Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, Sofaki91 είπε:

Γτ αν επιτρέπεται?

Και με την τομη δεν υπάρχει θεμα? Επειδη λενε να περιμένουμε 1 με 2 χρονια 

Εφοσον το παιδι ειναι ετοιμο γτ οχι! Ετοιμο προς τα δικα μ κρητηρια εννοω να δεχεται ομορφα κ με ορεξη το κουταλι να μην δημιουργουνται εντονες στομαχικες αντιδρασεις....το να καθεται χωρις στηριξη γ μενα δεν ειναι θεμα την ταιζω στο ρηλαξ!Γενικα ειμαι της αποψης οτι σωστα πραττανε παλια οι μαναδες μας! Φυσικα ειναι η ταπεινη μ αποψη....η καθε μανουλα ξερει το δικο της παιδακι κ το μεγαλωνει οπως θεωρει αυτη 'σωστα'! Συμβουλευεται τον παιδιατρο κ πραττει! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@ΦαιηΚατς σοκαριστικά μόλις το διάβασα. Αλλά συγχαρητήρια, καλή δύναμη και κουράγιο. Που θα είναι τόσο κοντινές ηλικίες ,τα παιδιά είναι ευτυχία.

  • Χαχα 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, λιλιτο είπε:

@ΦαιηΚατς σοκαριστικά μόλις το διάβασα. Αλλά συγχαρητήρια, καλή δύναμη και κουράγιο. Που θα είναι τόσο κοντινές ηλικίες ,τα παιδιά είναι ευτυχία.

Το ζόρι νομίζω τελικά ειναι να πάρεις απόφαση από το πρώτο παιδί να πας στο δεύτερο! Μετά όλα είναι πολύ εύκολα! Εγω έκανα 5 χρόνια να αποφασίσω να κάνω το δεύτερο. Τώρα δεν το σκέφτηκα καν! 

  • Μου αρέσει 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2019 at 5:24 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; για όσες δεν το είδατε είμαι πάλι εγκυουλα!!!!! Πάμε δυναμικά για το 3ο!!!

Με το.καλο Φαιη μου!Τι ωραια που θα μεγαλωσουν μαζι !Ετσι μεγαλωσα με τον αδερφο μου!Αχώριστοι..

 

Το bexcero μας το προτεινε κι εμας ο γιατρος αλλα επειδη ειναι βαρυ εμβολιο σκεφτομαι.να το κανουμε πιο μετα..

  • Ευχαριστώ 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, lenoutso είπε:

Με το.καλο Φαιη μου!Τι ωραια που θα μεγαλωσουν μαζι !Ετσι μεγαλωσα με τον αδερφο μου!Αχώριστοι..

 

Το bexcero μας το προτεινε κι εμας ο γιατρος αλλα επειδη ειναι βαρυ εμβολιο σκεφτομαι.να το κανουμε πιο μετα..

Αυτό σκέφτομαι και εγώ! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 6/5/2019 at 5:24 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; για όσες δεν το είδατε είμαι πάλι εγκυουλα!!!!! Πάμε δυναμικά για το 3ο!!!

Μπραβο κοριτσι με το καλο και το 3ο μπεμπε!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, lenoutso είπε:

Με το.καλο Φαιη μου!Τι ωραια που θα μεγαλωσουν μαζι !Ετσι μεγαλωσα με τον αδερφο μου!Αχώριστοι..

 

Το bexcero μας το προτεινε κι εμας ο γιατρος αλλα επειδη ειναι βαρυ εμβολιο σκεφτομαι.να το κανουμε πιο μετα..

το σκεφτηκα κ εγω για το εμβολιο αλλα μετα πεφτουν τα αλλα εμβολια κ τωρα εχουμε κενο. επισης σκεφτηκα οτι το χειμωνα που ερχετε θα εχουμε σχεδον τελειωσει με τα εμβολια θα ειμαστε καλημενοι κ απο την μυννιγγιτιδα ουφ τι ανχος κ αυτο ρε κοριτσια με αυτα τα εμβολια. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2019 at 5:24 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; για όσες δεν το είδατε είμαι πάλι εγκυουλα!!!!! Πάμε δυναμικά για το 3ο!!!

πολλα συγχαρητηρια Φαιη μου !!! καλο κουραγιο ! ποσο εισαι ? εμενα θελει σαν τρελος ο αντρας μου για 2ο κ εγω μονο που το ακουω , παθαινω κατι ... :P ! ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη !

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

πολλα συγχαρητηρια Φαιη μου !!! καλο κουραγιο ! ποσο εισαι ? εμενα θελει σαν τρελος ο αντρας μου για 2ο κ εγω μονο που το ακουω , παθαινω κατι ... :P ! ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη !

Ούτε 5 δε είμαι ακόμη! Ευ αριατω πολύ κορίτσι μου! Και στα δικά σου όταν θα είσαι έτοιμη! 

9 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Μπραβο κοριτσι με το καλο και το 3ο μπεμπε!!!!! 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 6/5/2019 at 5:07 ΠΜ, λιλιτο είπε:

Ναι μας το πρότεινε γιατί λέει υπάρχει κενό ανάμεσα στα υποχρεωτικά εμβόλια και είναι ευκαιρία δεν θέλει να το κάνει μαζί με τα άλλα. Όχι ρε μην έχεις άγχος, ξέρω ότι μπορεί να κάνει πυρετό αλλά θα σε ενημερώσω μόλις το κάνουμε τι θα μου πει η παιδίατρος.

πως τα πηγατε τελικα? εμεις 2 μερες με δεκατα επιμονα κ λιγο ανορεξια . ελπιζω αυριο να μην ξανακανει να ξυπνησουμε οκ!

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2019 at 3:45 ΠΜ, linaa είπε:

πως τα πηγατε τελικα? εμεις 2 μερες με δεκατα επιμονα κ λιγο ανορεξια . ελπιζω αυριο να μην ξανακανει να ξυπνησουμε οκ!

κι εμενα δθο μερες δεκατα και δεν ηθελε να φαει μεσημεριανο . στο φρουτο ομως το εγλυφε το πιατο. αλλα ηταν ορεξατη για παιχνιδι.

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; μόλις γυρίσαμε από το εμβολιακι μας! 10 κιλά το χοντροπατατακι μου και και 72 πόντους ύψος... Περάσαμε την μεσαία καμπύλη και πήγαμε στην παραπάνω. Από φαγητά μου είπε πλέον τρώμε τα πάντα εκτός από ψαράκι που θα το βάλουμε τον επόμενο μήνα. 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; μόλις γυρίσαμε από το εμβολιακι μας! 10 κιλά το χοντροπατατακι μου και και 72 πόντους ύψος... Περάσαμε την μεσαία καμπύλη και πήγαμε στην παραπάνω. Από φαγητά μου είπε πλέον τρώμε τα πάντα εκτός από ψαράκι που θα το βάλουμε τον επόμενο μήνα. 

Χαχα το μπουλουκακιιι να φανταστώ έχει μαγουλακια για ρουφιγμαα

  • Χαχα 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...