Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΜΑΣΣ!!!

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@EHappy;-)         ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Koukis              ΠΗΤ 15/12

@Irini123            ΠΗΤ 18-21/12?

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ

@noni90             ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@dimitra86        ΠΗΤ 30/12

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Μαρία Βαρωτσου ΠΗΤ 31/12?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.....ΟΤΙ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ Μ ΛΕΤΕ Κ ΑΛΛΑΖΩ!!! ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!:wub:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ??

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ ΜΑΣΣ!!!

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@EHappy;-)         ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Koukis              ΠΗΤ 15/12

@Irini123            ΠΗΤ 18-21/12?

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ

@noni90             ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@dimitra86        ΠΗΤ 30/12

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Μαρία Βαρωτσου ΠΗΤ 31/12?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.....ΟΤΙ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ Μ ΛΕΤΕ Κ ΑΛΛΑΖΩ!!! ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!:wub:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ??

Ποσο ωραιο το πινακακι μας.. !!! Μπραβο μας..!!λίγο μας εμεινε κοριτσιαααα.... 

Να σας πω... Εχει δυο μέρες που ξυπνησα κ εχω πονο στη γάμπα οπως οταν παθαίνεις κράμπα κ ειναι σφιγμενοι οι μυς... Το χει πάθει καμια αλλη;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ποσο ωραιο το πινακακι μας.. !!! Μπραβο μας..!!λίγο μας εμεινε κοριτσιαααα.... 

Να σας πω... Εχει δυο μέρες που ξυπνησα κ εχω πονο στη γάμπα οπως οταν παθαίνεις κράμπα κ ειναι σφιγμενοι οι μυς... Το χει πάθει καμια αλλη;;; 

Εγω το εχω παθει αλλα επαθα κραμπα στον υπνο μ και το καταλαβα!!! Ειναι φυσιολογικο π να μην επερνα μαγνησιο τι θα γινοτανε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ποσο ωραιο το πινακακι μας.. !!! Μπραβο μας..!!λίγο μας εμεινε κοριτσιαααα.... 

Να σας πω... Εχει δυο μέρες που ξυπνησα κ εχω πονο στη γάμπα οπως οταν παθαίνεις κράμπα κ ειναι σφιγμενοι οι μυς... Το χει πάθει καμια αλλη;;; 

Δεν εχω πάθει αλλά με έχει προειδοποιήσει ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό αν πάθω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω το εχω παθει αλλα επαθα κραμπα στον υπνο μ και το καταλαβα!!! Ειναι φυσιολογικο π να μην επερνα μαγνησιο τι θα γινοτανε!!!

Φαντάζομαι πως αν παθαινα στον ύπνο μ κ εγω θα το καταλάβαινα.. Ποιος ξέρει τωρα τι έγινε ..περπατάω λίγο καπως αλλα εντάξει χαχαχαχαχαχα ευελπιστώ να φυγει σύντομα...! Να παω να κανω ενα shopping therapy! 

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Δεν εχω πάθει αλλά με έχει προειδοποιήσει ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό αν πάθω.

Κράμπα δεν εχω πάθει.. Να προσπαθω να τεντωθω κ να πηγαίνει να με πιάσει το χω πάθει κ σταματάω το τέντωμα... Αλλα αυτο ειναι άλλο ..τι να πω.. Υπομονή.. Γτ έχω να κανω κ μια γενική το σπίτι μου τωρα που ια επιστρέψουμε!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Φαντάζομαι πως αν παθαινα στον ύπνο μ κ εγω θα το καταλάβαινα.. Ποιος ξέρει τωρα τι έγινε ..περπατάω λίγο καπως αλλα εντάξει χαχαχαχαχαχα ευελπιστώ να φυγει σύντομα...! Να παω να κανω ενα shopping therapy! 

Κράμπα δεν εχω πάθει.. Να προσπαθω να τεντωθω κ να πηγαίνει να με πιάσει το χω πάθει κ σταματάω το τέντωμα... Αλλα αυτο ειναι άλλο ..τι να πω.. Υπομονή.. Γτ έχω να κανω κ μια γενική το σπίτι μου τωρα που ια επιστρέψουμε!! 

Γενική βρε?πρόσεχε τώρα.βαλε καμια γυναίκα καλυτερ α αν δεν έχεις κάποιον να σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Γενική βρε?πρόσεχε τώρα.βαλε καμια γυναίκα καλυτερ α αν δεν έχεις κάποιον να σε βοηθήσει.

Λιγο η μαμα... Λιγο ο μπαμπάς.. Κάτι θα κανουμε.. Ευτυχως εχω μικρό σπίτι.. Εγω θα ξεδιαλεξω τα ρούχα μ γτ πρέπει να κανω χώρο για τα μωρουδιακα...! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Πώς είστε; Σήμερα, ξύπνησε η μικρή το πρωί, μόνο για να κοιμηθεί ξανά, αυτή τη φορά στο καθιστικό, δίπλα ακριβώς από την κουζίνα, έτσι η μαμά είπε να μην κάνει δουλειές στην κουζίνα, για να μην ξυπνήσει. Μεταξύ μας, είμαι κι εγώ μαχμουρλου κι έψαχνα δικαιολογία :grin:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Πώς είστε; Σήμερα, ξύπνησε η μικρή το πρωί, μόνο για να κοιμηθεί ξανά, αυτή τη φορά στο καθιστικό, δίπλα ακριβώς από την κουζίνα, έτσι η μαμά είπε να μην κάνει δουλειές στην κουζίνα, για να μην ξυπνήσει. Μεταξύ μας, είμαι κι εγώ μαχμουρλου κι έψαχνα δικαιολογία :grin:

Καλημέρα. Κ εμένα κοιμάται ακόμη ο γιος μου κ είμαι ξαπλωμένη δίπλα του....:tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , sun38 είπε:

Καλημέρα. Κ εμένα κοιμάται ακόμη ο γιος μου κ είμαι ξαπλωμένη δίπλα του....:tongue:

Όταν κοιμούνται, είναι τόσο γλυκά, που λυπάσαι να τα ξυπνήσεις.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόνο εμένα ξύπνησε από τις 7 ο γάιδαρος?????? Τον κατάφερα όμως και μείναμε μέχρι τις 8 στο. Κρεβάτι και χουζουρευαμε!!!! Χάχαχαχα καλημεραααααααα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Εγω οσο προλαβαινω απολαμβανω υπνο! Μιλαμε ειμαι τελειως γαιδουρα. Ξυπναει ο μικρος και αρχιζει τα κλωτσιδια και ουτε που με απασχολει. Αλλαζω πλευρο και τσουπ ξανα υπνος χαχαχαχα. Μετα ομως που θα μαστε σαν ζομπι τοτε να μας δω. Που να εχεις και αλλο μωρο σπιτι! Καλα για σενα @Anastasia_paris δεν εχω τι να πω. Ενα μωρο σπιτι και δυο που ερχονται, που θα ξυπνανε το καθενα με δικο του προγραμμα, δηλαδη βρε φιλεναδα πραγματικα αν μπορεις βγαζε βιντεακια και μετα να μας τα στελνεις να παιρνουμε κουραγιο οι υπολοιπες!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι χτες το βραδυ δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου...μια που ειχε τρελο αερα, μια που αγχωθηκα λιγο με το γιατρο, μια η συχνουρια παει ο υπνος! Αφου 8 η ωρα ημουν ηδη στη λαικη :) τωρα ειμαι σαν ζομπι! Πιστευω να λιωσω το μεσημερι! Καλη μας ημερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου... Μιλαμε για πολύ αέρα.... Αλλα μεταξύ μας εμενα μ αρεσει.... Ειναι μονονγια χουχούλιασμα.. Δεν θέλω να βγω από τα σκεπάσματα.... 

@nanoula90 αααα κ εμενα κλωτσαει αλύπητα αλλαααα δεν χαμπαριαζω.. Αλλάζω κ εγω πλευρό κ κοιμόμαστε παλι! Δεν κοιμάμαι που δεν κοιμάμαι πολυ... Ποσο ν αντεξω;; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...