Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!Εμένα τα τρώει όλα τα γεύματα του..δεν έχει θέμα. Θηλασμους εχω μειωσει και νιωθω να μειωνεται το γαλα μου.Προς το παρον δεν διαμαρτυρεται βεβαια στο στηθος όταν βρισκεται.Μαλλον χορταινει.Εμεις γαμοβαπτιση θα κανουμε 21 Αυγουστου και εχω κλεισει μονο εκκλησια και κέντρο.Δεν εχω ασχοληθει καθόλου.Τώτα τον Μάιο παντρευεται κι ο αδερφος μου!Ολα μαζι!

  • Μου αρέσει 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

22 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ίσως μπερδεύεται επειδή οι αλλες κρέμες είναι γλυκιες και το φαγητο ανοστο! Ενω το καρότο μονο του για παράδειγμα έχει γεύση ακόμη και βρασμένο. Εγώ αυτό πιστεύω παθαίνει γι'αυτο δοκιμασα να του δώσω κομματάκια! Καλά, ασε το ψωμι... Πεθαίνει!!! Τα φρούτα πως τα δίνεις; και κρέμα φαριν λακτε;

Φαίη έχω το ίδιο θέμα . Δεν θέλει αλεσμενα τα φρούτα .. Αναγουλιαζει.Την μπανανα ολόκληρη την ήθελε. Πως τα ψ δίνεις κομμάτια? Κ το κουτάλι δεν το θέλει..αγανάκτησα..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Φαίη έχω το ίδιο θέμα . Δεν θέλει αλεσμενα τα φρούτα .. Αναγουλιαζει.Την μπανανα ολόκληρη την ήθελε. Πως τα ψ δίνεις κομμάτια? Κ το κουτάλι δεν το θέλει..αγανάκτησα..

Κόβω τα λαχανικά μικρά κομματάκια, το σουσαμακι είναι μικρο απο μονο του και το κρέας επειδή το φοβάμαι εγώ, το αλεθω και το ρίχνω στο ζουμί. Τα φρούτα μου τα τρώει, δεν έχω θέμα εκεί!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Θαρρω ομως πως και τελευταια στιγμή να αλλαζω ωρες φωτογραφου στολισμου και γενικως τα πάντα δεν ειναι πρέπον γι'αυτό και το σκεφτομαι απο τωρα :confused:

ε αμα τα εκλεινες τελος μαιου αρχες ιουνιου . τοσο νωρις πρεπει να τα κλεισεις ολα? . δεν ξερω δεν το εχω ψαξει καθολου να σου πω

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Εμεις μονο βάφτιση τον Αύγουστο..εχω κολλήσει στο τι ώρα νσ γίνει..πρωι δεν γίνεται οπότε σκέφτηκα 7 αλλα δε θελώ να ταλαιπωρηθεί το μωρό..θα χει ζέστη, 6 θα ναι καλα τι λετε?

Κοιτά, προπάντων το θέμα είναι τι θα βολεψει το παιδι..πχ εγώ λέω για 7 η ωρα αλλά επειδή θα είμαστε στο χωριό το πολύ πολύ πιο αργά να πάρει το μωρο η γιαγιά κ να πάνε σπίτι να ξεκουραστεί, αν όμως δεν ειχαμε αυτή τη δυνατότητα σίγουρα θα εκανα κάτι νωρίτερα γτ είναι κρίμα να ταλαιπωρηθει..

2 ώρες πρίν, lenoutso είπε:

Γεια σας κορίτσια!Εμένα τα τρώει όλα τα γεύματα του..δεν έχει θέμα. Θηλασμους εχω μειωσει και νιωθω να μειωνεται το γαλα μου.Προς το παρον δεν διαμαρτυρεται βεβαια στο στηθος όταν βρισκεται.Μαλλον χορταινει.Εμεις γαμοβαπτιση θα κανουμε 21 Αυγουστου και εχω κλεισει μονο εκκλησια και κέντρο.Δεν εχω ασχοληθει καθόλου.Τώτα τον Μάιο παντρευεται κι ο αδερφος μου!Ολα μαζι!

αα τελεια ετοιμασίες ολων φουλ!! 

6 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Άντε και γονεις και αδερφια, μέχρι εκεί όμως! Εγώ είμαι και επαρχια και κάνουμε γάμους πανηγυρι εδώ! Ουτε καν!!! Το σκέφτομαι και αρρωσταινω και μονο στην ιδέα!!! Εκανα ανοιχτή βάφτιση στον μεγαλο και πέθανα απο το άγχος! Και όταν λέμε ανοιχτή εννοούμε 100 ατομα! Εδώ οι γάμοι είναι άνω των 500 ατόμων!

Ναι καταλαβαίνω μια απ' τα ίδια..κ όχι μόνο αυτό..αν καλέσεις εναν απο το σοι κ όχι κάποιον άλλο παρεξηγουνται κιόλας! 

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evangeliaaa είπε:

Κοιτά, προπάντων το θέμα είναι τι θα βολεψει το παιδι..πχ εγώ λέω για 7 η ωρα αλλά επειδή θα είμαστε στο χωριό το πολύ πολύ πιο αργά να πάρει το μωρο η γιαγιά κ να πάνε σπίτι να ξεκουραστεί, αν όμως δεν ειχαμε αυτή τη δυνατότητα σίγουρα θα εκανα κάτι νωρίτερα γτ είναι κρίμα να ταλαιπωρηθει..

αα τελεια ετοιμασίες ολων φουλ!! 

Ναι καταλαβαίνω μια απ' τα ίδια..κ όχι μόνο αυτό..αν καλέσεις εναν απο το σοι κ όχι κάποιον άλλο παρεξηγουνται κιόλας! 

Ασε που ακόμη και όλα τέλεια να είναι κάτι θα βρουν να σχολιάσουν αρνητικά! Και φυσικά πίσω απο την πλάτη σου, μπροστά λένε ότι όλα είναι τέλεια!!!

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ασε που ακόμη και όλα τέλεια να είναι κάτι θα βρουν να σχολιάσουν αρνητικά! Και φυσικά πίσω απο την πλάτη σου, μπροστά λένε ότι όλα είναι τέλεια!!!

Αλίμονο!!

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ασε που ακόμη και όλα τέλεια να είναι κάτι θα βρουν να σχολιάσουν αρνητικά! Και φυσικά πίσω απο την πλάτη σου, μπροστά λένε ότι όλα είναι τέλεια!!!

Καλε το εζησα τωρα με τη μπομπονιέρα.. ζήτησα γνωμη "φιλης" οπου ο άντρας της εργαζεται με τον δικο μου και ετσι γνωριστήκαμε..και μου λεει τι γλυκουλα τελεια κ σπο πισω απαισια χαλια χαχαχαχαχα λεω δε παμε καλα..

  • Χαχα 3
  • Μπερδεμένη/-ος 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

 

Λογικά 18-19 θ νομιζω θα πάρεις... Έχω την εντύπωση  ότι τα αγκαλιας μέχρι εκεί βγαίνουν...

Καλημερα κοριτσια....ναι απλα θ ηθελα να μαθω τα δικα σας τα μπεμπακια τι νουμερο φορανε τωρα....ξερω ειναι στο περιπου κ δεν ξερω 17,18,19 εχει κ μια διαφορα το ενα απο το αλλο τ ενα πεδιλακι π της πηρα ειναι 18 εννοειται πως τωρα της ειναι μεγαλο για τοτε δεν ξερω!!

Ευχαριστω παντως για την απαντηση σου!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια....ναι απλα θ ηθελα να μαθω τα δικα σας τα μπεμπακια τι νουμερο φορανε τωρα....ξερω ειναι στο περιπου κ δεν ξερω 17,18,19 εχει κ μια διαφορα το ενα απο το αλλο τ ενα πεδιλακι π της πηρα ειναι 18 εννοειται πως τωρα της ειναι μεγαλο για τοτε δεν ξερω!!

Ευχαριστω παντως για την απαντηση σου!!!

Θεωρώ οτι θα της είναι μια χαρά τοτε αλλά μην αγχωνεσαι... Ακόμη και της είναι λίγο μεγαλο δεν θα περπατήσει για την ενοχλεί. Μην της είναι μικρο είναι το θέμα! Παιζει και στο υψος και στο ποδι του παιδιού! Εμένα ο μεγαλος είναι 5,5 και φοράει 29 ενω η ανηψιά μου που έχουν ίδια ηλικία φοράει 32!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Θεωρώ οτι θα της είναι μια χαρά τοτε αλλά μην αγχωνεσαι... Ακόμη και της είναι λίγο μεγαλο δεν θα περπατήσει για την ενοχλεί. Μην της είναι μικρο είναι το θέμα! Παιζει και στο υψος και στο ποδι του παιδιού! Εμένα ο μεγαλος είναι 5,5 και φοράει 29 ενω η ανηψιά μου που έχουν ίδια ηλικία φοράει 32!!!

Ναι αυτο ειπα κ εγω μεγαλο ας ειναι μικρο να μην ειναι....καταλαβα τοτε θα παρω κ εκεινα 18κ ας ειναι μεγαλα!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια....ναι απλα θ ηθελα να μαθω τα δικα σας τα μπεμπακια τι νουμερο φορανε τωρα....ξερω ειναι στο περιπου κ δεν ξερω 17,18,19 εχει κ μια διαφορα το ενα απο το αλλο τ ενα πεδιλακι π της πηρα ειναι 18 εννοειται πως τωρα της ειναι μεγαλο για τοτε δεν ξερω!!

Ευχαριστω παντως για την απαντηση σου!!!

Κορίτσι μου εγώ εχω 16 17 απο τον Δεκέμβρη, τωρα ειναι 6μιση μηνων κ ακομα λιγο  μεγαλα της είναι τι να πω


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofaki91 είπε:

Κορίτσι μου εγώ εχω 16 17 απο τον Δεκέμβρη, τωρα ειναι 6μιση μηνων κ ακομα λιγο  μεγαλα της είναι τι να πω

Μμμμ καταλαβα τι να πω δεν ξερω τι να παρω αν κ το 17 με το 18 εχουν μισο εκατοστο διαφορα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Ο μικρος μ πινει ξανα μονο γαλα εδω κ 3 μερες δν θελει αλλο φαγητο πονανε τα ουλα του εσας πως ειναι με δοντακια σας κανουν αφαγεια;

Εμας έσκασαν τα πρωτα 2 αλλά απο φαγητο μια χαρά, δεν έχω παράπονο! Απλα δεν τα θέλει αλεσμενα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...