Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 50cm 2.640kg

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.950kg

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@kathyv25            ΠΗΤ 21/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Irini123              ΠΗΤ 18-21/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 ΑΓΟΡΑΚΙ ????

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Katerina-90        ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 8/12 Γ.30/11 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.780kg 47cm ΑΓΟΡΑΚΙ 2.500kg 48cm

@noni90             ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 

ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΠΗΤ ΤΩΡΑ:-P ΠΛΕΟΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟΣΤΑ.. ΣΤΑ ??? ΑΝΑΜΜΕΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ.....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

.το συζήτησα με το γιατρό μου το θέμα βλαστοκυττάρων  και μου πε δυστυχώς η Ελλάδα σα κρατος δεν προστατεύει τα προσωπικά στοιχεία.δεν υπάρχει ανωνυμία φακελωνεις στην ουσία το παιδί και δεν είναι υπέρ σε αυτό αλλα μου πε ότι εγώ θέλω.και δεν θα το κάνω Τελικά.

Μπαίνω εμβόλιμα για να ρωτήσω...τι αηδίες είναι αυτές;;;;; υπάρχουν τόσοι άνθρωποι που περιμένουν στα νοσοκομεία αργοπεθαινοντας να βρεθούν συμβατοί δοτες, τόσοι γονείς που βλέπουν  τα παιδιά τους να αργοσβηνουν, και το θέμα είναι αν θα μάθει κανείς αν ο συμβατός δότης ήταν η κικιτσα χατζημπουρδογλου απ τα ανω κρεμαστα;;; εξοργιζομαι! Ειπε γιατρός τέτοιο πραμα;; πηγαίνετε μόνες σας παρακαλώ στην δημόσια  τράπεζα βλαστοκυταρρων να ενημερωθείτε. Και σκεφτείτε αν ποτε το παιδι σας αρρωστήσει αν θα θέλατε οι άλλοι να μη γίνονται δοτες απλά κ μόνο για να μην 'φακελωθουν'. Συγγνωμη για τον τονο μου αλλα δεν μπορώ να ακούω τέτοια πράγματα από επαγγελματίες υγείας. Είναι μια απλή κίνηση που θα κάνει ο σύζυγός την επόμενη του τοκετού 20 λεπτά δρόμο να τα παραδώσει κ τέλος. Ακόμη κ απλά για έρευνα να μείνουν, προς όφελος της ανθρωπότητας είναι.

  • Μου αρέσει 2

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Konsta15 είπε:

Μπαίνω εμβόλιμα για να ρωτήσω...τι αηδίες είναι αυτές;;;;; υπάρχουν τόσοι άνθρωποι που περιμένουν στα νοσοκομεία αργοπεθαινοντας να βρεθούν συμβατοί δοτες, τόσοι γονείς που βλέπουν  τα παιδιά τους να αργοσβηνουν, και το θέμα είναι αν θα μάθει κανείς αν ο συμβατός δότης ήταν η κικιτσα χατζημπουρδογλου απ τα ανω κρεμαστα;;; εξοργιζομαι! Ειπε γιατρός τέτοιο πραμα;; πηγαίνετε μόνες σας παρακαλώ στην δημόσια  τράπεζα βλαστοκυταρρων να ενημερωθείτε. Και σκεφτείτε αν ποτε το παιδι σας αρρωστήσει αν θα θέλατε οι άλλοι να μη γίνονται δοτες απλά κ μόνο για να μην 'φακελωθουν'. Συγγνωμη για τον τονο μου αλλα δεν μπορώ να ακούω τέτοια πράγματα από επαγγελματίες υγείας. Είναι μια απλή κίνηση που θα κάνει ο σύζυγός την επόμενη του τοκετού 20 λεπτά δρόμο να τα παραδώσει κ τέλος. Ακόμη κ απλά για έρευνα να μείνουν, προς όφελος της ανθρωπότητας είναι.

Έχω ψάξει πολύ το θέμα.και είναι αλλα πολλά.αν δεν ξέρεις μη μιλάς.τι ύφος είναι αυτό.ελεος δλδ.δεν σου επιτρέπω να μου μιλάς έτσι..κατσε Διάβασε ενημερώσου και μετά μαθε γτ παίζει ρόλο η ανωνυμία. Έχω αντιμετωπίσει θέματα τέτοια και δεν είμαι αναίσθητη και δοτρια έχω υπάρξει Εγώ η ίδια και στην οικογένεια μου έχω ζήσει τέτοιες καταστάσεις.Δεν θέλω να το συνεχίσω γτ η καθεμιά έχει κάνει την επιλογή τγς για τους δικούς της λογους και Ούτε Θέλω να επηρεασω καμιά για την απόφαση της Ούτε Ίσως με το τρόπο μου να την τρομάξω.ειναι λεπτό το θέμα πιστεύω.αυτα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

Έχω ψάξει πολύ το θέμα.και είναι αλλα πολλά.αν δεν ξέρεις μη μιλάς.τι ύφος είναι αυτό.ελεος δλδ.δεν σου επιτρέπω να μου μιλάς έτσι..κατσε Διάβασε ενημερώσου και μετά μαθε γτ παίζει ρόλο η ανωνυμία. Έχω αντιμετωπίσει θέματα τέτοια και δεν είμαι αναίσθητη και δοτρια έχω υπάρξει Εγώ η ίδια και στην οικογένεια μου έχω ζήσει τέτοιες καταστάσεις.Δεν θέλω να το συνεχίσω γτ η καθεμιά έχει κάνει την επιλογή τγς για τους δικούς της λογους και Ούτε Θέλω να επηρεασω καμιά για την απόφαση της Ούτε Ίσως με το τρόπο μου να την τρομάξω.ειναι λεπτό το θέμα πιστεύω.αυτα.

Δεν μιλησα προς εσενα με αυτο τον τονο! Με το γιατρο νευριασα ακριβώς επειδη εχω κ εγω προσωπικη εμεπιρια απο δότες! Δεν εχω κάτι με σένα, με τους επαγγελματίες υγείας που εστιάζουν σε λιγότερο σημαντικά πράγματα. Αν εσένα σε επηρεάζει τόσο η ανωνυμία, πάσο. 

Ειλικρινά δεν είχα πρόθεση να σου επιτεθω σε καμία περίπτωση! Μου βγήκε έτσι επειδή μετέφερες τα λόγια γιατρού και όλο αυτό ήταν προς αυτόν. Εγώ η ίδια ζω κ αξιώθηκα να γίνω μάνα επειδή βρέθηκαν άνθρωποι πρόθυμοι να 'φακελωθουν'. Κ εγω  λοιπόν οφείλω με τη σειρά μου να κάνω το ίδιο. Κ τα παιδιά μου. Γιατί αν μια μέρα μας πάθουν το παραμικρό, θα παρακαλάμε να υπαρχουν αλλοι 'φακελωμενοι' για να γινουν  καλα τα παιδια μας. Αυτο κ μονο. Κατα τα αλλα, με το καλο τα μωρακια ολων σας και καλα Χριστούγεννα αγκαλιά με τα ζουζουνια σας!


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω ειπα με βλεπω να γενναω τελευταια ολων.....ή θα μ λενε απο εκει εισαγωγη για γεννα κ θα τους λεω αντε καλε θα περασουν τα πονακια σε λιγο αφηστε με να παω σπιτι μου.... εσυ πως εισαι;;;

 

Αν ειναι ιδια περιπτωση ειναι λιγο αδικο.....εγω στο ιπποκρατειο ημουν μονη μ αλλα ειμαστανν ΟΛΕΣΣΣΣ μονες μας...μιλαμε πολλη μοναξια δεν περναει η μερα....τηλεοραση εχεις στο δωματιο τουλαχιστον;;;

Εγώ έχω κάτι ψιλά από συσπασουλες και τίποτα άλλο... Εν τω μεταξύ αισθάνομαι πίεση σε πλευρά και διάφραγμα οπότε υποθέτω ότι είναι ακόμα ψηλά το μωρό... Μου είπε και ο γιατρός για περπάτημα... Αλλά με βλέπω να αργώ...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Konsta15 είπε:

Δεν μιλησα προς εσενα με αυτο τον τονο! Με το γιατρο νευριασα ακριβώς επειδη εχω κ εγω προσωπικη εμεπιρια απο δότες! Δεν εχω κάτι με σένα, με τους επαγγελματίες υγείας που εστιάζουν σε λιγότερο σημαντικά πράγματα. Αν εσένα σε επηρεάζει τόσο η ανωνυμία, πάσο. 

Ειλικρινά δεν είχα πρόθεση να σου επιτεθω σε καμία περίπτωση! Μου βγήκε έτσι επειδή μετέφερες τα λόγια γιατρού και όλο αυτό ήταν προς αυτόν. Εγώ η ίδια ζω κ αξιώθηκα να γίνω μάνα επειδή βρέθηκαν άνθρωποι πρόθυμοι να 'φακελωθουν'. Κ εγω  λοιπόν οφείλω με τη σειρά μου να κάνω το ίδιο. Κ τα παιδιά μου. Γιατί αν μια μέρα μας πάθουν το παραμικρό, θα παρακαλάμε να υπαρχουν αλλοι 'φακελωμενοι' για να γινουν  καλα τα παιδια μας. Αυτο κ μονο. Κατα τα αλλα, με το καλο τα μωρακια ολων σας και καλα Χριστούγεννα αγκαλιά με τα ζουζουνια σας!

Συγγνώμη που απαντησα καινεγω απότομα.λιγο και οι ορμόνες.πριν 10 χρόνια έγινε και η αδερφή μου μανούλα και ήταν εκείνη την εποχή που γινόταν χαμός με τις ιδιωτικές εταιρίες.ειναι ένα ενα θεμα που το ψάξαμε αρκετά και για το θέμα δωρεάς και στο κέντρο Κέντρο Ερευνών και μάθαμε καποι α πράγματα εξωπραγματικα.λεμε ακραία σενάρια αποκλείεται.Και όσον το ψάχναμε Τελικά είδαμε ότι όμως ισχύει.Απο κει και πέρα είναι ένα ενα θεμα λεπτό και δεβ το συζητώ αν μπορώ με κάποιο τρόπο να βοηθήσω ια το κάνω.αλλα όχι μέσω του παιδιού μου.Ο καθένας με τις απόψεις και με τις αποφάσεις του.

 

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και πάνω απ'όλα υγεία στην οικογένεια σου και σε σένα!! !!!Και ότι έζησες να παραμείνει ενας μακρινός απλά εφιάλτης και τπτ άλλο.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εγώ δεν θα κάνω rooming in  Εκτός και αν αλλάξω γνώμη.το συζήτησα με το γιατρό μου το θέμα βλαστοκυττάρων  και μου πε δυστυχώς η Ελλάδα σα κρατος δεν προστατεύει τα προσωπικά στοιχεία.δεν υπάρχει ανωνυμία φακελωνεις στην ουσία το παιδί και δεν είναι υπέρ σε αυτό αλλα μου πε ότι εγώ θέλω.και δεν θα το κάνω Τελικά.

Το θέμα με τα βλαστοκύτταρα δεν το έχω ψάξει καθόλου... Αυτό που ξέρω μόνο είναι ότι δεν έχει νόημα να τα κρατας σε ιδιωτική τράπεζα για το δικό σου παιδί...τώρα όσον αφορά την δωρεά τι το καλό έχει να φακελωνεται το παιδί;δεν σου επιτίθεμαι απλά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι κίνδυνος υπάρχει και το παιδί αν φακελωνεται...


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Το θέμα με τα βλαστοκύτταρα δεν το έχω ψάξει καθόλου... Αυτό που ξέρω μόνο είναι ότι δεν έχει νόημα να τα κρατας σε ιδιωτική τράπεζα για το δικό σου παιδί...τώρα όσον αφορά την δωρεά τι το καλό έχει να φακελωνεται το παιδί;δεν σου επιτίθεμαι απλά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι κίνδυνος υπάρχει και το παιδί αν φακελωνεται...

Κοίτα ποτέ δεν έκανα την κουβέντα για τα βλαστοκύτταρα εδώ .Όπως είπα είναι ένα πολύ λεπτό θέμα.και Δεν θέλω να αναφερθώ στο κομμάτι της ανωνυμίας.και είναι πολλά αυτά που μπορώ να σου πω.αλλα καλύτερα Όχι.θθα ανοίξει μεγάλη κουβέντα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Natasoula85 είπε:

Εγώ έχω κάτι ψιλά από συσπασουλες και τίποτα άλλο... Εν τω μεταξύ αισθάνομαι πίεση σε πλευρά και διάφραγμα οπότε υποθέτω ότι είναι ακόμα ψηλά το μωρό... Μου είπε και ο γιατρός για περπάτημα... Αλλά με βλέπω να αργώ...

Οντως για να νιωθεις πιεση στο διαφραγμα κ στα πλευρα πρεπει να ειναι ψηλα γιατι μ ειπαν οταν εχει εμπεδωθει πλεον το μωρο δεν νιωθεις την δυσφορια π ενιωθες πριν....αλλα μην το λες μπορει να πιασουν συσπασεις αρκετες κ επειδη με αυτες κατεβαινει το μωρο το πιεζει προς τα κατω μπορει να κατεβει και σε 2-3μερες κ να εμπεδωθει τσακ μπαμ παντως εχεις ακομα μερες!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Δε γέννησε καμιά ακόμα; @loyloy σε 2 μέρες δηλαδή θα έχεις το μπέμπη σας αγκαλιά; Μεγάλες στιγμές κορίτσι, με ένα πόνο!

Εμείς πήγαμε σήμερα στη γιατρό ο τράχηλος πήγε από 4 στο 2.8, μαλάκωσε αρκετά κ έχω πονακια περιόδου αραιά κ που, που μου είπε πως ειναι ανώδυνες συσπάσεις. Άρα το σώμα μου ενεργοποίηθηκε και προετοιμάζεται για τοκετό... 37+3 σημερα! Μου είπε να συνεχίσω επαφές και περπάτημα χαλαρά χωρίς πίεση.... Είμαι πολύ χαρούμενη που το σώμα μου προετοιμάζεται χιχι!

@ΒαλεντιναΧρηστος η μπουμπουκα σου είναι σταρ θέλει να κάνει εντυπωσιακή είσοδο στον κόσμο! Έχει προσωπικότητα το παιδί! Με ένα πόνο και καλή λευτεριά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , noni90 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Δε γέννησε καμιά ακόμα; @loyloy σε 2 μέρες δηλαδή θα έχεις το μπέμπη σας αγκαλιά; Μεγάλες στιγμές κορίτσι, με ένα πόνο!

Εμείς πήγαμε σήμερα στη γιατρό ο τράχηλος πήγε από 4 στο 2.8, μαλάκωσε αρκετά κ έχω πονακια περιόδου αραιά κ που, που μου είπε πως ειναι ανώδυνες συσπάσεις. Άρα το σώμα μου ενεργοποίηθηκε και προετοιμάζεται για τοκετό... 37+3 σημερα! Μου είπε να συνεχίσω επαφές και περπάτημα χαλαρά χωρίς πίεση.... Είμαι πολύ χαρούμενη που το σώμα μου προετοιμάζεται χιχι!

@ΒαλεντιναΧρηστος η μπουμπουκα σου είναι σταρ θέλει να κάνει εντυπωσιακή είσοδο στον κόσμο! Έχει προσωπικότητα το παιδί! Με ένα πόνο και καλή λευτεριά!

Με Το Καλό!! !!!!!!Ναι λίγο έμεινε επιτέλους!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , noni90 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! Δε γέννησε καμιά ακόμα; @loyloy σε 2 μέρες δηλαδή θα έχεις το μπέμπη σας αγκαλιά; Μεγάλες στιγμές κορίτσι, με ένα πόνο!

Εμείς πήγαμε σήμερα στη γιατρό ο τράχηλος πήγε από 4 στο 2.8, μαλάκωσε αρκετά κ έχω πονακια περιόδου αραιά κ που, που μου είπε πως ειναι ανώδυνες συσπάσεις. Άρα το σώμα μου ενεργοποίηθηκε και προετοιμάζεται για τοκετό... 37+3 σημερα! Μου είπε να συνεχίσω επαφές και περπάτημα χαλαρά χωρίς πίεση.... Είμαι πολύ χαρούμενη που το σώμα μου προετοιμάζεται χιχι!

@ΒαλεντιναΧρηστος η μπουμπουκα σου είναι σταρ θέλει να κάνει εντυπωσιακή είσοδο στον κόσμο! Έχει προσωπικότητα το παιδί! Με ένα πόνο και καλή λευτεριά!

Ναι καλε ντιβα μας βγηκε η κιουρια.....αντε ολες μεσα στον μηνα μας τοσο σαραβαλακια π ειμασταν ολες η καθεμια με τα δικα της δεν το πιστευω οτι ολα τα μπεμπεκια θα ειναι τελειομηνα....μπραβο μας κοριτσια....

Επισης με εναν πονο κοπελα μ!!!! 

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Στην διπλανει από αυτήν που ειμουνα εγώ. Υπομονη τώρα τι να κάνεις θα πέρασουν ολα. Σύνοδο δεν σου επιτρέπουν να έχεις κάποιον μαζί σου; 

Όχι είναι πολύ αυστηρά. Μόνο επισκεπτήριο αφήνουν. 

6 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω ειπα με βλεπω να γενναω τελευταια ολων.....ή θα μ λενε απο εκει εισαγωγη για γεννα κ θα τους λεω αντε καλε θα περασουν τα πονακια σε λιγο αφηστε με να παω σπιτι μου.... εσυ πως εισαι;;;

 

Αν ειναι ιδια περιπτωση ειναι λιγο αδικο.....εγω στο ιπποκρατειο ημουν μονη μ αλλα ειμαστανν ΟΛΕΣΣΣΣ μονες μας...μιλαμε πολλη μοναξια δεν περναει η μερα....τηλεοραση εχεις στο δωματιο τουλαχιστον;;;

Ναι είναι άδικο. Αλλά Τέλος πάντων. Έχει τηλεόραση νοικιάσει η άλλη κοπέλα οπότε υπάρχει μια παρέα στο δωμάτιο. Κατά τα άλλα κινητό ίντερνετ κ μπαίνω κ διαβάζω τα νέα σας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Sun38mam είπε:

Όχι είναι πολύ αυστηρά. Μόνο επισκεπτήριο αφήνουν. 

Ναι είναι άδικο. Αλλά Τέλος πάντων. Έχει τηλεόραση νοικιάσει η άλλη κοπέλα οπότε υπάρχει μια παρέα στο δωμάτιο. Κατά τα άλλα κινητό ίντερνετ κ μπαίνω κ διαβάζω τα νέα σας.

Κάνα βιβλίο διάβαζες στο σπίτι που θα θελες να το τελειώσεις τώρα? Ή κάποιο να ξεκινήσεις.καπως να περνάει η ώρα σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...