Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Και εμενα με πιανουν πονακια στη μητρα αλλα ξαπλωνω και με περνανε σε 10λεπτα....εσενα δεν περνανε με ξαπλα;

Και εμενα μολις ξαπλωσω μου περνάει αλλα σπανια με πιανουν πονακια..!! Πολυ καθισιο...!!! @loyloy αν σσ πιανουν πονοι να ξεκουραζεσαι πιο πολυ ασε και τον άντρα σου να κάνει κατιιιι...!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 58 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Και εμενα μολις ξαπλωσω μου περνάει αλλα σπανια με πιανουν πονακια..!! Πολυ καθισιο...!!! @loyloy αν σσ πιανουν πονοι να ξεκουραζεσαι πιο πολυ ασε και τον άντρα σου να κάνει κατιιιι...!! 

Είναι από τις 7 το πρωί στο πόδι και γυρνάει 8 με 9 κάθε βράδυ.ολη μέρα δουλειά.δικη του επιχείρηση και δουλεύει μόνος του.δουλευει με τουριστική σεζόν αρα το χειμώνα θα κάθεται.θα τα κάνει όλα μαζεμένα τότε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. 

Εγω με τα τελευταια γεγονοτα ειμαι βυθισμενη στη θλιψη. Θλιψη κ θυμος για αυτους που μπορουν να κανουν κατι τετοιο. Που για οποιον σκοπο εξυπηρετουν, παιρνουν αθωες ψυχες. Αραγε εχουν αυτοι παιδια? Θα κοιμουνται καλα τα βραδια? Θα ζησουν μια ζωη χαρουμενοι? Πραγματικα νιωθω ενα πλακωμα στο στηθος. Σκεφτομαι το μωρακι μου κ δακρυζω για καθε μανα κ καθε γονιο που εχασε την οικογενεια του κ το παιδι του με τοσο, τοσο φρικτο τροπο. Τι να πουν τα λογια.

  • Λυπημένη/-ος 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια. 

Εγω με τα τελευταια γεγονοτα ειμαι βυθισμενη στη θλιψη. Θλιψη κ θυμος για αυτους που μπορουν να κανουν κατι τετοιο. Που για οποιον σκοπο εξυπηρετουν, παιρνουν αθωες ψυχες. Αραγε εχουν αυτοι παιδια? Θα κοιμουνται καλα τα βραδια? Θα ζησουν μια ζωη χαρουμενοι? Πραγματικα νιωθω ενα πλακωμα στο στηθος. Σκεφτομαι το μωρακι μου κ δακρυζω για καθε μανα κ καθε γονιο που εχασε την οικογενεια του κ το παιδι του με τοσο, τοσο φρικτο τροπο. Τι να πουν τα λογια.

Θλιψη κ οργη...Ντροπη σε οποιο "ανθρωπινο" χερι εκανε κατι τετοιο...τωρα ειχα συζητηση με τον αντρα της μητερας μ που ειναι αστυνομικος κ μ ειπε οτι το κανουνε για τα οικοπεδα να χτισουν βιλες πολυκατοικιες κλπ....απανθρωποι..


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Θλιψη κ οργη...Ντροπη σε οποιο "ανθρωπινο" χερι εκανε κατι τετοιο...τωρα ειχα συζητηση με τον αντρα της μητερας μ που ειναι αστυνομικος κ μ ειπε οτι το κανουνε για τα οικοπεδα να χτισουν βιλες πολυκατοικιες κλπ....απανθρωποι..

Να χτισουν βιλες κ εργοστασια πανω σε ανθρωπινα πτωματα. Γτ εκει εχει φτασει ο ανθρωπος. Το μεγαλυτερο κτηνος. Ξυπνησα το πρωι κ ανοιξα την μπαλκονοπορτα. Μυριζει παντου καμμενο. Καμμενο που προερχεται κ απο ανθρωπους που χαθηκαν. Πραγματικα, δεν εχω λογια. Απεραντη θλιψη κ οργη. 

Ελπιζω καμια κοπελα απο δω να μην εχει παθει κατι. Καποιες ειχαν πει οταν ειχα κανει ερωτηση σχετικη με τις καθαρες παραλιες οτι μενουν προς τα κει. Προσευχομαι στην Παναγια να ειναι καλα και εκεινες κ οι οικογενειες τους. 

 

@Sweetalecia ειχες πει οτι εχει ο αντρας σου εξοχικο στο Νεο Βουτζα. Εκει που καηκαν ολα. Ευχομαι να ειστε καλα, κοριτσι μου προσευχομαι για σας. Οποτε μπεις κ το δεις ενημερωσε μας. Ο θεος μαζι σας! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντροπη τους.. Καθε χρόνο τα ιδια... Δεν ντρέπονται... Κ ανεβάζουν πολλοι φωτογραφιες κ λενε οτι στην κινετα θελαν απο πέρσι να κάνουν αποψίλωση δασών για ν κανουν ορυχείο για εξόρυξη βωξίτη.. Αλλα οι κάτοικοι διαμαρτυρήθηκαν.. Τι να πιστέψουμε;;;; 

Πλεον δεν δινουν σημασια στις ανθρώπινες ψυχές αυτο εχω καταλάβει... Κριμα.. 

Μακαρι ολες να είναι καλα!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , nanoula90 είπε:

Να χτισουν βιλες κ εργοστασια πανω σε ανθρωπινα πτωματα. Γτ εκει εχει φτασει ο ανθρωπος. Το μεγαλυτερο κτηνος. Ξυπνησα το πρωι κ ανοιξα την μπαλκονοπορτα. Μυριζει παντου καμμενο. Καμμενο που προερχεται κ απο ανθρωπους που χαθηκαν. Πραγματικα, δεν εχω λογια. Απεραντη θλιψη κ οργη. 

Ελπιζω καμια κοπελα απο δω να μην εχει παθει κατι. Καποιες ειχαν πει οταν ειχα κανει ερωτηση σχετικη με τις καθαρες παραλιες οτι μενουν προς τα κει. Προσευχομαι στην Παναγια να ειναι καλα και εκεινες κ οι οικογενειες τους. 

 

@Sweetalecia ειχες πει οτι εχει ο αντρας σου εξοχικο στο Νεο Βουτζα. Εκει που καηκαν ολα. Ευχομαι να ειστε καλα, κοριτσι μου προσευχομαι για σας. Οποτε μπεις κ το δεις ενημερωσε μας. Ο θεος μαζι σας! 

Το χειροτερο ον δυστηχως ειναι ο ανθρωπος.....αυτος εχει χερια και τα χρησιμοποιει απερισκεπτα.....δεν μενω καν κοντα τα παρακολουθω απο την τηλεοραση....ευχομαι να ειναι ολοι καλα...πλεον προσευχομαι να ειναι μονο υλικες ζημιες οσο κ αν ποναει ξαναφτιαχνονται....οι ανθρωπινες ζωες οχι κ με θλιβει πολλη αυτο....τοσα παιδια τοσοι ανθρωποι ποιοι ειναι αυτοι για να επιλεξουν αν θα στερησουν τις ζωες των ανθρωπων μονο ο Θεος το αποφασιζει αυτο...λυπαμαι πολλη ειληκρινα

πρίν από 1 λεπτό , Cath3rine είπε:

Ντροπη τους.. Καθε χρόνο τα ιδια... Δεν ντρέπονται... Κ ανεβάζουν πολλοι φωτογραφιες κ λενε οτι στην κινετα θελαν απο πέρσι να κάνουν αποψίλωση δασών για ν κανουν ορυχείο για εξόρυξη βωξίτη.. Αλλα οι κάτοικοι διαμαρτυρήθηκαν.. Τι να πιστέψουμε;;;; 

Πλεον δεν δινουν σημασια στις ανθρώπινες ψυχές αυτο εχω καταλάβει... Κριμα.. 

Μακαρι ολες να είναι καλα!! 

Πουλανε την "ψυχη" τους για το χρημα....δυστηχως...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Είναι από τις 7 το πρωί στο πόδι και γυρνάει 8 με 9 κάθε βράδυ.ολη μέρα δουλειά.δικη του επιχείρηση και δουλεύει μόνος του.δουλευει με τουριστική σεζόν αρα το χειμώνα θα κάθεται.θα τα κάνει όλα μαζεμένα τότε.

Χαχχα ετσιιιι...!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα μπραβο κοριτσι μου....τι σου ειπε για τα πονακια; οι εξετασεις ηταν καλες;;

Με ενοχλεί στη κύστη. Γι αυτό πονάω.μου έγραψε εξετάσεις θα πάω αύριο να τις κάνω.μια χαρά ήταν το ζουζουνι Μου!! !!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Με ενοχλεί στη κύστη. Γι αυτό πονάω.μου έγραψε εξετάσεις θα πάω αύριο να τις κάνω.μια χαρά ήταν το ζουζουνι Μου!! !!!!!

Ωραια τελεια.. . Τι εξετασεις σου εδωσε; και να ρωτησω καθε ποτε κανετε αιματος κ μικροβια; και τι αλλες κανετε εκτος απο αυτες;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

ά

πρίν από 29 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ωραια τελεια.. . Τι εξετασεις σου εδωσε; και να ρωτησω καθε ποτε κανετε αιματος κ μικροβια; και τι αλλες κανετε εκτος απο αυτες;

Αίματος ούρων κυτταρομεγαλοιο τοξόπλασμα και τώρα μου έβαλε και έμμεση coombs  και για σύφιλη.

Κάθε μήνα εξετάσεις.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πολυ κρίμα παιδιά αυτό που συμβαίνει.... το χειμώνα πλημμυρίζουμε το καλοκαίρι καιγόμαστε... τι να πω... καμία μέριμνα από το κράτος και χανοντΑι άνθρωποι άδικα στο βωμό του συμφέροντος και των χρημάτων.... δεν υπάρχουν λόγια! 

Τα νέα μου, εγώ από χθες είμαι σε αναρρωτική για όλη αυτή την εβδομάδα. Σήμερα κάναμε υπέρηχο κ είδαμε ξεκάθαρα προσόντα μπέμπη!!!!! Ελπίζω να είστε όλες κΑλα!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , noni90 είπε:

πολυ κρίμα παιδιά αυτό που συμβαίνει.... το χειμώνα πλημμυρίζουμε το καλοκαίρι καιγόμαστε... τι να πω... καμία μέριμνα από το κράτος και χανοντΑι άνθρωποι άδικα στο βωμό του συμφέροντος και των χρημάτων.... δεν υπάρχουν λόγια! 

Τα νέα μου, εγώ από χθες είμαι σε αναρρωτική για όλη αυτή την εβδομάδα. Σήμερα κάναμε υπέρηχο κ είδαμε ξεκάθαρα προσόντα μπέμπη!!!!! Ελπίζω να είστε όλες κΑλα!

Μπράβο!!!!!!!!γερος ο μπέμπης!!!!!!!!!

Ασε τραγικό αυτό που συνεβει.δεν έχω λόγια.ειλικρινα.εχω σοκαριστεί.τοσοι νεκροι και Ακόμα ψάχνουν για άλλους.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...