Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου. Τι κανετε? Εγω προσπαθω να συνελθω σιγα σιγα απο το σοκ των τελευταιων ημερων κ σκεφτομαι κ την @Sweetalecia που ειχε σπιτι εκει κ δεν εχει μπει καθολου εδω να μας ενημερωσει.

Εγω τρεχω απο το πρωι. Πηγα για εξεταση αιματος για τοξοπλασμα κ ειπα να δουμε κ το σακχαρο ετσι απο περιεργεια πιο πολυ, μετα ΙΚΑ για να κανω αιτημα για ασφαλιση μεσω ΟΑΕΔ, κ μετα πηγαμε με τον αντρα μου κ καταθεσαμε τα χαρτια στο Δημαρχειο για την αδεια του πολιτικου που θα γινει τον Σεπτεμβρη.

Κατα τ αλλα, ακομα τον σκατουλη δεν τον νιωθω, ή ετσι νομιζω τουλαχιστον. Ειναι πολυ ησυχο παιδακι, ελπιζω να το κρατησει αυτο κ οταν βγει χαχα. Μονο που με πρηζει, στην κυριολεξια!! Απο πρηξιμο καλα παω. Η πατουσα μου θυμιζει πιο πολυ βατραχοπεδιλο ή ρακετα παρα πατουσα ανθρωπου.  Εσεις τι κανετε? Ολα καλα με την εγκυμοσυνη σας? 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια... Δυστυχώς τελειωμό δεν έχει αυτη η τραγωδία.. Τι να πω... Ολες οσο μπορούμε ψύχραιμια.. 

Χτες σαν να ενιωσα κατι στην κοιλιά μ... Σαν να με πίεσε το μωρό.. Θελω ακομα 2 βδομαδες για να μπω στον, 6ο.. 

Κι εμενα πολύ ηρεμία.... Λες να ναι ήσυχα κι οταν βγουν;;;; @nanoula90 η αλήθεια είναι οτι απο πρήξιμο καλα πάω ..τα πέδιλα καταργήθηκαν.. Παντοφλιτσες!!!! 

 

@Sweetalecia περιμένουμε νεα σου!!!!!! Σε σκεφτόμαστε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλημερα κοριτσια... Δυστυχώς τελειωμό δεν έχει αυτη η τραγωδία.. Τι να πω... Ολες οσο μπορούμε ψύχραιμια.. 

Χτες σαν να ενιωσα κατι στην κοιλιά μ... Σαν να με πίεσε το μωρό.. Θελω ακομα 2 βδομαδες για να μπω στον, 6ο.. 

Κι εμενα πολύ ηρεμία.... Λες να ναι ήσυχα κι οταν βγουν;;;; @nanoula90 η αλήθεια είναι οτι απο πρήξιμο καλα πάω ..τα πέδιλα καταργήθηκαν.. Παντοφλιτσες!!!! 

 

@Sweetalecia περιμένουμε νεα σου!!!!!! Σε σκεφτόμαστε! 

Να φανταστεις πηγα κ πηρα καινουργιο παπουτσι τυπου παντοφλας! Γιατι δεν μου κανουν πια τα δικα μου. Απο νουμερο 39 εχω παει στο 41!!!! :oops: Λετε να μεινει το ποδι μου τοσο μεγαλο κ μετα? Κ να φοραω του αντρα μου που εχει νουμερο 42?:huh:

Στον 6ο?? Κιολας?? Ουαου!!Εγω Κυριακη μπαινω στον 5ο!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Να φανταστεις πηγα κ πηρα καινουργιο παπουτσι τυπου παντοφλας! Γιατι δεν μου κανουν πια τα δικα μου. Απο νουμερο 39 εχω παει στο 41!!!! :oops: Λετε να μεινει το ποδι μου τοσο μεγαλο κ μετα? Κ να φοραω του αντρα μου που εχει νουμερο 42?:huh:

Στον 6ο?? Κιολας?? Ουαου!!Εγω Κυριακη μπαινω στον 5ο!

Ευελπιστώ ότι θα γυρίσουμε στα νούμερα μας χαχαχαχαχα μια φιλη μ που γέννησε προσφατα τελευταίο μηνα ηταν σαν μποτιλιες τα πόδια τηε.. Μονο παντόφλα.. Τωρα Νορμάλ... Επέστρεψε το ποδαράκι χιχιχχιχι 

Ειμαι στην 19η εβδομαδα ..εσύ;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ευελπιστώ ότι θα γυρίσουμε στα νούμερα μας χαχαχαχαχα μια φιλη μ που γέννησε προσφατα τελευταίο μηνα ηταν σαν μποτιλιες τα πόδια τηε.. Μονο παντόφλα.. Τωρα Νορμάλ... Επέστρεψε το ποδαράκι χιχιχχιχι 

Ειμαι στην 19η εβδομαδα ..εσύ;; 

17+5! Να σας ρωτησω ρε κοριτσια. Μιλατε κ σεις στην κοιλια σας μηπως ακουει το μωρο?? Γιατι εγω το εχω τρελανει. Του μιλαω, του τραγουδαω, κ αυτο τπτ.ουτε καν κουνιεται. Μαλλον με γραφει απο τωρα. Αντρες...φφφ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Τι κανετε? Εγω προσπαθω να συνελθω σιγα σιγα απο το σοκ των τελευταιων ημερων κ σκεφτομαι κ την @Sweetalecia που ειχε σπιτι εκει κ δεν εχει μπει καθολου εδω να μας ενημερωσει.

Εγω τρεχω απο το πρωι. Πηγα για εξεταση αιματος για τοξοπλασμα κ ειπα να δουμε κ το σακχαρο ετσι απο περιεργεια πιο πολυ, μετα ΙΚΑ για να κανω αιτημα για ασφαλιση μεσω ΟΑΕΔ, κ μετα πηγαμε με τον αντρα μου κ καταθεσαμε τα χαρτια στο Δημαρχειο για την αδεια του πολιτικου που θα γινει τον Σεπτεμβρη.

Κατα τ αλλα, ακομα τον σκατουλη δεν τον νιωθω, ή ετσι νομιζω τουλαχιστον. Ειναι πολυ ησυχο παιδακι, ελπιζω να το κρατησει αυτο κ οταν βγει χαχα. Μονο που με πρηζει, στην κυριολεξια!! Απο πρηξιμο καλα παω. Η πατουσα μου θυμιζει πιο πολυ βατραχοπεδιλο ή ρακετα παρα πατουσα ανθρωπου.  Εσεις τι κανετε? Ολα καλα με την εγκυμοσυνη σας? 

 

Έχω επικοινωνήσει μαζί της.δυστυχως το σπίτι κάηκε.αλλα ευτυχώς δεν ήταν κανείς εκει και είναι όλοι καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Έχω επικοινωνήσει μαζί της.δυστυχως το σπίτι κάηκε.αλλα ευτυχώς δεν ήταν κανείς εκει και είναι όλοι καλά.

Ποοοοοοσο χαιρομαι που ακουω οτι ειναι καλα!!!! Να σαι καλα βρε λουλου μου που μας ενημερωσες. Κριμα για το σπιτι αλλα μπροστα στην ανθρωπινη ζωη, δεν εχει τπτ αλλο σημασια!! Ευτυχως ειναι καλα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. Τι κανετε? Εγω προσπαθω να συνελθω σιγα σιγα απο το σοκ των τελευταιων ημερων κ σκεφτομαι κ την @Sweetalecia που ειχε σπιτι εκει κ δεν εχει μπει καθολου εδω να μας ενημερωσει.

Εγω τρεχω απο το πρωι. Πηγα για εξεταση αιματος για τοξοπλασμα κ ειπα να δουμε κ το σακχαρο ετσι απο περιεργεια πιο πολυ, μετα ΙΚΑ για να κανω αιτημα για ασφαλιση μεσω ΟΑΕΔ, κ μετα πηγαμε με τον αντρα μου κ καταθεσαμε τα χαρτια στο Δημαρχειο για την αδεια του πολιτικου που θα γινει τον Σεπτεμβρη.

Κατα τ αλλα, ακομα τον σκατουλη δεν τον νιωθω, ή ετσι νομιζω τουλαχιστον. Ειναι πολυ ησυχο παιδακι, ελπιζω να το κρατησει αυτο κ οταν βγει χαχα. Μονο που με πρηζει, στην κυριολεξια!! Απο πρηξιμο καλα παω. Η πατουσα μου θυμιζει πιο πολυ βατραχοπεδιλο ή ρακετα παρα πατουσα ανθρωπου.  Εσεις τι κανετε? Ολα καλα με την εγκυμοσυνη σας? 

 

Καιιι εγωωω εχω πρηστειιιι παντουυυυ ποδια χερια δαχτυλα τη βερα την εχω βγαλει δεν μου κάνει πια...!! Λες και εχω παρει 10 κιλα ασεεεε..!!! Τον μπεμπουλη σου τον εχεις νιωσει απλα δεν το έχεις καταλαβει...!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Καιιι εγωωω εχω πρηστειιιι παντουυυυ ποδια χερια δαχτυλα τη βερα την εχω βγαλει δεν μου κάνει πια...!! Λες και εχω παρει 10 κιλα ασεεεε..!!! Τον μπεμπουλη σου τον εχεις νιωσει απλα δεν το έχεις καταλαβει...!! 

Χαχα, μπορει!! Απλα εμενα γενικα την κοιλια μου δεν τη λες κ αθορυβη (μια φορα γουργουριζε στο σινεμα κ περιττο να πω οτι με ακουσε ολη η σειρα:oops:) οποτε μπορει κ να τον εχω νιωσει κ να το χω περασει για ακομη μια συναυλια του στομαχιου μου. 

Αχ οσο για το πρηξιμο μαζι σου κ γω!!! Ποσο σε νιωθω. Κ γω εχω βγαλει δαχτυλιδια, εχω αγορασει σαγιοναρες γτ τπτ δεν μου μπαινει που να θυμιζει γυναικειο παπουτσι... Που θα παει αυτη η κατασταση. Φοβαμαι μη σφινωσω κ πουθενα οπως το παω :blink:

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λουλου, σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Το σημαντικό είναι ότι είναι όλοι καλά. Σε μια τόσο μεγάλη καταστροφή, το σπίτι είναι μικρή απώλεια. 

Εμείς όλοι καλά. Στο τέλος της βδομάδας επιστρέφουμε στη βάση μας και μετά έχουμε το ραντεβού με τη μπέμπα μας. Περνάει ο καιρός και ούτε το καταλαβαίνω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Ioio είπε:

Λουλου, σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση! Το σημαντικό είναι ότι είναι όλοι καλά. Σε μια τόσο μεγάλη καταστροφή, το σπίτι είναι μικρή απώλεια. 

Εμείς όλοι καλά. Στο τέλος της βδομάδας επιστρέφουμε στη βάση μας και μετά έχουμε το ραντεβού με τη μπέμπα μας. Περνάει ο καιρός και ούτε το καταλαβαίνω 

Καλημέρα!!!!Καλή επιστροφή να έχετε!!!!!!!έχεις τη β επιπέδου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάκια!Εισαστε όλες καλά;

Μετα τα τελευταία γεγονότα είμαστε όλοι σοκαρισμένοι!Απιστευτο ποσό άδικα χάθηκαν αθώες ψυχές!Δεν υπάρχουν λόγια!

Στα δικά μας,η μπαμπούλα μου κάνει κάθε μέρα αισθητή την παρουσία της,τώρα πλέον την καταλαβαίνει και το Μαράκι μου και ο άντρας μου!Την Παρασκευή 3 του μήνα έχουμε την β επιπέδου!Μακαρι να πάνε όλα καλά!Τελικα σε αυτό το μπεμπακι παρόλο που είναι το δεύτερο έχω πιο πολύ άγχος,ίσως λόγο ηλικίας!


gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eleutheria2012 είπε:

Καλημερα κοριτσάκια!Εισαστε όλες καλά;

Μετα τα τελευταία γεγονότα είμαστε όλοι σοκαρισμένοι!Απιστευτο ποσό άδικα χάθηκαν αθώες ψυχές!Δεν υπάρχουν λόγια!

Στα δικά μας,η μπαμπούλα μου κάνει κάθε μέρα αισθητή την παρουσία της,τώρα πλέον την καταλαβαίνει και το Μαράκι μου και ο άντρας μου!Την Παρασκευή 3 του μήνα έχουμε την β επιπέδου!Μακαρι να πάνε όλα καλά!Τελικα σε αυτό το μπεμπακι παρόλο που είναι το δεύτερο έχω πιο πολύ άγχος,ίσως λόγο ηλικίας!

Ναι και μένα έχει ζωηρεψει πολύ.6 Αυγούστου Εγώ β επιπέδου.αντε να τη κάνουμε να ησυχάσουμε!

Μην αγχώνεσαι βρε.ολα Καλά θα πάνε.αφου είχες και μια χαρά Αυχενική.μη φοβάσαι.χαλαρωσε γτ δεν κάνει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε;;; εγω β επιπεδου 9 εχω παρηγγειλα ενα μηχανηματακι π ακους την καρδια του μωρου τελειοοοο ξετρελαθηκα κ εγω κ ο αντρας μουυ:wub: καμια φορα π δεν την πολυαισθανομαι θα το βαζω κ θα ηρεμω οπως σημερα!!!;) ευχομαι να ειστε ολες καλα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...