Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , Marmat είπε:

Εγώ θα πάρω μια να μην έχω πολλά πολλά αλλά ήδη έχω ξεχωρίσει τα δικά μου από του μωρου σε μεγάλες μαξιλαροθηκες τυλιγμενα,παρόλο που πλυθηκαν ολα με βρεφικο απορρυπαντικό,σιδερωθηκαν κλπ.

Θα φτιάξω το νεσεσερ με τα καλλυντικα,τα παντοφλακια μου,εσώρουχα μιας χρήσης πήρα.

Οινόπνευμα,γαζες,μωρομαντηλα,κρεμα για θηλες ολα οκ μόνο επιθέματα στήθους δεν έχω πάρει γιατι έλεγα να πάρω βαμβακερα πλενομενα.

Για το μωρό λογικά πέρα από ρούχα,πετσέτες,κουβερτούλα δεν θα χρειαστούμε για δημόσιο μαιευτήριο είδη μπάνιου σωστά?Αφρόλουτρο κρέμα συγκαματος πανες κλπ.Δεν αναφέρονται καθολου στη λίστα και ξέρω ότι τα κάνουν μπάνιο κάθε πρωί και στα ξαναφέρνουν στο δωμάτιο

Ότι γράφει η λίστα πάρε, δεν θα χρειαστείς τίποτα παραπανω. Αν κάτι δεν σε βολεψει είναι οι τεράστιες σερβιετες τους,  αν πάρεις   μεγάλες νυχτος είσαι καλυμενη. Ακόμα και πάνες δίνουν.... Βέβαια ρώτα και τις μαίες αλλά με τη λίστα τους είμαστε κομπλέ.  Εγώ θέλω να πάω να ψωνίσω για τις πρώτες μέρες στο σπίτι. Λες να  αλλάξει η λίστα του μαιευτηρίου μέχρι τον άλλο μήνα η να πουν κάτι διαφορετικό; Έχουμε χρόνο .... Λεπτομέρειες είναι αυτά.


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Εγώ από ρούχα , σεντόνια, πετσετες κτλ είμαι κομπλε. Θέλω ότι υπάρχει από σούπερ μάρκετ και φαρμακείο, αναλώσιμα δλδ. και επιθέματα στήθους και εσώρουχα μιας χρήσεως. Πολλά είναι τελικά,ε; Χαχαχα

Αύριο ατμιζονται βαλίτσες και καρότσι και τέλος και με αυτά. Να αρχίσω βαλίτσα. Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Θα πάρετε μια βαλίτσα η 2 ; (Άλλη του μωρού αλλη δική σας;)

 

Χαχα ναι βγαίνουν πολλά..

Εγώ μια θα πάρω και τα ρούχα εξόδου της μικρής ειπα από τώρα στον άντρα μου να μου τα φέρει μη τα κουβαλάω..

 

Εγώ πάνες θα παραγγείλω από φαρμακείο και ίσως πάρω και ένα μωρομαντηλο αν και δεν χρειάζονται. Καλύτερα νεράκι.. αλλά σε ώρα ανάγκης έξω νομίζω χρειάζονται..

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Χαχα ναι βγαίνουν πολλά..

Εγώ μια θα πάρω και τα ρούχα εξόδου της μικρής ειπα από τώρα στον άντρα μου να μου τα φέρει μη τα κουβαλάω..

 

Εγώ πάνες θα παραγγείλω από φαρμακείο και ίσως πάρω και ένα μωρομαντηλο αν και δεν χρειάζονται. Καλύτερα νεράκι.. αλλά σε ώρα ανάγκης έξω νομίζω χρειάζονται..

 

Στα πρώτα κακά του θα χρειαστουν μωρομαντηλα γιατι δεν καθαρίζουν με το νερό... Κολλάνε παρά πολύ! Θέλει μωρομαντηλα και μετά νερακι. Μόλις φτιάξουν τα κακά τότε μόνο νεράκι στο σπίτι... Και όχι κρέμα συγκαματος προληπτικά γιατί γίνεται πιο ευαίσθητο το δερμα. Μόνο αν συγκαει κρεμουλα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Στα πρώτα κακά του θα χρειαστουν μωρομαντηλα γιατι δεν καθαρίζουν με το νερό... Κολλάνε παρά πολύ! Θέλει μωρομαντηλα και μετά νερακι. Μόλις φτιάξουν τα κακά τότε μόνο νεράκι στο σπίτι... Και όχι κρέμα συγκαματος προληπτικά γιατί γίνεται πιο ευαίσθητο το δερμα. Μόνο αν συγκαει κρεμουλα

Ναι Ε?? Ούτε με πανάκι?

Όσο για κρέμα ναι έχω διαβάσει καθόλου είναι να αποφεύγονται αυτές όπως και η πούδρα αντίστοιχα 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Ναι Ε?? Ούτε με πανάκι?

Όσο για κρέμα ναι έχω διαβάσει καθόλου είναι να αποφεύγονται αυτές όπως και η πούδρα αντίστοιχα 

Είναι σαν πίσσα! Μαύρα και κολλώδη! Δεν καθαρίζουν με το νερό! Εκτός αν τον πλύνεις επιτόπου με σαμπουανακι η αφρολουτρο... 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Ναι Ε?? Ούτε με πανάκι?

Όσο για κρέμα ναι έχω διαβάσει καθόλου είναι να αποφεύγονται αυτές όπως και η πούδρα αντίστοιχα 

Είναι σαν πίσσα! Μαύρα και κολλώδη! Δεν καθαρίζουν με το νερό! Εκτός αν τον πλύνεις επιτόπου με σαμπουανακι η αφρολουτρο... 

Άμα δεν σας κάνει κόπο βρε κορίτσια μπορεί κάποια που θα γεννήσει σε δημόσιο νοσοκομείο να μου στείλει τη λίστα να δω στο περίπου αν τα έχω όλα;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Είναι σαν πίσσα! Μαύρα και κολλώδη! Δεν καθαρίζουν με το νερό! Εκτός αν τον πλύνεις επιτόπου με σαμπουανακι η αφρολουτρο... 

Άμα δεν σας κάνει κόπο βρε κορίτσια μπορεί κάποια που θα γεννήσει σε δημόσιο νοσοκομείο να μου στείλει τη λίστα να δω στο περίπου αν τα έχω όλα;

Δεν είναι κόπος αλλά δεν ζητανε όλα τα δημόσια τα ίδια. Για το Έλενα μπορώ να βοηθήσω. Για αλλού δυστυχως όχι πάρα πολυ...... Ας πούμε το Αττικό θέλει αλλα, το Αρεταίειο αλλα .... Σε ποιο θα γεννήσεις;

Γενική λίστα από μαία: 

Μητέρα: νυχτικά που να ανοίγουν μπροστά

Σουτιέν θηλασμού, επιθέματα στήθους, κρέμα για θηλές

Εσώρουχα, σερβιετες μεγάλες

Ρόμπα

Παντόφλες και σαγιονάρες για το μπάνιο

Νεσεσερ με προσωπικά είδη ( σαμπουάν ,κρέμες, οδοντόκρεμα , Σαμπουάν κτλ)

Πετσετες

Άνετα ρούχα για την εξοδο .

Μωρό: 4-5 φανελάκια

4-5 φορμακια

Πανακια ώμου

Παμπερς, κρέμα συγκαματος ,μωρομαντηλα

Πάνες αγκάλιας, σελτεδακια,πετσέτες, σεντονακια, κουβέρτα αγκάλιας

Αυγό αυτοκινήτου

Βιβλιάριο υγείας,ταυτότητες, ληξιαρχική πράξη γάμου

Αυτά γράφει η λίστα της μαίας από τα μαθήματα ανώδυνου τοκετου, όχι του μαιευτηρίου.....  Αν κάποια κοπέλα έχει να προσθέσει κάτι.... πιστεύω να βοηθάει και αυτή. Εμένα με βοήθησε στο τι θα αγοράσω και για το σπίτι να πω την αλήθεια! :-D

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , 2angels είπε:

Δεν είναι κόπος αλλά δεν ζητανε όλα τα δημόσια τα ίδια. Για το Έλενα μπορώ να βοηθήσω. Για αλλού δυστυχως όχι πάρα πολυ...... Ας πούμε το Αττικό θέλει αλλα, το Αρεταίειο αλλα .... Σε ποιο θα γεννήσεις;

Γενική λίστα από μαία: 

Μητέρα: νυχτικά που να ανοίγουν μπροστά

Σουτιέν θηλασμού, επιθέματα στήθους, κρέμα για θηλές

Εσώρουχα, σερβιετες μεγάλες

Ρόμπα

Παντόφλες και σαγιονάρες για το μπάνιο

Νεσεσερ με προσωπικά είδη ( σαμπουάν ,κρέμες, οδοντόκρεμα , Σαμπουάν κτλ)

Πετσετες

Άνετα ρούχα για την εξοδο .

Μωρό: 4-5 φανελάκια

4-5 φορμακια

Πανακια ώμου

Παμπερς, κρέμα συγκαματος ,μωρομαντηλα

Πάνες αγκάλιας, σελτεδακια,πετσέτες, σεντονακια, κουβέρτα αγκάλιας

Αυγό αυτοκινήτου

Βιβλιάριο υγείας,ταυτότητες, ληξιαρχική πράξη γάμου

Αυτά γράφει η λίστα της μαίας από τα μαθήματα ανώδυνου τοκετου, όχι του μαιευτηρίου.....  Αν κάποια κοπέλα έχει να προσθέσει κάτι.... πιστεύω να βοηθάει και αυτή. Εμένα με βοήθησε στο τι θα αγοράσω και για το σπίτι να πω την αλήθεια! :-D

 

 

 

Στην Άρτα γεννάω στο νοσοκομείο... Αυτά μου είχαν ζητήσει και στην κλινική την πρώτη φορα! Άρα είμαι κομπλέ! Όταν λες αυγό αυτοκινήτου εννοείς το καθισματακι;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Στην Άρτα γεννάω στο νοσοκομείο... Αυτά μου είχαν ζητήσει και στην κλινική την πρώτη φορα! Άρα είμαι κομπλέ! Όταν λες αυγό αυτοκινήτου εννοείς το καθισματακι;

Ναι αυγό είναι το καθίσμα αυτοκινήτου


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Καλη η λιστα της 2angels. Και μενα αυτα μου χαν ζητησει σε δημοσιο στην κεφαλονια περσυ που γεννησα! Τωρα θα δω μηπως μου ζητησουν κατι διαφορετικο λογω αλλης εποχης!

α! η μονη διαφορα ειναι οι μεγαλες σερβιετες . Εμενα μου ζητησαν πανες ακρατειας τενα χλ κ πραγματικα μου χρειαστηκαν! Τις 2 πρωτες μερες ειχα μεγαλη ροη κ χωρις δυναμεις πολλες να πας τουαλετα συχνα..η σερβιετα δε σου κανει τιποτα!

Ευτυχως ειχα καλη εμπειρια απο την επισκληριδιο εγω(δεν εκανα ολικη)... δεν ημουν ζαλισμενη πολυ ωρα..θυμάμαι τα πάντα.. την ιδια μερα σηκωθηκα για περπατημα και θηλασα!

Ελπίζω και αυτη τη φορα να πανε ολα καλά...Γενικα τρεμω τις ενεσεις. Αυτο ειναι κ το μεγαλυτερο αγχος μου...πως θα με τρυπανε στον καρπό κ θα ριχνουν μεσα τα φαρμακα! 

Μαλλον και γω ως τις 7/9 θα γεννησω..τελος του μηνα θα ξερω!

Σημερα ηρθαν μανα κ αδερφη κ καναμε πολλα.. εχω πλυνει ολα τα ρουχακια-σεντονακια-πανες αγκαλιας της μικρης. Στησαμε το λικνο..ειναι της stokke - υφασματινο σε γκρι ανοιχτο. Κρεμασα κουρτινες..σιδερωσα-ξεχωρισα -φυλαξα τα ρουχα του μικρου μου που ηταν στοιβα μεσα στην κουνια του! 

Θελω να πλυνω το πορτμπεμπε του καροτσιου, εναν μαρσιπο chicco που μου χαρισαν και το υφασμα του ριλαξ! Και γω δεν εχω παρει τα αναλωσιμα του φαρμακειου..

α! Χωριστα θα παρω τα ρουχα μυ απο του μωρου στο νοσοκομειο. Μια βαλιτσουλα για την μπεμπα.. και για μενα μια τσαντα ωμου μεγαλη. Μη ψαχνω τα δικα μου κ ανακατευω του μωρου καθε μερα! Με το φορεμα που θα παω με το ιδιο θα φυγω. 2 νυχτικα-1 ρομπα-2/3 βρακες-2 πετσετες-σαγιοναρες-νεσεσερ..ανετα χωρανε μεσα στην τσαντα ωμου. Α! και μην αγχωνεστε...συνηθως πανες-μωρομαντηλα  πουλανε κ στο κυλικειο του νοσοκομειου ή  υπαρχει φαρμακειο-σουπερμαρκετ απεναντι απ το νοσοκομειο. Κατι να λειψει πεταγεται καποιος κ το παιρνει. Ειχα παρει μαζι πχ ενα πακετακι πανες pampers no1 και τελικα χρειαστηκαν κοντα 3 για 4 μερες που εμεινα.

καλο βραδυ σε ολες!  


e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Καλη η λιστα της 2angels. Και μενα αυτα μου χαν ζητησει σε δημοσιο στην κεφαλονια περσυ που γεννησα! Τωρα θα δω μηπως μου ζητησουν κατι διαφορετικο λογω αλλης εποχης!

α! η μονη διαφορα ειναι οι μεγαλες σερβιετες . Εμενα μου ζητησαν πανες ακρατειας τενα χλ κ πραγματικα μου χρειαστηκαν! Τις 2 πρωτες μερες ειχα μεγαλη ροη κ χωρις δυναμεις πολλες να πας τουαλετα συχνα..η σερβιετα δε σου κανει τιποτα!

Ευτυχως ειχα καλη εμπειρια απο την επισκληριδιο εγω(δεν εκανα ολικη)... δεν ημουν ζαλισμενη πολυ ωρα..θυμάμαι τα πάντα.. την ιδια μερα σηκωθηκα για περπατημα και θηλασα!

Ελπίζω και αυτη τη φορα να πανε ολα καλά...Γενικα τρεμω τις ενεσεις. Αυτο ειναι κ το μεγαλυτερο αγχος μου...πως θα με τρυπανε στον καρπό κ θα ριχνουν μεσα τα φαρμακα! 

Μαλλον και γω ως τις 7/9 θα γεννησω..τελος του μηνα θα ξερω!

Σημερα ηρθαν μανα κ αδερφη κ καναμε πολλα.. εχω πλυνει ολα τα ρουχακια-σεντονακια-πανες αγκαλιας της μικρης. Στησαμε το λικνο..ειναι της stokke - υφασματινο σε γκρι ανοιχτο. Κρεμασα κουρτινες..σιδερωσα-ξεχωρισα -φυλαξα τα ρουχα του μικρου μου που ηταν στοιβα μεσα στην κουνια του! 

Θελω να πλυνω το πορτμπεμπε του καροτσιου, εναν μαρσιπο chicco που μου χαρισαν και το υφασμα του ριλαξ! Και γω δεν εχω παρει τα αναλωσιμα του φαρμακειου..

α! Χωριστα θα παρω τα ρουχα μυ απο του μωρου στο νοσοκομειο. Μια βαλιτσουλα για την μπεμπα.. και για μενα μια τσαντα ωμου μεγαλη. Μη ψαχνω τα δικα μου κ ανακατευω του μωρου καθε μερα! Με το φορεμα που θα παω με το ιδιο θα φυγω. 2 νυχτικα-1 ρομπα-2/3 βρακες-2 πετσετες-σαγιοναρες-νεσεσερ..ανετα χωρανε μεσα στην τσαντα ωμου. Α! και μην αγχωνεστε...συνηθως πανες-μωρομαντηλα  πουλανε κ στο κυλικειο του νοσοκομειου ή  υπαρχει φαρμακειο-σουπερμαρκετ απεναντι απ το νοσοκομειο. Κατι να λειψει πεταγεται καποιος κ το παιρνει. Ειχα παρει μαζι πχ ενα πακετακι πανες pampers no1 και τελικα χρειαστηκαν κοντα 3 για 4 μερες που εμεινα.

καλο βραδυ σε ολες!  

Και εμένα τενα μου είχαν πει να πάρω επειδή με την καισαρικη νόμιζαν ότι δεν θα σηκωθώ αλλά εγώ γέννησα 6 το απόγευμα και 6 το πρωί σηκώθηκα και έβγαλα καθετήρα! Στο δωμάτιο δεν έκανα τίποτα γιατί ούτως η άλλως τα έχω από τον μικρό μου! Ριλαξ καθισματακι και τα σχετικά τα έχω πλύνει, τώρα αυτή τη βδομάδα θα πάρω και τα τελευταία ρούχα για πλύσιμο για να ετοιμάσω βαλίτσα. Εγώ τα χωρίζω σε 2 στοίβες, από τη μια του μωρού και από την άλλη τα δικά μου οπότε δεν χρειάζεται ψάξιμο! Την κούνια θα τη στήσω όταν θα τον βάλω στο δωμάτιο τους, σε 6 μήνες δηλαδή! Ένα γενικό καθάρισμα θα κάνω με τη μανούλα λίγο πριν γεννήσω και είμαστε έτοιμοι για τη μεγάλη άφιξη!!!

10 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Ναι αυγό είναι το καθίσμα αυτοκινήτου

Έχω και τέτοιο! Το έχω πλύνει και το έχω έτοιμο! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

Γεια σας κοριτσια!

Καλη η λιστα της 2angels. Και μενα αυτα μου χαν ζητησει σε δημοσιο στην κεφαλονια περσυ που γεννησα! Τωρα θα δω μηπως μου ζητησουν κατι διαφορετικο λογω αλλης εποχης!

α! η μονη διαφορα ειναι οι μεγαλες σερβιετες . Εμενα μου ζητησαν πανες ακρατειας τενα χλ κ πραγματικα μου χρειαστηκαν! Τις 2 πρωτες μερες ειχα μεγαλη ροη κ χωρις δυναμεις πολλες να πας τουαλετα συχνα..η σερβιετα δε σου κανει τιποτα!

Ευτυχως ειχα καλη εμπειρια απο την επισκληριδιο εγω(δεν εκανα ολικη)... δεν ημουν ζαλισμενη πολυ ωρα..θυμάμαι τα πάντα.. την ιδια μερα σηκωθηκα για περπατημα και θηλασα!

Ελπίζω και αυτη τη φορα να πανε ολα καλά...Γενικα τρεμω τις ενεσεις. Αυτο ειναι κ το μεγαλυτερο αγχος μου...πως θα με τρυπανε στον καρπό κ θα ριχνουν μεσα τα φαρμακα! 

Μαλλον και γω ως τις 7/9 θα γεννησω..τελος του μηνα θα ξερω!

Σημερα ηρθαν μανα κ αδερφη κ καναμε πολλα.. εχω πλυνει ολα τα ρουχακια-σεντονακια-πανες αγκαλιας της μικρης. Στησαμε το λικνο..ειναι της stokke - υφασματινο σε γκρι ανοιχτο. Κρεμασα κουρτινες..σιδερωσα-ξεχωρισα -φυλαξα τα ρουχα του μικρου μου που ηταν στοιβα μεσα στην κουνια του! 

Θελω να πλυνω το πορτμπεμπε του καροτσιου, εναν μαρσιπο chicco που μου χαρισαν και το υφασμα του ριλαξ! Και γω δεν εχω παρει τα αναλωσιμα του φαρμακειου..

α! Χωριστα θα παρω τα ρουχα μυ απο του μωρου στο νοσοκομειο. Μια βαλιτσουλα για την μπεμπα.. και για μενα μια τσαντα ωμου μεγαλη. Μη ψαχνω τα δικα μου κ ανακατευω του μωρου καθε μερα! Με το φορεμα που θα παω με το ιδιο θα φυγω. 2 νυχτικα-1 ρομπα-2/3 βρακες-2 πετσετες-σαγιοναρες-νεσεσερ..ανετα χωρανε μεσα στην τσαντα ωμου. Α! και μην αγχωνεστε...συνηθως πανες-μωρομαντηλα  πουλανε κ στο κυλικειο του νοσοκομειου ή  υπαρχει φαρμακειο-σουπερμαρκετ απεναντι απ το νοσοκομειο. Κατι να λειψει πεταγεται καποιος κ το παιρνει. Ειχα παρει μαζι πχ ενα πακετακι πανες pampers no1 και τελικα χρειαστηκαν κοντα 3 για 4 μερες που εμεινα.

καλο βραδυ σε ολες!  

Καλημέρα.. 

Εγώ για σερβιέτες δεν έχω ιδέα θα δω τι δίνουν στην κλινική και κατά πόσο με βολεύουν και θα πράξω ανάλογα..

Μην αγχώνεσαι και αυτά στο πρόγραμμα είναι και όλα θα πάνε καλά..Α κοντεύεις και εσύ σε λιγάκι δηλαδή..Όταν πας προγραμματισμένα είναι αλλιώς το πράγμα..

Λίγο ακόμα έμεινε!

 

 

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

 

Έχω και τέτοιο! Το έχω πλύνει και το έχω έτοιμο! 

Μιας και είπες για πλύσιμο είναι το μόνο που είχα ξεχάσει θα το κάνω και εγώ μέσα στη βδομάδα 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα site με οικονομικες πάνες χωρίς έξοδα αποστολής ρε κορίτσια; Γιατί ότι βρίσκω έχει οικονομικές τιμές αλλά θέλουν κανένα 20€ τουλάχιστον έξοδα αποστολής λόγω βάρους...


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ξέρετε κανένα site με οικονομικες πάνες χωρίς έξοδα αποστολής ρε κορίτσια; Γιατί ότι βρίσκω έχει οικονομικές τιμές αλλά θέλουν κανένα 20€ τουλάχιστον έξοδα αποστολής λόγω βάρους...

Ακόμα και στα ηλεκτρονικά φαρμακεία??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Ακόμα και στα ηλεκτρονικά φαρμακεία??

Ναι, ενώ λένε από κάποια χρήματα και πάνω δωρεάν μεταφορικά μόλις τα βάζω στο καλάθι και πάω να κάνω ολοκλήρωση μου λέει 21€ μεταφορικά λόγω βάρους


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...