Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Sun38mam είπε:

Στην πτέρυγα Βενιζέλου είμαι. Τα ίδια μια πονακια μια  λίγο αίμα...

Στην διπλανει από αυτήν που ειμουνα εγώ. Υπομονη τώρα τι να κάνεις θα πέρασουν ολα. Σύνοδο δεν σου επιτρέπουν να έχεις κάποιον μαζί σου; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Εσυ κορίτσι θα μας πεις ότι γέννησες και δεν θα σε πιστεύουμε!!! Σίριαλ κατάντησε ο τοκετός σου!!!!

Εγω ειπα με βλεπω να γενναω τελευταια ολων.....ή θα μ λενε απο εκει εισαγωγη για γεννα κ θα τους λεω αντε καλε θα περασουν τα πονακια σε λιγο αφηστε με να παω σπιτι μου.... εσυ πως εισαι;;;

 

πρίν από 19 λεπτά , Sun38mam είπε:

Στην πτέρυγα Βενιζέλου είμαι. Τα ίδια μια πονακια μια  λίγο αίμα...

Αν ειναι ιδια περιπτωση ειναι λιγο αδικο.....εγω στο ιπποκρατειο ημουν μονη μ αλλα ειμαστανν ΟΛΕΣΣΣΣ μονες μας...μιλαμε πολλη μοναξια δεν περναει η μερα....τηλεοραση εχεις στο δωματιο τουλαχιστον;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Υπομονη κοριτσι μ ολα θα πανε καλα....!!!:) υπομονη ξερω πως ειναι να εισαι μονη σου....τ ωρα εχεις επισκεπτηριο.;;

Πως αισθανεσαι π σιγουρα θα γεννησεις σε 3μερες;;; 

Νομιζω πως για να παρει αδεια γοα συνοδο θα πρεπει να υπαρξει πολλη σοβαρος λογος αλλιωε δεν δινουν!

Μόλις μίλησα με το γιατρό.σε λιγότερο από 48ωρες θα τον έχω αγκαλίτσα.τεταρτη πρωί με πρόκληση.μπαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Μόλις μίλησα με το γιατρό.σε λιγότερο από 48ωρες θα τον έχω αγκαλίτσα.τεταρτη πρωί με πρόκληση.μπαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για πεμπτη δεν ηταν ή κανω λαθος;; οπως κ να χει μπραβο κουκλα μ με το καλο ο μπεμπης με μισο πονο να βγει....αντε πρωτη εσυ κ απο πισω ακολουθω κ εγω πιστευω χαχαχ....να μας ενημερωνεις για την διαδικασια!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Μόλις μίλησα με το γιατρό.σε λιγότερο από 48ωρες θα τον έχω αγκαλίτσα.τεταρτη πρωί με πρόκληση.μπαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αααα κοπελα μου με ενα πονο !εχω μερες να μπω κ εχασα πολυ εξεληξη!πω πω αγωνια τελος τι ωραιο συναισθημα.κ γω δεν αντεχω αλλο ποιος να το φανταζοταν οτι θα φταναμε τελειωμηνες κ να θελουμε σα τρελες να γεννησουμε!Και γω Τεταρτη 19 αν δεν εχει γινει τιποτα μπαινω για προκληση!ρε τι περπατημα ριχνω τι σεξ τι δουλειες ,κοψαμε κ το μαγνησιο εεεενταξει μας κοροιδευουν τα μπεμπε μας!Συσπασεις 3- 5 τη μερα ΤΙΠΟΤΑ


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Για πεμπτη δεν ηταν ή κανω λαθος;; οπως κ να χει μπραβο κουκλα μ με το καλο ο μπεμπης με μισο πονο να βγει....αντε πρωτη εσυ κ απο πισω ακολουθω κ εγω πιστευω χαχαχ....να μας ενημερωνεις για την διαδικασια!!!

Τετάρτη μου χε πει το Σάββατο.ολα με λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Για πεμπτη δεν ηταν ή κανω λαθος;; οπως κ να χει μπραβο κουκλα μ με το καλο ο μπεμπης με μισο πονο να βγει....αντε πρωτη εσυ κ απο πισω ακολουθω κ εγω πιστευω χαχαχ....να μας ενημερωνεις για την διαδικασια!!!

Κοπελα μ κ εσυ τι υπομονη εχεις κανει Παναγια μου!!Τσαμπα φοβηθηκαμε τοσους μηνες εγω πηγαινα σαν κλωσσα μη σπασουν τα αυγα δεν επλενα ουτε πιατο γιατι ειχα συσπασεις με λιγο ορθοστασια κ τωρα εχω κανει γενικη στο σπιτι κ τιποτα!Αντε εφτασε ο καιρος για ολες μας 38 +5 κ γω κ ελπιζω να μη παω για προκληση να γινει κατι αυτη τη βδομαδα!

  • Χαχα 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitra K είπε:

Αααα κοπελα μου με ενα πονο !εχω μερες να μπω κ εχασα πολυ εξεληξη!πω πω αγωνια τελος τι ωραιο συναισθημα.κ γω δεν αντεχω αλλο ποιος να το φανταζοταν οτι θα φταναμε τελειωμηνες κ να θελουμε σα τρελες να γεννησουμε!Και γω Τεταρτη 19 αν δεν εχει γινει τιποτα μπαινω για προκληση!ρε τι περπατημα ριχνω τι σεξ τι δουλειες ,κοψαμε κ το μαγνησιο εεεενταξει μας κοροιδευουν τα μπεμπε μας!Συσπασεις 3- 5 τη μερα ΤΙΠΟΤΑ

Κάνεις σεξ ρε θηρίο?α θα σου πω και για το Γαια εντυπώσεις.και μένα τπτ από συσπάσεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Κάνεις σεξ ρε θηρίο?α θα σου πω και για το Γαια εντυπώσεις.και μένα τπτ από συσπάσεις.

Ε σεξ δε το λες ισα να μπει το "λιπαντικο" που θελουμε μπας κ γινει τιποτα!Αχ να μου πεις τα παντα για το Γαια ,εγω ρωτησα για rooming in και θηλασμο κ μου παν τα δηλωνεις με το που γεννησεις δε χρειαζεται πιο πριν.δε ξερω αν εχεις ρωτησει για βλαστοκυτταρα εμεις δε θα κανουμε φυλαξη αλλα δε θελω κ να τα πεταξουν να τα κανουμε δωρεα στη δημοσια τραπεζα φυλαξης.


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 50cm 2.640kg

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.950kg

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@kathyv25            ΠΗΤ 21/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Irini123              ΠΗΤ 18-21/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 ΑΓΟΡΑΚΙ ????

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Katerina-90        ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 8/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 2.500kg 2.780kg

@noni90             ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΗΤ ΤΩΡΑ:-P ΠΛΕΟΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.. ΣΤΑ ??? ΑΝΑΜΜΕΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , loyloy είπε:

Μόλις μίλησα με το γιατρό.σε λιγότερο από 48ωρες θα τον έχω αγκαλίτσα.τεταρτη πρωί με πρόκληση.μπαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσι μου!!! Εφτασες στο τελος!!!! Τι ωραια.... Αντε να παίρνουμε σειρά!!!! Απόλαυσε τις τελευταίες ώρες με την κοιλίτσα!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοπελα μ κ εσυ τι υπομονη εχεις κανει Παναγια μου!!Τσαμπα φοβηθηκαμε τοσους μηνες εγω πηγαινα σαν κλωσσα μη σπασουν τα αυγα δεν επλενα ουτε πιατο γιατι ειχα συσπασεις με λιγο ορθοστασια κ τωρα εχω κανει γενικη στο σπιτι κ τιποτα!Αντε εφτασε ο καιρος για ολες μας 38 +5 κ γω κ ελπιζω να μη παω για προκληση να γινει κατι αυτη τη βδομαδα!

Αχχχ ψεματαα τοσο καιρο σαν κοτουλες τσουκου τσουκου κ τωρα τπτ....το αστειο ειναι οτι απο συσπασεις φουλ διαστολη 2 κ δεν λενε να μ σπασουν τα νερα ή να με πιασουν συνεχομενοι πονοι δεν καταλαβαινω...

@kathyv25 γεννησε το κοριτσι μας;;;; Ευχομαι να πηγανε ολα τελεια και να κρατας το μωρακι σου αγγαλιτσααα!!! Περιμενουμε νεα σουυ!!!

πρίν από 31 λεπτά , loyloy είπε:

Τετάρτη μου χε πει το Σάββατο.ολα με λεπτομέρειες.

Αχχχχ τελειααααα αντε ερχεται κ η σειρα μαςςς!!!!:-D

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Dimitra K είπε:

Ε σεξ δε το λες ισα να μπει το "λιπαντικο" που θελουμε μπας κ γινει τιποτα!Αχ να μου πεις τα παντα για το Γαια ,εγω ρωτησα για rooming in και θηλασμο κ μου παν τα δηλωνεις με το που γεννησεις δε χρειαζεται πιο πριν.δε ξερω αν εχεις ρωτησει για βλαστοκυτταρα εμεις δε θα κανουμε φυλαξη αλλα δε θελω κ να τα πεταξουν να τα κανουμε δωρεα στη δημοσια τραπεζα φυλαξης.

Εγώ δεν θα κάνω rooming in  Εκτός και αν αλλάξω γνώμη.το συζήτησα με το γιατρό μου το θέμα βλαστοκυττάρων  και μου πε δυστυχώς η Ελλάδα σα κρατος δεν προστατεύει τα προσωπικά στοιχεία.δεν υπάρχει ανωνυμία φακελωνεις στην ουσία το παιδί και δεν είναι υπέρ σε αυτό αλλα μου πε ότι εγώ θέλω.και δεν θα το κάνω Τελικά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ δεν θα κάνω rooming in  Εκτός και αν αλλάξω γνώμη.το συζήτησα με το γιατρό μου το θέμα βλαστοκυττάρων  και μου πε δυστυχώς η Ελλάδα σα κρατος δεν προστατεύει τα προσωπικά στοιχεία.δεν υπάρχει ανωνυμία φακελωνεις στην ουσία το παιδί και δεν είναι υπέρ σε αυτό αλλα μου πε ότι εγώ θέλω.και δεν θα το κάνω Τελικά.

Ο γιατρος εννοει οτι κ δωρεα να τα κανεις παλι φακελωνεται??


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Ο γιατρος εννοει οτι κ δωρεα να τα κανεις παλι φακελωνεται??

Τα στοιχεία σου πάλι υπάρχουν και αυτός δεν το προτείνει.δεν θέλω να σε επηρεασω. Κανε ότι αποφασισες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...