Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Εγω ειχα γιατρο. Μου ειπε οτι ο μπεμπης προσπαθει να μπει στη λεκανη αλλα ειναι χοντροκεφάλας και δεν χωραει χαχαχαχαχαχα. Και οτι πρεπει να τον βοηθησω. Ξεκιναω φουλ περπατημα απο αυριο.

Με εξετασε και απο κατω για τραχηλο και μου ειπε οτι ειναι μαλακος και εχω πολυ μικρη διαστολη 1 εκ. !! Δεν πονεσα καθολου! Αναισθητη μια ζωη χαχαχα

Οποτε τωρα φουλ περπατημα και σεξ μου ειπε επισης να κανουμε αβερτα! Θα καει το πελεκουδι ωρε σας λεω χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Cath3rine είπε:

Εμενα δν με ειπαν τπτ αλλα σημερα ειχε κ εφημερία κ επειδη εκανα 2 φορες καρδιοτοκογραφο πετυχα 3 κοπέλες που γης έλεγξαν για διαστολή.. Κι ηταν 40+ εβδ. Κ δν άντεχαν αλλο.. Μη μια ουτε καν πονούσε... Κι επειδή πάνε φυσιολογικα της έδιωχναν ! Εγω ακόμα κ τωρα πονάω ..ξάπλωσα κ άρχισσ να βλέπω οτι γενναω χαχαχα 

Αντε ενα κουράγιο να περπατήσεις. Πονάς γενικα τωρα οταν κινεισε; 

Ναι παρα πολληηη!!! Εσυ οταν περπατας πονας????


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Εγω ειχα γιατρο. Μου ειπε οτι ο μπεμπης προσπαθει να μπει στη λεκανη αλλα ειναι χοντροκεφάλας και δεν χωραει χαχαχαχαχαχα. Και οτι πρεπει να τον βοηθησω. Ξεκιναω φουλ περπατημα απο αυριο.

Με εξετασε και απο κατω για τραχηλο και μου ειπε οτι ειναι μαλακος και εχω πολυ μικρη διαστολη 1 εκ. !! Δεν πονεσα καθολου! Αναισθητη μια ζωη χαχαχα

Οποτε τωρα φουλ περπατημα και σεξ μου ειπε επισης να κανουμε αβερτα! Θα καει το πελεκουδι ωρε σας λεω χαχαχαχαχα

Σεεεεεξ??? What is that?? :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Εγω ειχα γιατρο. Μου ειπε οτι ο μπεμπης προσπαθει να μπει στη λεκανη αλλα ειναι χοντροκεφάλας και δεν χωραει χαχαχαχαχαχα. Και οτι πρεπει να τον βοηθησω. Ξεκιναω φουλ περπατημα απο αυριο.

Με εξετασε και απο κατω για τραχηλο και μου ειπε οτι ειναι μαλακος και εχω πολυ μικρη διαστολη 1 εκ. !! Δεν πονεσα καθολου! Αναισθητη μια ζωη χαχαχα

Οποτε τωρα φουλ περπατημα και σεξ μου ειπε επισης να κανουμε αβερτα! Θα καει το πελεκουδι ωρε σας λεω χαχαχαχαχα

Φιλενάδα ηρθε η ωρα να δώσεις πονο.... Τοσο καιρο περίμενες χαχααχαααχαααα κανε κ για μας...!!!! Εμενα παλι τπτ δεν με είπαν.. Το πηρα αποφαση... Μετα τον σαραντισμο θα ξαναμπώ στο, Σπορ.... 

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι παρα πολληηη!!! Εσυ οταν περπατας πονας????

Μπααα εγω καμια φορα αν πηγαίνω γρήγορα γτ ξεχνιέμαι κιόλας. Με πιανει σαν σφαχτηε κάτι.. Αλλα γενικά οχι.. Κ στα μαγαζια που πάω δεν εχω θεμα.. Βεβαια μπορει να με βοήθησε επειδη απο τον 4ο μήνα επειδή ειχα κοιλιά, φορούσα παντα λαστεξ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Εγω ειχα γιατρο. Μου ειπε οτι ο μπεμπης προσπαθει να μπει στη λεκανη αλλα ειναι χοντροκεφάλας και δεν χωραει χαχαχαχαχαχα. Και οτι πρεπει να τον βοηθησω. Ξεκιναω φουλ περπατημα απο αυριο.

Με εξετασε και απο κατω για τραχηλο και μου ειπε οτι ειναι μαλακος και εχω πολυ μικρη διαστολη 1 εκ. !! Δεν πονεσα καθολου! Αναισθητη μια ζωη χαχαχα

Οποτε τωρα φουλ περπατημα και σεξ μου ειπε επισης να κανουμε αβερτα! Θα καει το πελεκουδι ωρε σας λεω χαχαχαχαχα

Στην ίδια φάση κ εγώ ακριβώς! Μαλακός τράχηλος 1 εκατοστό διαστολή κ μου είπε περπάτημα.... Δεν έχει μπει στην πύελο κ εμένα ο μπέμπης.... Πονακια περιόδου έχω λίγα κ λίγο η μέση μου αλλά τίποτα συγκλονιστικό που να με κάνει να πιστέψω ότι θα γεννήσω σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Cath3rine είπε:

Φιλενάδα ηρθε η ωρα να δώσεις πονο.... Τοσο καιρο περίμενες χαχααχαααχαααα κανε κ για μας...!!!! Εμενα παλι τπτ δεν με είπαν.. Το πηρα αποφαση... Μετα τον σαραντισμο θα ξαναμπώ στο, Σπορ.... 

Μπααα εγω καμια φορα αν πηγαίνω γρήγορα γτ ξεχνιέμαι κιόλας. Με πιανει σαν σφαχτηε κάτι.. Αλλα γενικά οχι.. Κ στα μαγαζια που πάω δεν εχω θεμα.. Βεβαια μπορει να με βοήθησε επειδη απο τον 4ο μήνα επειδή ειχα κοιλιά, φορούσα παντα λαστεξ... 

Χαχαχαχ, εσυ βρε μπορεις να κανεις οποτε θες. Αν και δεν ξερω ποσο βολικο ειναι με τις κοιλιες μας χεχε. 

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Στην ίδια φάση κ εγώ ακριβώς! Μαλακός τράχηλος 1 εκατοστό διαστολή κ μου είπε περπάτημα.... Δεν έχει μπει στην πύελο κ εμένα ο μπέμπης.... Πονακια περιόδου έχω λίγα κ λίγο η μέση μου αλλά τίποτα συγκλονιστικό που να με κάνει να πιστέψω ότι θα γεννήσω σύντομα!

Ναιαιαι, εμεις παμε και μαζι, εσυ εισαι 37+5 αν θυμαμαι καλα?? Εγω 37+3. 

Οποτε ξεκιναμε και εσυ και εγω το καψιμο θερμιδων χαχαχα. Να αρχισουμε απο τωρα τη γυμναστικη γιατι εχω σκουριασα τοσο καιρο 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχ, εσυ βρε μπορεις να κανεις οποτε θες. Αν και δεν ξερω ποσο βολικο ειναι με τις κοιλιες μας χεχε. 

Ναιαιαι, εμεις παμε και μαζι, εσυ εισαι 37+5 αν θυμαμαι καλα?? Εγω 37+3. 

Οποτε ξεκιναμε και εσυ και εγω το καψιμο θερμιδων χαχαχα. Να αρχισουμε απο τωρα τη γυμναστικη γιατι εχω σκουριασα τοσο καιρο 

Καλα τελειως άβολο με την κοιλιά για μενα.. Πιστεύω κ για τον αντρα μ... Εσυ θα μας πεις τωρα εμπειρία χαχαχαχαχαχα 

καλε εμενα με ειπαν να το κόψω (που, ετσι, κ, αλλιως το είχα κομμένο γτ έλλειπε ο αντρας μου) για τον πλακούντα.. Κ μετα που ανέβηκε ο πλακούντας δεν με ξαναείπαν κάτι.. Με ξέχασαν μάλλον.. Αλλα τωρα φτάσαμε Κ στο τελος.. Μια βδομαδα έμεινε..! Αντέχω!?μετα όμως θα επιστρέψω δυναμικά (ελπιζωωωω) 

Χμμμ,μια βδομάδα σας ρίχνω ε:::;;; εγω αυριο μπαινω 39 εβδομάδες 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλα τελειως άβολο με την κοιλιά για μενα.. Πιστεύω κ για τον αντρα μ... Εσυ θα μας πεις τωρα εμπειρία χαχαχαχαχαχα 

καλε εμενα με ειπαν να το κόψω (που, ετσι, κ, αλλιως το είχα κομμένο γτ έλλειπε ο αντρας μου) για τον πλακούντα.. Κ μετα που ανέβηκε ο πλακούντας δεν με ξαναείπαν κάτι.. Με ξέχασαν μάλλον.. Αλλα τωρα φτάσαμε Κ στο τελος.. Μια βδομαδα έμεινε..! Αντέχω!?μετα όμως θα επιστρέψω δυναμικά (ελπιζωωωω) 

Χμμμ,μια βδομάδα σας ρίχνω ε:::;;; εγω αυριο μπαινω 39 εβδομάδες 

Για σεξ μιλατε αφηστε δραμα η κατασταση κ εδω...προχθες κλεισαμε 8μηνες χωριςς....φοβομαστε απο την αρχη χωρις λογο αλλα τωρα ετσι κ αλλιως ειναι πολλη αβολο με την κοιλια...δεν πηραζει οταν καθαρισουμε μετα την γεννα....

Εγω την κυριακη κλεινω την 39η αντε να δουμε...εκανα προσευχουλα το σαββατο π ειναι του Α.Ελευθεριου να ελευθερωθω να γεννησω μια γερη κ υγιεις κορουλα....το ευχομαι κ σε εσας κοριτσια μ!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχ, εσυ βρε μπορεις να κανεις οποτε θες. Αν και δεν ξερω ποσο βολικο ειναι με τις κοιλιες μας χεχε. 

Ναιαιαι, εμεις παμε και μαζι, εσυ εισαι 37+5 αν θυμαμαι καλα?? Εγω 37+3. 

Οποτε ξεκιναμε και εσυ και εγω το καψιμο θερμιδων χαχαχα. Να αρχισουμε απο τωρα τη γυμναστικη γιατι εχω σκουριασα τοσο καιρο 

37 +5 κ εδώ κ 3 μέρες τρώω δίχως αύριο δε ξέρω τι με έχει πιάσει.... Ενώ δεν πεινούσα κ δεν έτρωγα πολύ τώρα όλο θέλω φαγητό .. σήμερα έκανα κ ένα δίωρο περπάτημα χωρίς διάλειμμα στο ικεα... Μετά είχα λίγα πονακια αλλα μόλις ξεκουράστηκα τίποτα. Εσύ έχεις καθόλου πόνους; 

 

πρίν από 15 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλα τελειως άβολο με την κοιλιά για μενα.. Πιστεύω κ για τον αντρα μ... Εσυ θα μας πεις τωρα εμπειρία χαχαχαχαχαχα 

καλε εμενα με ειπαν να το κόψω (που, ετσι, κ, αλλιως το είχα κομμένο γτ έλλειπε ο αντρας μου) για τον πλακούντα.. Κ μετα που ανέβηκε ο πλακούντας δεν με ξαναείπαν κάτι.. Με ξέχασαν μάλλον.. Αλλα τωρα φτάσαμε Κ στο τελος.. Μια βδομαδα έμεινε..! Αντέχω!?μετα όμως θα επιστρέψω δυναμικά (ελπιζωωωω) 

Χμμμ,μια βδομάδα σας ρίχνω ε:::;;; εγω αυριο μπαινω 39 εβδομάδες 

Έχεις καθόλου συμπτώματα, πονακια η τίποτα τέτοιο;

Εγώ ρε κορίτσια νομίζω δεν έχω τίποτα .... Λέτε να έρθει η ώρα κ να μη το καταλάβω; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως το σεξ είναι Αβολο με την κοιλιά αλλά όντως πρέπει να βοηθάει.. θυμάστε εγώ τράχηλο 4 εκατοστά είχα!!! Με τις ελεύθερες επαφές κ το περπάτημα μαλάκωσε πολύ άνοιξε κ λίγο μειώθηκε κιόλας.... Μπήκαμε σε ένα Ρυθμό κ ενεργοποιηθηκε η διαδικασία. Οκ λίγο άβολα θα νιώσετε για λίγο αλλά αν βοηθάει γιατί όχι; 

Just now, Alex. Arap είπε:

Γειά σας κορίτσια τι λέτε να γέννησε η @loyloyπεριμένουμε νέα για το μπεμπη!!!! 

Σωστά περιμένουμε νέα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Για σεξ μιλατε αφηστε δραμα η κατασταση κ εδω...προχθες κλεισαμε 8μηνες χωριςς....φοβομαστε απο την αρχη χωρις λογο αλλα τωρα ετσι κ αλλιως ειναι πολλη αβολο με την κοιλια...δεν πηραζει οταν καθαρισουμε μετα την γεννα....

Εγω την κυριακη κλεινω την 39η αντε να δουμε...εκανα προσευχουλα το σαββατο π ειναι του Α.Ελευθεριου να ελευθερωθω να γεννησω μια γερη κ υγιεις κορουλα....το ευχομαι κ σε εσας κοριτσια μ!!

Αυριο θα πας να σε δουν αν θυμαμαι καλα? Πες τους να τσιγκλισουν λιγο τον τραχηλο μπας και ξυπνησει. Πλησιαζεις κοριτσι μου !

 

πρίν από 18 λεπτά , Cath3rine είπε:

Καλα τελειως άβολο με την κοιλιά για μενα.. Πιστεύω κ για τον αντρα μ... Εσυ θα μας πεις τωρα εμπειρία χαχαχαχαχαχα 

καλε εμενα με ειπαν να το κόψω (που, ετσι, κ, αλλιως το είχα κομμένο γτ έλλειπε ο αντρας μου) για τον πλακούντα.. Κ μετα που ανέβηκε ο πλακούντας δεν με ξαναείπαν κάτι.. Με ξέχασαν μάλλον.. Αλλα τωρα φτάσαμε Κ στο τελος.. Μια βδομαδα έμεινε..! Αντέχω!?μετα όμως θα επιστρέψω δυναμικά (ελπιζωωωω) 

Χμμμ,μια βδομάδα σας ρίχνω ε:::;;; εγω αυριο μπαινω 39 εβδομάδες 

Καλα μη νομιζεις οτι θα κανουμε ολο το καμασουτρα. Καμια ξενερωτη σταση θα βρουμε με την κοιλουμπα χαχαχα. Αν γινει κιολας γιατι δεν αισθανομαι σεξουλιαρα χαχαχαχαχα

 

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

37 +5 κ εδώ κ 3 μέρες τρώω δίχως αύριο δε ξέρω τι με έχει πιάσει.... Ενώ δεν πεινούσα κ δεν έτρωγα πολύ τώρα όλο θέλω φαγητό .. σήμερα έκανα κ ένα δίωρο περπάτημα χωρίς διάλειμμα στο ικεα... Μετά είχα λίγα πονακια αλλα μόλις ξεκουράστηκα τίποτα. Εσύ έχεις καθόλου πόνους; 

 

Έχεις καθόλου συμπτώματα, πονακια η τίποτα τέτοιο;

Εγώ ρε κορίτσια νομίζω δεν έχω τίποτα .... Λέτε να έρθει η ώρα κ να μη το καταλάβω; 

Οταν περπαταω μονο νιωθω κατι σαν σφαχτες πολυ χαμηλα στιγμιαια. Και μαλλον ειναι ο μικρος που πιεζει να μπει στην πυελο. Αλλα απο συσπασεις τπτ. Οσο για την πεινα ρε συ ακριβως το ιδιο κ γω!!! Πριν 2 βδομαδες στο γιατρο ημουν συν 7 κιλα απο τα κανονικα μου και σημερα εδειξε συν 9! 2 κιλα σε 2 βδομαδες. Δεν χορταινω με τπτ. Τωρα τρωω, σε 5 λεπτα ξαναπειναω. 

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γειά σας κορίτσια τι λέτε να γέννησε η @loyloyπεριμένουμε νέα για το μπεμπη!!!! 

Γεια σου τρελομανουλα!!!! Ε λογικα θα χει γεννησει, αλλα φανταζομαι με τουτα κ με κεινα δεν εχει μπει καθολου εδω. Και λογικο το βρισκω. Θα χει το αντρακι της στην αγκαλια της


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αυριο θα πας να σε δουν αν θυμαμαι καλα? Πες τους να τσιγκλισουν λιγο τον τραχηλο μπας και ξυπνησει. Πλησιαζεις κοριτσι μου !

 

Καλα μη νομιζεις οτι θα κανουμε ολο το καμασουτρα. Καμια ξενερωτη σταση θα βρουμε με την κοιλουμπα χαχαχα. Αν γινει κιολας γιατι δεν αισθανομαι σεξουλιαρα χαχαχαχαχα

 

Οταν περπαταω μονο νιωθω κατι σαν σφαχτες πολυ χαμηλα στιγμιαια. Και μαλλον ειναι ο μικρος που πιεζει να μπει στην πυελο. Αλλα απο συσπασεις τπτ. Οσο για την πεινα ρε συ ακριβως το ιδιο κ γω!!! Πριν 2 βδομαδες στο γιατρο ημουν συν 7 κιλα απο τα κανονικα μου και σημερα εδειξε συν 9! 2 κιλα σε 2 βδομαδες. Δεν χορταινω με τπτ. Τωρα τρωω, σε 5 λεπτα ξαναπειναω. 

Γεια σου τρελομανουλα!!!! Ε λογικα θα χει γεννησει, αλλα φανταζομαι με τουτα κ με κεινα δεν εχει μπει καθολου εδω. Και λογικο το βρισκω. Θα χει το αντρακι της στην αγκαλια της

Γειά σου κορίτσι!!! Φυσικό είναι θα έχει το αγγελούδι αγκαλιά το κινητό θα σκεφτετε. Θα το βλέπει και θα λιώνει!! Εσύ πως πας θα βγει ο μπέμπης η είναι ήσυχος; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αυριο θα πας να σε δουν αν θυμαμαι καλα? Πες τους να τσιγκλισουν λιγο τον τραχηλο μπας και ξυπνησει. Πλησιαζεις κοριτσι μου !

Ναι αυριο ειναι να παω κοπελα μ θα τους πω χαχχ.....για ολες μας τπτ δεν εμεινε..

Κ σε εμενα τα κιλα μπαινουν πολλη ελευθερα εβαλα σε 5μερες 1κιλο κ 200γρ...αλλα τρωω οπως ετρωγα δεν ξερω....απο την αρχη ειμαι +14 αντε να δω αυριο σε 3μερες ποσα πηρα....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...