Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Ναι ρε συ, εχω ηδη πρηξιμο. Αυτο ελεγα κ γω. Μα καλα στον 7ο δεν πρηζεσαι κανονικα?? Εγω γτ απο τωρα?? 

Μαλλον ειναι θεμα οργανισμου. Κ γω εχω βγαλει τα δαχτυλιδια, γτ πηγαν να σφηνωσουν! Κ μετα πρεπει να πας να τα κοψεις!! Οποτε τα εβγαλα. 

Οσο για τον πονο στα χερια ειναι λες κ σου εχουν καρφωσει τον καρπο, δεν μπορεις να κλεισεις τα δαχτυλα. Αμα πας να τα λυγισεις λιγο, πονας φρικτα στον καρπο. Εκει εστιαζει ο πονος. Πρεπει να κανεις μαλαξεις κ να τα τιναζεις κ σε καμια ωρα καπως καλυτερευει. Αλλα ωστοσο παραμενουν τα χερια αδυναμα. Δεν μπορω να ανοιξω πχ μπουκαλι ή να στυψω το μαγιο ή καποιο ρουχο που πλενω. Τπτ που να απαιτει δυναμη επειδη πονας. 

Κ ακομα ειμαι στον 4ο. Δεν ξερω που θα παει αυτο το πρηξιμο. 

Τι να πω η καθεμια εχει τα δικα της.... Υπομονη...!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλησπερα κορίτσια!!!! Βλεπω ολες πάνω κατω τα ίδια έχουμε... Εμενα ξεκίνησε το πρηξιμο στα πόδια κ το πρόσωπο.. πλέον εχω σαρκωδη χείλη χαχαχαχαχαχα 

Πονακια ευτυχως τπτ ακομα..! Χτες βέβαια πηγα σε πανηγύρι χορεψα.. Εφαγα.. Ηπια.. Τπτ δεν έπαθα... Ξαφνιαστηκα.... Τελικά εχω καλη εγκυμοσύνη! 

Να σας πω.. Εχετε βάψει μαλλια ;;;;;

 

@ΒαλεντιναΧρηστος να ζήσετε παντα γεμάτοι υγεία.. Αγαπη.. Κ με το καλο το παιδάκι σας!!!! 

Καλησπερα Κατερινακι. Με γεια τα χειλη!:lol: Εγω απο την αρχη βαφω κ μαλλι κ νυχι. Μου το επετρεπε απο την αρχη. Απλα λογω προτιμησης τα μαλλια τα βαφω τυπου ομπρε. Σκουρα βαση κ ξανοιγμα στις ακρες ντεκαπαζ.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τραβηγματακια στην κοιλια γιατι εχει τεντωθει αρκετα το δερμα μου...

Αααα καταλαβαα..!! Να βαζεις κρεμα για τις ραγαδες...  Εγω εχω παρει μια και τη βαζω πρωι βράδυ...  Κ όσο για το κολυμπι δεν πειράζει..!! Και η χαλάρωση καλη ειναι..!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinaki... 11 είπε:

Αααα καταλαβαα..!! Να βαζεις κρεμα για τις ραγαδες...  Εγω εχω παρει μια και τη βαζω πρωι βράδυ...  Κ όσο για το κολυμπι δεν πειράζει..!! Και η χαλάρωση καλη ειναι..!!!! 

Κ μενα ο γιατρος μου πε οσο μπορεις κολυμπα! Δεν υπαρχει κατι καλυτερο για την εγκυμονουσα!!

Για αυτο κ γω τρεχω καθε ΣΚ στις πλαζ για μπανακια κ καφεδακια κ κανω τις απλωτες μου. Ταλαιπωρια θα μου πεις, να πλατσουριζεις καθε σκ κ να δροσιζεσαι στο νερακι, αλλα...εε, ας κανουμε θυσιες για τα μπεμπακια μας:lol: αφου το ειπε κ ο γιατρος :P


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Αααα καταλαβαα..!! Να βαζεις κρεμα για τις ραγαδες...  Εγω εχω παρει μια και τη βαζω πρωι βράδυ...  Κ όσο για το κολυμπι δεν πειράζει..!! Και η χαλάρωση καλη ειναι..!!!! 

Βαζω αμυγδαλελαιο και μια κρεμα σωματος χωρις χρωστικες και parabents καπως ετσι τα λενε!!! Θαλασσα να ειναι κ δεν με πηραζει!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλησπερα Κατερινακι. Με γεια τα χειλη!:lol: Εγω απο την αρχη βαφω κ μαλλι κ νυχι. Μου το επετρεπε απο την αρχη. Απλα λογω προτιμησης τα μαλλια τα βαφω τυπου ομπρε. Σκουρα βαση κ ξανοιγμα στις ακρες ντεκαπαζ.

Καλως τη συνονοματη @Cath3rine...!!! Κ εγω παρομοια με τη δικη σου εχω κ εγω αλλα μην το παρακάνεις...!!! Οσο για μαλια και νύχια μου ειπε ο γιατρος καλύτερα να το αποφευγω....! 

πρίν από 28 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ μενα ο γιατρος μου πε οσο μπορεις κολυμπα! Δεν υπαρχει κατι καλυτερο για την εγκυμονουσα!!

Για αυτο κ γω τρεχω καθε ΣΚ στις πλαζ για μπανακια κ καφεδακια κ κανω τις απλωτες μου. Ταλαιπωρια θα μου πεις, να πλατσουριζεις καθε σκ κ να δροσιζεσαι στο νερακι, αλλα...εε, ας κανουμε θυσιες για τα μπεμπακια μας:lol: αφου το ειπε κ ο γιατρος :P

Χαχαχαχαχα ναι πολλη ταλαιπωρία βρε παιδάκι μου πως αντέχεις....!!! Αλλα ετσι ειναι αυτα χρειάζονται θυσιες..!!!!!!!!!!! 

πρίν από 26 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βαζω αμυγδαλελαιο και μια κρεμα σωματος χωρις χρωστικες και parabents καπως ετσι τα λενε!!! Θαλασσα να ειναι κ δεν με πηραζει!!

Ετσι ετσι σκληρή ζωη...!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Οταν ξαπλωνω νιώθω το μπεμπακιιι μου πιο ευκολα απ οταν ειμαι ορθια η' περπαταω...!!!! 

Όρθια ποτέ δεν το χω νιώσει.μονο ξαπλωμένη.

@ΒαλεντιναΧρηστος πριν 3 μέρες κατάλαβα κάτι κλωτσιές κανονικές και επα θα πλάκα.πεταχτηκε λίγο και το δέρμα σε εκείνο το σημείο.χουζουρευα και Αφού τον ένιωθα είπα να κάτσω λίγο παραπάνω στο κρεβάτι.και τσουπ να και η κλωτσιά η δυνατή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Όρθια ποτέ δεν το χω νιώσει.μονο ξαπλωμένη.

@ΒαλεντιναΧρηστος πριν 3 μέρες κατάλαβα κάτι κλωτσιές κανονικές και επα θα πλάκα.πεταχτηκε λίγο και το δέρμα σε εκείνο το σημείο.χουζουρευα και Αφού τον ένιωθα είπα να κάτσω λίγο παραπάνω στο κρεβάτι.και τσουπ να και η κλωτσιά η δυνατή.

Ετσι ακριβως ημουν ξαπλα και ενιωσα το δερμα μ να πεταγεται μιλαμε εμεινα εβαλα το χερι μου πανω στο σημειο και το ξαναενιωσα τρανταχτηκε το χερι μου τοσο πολλη....ορθια δεν το νιωθω εντονα μπορει καμια φορα λιγο αμυδρα....αλλα σημερα ενιωσα κλωτσια κανονικη δυο φορες διπλα απο το αφαλο στην αριστερη πλευρα!! Τελειοοοο

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ετσι ακριβως ημουν ξαπλα και ενιωσα το δερμα μ να πεταγεται μιλαμε εμεινα εβαλα το χερι μου πανω στο σημειο και το ξαναενιωσα τρανταχτηκε το χερι μου τοσο πολλη....ορθια δεν το νιωθω εντονα μπορει καμια φορα λιγο αμυδρα....αλλα σημερα ενιωσα κλωτσια κανονικη δυο φορες διπλα απο το αφαλο στην αριστερη πλευρα!! Τελειοοοο

@loyloy  @ΒαλεντιναΧρηστος ελα ρε κορίτσια αλήθεια??? Εγω το νιωθω να κουναει που και που αλλα τοσο πολυ να κλωτσαει και να πεταγεται η κοιλια εξω δεν το εχω νιωσει...!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

@loyloy  @ΒαλεντιναΧρηστος ελα ρε κορίτσια αλήθεια??? Εγω το νιωθω να κουναει που και που αλλα τοσο πολυ να κλωτσαει και να πεταγεται η κοιλια εξω δεν το εχω νιωσει...!! 

Διαφερει απο εγκυμοσυνη σε εγκυμοσυνη βρε!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

@Katerinaki... 11 κι εγω μην νομίζεις δεν νιώθω κλωτσιές κλπ.. 

 

Επισης ειστε τυχερές κοριτσια διοτι εγω ουτε ομπρε δεν μπορω να κανω... Εχω ασπρα..! Οπότε..... Δυσκολα... 

Και μένα αυτά τα άσπρα εχουνεχ ουν κάνει εμφάνιση.ευτυχως με αλλαγή  χωριστρας τα καμουφλαρω.

1 hour ago, Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Πως είστε σήμερα;Εμείς πολύ ζέστη,δεν αντέχεται πια!Αγκαλια με το αιρ-κοντίσιον και σήμερα!

Εδώ δροσουλα προς τα παρόν.ευτυχως

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...