαίνει..νομίζω κοιμάται αρκετά..αμα δεν το αισθάνεσαι δοκίμασε να ξαπλώσεις λίγο..εμένα αμέσως αντιδράει μόλις ξαπλώσω ή κάτσω σε θέση με ανάκλιση..

όσο για τις εξετάσεις κάπως με καθησυχάζεις.. από την άλλη έχω και ανεβασμένα ουδετερόφυλα και χαμηλά λεμφοκύτταρα..δεν ξέρω έχω αγχωθεί...:/

εύχομαι να χεις καλά αποτελέσματα άυριο!

  • Μου αρέσει 1

tt1dc2c4

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Sunshine84 είπε:

Ακριβως τα ίδια είχα κ εγω οριακα εκτός ορίων πριν δυο εβδομαδες που εκανα γενικη διματος! Αυριο που έχω την καμπυλη θα κανω πάλι μια γενικη αίματος γιατι φοβήθηκα, αν και ο γιατρός δεν μου είπε κάτι ανησυχητικό! 

Επιπλέον βρε κορίτσια σημερα αν κ νιωθω το μωρο δεν αισθανομαι τοσο εντονες τις κινησεις του οπως τις προηγουμενες μέρες. Τελικά πότε παύουμε να ανησυχουμε;:confused:

Αχ και εγώ έτσι σήμερα, δεν νιώθω έντονα τις κινήσεις και ψιλοαγχωνομαι :-( αλλά ελπίζω στο ότι δεν γίνεται κάθε μέρα να είναι πολύ ζωηρά...

Όσο για τις εξετάσεις και εμένα ήταν αρκετές εκτός ορίων αλλά ο γιατρός δεν ανησύχησε για καμία... Εγώ έχω και το στίγμα οπότε από ότι θυμάμαι αυτά δεν είναι ποτέ εντός ορίων... 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας μην ανησυχουμε κορίτσια μου χωρίς λόγο! Ας σκεφτομαστε θετικά και πιστευω πως όταν όντως ειναι κατι ανησυχητικό θα μας το πει ο γιατρός!

Με ηρεμουν οι απαντήσεις σας! Ας χαλαρώσουμε, ας χαιδεψουμε τις κοιλιτσες μας, απολαμβάνοντας την Παρασκευή μας :)

Έρχεται ένα όμορφο ανοιξιατικο Σαββατοκύριακο :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Sunshine84 είπε:

Ας μην ανησυχουμε κορίτσια μου χωρίς λόγο! Ας σκεφτομαστε θετικά και πιστευω πως όταν όντως ειναι κατι ανησυχητικό θα μας το πει ο γιατρός!

Με ηρεμουν οι απαντήσεις σας! Ας χαλαρώσουμε, ας χαιδεψουμε τις κοιλιτσες μας, απολαμβάνοντας την Παρασκευή μας :)

Έρχεται ένα όμορφο ανοιξιατικο Σαββατοκύριακο :)

Καλά τα λες κορίτσι μου.. θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου! Άλλωστε το άγχος δε βοηθάει ..

Ας έχουμε ένα καλό και ήσυχο Σαββατοκύριακο..και ας απολαύσουμε αυτές τις τελευταίες εβδομάδες! Θα περάσουν νεράκι.. :) 

  • Μου αρέσει 2

tt1dc2c4

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, katsif είπε:

Φανή την κανεις στο μπούτι μπροστά όχι στο πλάι στον γλουτούς ούτε στο εσωτερικό.  Μπαίνει πιο εύκολα από κοιλιά.  Η κοιλια η δικιά μου έχει δύο τεράστιες μελανιές και μου είπε η αιματολογος να την ξεκουράσω λίγο.  Για δοκίμασε το. Τουλάχιστον για αργότερα που η κοιλια θα είναι τεράστια....

Θα το δοκιμασω, κι εγω απο τη μια μερια εχω μελανια και ενα καρουμπαλακι...δεν μπορει να φταιει ο τροπος που τις κανω γιατι τοσο καιρο δεν ειχα ουτε μελανια, ουτε εξογκωμα, ουτε εβγαινε αιμα...μαλλον εχει κουραστει -ή και κορεστει- η περιοχη της κοιλιας...

4 ώρες πρίν, Sunshine84 είπε:

Ακριβως τα ίδια είχα κ εγω οριακα εκτός ορίων πριν δυο εβδομαδες που εκανα γενικη διματος! Αυριο που έχω την καμπυλη θα κανω πάλι μια γενικη αίματος γιατι φοβήθηκα, αν και ο γιατρός δεν μου είπε κάτι ανησυχητικό! 

Επιπλέον βρε κορίτσια σημερα αν κ νιωθω το μωρο δεν αισθανομαι τοσο εντονες τις κινησεις του οπως τις προηγουμενες μέρες. Τελικά πότε παύουμε να ανησυχουμε;:confused:

Ας μην ανησυχουμε...και εγω δεν τον αισθανομουν πολυ τον μπεμπη χθες...με το ζορι τρια χτυπηματακια ολη μερα και ενας λοξυγγας για κανα λεπτο. Ενω την Ταταρτη και την Πεμπτη ηταν αρκετα δραστηριος. Δεν επιασε ουτε το κολπο με τη σοκολατα...και κρεπα εφαγα και χαλβα φαρσαλων εφαγα...τιποτα.

Και ειμαι 27+ . Επισης να πω οτι ακομα μονο ανασκελα ξαπλα τον καταλαβαινω, αντε και καμια φορα στο πλαι..οταν ειμαι ορθια ή καθιστη δεν παιζει.

Εχουν τις μερες τους κι αυτα. Αλλωστε απ' αυτα που εχω διαβασει κι εγω σε πιο προχωρημενες εβδομαδες ειναι ανησυχητικο, εκει μετα την 32η πρεπει οπωσδηποτε να τα νιωθουμε καθε μερα και εντονα για να τσεκαρουμε οτι ολα πανε καλα με τον πλακουντα και την οξυγονωση τους. 

Οποτε αφου συμβαινει σε ολες μας λιγο πολυ, ψυχραιμια!!Το λεω να το ακουω κι εγω που καθομαι ολη μερα με το χερι στην κοιλια και περιμενω!!χαχαχ!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Γειά σας,

Η ώρα είναι 4:20 το πρωί και έχω βρικολακιασει. Με πήρε ο ύπνος κατά τις 8:30 το βράδυ τεζα μιλάμε.  Με ξυπνησε ο άντρας μου κατά τις 12 να κάνω την ενεση και από τότε δεν κατάφερα να καλοκοιμηθω. Οπότε κατά τις 4 σηκωθηκα και κάθομαι με τον γάτο και κοιταζομαστε.....

Φανή δοκίμασε το ποδι, το μόνο κακό είναι ότι εμένα με ποναει εκεί περισσότερο το φάρμακο.  Με την κοιλια δεν γινόταν άλλο.  Δύο μελανιές μια δεξιά,  μια αριστερά μαζί με τα γρομπαλακια τους. Αλλά από ότι μου είπε η γιατρος την έχω κουράσει την περιοχή.  Να σου πω σου είπαν τίποτα για τον τοκετό και την ηπαρίνη?  Μου είπε ότι δεν πρέπει να έχει γίνει η ενεση κοντα στον τοκετό γιατί δεν μπορείς να κάνεις επισκληριδιο... χοχοχοχο. Για ρώτα και εσύ! 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, evaki_ είπε:

αχ με παρηγορήσατε κορίτσια μου..νόμιζα πως μόνο εγώ τα ξεχνάω..βέβαια πήρα τα αποτελέσματα των αιματολογικών σημερα και έχω θορυβηθεί γιατί έχω μερικά εκτός ορίων..αιμοσφαιρίνη, αιμοπετάλια, αιματοκρίτη..τη Δευτέρα έχω ραντεβού με το γιατρό..τον πήρα τηλ και του είπα τις τιμές αλλά δεν φάνηκε να ανησυχεί..εκτός αν δεν ήθελε να με αγχώσει..

νομίζω τις επόμενες μέρες δε θα ξεχάσω ούτε ένα συμπλήρωμα..είναι οριακά εκτός φυσιολογικών τιμών..αλλά και πάλι..δεν είναι 1 -2.. είναι συνολικά γύρω στα 5..

πολυ αγχος αυτο το ΣΚ...

Κορίτσι μου no worries!! Σε ολες μας οσα  έγραψες είναι εκτός οριων. Είναι της εγκυμοσύνης Αυτά! Και οι δικές  μου έτσι είναι. Δεν έχουν να κάνουν με το ασβέστιο μαγνήσιο κτλ!! 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!

Ωραια μερα με ηλιο εδω αλλα και λιγο δοντια ... στο μπαλκονι πρεπει να καθισεις με ζακετα πλεκτη αν δεν θες να παγωνεις αλλα μπορει να ειναι καλυτερα στον ηλιο. Ο μικρος με τον μπαμπα του πηγαν βολτα κι εγω συνεχιζω τις δουλειες με διαλειμματα ... 

@katsif, ετσι ειναι που σου ειπαν για την ηπαρινη ... χρειαζεται αν θυμαμαι καλα που εκανε μια φιλη και μου το σχολιασει να μην την εχεις κανει το τελευταιο 24ωρο πριν γεννησεις αλλιως δεν εχει επισκληρηδιο ... Ισως και για αυτο να πηγαινουν καποιες προγραμματισμενα για τοκετο ... δλδ προκληση και μετα αναλογως πως θα εξελιχθει ... φ.τ. ή κ.τ. Υπαρχουν βεβαια τοσες και τοσες που γεννουν χωρις επισκληρηδιο ... κανεις κατι εξετασεις νωριτερα που δειχνουν αν μπορεις να κανεις ή οχι ... μπορει να εισαι καπου αλλεργικη ... μπορει οτιδηποτε οποτε να μην μπορεις να κανεις ουτως ή αλλως ... Ως τοτε ολα καλα να εχουν παει ... Κι εκεινη την ωρα θα τα αντιμετωπισουμε ολα :) Παντε υπομονη και ψυχραιμια ... και ολα περνανε!

Τι σχεδια εχετε για το ΣΚ;

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!

Και οι δικες μου εξετασεις ειναι οριακα πεσμενες, αλλα δεν αγχωθηκα ποτε αφου εβλεπα οτι ουτε οι γιατροι μου αγχωνοταν!!!Μαλιστα αυτος που με βλεπει στο νοσοκομειο μου ειπε οτι θα μου τα εκοβε ολα απο τη στιγμη που καποια συγκεκριμενα επηρεαζαν το συκωτι μου, αλλα ευτυχως βρηκα τη φορμουλα για να μην επηρεαζεται το συκωτι και καποια τα περνω μερα παρα μερα...ειπα να μην τα κοψω τελειως!!Μαθηματα ανωδυνου τοκετου ειναι αργα να ξεκινησω τωρα?Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοριτσάρες δουλειά.  Κλείνω το μεσημέρι.. Το προτιμώ για να ειμαι ειλικρινής απ το να ειμαι σπίτι και να θυμάμαι τα χάλια μου χο χο χο... τουλάχιστον με τη δουλεια ξεχνιέμαι κάπως. Σήμερα και αύριο έχει σούπερ καιρό!!

Όσες πονατε στις κοιλιτσες σας από τις ενέσεις υπομονή.. ένα κολπάκι  (τσεκαρισμένο μιας και κάνω κι εγώ συνέχεια σε κόσμο αντιπηκτικες ) Είναι να μην τρίβεται το δέρμα πολύ,  πριν την ένεση,  με το βαμβάκι γιατί δεν θέλουμε να προκληθεί υπεραιμια και μετά το τέλος της ένεσης μη τρίβεται καθόλου με βαμβάκι. Ρωτήστε και τους γιατρούς σας αν σας επιτρέπουν το αλουμινονερο  γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπεται σε εγκυμοσύνη αλλά βοηθάει στους μώλωπες και στα αιματωματα γρομπαλακια κτλ 

@chrimai @Diana. που είστεεεεε;;;;;;

πρίν από 10 λεπτά , aspa80 είπε:

Καλημερα !!

Και οι δικες μου εξετασεις ειναι οριακα πεσμενες, αλλα δεν αγχωθηκα ποτε αφου εβλεπα οτι ουτε οι γιατροι μου αγχωνοταν!!!Μαλιστα αυτος που με βλεπει στο νοσοκομειο μου ειπε οτι θα μου τα εκοβε ολα απο τη στιγμη που καποια συγκεκριμενα επηρεαζαν το συκωτι μου, αλλα ευτυχως βρηκα τη φορμουλα για να μην επηρεαζεται το συκωτι και καποια τα περνω μερα παρα μερα...ειπα να μην τα κοψω τελειως!!Μαθηματα ανωδυνου τοκετου ειναι αργα να ξεκινησω τωρα?Τι λετε?

Ποια σου επηρεάζουν συκώτι; έχεις θέμα γενικά με το συκωτι σου; Μαθήματα ανώδυνου  κάπου τώρα ξεκινάνε. Στην 1η δεν έκανα τώρα πάω για καισαρική οπότε δεν έχει νόημα να κάνω. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Εγώ κοριτσάρες δουλειά.  Κλείνω το μεσημέρι.. Το προτιμώ για να ειμαι ειλικρινής απ το να ειμαι σπίτι και να θυμάμαι τα χάλια μου χο χο χο... τουλάχιστον με τη δουλεια ξεχνιέμαι κάπως. Σήμερα και αύριο έχει σούπερ καιρό!!

Όσες πονατε στις κοιλιτσες σας από τις ενέσεις υπομονή.. ένα κολπάκι  (τσεκαρισμένο μιας και κάνω κι εγώ συνέχεια σε κόσμο αντιπηκτικες ) Είναι να μην τρίβεται το δέρμα πολύ,  πριν την ένεση,  με το βαμβάκι γιατί δεν θέλουμε να προκληθεί υπεραιμια και μετά το τέλος της ένεσης μη τρίβεται καθόλου με βαμβάκι. Ρωτήστε και τους γιατρούς σας αν σας επιτρέπουν το αλουμινονερο  γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπεται σε εγκυμοσύνη αλλά βοηθάει στους μώλωπες και στα αιματωματα γρομπαλακια κτλ 

@chrimai @Diana. που είστεεεεε;;;;;;

Ποια σου επηρεάζουν συκώτι; έχεις θέμα γενικά με το συκωτι σου; Μαθήματα ανώδυνου  κάπου τώρα ξεκινάνε. Στην 1η δεν έκανα τώρα πάω για καισαρική οπότε δεν έχει νόημα να κάνω. 

Το filicine μου ανεβαζε το sgpt και το μαγνησιο...οταν επαιρνα μονο το μαγνησιο μερα παρα μερα η τιμη της sgpt ηταν φυσιολογικη.Γι αυτο το λογο εκοψα τελειως το filicine και παιρνω μερα παρα μερα μαγνησιο. Ασβεστιο δεν πηρα ποτε,ειχα την εναλλακτικη του να πινω 2 ποτηρια γαλα καθε μερα και το προτιμησα...οσο για το σιδηρο επειδη με επηρεαζε στην τουαλετα το παιρνω 1 φορα τη μερα αντι για 2.

Just now, aspa80 είπε:

Το filicine μου ανεβαζε το sgpt και το μαγνησιο...οταν επαιρνα μονο το μαγνησιο μερα παρα μερα η τιμη της sgpt ηταν φυσιολογικη.Γι αυτο το λογο εκοψα τελειως το filicine και παιρνω μερα παρα μερα μαγνησιο. Ασβεστιο δεν πηρα ποτε,ειχα την εναλλακτικη του να πινω 2 ποτηρια γαλα καθε μερα και το προτιμησα...οσο για το σιδηρο επειδη με επηρεαζε στην τουαλετα το παιρνω 1 φορα τη μερα αντι για 2.

Θεμα με το συκωτι δεν ειχα ποτε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Ευτυχώς μια χαρά η καμπύλη σακχάρου, όλα καλά και με την μπεμπουλα, γύρω στο 1 κιλό!! Εμένα μου δίνει ο γιατρός μόνο gynotardyferon πρωί βράδυ και ασβέστιο μεσημέρι..  Ούτε μαγνήσιο, ούτε φυλλικό, ούτε βιταμίνη d. Τα εχω αγοράσει όλα αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να τα πάρω ή όχι..  Για να μην μου τα έχει πει ο γιατρος....

Χάρηκα που το μωρό μου είναι καλά γιατί είχα και εγώ πολύ άγχος και πάλι!! Ήταν μέρες που δεν ήταν καθόλου δραστήριο ή με πονούσε πολύ η κοιλιά  (Ήταν το έντερο τελικά).. δόξα το θεό όλα καλά.. 

Από ενοχλήσεις ευτυχώς δεν έχω τπτ, αλλά από διάθεση χάλια.. κλαίω συνέχεια και καθ' όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.. Κ αν για λίγες μέρες δεν κλάψω νιώθω ότι θέλω, να εκτονωθω κάπως, να αδειάσω.. το έχει πάθει καμία σας? Πιστεύω φταίνε οι ορμόνες μου.. Δεν ήμουν έτσι παλιά, έκλαιγα 1 φορά το χρόνο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...