Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος και Εγώ μια από τα ίδια.βουναλακι δεξιά.μετα ειναι Αριστερά.μετα πιο μακρόστενο.αλλαζει σχήματα συνέχεια.βεβαια Σήμερα για πρώτη φορά έχει γίνει ενα ομοιόμορφο βουναλακι σε όλη τη περιοχή κάτω από τον αφαλό , Από τη μια άκρη στην άλλη.εχεις καθόλου πόνους?δλδ να σε πιάνει για Για δευτερόλεπτα και να σκληραίνει Εκεί που είναι το βουναλακι? Γτ Εγώ Τελικά πα θαινω συσπάσεις κάποιες φορές.μου αύξησε το μαγνήσιο.δεν είναι κάτι σοβαρό είπε.πολλες γυναίκες το παθαίνουν.να μη το σκέφτομαι καν.

Οχι πονακια καθολου απλα καθε φορα π κοιταω την κοιλιτσα μου ειναι ενα πιο μεγαλο βουναλακι στα δεξια σαν να πηγαινει κατηφορα φαντασου!!! Τι να πω λογικα δεν ειναι κατι αν ηταν θα το ειχε δει ο γιατρος στον υπερηχο...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, loyloy είπε:

Ναι βρε συ χρειάζεσαι ξεκούραση.κοιτα Εγώ πα θαινω 3 με 4 φορές τη μέρα συσπασουλες και Δεν αγχώνομαι.με καθησύχασε ο γιατρός.ολα καλα θα πάνε.

εγω δε καταλαβαινω ποσες φορες τη μερα.. δηλαδη για να καταλαβεις το πρωι ερχομαιο δουλεια κ ειναι ολα μια χαρα.. μετα τις 4 5 ωρες αρχιζω κ νιωθω ενα βαρος χαμηλα και μια ενοχληση κατω απο τον αφαλο χαμηλα στη κοιλια. η οποια ενοχληση οσο περναει η ωρα γινεται σαν πονος κ αντανακλαει στη μεση... οταν πια κλεισει το 8 ωρο κ φτασει η ωρα να παω σπιτι ποναω αρκετα κ εχω κ τσιμπηματα στον κολπο.... ξαπλωνω στο σπιτι κ ολα μια χαρα αλλα δε γινεται κ να ερχομαι στη δουλεια κ μετα ολη την υπολοιπη μερα να ειμαι ξαπλα! Επισης αν σκυψω στο σπιτι πχ να βαλω πλυντηριο, να συμμαζεψω η σηκωσω λιγο βαρος με πιανει παλι η ενοχληση... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχα εγω που τα εχω απο την αρχη και το πολλη μια μερα να μην κανουν εμφανιση ειμαι ησυχη ξερω τι γινεται!!

Απ την αρχη εεε καθε μερα δλδ???? Τα νιώθεις εντονα αν περπάτας η' γενικα ισα ισα που τα νιώθεις?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

Εγω χθες ειδα τον μπεμπη μου!!!! Ερωτας κοριτσια!! Απλα ερωτας. Ολοκληρος παιδαρος εχει γινει. Κ μας εδειξε επιτελους τα πλουσια προσοντα του :lol: 

Β επιπεδου μου πε σε καναν μηνα. Γυρω στις 23 Αυγουστου! Θα μου κλεισει αυτος κ θα με ενημερωσει. 

Επισης του πα οτι ποναω πολυ στα χερια κ μου πε δεν μπορω να κανω τπτ. Μονο υπομονη. Και επισης εχουν πρηστει κ τα ποδια μου κ αυριο εχω να παω σε εναν γαμο κ δεν μου κανει ουτε ενα παπουτσι! Απο 39 που φοραω πρεπει να ψαχνω 40 νουμερο! 

Να κατσεις να ξεκουραστεις φυσικα.....πρηστικαν το ποδια και τα χερια εε ευτυχως εμενα οχι ακομα αλλα εχω ακουσει οτι πιο μετα πριζομαστε απο κατακαρατηση υγρων....

πρίν από 42 λεπτά , noni90 είπε:

 

Μπορει να αλλαζει κ να μη το παιρνεις χαμπαρι, δε κοιταμε κ τις κοιλιες μας ολη μερα.. μπορει να εχει βολευτει εκει η μπουμπουκα .... 

Μαλλον ειναι η μπουμπου π βολευτηκε εκει...ας ειναι καλα και δεν με νοιαζει ας ειναι πιο φουσκωμενο εκει...

πρίν από 2 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Απ την αρχη εεε καθε μερα δλδ???? Τα νιώθεις εντονα αν περπάτας η' γενικα ισα ισα που τα νιώθεις?? 

Καθε μερα Γενικα ολη μερα ισα ισα π τα νιωθω αλλα αν σηκωθω ας πουμε να πλυνω πιατα κ ειναι αρκετα μετα π θα κατσω θα πονεσω λιιιγο παραπανω και σε δεκα λεπτα θα περασει παλι στα λιγα π αντεχω!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! @Katerinaki... 11 γελαω με το autocorrect σου!!! :lol: Τον γιατρο σου τον μουσταρδα??? :lol:

@noni90 επιτελους κατσε να ξεκουραστεις λιγο. Το χεις ριξει στη δουλεια κοριτσι μου κ ζοριζεσαι. 

Εγω χθες ειδα τον μπεμπη μου!!!! Ερωτας κοριτσια!! Απλα ερωτας. Ολοκληρος παιδαρος εχει γινει. Κ μας εδειξε επιτελους τα πλουσια προσοντα του :lol: 

Β επιπεδου μου πε σε καναν μηνα. Γυρω στις 23 Αυγουστου! Θα μου κλεισει αυτος κ θα με ενημερωσει. 

Επισης του πα οτι ποναω πολυ στα χερια κ μου πε δεν μπορω να κανω τπτ. Μονο υπομονη. Και επισης εχουν πρηστει κ τα ποδια μου κ αυριο εχω να παω σε εναν γαμο κ δεν μου κανει ουτε ενα παπουτσι! Απο 39 που φοραω πρεπει να ψαχνω 40 νουμερο! 

Χαχαχαχχα τωρα το ειδα το '' μουσταρδα''!!!!!  Αληθεια πρηστηκαν κιολας τα ποδια σου?? Συνηθως λενε οτι τους 2 τελευταίους μηνες γινεται....  Εμενα τα δαχτυλα μου και εχω βγαλει τη βερα με εσφιγγε πολυ.... Τι ιδους πονο δλδ νιώθεις στα χέρια?? 

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να κατσεις να ξεκουραστεις φυσικα.....πρηστικαν το ποδια και τα χερια εε ευτυχως εμενα οχι ακομα αλλα εχω ακουσει οτι πιο μετα πριζομαστε απο κατακαρατηση υγρων....

Μαλλον ειναι η μπουμπου π βολευτηκε εκει...ας ειναι καλα και δεν με νοιαζει ας ειναι πιο φουσκωμενο εκει...

Καθε μερα Γενικα ολη μερα ισα ισα π τα νιωθω αλλα αν σηκωθω ας πουμε να πλυνω πιατα κ ειναι αρκετα μετα π θα κατσω θα πονεσω λιιιγο παραπανω και σε δεκα λεπτα θα περασει παλι στα λιγα π αντεχω!

Αααα μμμαλισταα....  Να προσπαθείς να κανεις δουλιτσες με διαλείμματα και να ξαπλωνεις.... Εμεις είμαστε τυχερες γτ στους τελευταίους μηνες δε θα φαμε ζεστές καλοκαιριού παλι καλα.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

 

Αααα μμμαλισταα....  Να προσπαθείς να κανεις δουλιτσες με διαλείμματα και να ξαπλωνεις.... Εμεις είμαστε τυχερες γτ στους τελευταίους μηνες δε θα φαμε ζεστές καλοκαιριού παλι καλα.... 

Παλι καλα αν και τωρα εγω σκαω απο την ζεστηη!!:angry: κ σκεφτομαι πως θα βγαλω τον αυγουστο!!! Ευτυχως εχουμε θαλασσιτσα 10λεπτα απο το σπιτι μας

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Παλι καλα αν και τωρα εγω σκαω απο την ζεστηη!!:angry: κ σκεφτομαι πως θα βγαλω τον αυγουστο!!! Ευτυχως εχουμε θαλασσιτσα 10λεπτα απο το σπιτι μας

Μια χαρααααα σε βρίσκωωω...  Να κανεις και χαλαρο κολυμπι βοηθαει πολυ, να έχουμε και μια αλφα φυσικη κατασταση...!!!  ετσι μου είπε ο γυναικολογος μου....!! Με καπελακι ομως μην σε χτυπάει ο ηλιος η' πιο απογευματινη ωρα...! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerinaki... 11 είπε:

Μια χαρααααα σε βρίσκωωω...  Να κανεις και χαλαρο κολυμπι βοηθαει πολυ, να έχουμε και μια αλφα φυσικη κατασταση...!!!  ετσι μου είπε ο γυναικολογος μου....!! Με καπελακι ομως μην σε χτυπάει ο ηλιος η' πιο απογευματινη ωρα...! 

Εγω δεν μπορω να κολυμπησω με τραβαει η κοιλιτσα αλλα μ πηρε ο αντρας μ ενα στρωμα να ξαπλωνω εκει..φυσικα καπελακι στο κεφαλι αλλιως απογευμα...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι, να γερασετε μαζι! και ξεκουραση για το μπεμπακι! 

Καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια βιαστηκα να ευχηθω στο κοριτσι μας κ ξεχαστηκα! τι κανετε πως ειστε? Εγω ξεκινησα μαγνησιο γιατι εχω πονακια, και μαλλον απο βδομαδα που γυρναει η γιατρος μου θα βγω αναρρωτικη γιατι με ζοριζει πολυ 8 ωρες να ειμαι σε μια καρεκλα... κ μετα ποναω πιο πολυ... Ισως κ να ειναι καλυτερα να κατσω καποιες μερες σπιτι να ξεκουραστω γιατι η αληθεια ειναι οτι νιωθω πως εχω πιεσει τον εαυτο μου... 

Γεια σου @noni90...!! Αν βλέπεις και δεν μπορεις εννοείται να βαλεις αδεια...  Και η καθιστη σταση η πολυωρη κουραζει...  Να βαλεις αδειαουλα να ξαπλωνεις να ξεκουραζεσαι...  Και μην ανησυχεις δεν θα λειψεις στον εργοδότη σου..!! Δεν θα σε χασει...!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Χαχαχαχχα τωρα το ειδα το '' μουσταρδα''!!!!!  Αληθεια πρηστηκαν κιολας τα ποδια σου?? Συνηθως λενε οτι τους 2 τελευταίους μηνες γινεται....  Εμενα τα δαχτυλα μου και εχω βγαλει τη βερα με εσφιγγε πολυ.... Τι ιδους πονο δλδ νιώθεις στα χέρια?? 

Αααα μμμαλισταα....  Να προσπαθείς να κανεις δουλιτσες με διαλείμματα και να ξαπλωνεις.... Εμεις είμαστε τυχερες γτ στους τελευταίους μηνες δε θα φαμε ζεστές καλοκαιριού παλι καλα.... 

Ναι ρε συ, εχω ηδη πρηξιμο. Αυτο ελεγα κ γω. Μα καλα στον 7ο δεν πρηζεσαι κανονικα?? Εγω γτ απο τωρα?? 

Μαλλον ειναι θεμα οργανισμου. Κ γω εχω βγαλει τα δαχτυλιδια, γτ πηγαν να σφηνωσουν! Κ μετα πρεπει να πας να τα κοψεις!! Οποτε τα εβγαλα. 

Οσο για τον πονο στα χερια ειναι λες κ σου εχουν καρφωσει τον καρπο, δεν μπορεις να κλεισεις τα δαχτυλα. Αμα πας να τα λυγισεις λιγο, πονας φρικτα στον καρπο. Εκει εστιαζει ο πονος. Πρεπει να κανεις μαλαξεις κ να τα τιναζεις κ σε καμια ωρα καπως καλυτερευει. Αλλα ωστοσο παραμενουν τα χερια αδυναμα. Δεν μπορω να ανοιξω πχ μπουκαλι ή να στυψω το μαγιο ή καποιο ρουχο που πλενω. Τπτ που να απαιτει δυναμη επειδη πονας. 

Κ ακομα ειμαι στον 4ο. Δεν ξερω που θα παει αυτο το πρηξιμο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Katerinaki... 11 είπε:

Γεια σου @noni90...!! Αν βλέπεις και δεν μπορεις εννοείται να βαλεις αδεια...  Και η καθιστη σταση η πολυωρη κουραζει...  Να βαλεις αδειαουλα να ξαπλωνεις να ξεκουραζεσαι...  Και μην ανησυχεις δεν θα λειψεις στον εργοδότη σου..!! Δεν θα σε χασει...!!

σιγουρα ετσι είναι τα πραγματα κ η προτεραιοτητα μου αυτή τη στιγμη δεν είναι η δουλεια μου... Για αυτό ισως είναι καλυτερα λιγο αδεια να ξεκουραστω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια!!!! Βλεπω ολες πάνω κατω τα ίδια έχουμε... Εμενα ξεκίνησε το πρηξιμο στα πόδια κ το πρόσωπο.. πλέον εχω σαρκωδη χείλη χαχαχαχαχαχα 

Πονακια ευτυχως τπτ ακομα..! Χτες βέβαια πηγα σε πανηγύρι χορεψα.. Εφαγα.. Ηπια.. Τπτ δεν έπαθα... Ξαφνιαστηκα.... Τελικά εχω καλη εγκυμοσύνη! 

Να σας πω.. Εχετε βάψει μαλλια ;;;;;

 

@ΒαλεντιναΧρηστος να ζήσετε παντα γεμάτοι υγεία.. Αγαπη.. Κ με το καλο το παιδάκι σας!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Μολις εφαγα τις δυο πρωτιες κανονικες κλωτσιες αντε να τις χιλιασουμε....τελειο συναισθημαα δεν το πιστευωωωωω:shock:

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

 

Να σας πω.. Εχετε βάψει μαλλια ;;;;;

 

@ΒαλεντιναΧρηστος να ζήσετε παντα γεμάτοι υγεία.. Αγαπη.. Κ με το καλο το παιδάκι σας!!!! 

Ευχαριστω πολλη για τις ευχες!!! σου οχι δεν βαφω μαλλια αλλα δεν εβαφα και πριν μεινω εγκυος τα ειχα αφησει να βγει το φυσικο μ πλεον βαμμενο ειναι μονο στις ακρες!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω δεν μπορω να κολυμπησω με τραβαει η κοιλιτσα αλλα μ πηρε ο αντρας μ ενα στρωμα να ξαπλωνω εκει..φυσικα καπελακι στο κεφαλι αλλιως απογευμα...

Τι εννοείς σε τραβαει?? Το βαρος σε τραβαει κατω η' εχεις τραβηγματακια στη κοιλια?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinaki... 11 είπε:

Τι εννοείς σε τραβαει?? Το βαρος σε τραβαει κατω η' εχεις τραβηγματακια στη κοιλια?? 

Τραβηγματακια στην κοιλια γιατι εχει τεντωθει αρκετα το δερμα μου...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...