Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Να σου ζήσει κοπελα μου!!!

 

Εγώ θα προσπαθήσω να την αποφύγω την επισκληριδιο αλλά αν δω ότι πεθαίνω στον πόνο και αναλόγως τι θα μου πει ο γιατρός θα την κάνω...

Καταλαβα κοπελα μ....εγω παλι την σκεφτομαι θετικα!!! Τι να πω θα δειξει!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καταλαβα κοπελα μ....εγω παλι την σκεφτομαι θετικα!!! Τι να πω θα δειξει!

Να μαι κ εγω παλι!:grin:

Ειπα να πεταχτω παλι στην παρεα σας να πω,πως εγω σιγουρα θα κανω επισκληριδιο. :mrgreen:

 

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Γέννησα χτες το πρωί στις 10.30! Ο μπέμπης είναι έρωτας! Δεν υπάρχει,  είναι το καλύτερο μωράκι! Θηλαζε μια χαρά χτες, σήμερα έχει μια δυσκολία αλλά το παλεύω! 

Όλα πήγαν πολύ καλά με την καισαρικη τελειώσαμε στο αψε σβήσε! 

 

Κορίτσι μου να σου ζησει ο πρίγκηπας!!!! Να είναι γεμάτος υγεία !!!!!

Χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την καισαρική... Μπράβο!!! Κ με τον θηλασμό...!!!μου, δίνεις κουράγιο!!!  Καλα η ανάρρωση τωρα....! Οταν μπορείς πες μας με επισκληριδιο έκανες η ραχιαια;;; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σου ζησει κοπελα μ καλα αναθρεματα και καλη ανναρωση να εχεις....οταν μπορεσεις γραψε μας ποσο γεννηθηκε να σε βαλω στο πινακακι!!!

Κοριτσια πως ειστεε εγω καλα κλασσικα πονακια κλπ....

@loyloy πως αισθανεσαι π αυριο τετοια ωρα θα κρατας αγγαλια τον μπεμπη σου???

Ξεχασα να ρωτησω....οσες πατε για φτ θα κανετε επισκληριδιο το εχετε σκεφτει? Ή αναλογως πως θα παει το βλεπετε??

Εγω θα κανω.ακομα βαλεντινα μου δεβ το χω συνηδητοποιησει. Ειναι σα να μιλαω για αλλη γυναικα.το πρωι που θα παω μαιευτηριο θα την ακουσβ πιστευω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Εγω θα κανω.ακομα βαλεντινα μου δεβ το χω συνηδητοποιησει. Ειναι σα να μιλαω για αλλη γυναικα.το πρωι που θα παω μαιευτηριο θα την ακουσβ πιστευω.

Με το καλο αυριο.... Και μ έναν πονο.. Η ακομα καλύτερα Με κανενα... Θα κάνεις κ επισκληριδιο κ θα σαι κιουρία!!!! 

Σημερα κοιμήσου.. Απόλαυσε φαγητό...!!!!κι αύριο θα κρατάς το μωράκι σου... Τι ωραία!!!

Εμεις φυσικα θα περιμένουμε οταν μπορεσεις να μας πεις εμπειρία!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Γέννησα χτες το πρωί στις 10.30! Ο μπέμπης είναι έρωτας! Δεν υπάρχει,  είναι το καλύτερο μωράκι! Θηλαζε μια χαρά χτες, σήμερα έχει μια δυσκολία αλλά το παλεύω! 

Όλα πήγαν πολύ καλά με την καισαρικη τελειώσαμε στο αψε σβήσε! 

 

Να σου ζησει ο μπεμπαρος!!!!!!!γερος καλοτυχος στη ζωη του!!!!!

Just now, Cath3rine είπε:

Με το καλο αυριο.... Και μ έναν πονο.. Η ακομα καλύτερα Με κανενα... Θα κάνεις κ επισκληριδιο κ θα σαι κιουρία!!!! 

Σημερα κοιμήσου.. Απόλαυσε φαγητό...!!!!κι αύριο θα κρατάς το μωράκι σου... Τι ωραία!!!

Εμεις φυσικα θα περιμένουμε οταν μπορεσεις να μας πεις εμπειρία!!!! 

Με τη πρωτη ευκαιρια θα σας ενημερώσω εννοειται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Να μαι κ εγω παλι!:grin:

Ειπα να πεταχτω παλι στην παρεα σας να πω,πως εγω σιγουρα θα κανω επισκληριδιο. :mrgreen:

 

 

πρίν από 42 λεπτά , loyloy είπε:

Εγω θα κανω.ακομα βαλεντινα μου δεβ το χω συνηδητοποιησει. Ειναι σα να μιλαω για αλλη γυναικα.το πρωι που θα παω μαιευτηριο θα την ακουσβ πιστευω.

Χαιρομαι π υπαρχουν κ αλλες π ειναι θετικες κ εγω θελω να κανω...

πω πω σε καταλαβαινω οτι δεν το εχεις συνειδητοποιησει ακομη....ευχομαι την πεμπτη π θα παω να εχει περασει η διαστολη μ το 3κ να με κρατησουν μεσα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται με επισκληριδιο. Δεν το σκεφτηκα ουτε λεπτο, απο την αρχη ειπα ναι στην επισκληριδιο χαχαχα. 

Αλλα ρε κοριτσια μπερδευτηκα. Η επισκληριδιος δεν γινεται πισω στην σπονδυλικη στηλη που σου βαζουν τον καθετηρα?? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εννοειται με επισκληριδιο. Δεν το σκεφτηκα ουτε λεπτο, απο την αρχη ειπα ναι στην επισκληριδιο χαχαχα. 

Αλλα ρε κοριτσια μπερδευτηκα. Η επισκληριδιος δεν γινεται πισω στην σπονδυλικη στηλη που σου βαζουν τον καθετηρα?? 

Ναι αυτο ειναι :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Α και μια ερώτηση ρε κοριτσια μια και με εφερε εδω ο δρομος μου, τωρα που εσεις γεννάτε και τα εχετε ολα ετοιμα..τι στρωματακι πρεπει να παρω για την κουνια?

Νομιζω πως πλεον ολα καλα ειναι  οσα ειναι ανατομικα. Εγω πηρα απο το λητω, ενα της grecostrom, που ειναι με αντιμικροβιακη επενδυση λεει, λατεξ με αφρο. Ειναι αρκετα χοντρο αλλα δεν θα το λεγα ουτε σκληρο ουτε μαλακο στρωμα. Το καλοκαιρι που το πηρα, ηταν απο τα καλα στρωματα μας ειχαν πει. Αλλα και αλλα που ειδα μου φανηκαν ολα πολυ ωραια και ανατομικα και ειχα μπερδευτει λιγο κ μ αυτο.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Νομιζω πως πλεον ολα καλα ειναι  οσα ειναι ανατομικα. Εγω πηρα απο το λητω, ενα της grecostrom, που ειναι με αντιμικροβιακη επενδυση λεει, λατεξ με αφρο. Ειναι αρκετα χοντρο αλλα δεν θα το λεγα ουτε σκληρο ουτε μαλακο στρωμα. Το καλοκαιρι που το πηρα, ηταν απο τα καλα στρωματα μας ειχαν πει. Αλλα και αλλα που ειδα μου φανηκαν ολα πολυ ωραια και ανατομικα και ειχα μπερδευτει λιγο κ μ αυτο.

Α ωραια. Thank you girl! ❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Nicol_ είπε:

Α και μια ερώτηση ρε κοριτσια μια και με εφερε εδω ο δρομος μου, τωρα που εσεις γεννάτε και τα εχετε ολα ετοιμα..τι στρωματακι πρεπει να παρω για την κουνια?

Εγω επειδη εχω ετοιμο κρεβατάκι με στρώμα  δεν χρειαστηκε να διαλέξω.. Αλλα στα μαγαζιά που πήγαινα μ λέγαν οτι πρέπει να είναι σκληρό κ οχι με αφρους κλπ γτ ακομα η σπονδυλική του μωρού είναι μαλακή κ θέλει αντίσταση... Τωρα δεν ξερω αν αλλαξε κάτι.. Οπως κ για το μαξιλάρι αναρρόφησης που είχα ρωτήσει μ είχαν πει όχι... Ενω κάποιοι αλλοι μ έλεγαν ναι.. Αντε να βγάλεις άκρη! 

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Εννοειται με επισκληριδιο. Δεν το σκεφτηκα ουτε λεπτο, απο την αρχη ειπα ναι στην επισκληριδιο χαχαχα. 

Αλλα ρε κοριτσια μπερδευτηκα. Η επισκληριδιος δεν γινεται πισω στην σπονδυλικη στηλη που σου βαζουν τον καθετηρα?? 

Εσυ φιλενάδα σε ιδιωτικό θα γεννήσεις;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Cath3rine είπε:

Εγω επειδη εχω ετοιμο κρεβατάκι με στρώμα  δεν χρειαστηκε να διαλέξω.. Αλλα στα μαγαζιά που πήγαινα μ λέγαν οτι πρέπει να είναι σκληρό κ οχι με αφρους κλπ γτ ακομα η σπονδυλική του μωρού είναι μαλακή κ θέλει αντίσταση... Τωρα δεν ξερω αν αλλαξε κάτι.. Οπως κ για το μαξιλάρι αναρρόφησης που είχα ρωτήσει μ είχαν πει όχι... Ενω κάποιοι αλλοι μ έλεγαν ναι.. Αντε να βγάλεις άκρη! 

Εσυ φιλενάδα σε ιδιωτικό θα γεννήσεις;; 

Ναι φιληη μου. Σε ιδιωτικο. Αυριο εχω γιατρο να δουμε πως παω. Η αληθεια ειναι οτι οταν ειμαι ορθια και κουνιεται ο μπεμπης ποναω πολυ απο κατω. Σαν σφαχτες ειναι. Πηγαμε σουπερμαρκετ σημερα και καθε 2 λεπτα σταματουσα και κρατιομουν απο το καροτσι γιατι ενιωθα οτι θα πεσω κατω απο τον στιγμιαιο αυτον πονο. Τι σκατα ειναι αυτο, δεν εχω καταλαβει ακομα. 

Η αληθεια ειναι οτι σκεφτομαι πως ειναι οι τελευταιες μερες μου ως εγκυουλα και παρα τα θεματακια που ειχα, νομιζω θα μου λειψει ολο αυτο. Γυναικες παιδι μου. Τη μια λενε το ενα την αλλη το αλλο χαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...