Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , loyloy είπε:

3490 !!!!!!!!53 εκ!!!!!!κοριτσια λεπτομερειες αυριο.ταλαιπωρηθηκαμε αλλα ολα ενταξει!!!!!!!!θηλαζει κιολας.ολα καλα 

Να σου ζησει κορίτσι μου γλυκό..... Να είναι γερός κ καλοτυχος!!! Ξεκουράσου τωρα. Οποτε μπορέσεις θα περιμένουμε!!!! 

πρίν από 15 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κατάλαβα δεν πειράζει όλα μια χαρά έφτασες στο τέλος. Δεν πειραζει θα κάνεις βόλτες και περπάτημα με το μωράκι σου πιο ωραία θα έχεις και παρέα. Σας καληνύχτα κορίτσια πάω για ύπνο γιατί το μπέμπακι μου κοιμήθηκε!!! Και αμα ξυπνήσει χάθηκα!!! 

Καληνύχτα κορίτσι μου... Καλη ξεκούραση ....!!! 

πρίν από 35 λεπτά , nanoula90 είπε:

@Cath3rine εγω λεω να ξεκινησουμε τα κοψιδια. Αν δουμε οτι δεν...συνεχιζουμε με τα γλυκα μηπως τα δικα μας ειναι του γλυκου. Και αν παλι δεν.... τοτε θα αναγκαστουμε να ακολουθησουμε την @Alex. Arap και να κανουμε χιλιομετρα περπατημα. Τα 8 ειναι παρα πολλα βεβαια, πως τα καταφερε δεν ξερω. Εμενα θα με βρουν σωριασμενη χαμω σαν αναποδη κατσαριδα 

Εγω ξεκίνησα ηδη.... Με τοσα που ειπαμε... Εφαγα ενα πιτόγυρο μόλις!!!! Αχ... Απολαυση.. Νομιζω το δικό μ το παιδι δν είναι του γλυκου... Είναι του φαγητού.. Τζάμπα σηεμρα έφαγα μια Ίον.. Ουτε κουνήθηκε.. Επρεπε να φαω τυρόπιτα η κανα πιτόγυρο να δεις εκει γλέντια..... Ελα βρε σιγά... Αντεχεις.. Το χεις.. Μολις βγούμε μς το καρότσι 10χλμ θα κάνουμε.. Εγω θα διασχιζω όλη την παραλιακή. Απο λευκό πύργο μέχρι μέγαρο... (Λεμε τωρα) 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , loyloy είπε:

3490 !!!!!!!!53 εκ!!!!!!κοριτσια λεπτομερειες αυριο.ταλαιπωρηθηκαμε αλλα ολα ενταξει!!!!!!!!θηλαζει κιολας.ολα καλα 

Μπραβο κοριτσακι να σας ζησει το μπεμπακι.Πολυ καλος σε κιλα και υψος.Θηλαζετε κι ολας.Τελεια


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , loyloy είπε:

3490 !!!!!!!!53 εκ!!!!!!κοριτσια λεπτομερειες αυριο.ταλαιπωρηθηκαμε αλλα ολα ενταξει!!!!!!!!θηλαζει κιολας.ολα καλα 

Μπραβο σου κοριτσαρα μου! Να σου ζησει! Δωστου πολλα φιλια!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 !!!!!!!!53 εκ!!!!!!κοριτσια λεπτομερειες αυριο.ταλαιπωρηθηκαμε αλλα ολα ενταξει!!!!!!!!θηλαζει κιολας.ολα καλα 

Μπράβο ολόκληρος μπεμπαρος να σου ζήσει κοπέλα μου!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 !!!!!!!!53 εκ!!!!!!κοριτσια λεπτομερειες αυριο.ταλαιπωρηθηκαμε αλλα ολα ενταξει!!!!!!!!θηλαζει κιολας.ολα καλα 

Να σου ζήσει κορίτσι μου ο άντρακλαςς!! Αντε να παίρνουμε σειρά και οι επόμενες!! 


2aCS.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, noni90 είπε:

37 +5 κ εδώ κ 3 μέρες τρώω δίχως αύριο δε ξέρω τι με έχει πιάσει.... Ενώ δεν πεινούσα κ δεν έτρωγα πολύ τώρα όλο θέλω φαγητό .. σήμερα έκανα κ ένα δίωρο περπάτημα χωρίς διάλειμμα στο ικεα... Μετά είχα λίγα πονακια αλλα μόλις ξεκουράστηκα τίποτα. Εσύ έχεις καθόλου πόνους; 

 

Έχεις καθόλου συμπτώματα, πονακια η τίποτα τέτοιο;

Εγώ ρε κορίτσια νομίζω δεν έχω τίποτα .... Λέτε να έρθει η ώρα κ να μη το καταλάβω; 

Καλημερα κορίτσια!!! Κι εγώ τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο ένα μήνα τώρα... 

Πήγα χθες στον γιατρό για καρδιοτοκογραφο με κοίταξε κιόλας και μου είπε ότι έχουμε πρόοδο και ότι μέχρι τέλος της άλλης βδομάδας με βλέπει να γεννάω οπότε πόσα κιλά να πάρω ακόμα σε μια βδομάδα, ας φάω!!! Δίαιτα μετά τα Χριστούγεννα!!!

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 !!!!!!!!53 εκ!!!!!!κοριτσια λεπτομερειες αυριο.ταλαιπωρηθηκαμε αλλα ολα ενταξει!!!!!!!!θηλαζει κιολας.ολα καλα.

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Καλά ξενύχτια τώρα!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 !!!!!!!!53 εκ!!!!!!κοριτσια λεπτομερειες αυριο.ταλαιπωρηθηκαμε αλλα ολα ενταξει!!!!!!!!θηλαζει κιολας.ολα καλα 

Να σου ζησει ο αντρακλας κοριτσι μου....

Πηγαμε στο νοσοκομειο σημερα 2.5εκ διαστολη μαλακος τραχηλος η μικρη τερμα κατω γιαυτο κ η πιεση κ ο πονος οταν ειμαι ορθια ή περπαταω μ ειπε ενα τσουπ κ θα μ σπασει τα νερα τοσο χαμηλα π ειναι.....συσπασεις αρκετες για να ξεκινησει ο τοκετος εχω 90αρες αμνιακα καλα ραντεβου μ ειπαν εαν φτασω την πεμπτη αν κ δεν με βλεπουν να φτανω μ ειπαν!!! Αυτα απο εμενα.....

Εσεις τι κανετε οι υπολοιπες???

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σου ζησει ο αντρακλας κοριτσι μου....

Πηγαμε στο νοσοκομειο σημερα 2.5εκ διαστολη μαλακος τραχηλος η μικρη τερμα κατω γιαυτο κ η πιεση κ ο πονος οταν ειμαι ορθια ή περπαταω μ ειπε ενα τσουπ κ θα μ σπασει τα νερα τοσο χαμηλα π ειναι.....συσπασεις αρκετες για να ξεκινησει ο τοκετος εχω 90αρες αμνιακα καλα ραντεβου μ ειπαν εαν φτασω την πεμπτη αν κ δεν με βλεπουν να φτανω μ ειπαν!!! Αυτα απο εμενα.....

Εσεις τι κανετε οι υπολοιπες???

Αντε αντε είσαι η επόμενη. Εγώ δεν το βλέπω να γενναω πριν τη Δευτέρα. Έχουμε κλείσει να μπω 7 το πρωί για πρόκληση, εκτός αν ο μικρός το αποφασίσει για πιο νωρίς!! 


2aCS.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Δώρα είπε:

Αντε αντε είσαι η επόμενη. Εγώ δεν το βλέπω να γενναω πριν τη Δευτέρα. Έχουμε κλείσει να μπω 7 το πρωί για πρόκληση, εκτός αν ο μικρός το αποφασίσει για πιο νωρίς!! 

Ευχομαι να βγει σ/κ μονος του.....να σας κανει εκλπηξη!!! Μπα πιστευω μετα την δευτερα θα γεννησω αρα εισαι η επομενη!!! Με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχομαι να βγει σ/κ μονος του.....να σας κανει εκλπηξη!!! Μπα πιστευω μετα την δευτερα θα γεννησω αρα εισαι η επομενη!!! Με το καλο!!!

Ούτε μέσα στο σκ με κόβω. Συσπάσεις λίγες και τράχηλος σκληρός και ψηλά.. Μάλλον το νινί δε θέλει να βγει έξω με τέτοιο κρύο χάχαχα 

  • Μου αρέσει 1

2aCS.png

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες και μέλλουσες μανουλες, μου έστειλε μόλις η αδερφή μου ένα βίντεο που δείχνει πως χαίρεται η ενός χρόνων κόρη της όταν την βλέπει το απόγευμα που γυρνάει από την δουλειά... Έλιωσα με το σκατουλακι... Πώς τσθριζει και πως χαμογελάει μόλις ανοίγει η πόρτα και βλέπει την μαμά του...

Α ρε τελικά μάνα είναι μόνο μια... 

  • Μου αρέσει 2

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σου ζησει ο αντρακλας κοριτσι μου....

Πηγαμε στο νοσοκομειο σημερα 2.5εκ διαστολη μαλακος τραχηλος η μικρη τερμα κατω γιαυτο κ η πιεση κ ο πονος οταν ειμαι ορθια ή περπαταω μ ειπε ενα τσουπ κ θα μ σπασει τα νερα τοσο χαμηλα π ειναι.....συσπασεις αρκετες για να ξεκινησει ο τοκετος εχω 90αρες αμνιακα καλα ραντεβου μ ειπαν εαν φτασω την πεμπτη αν κ δεν με βλεπουν να φτανω μ ειπαν!!! Αυτα απο εμενα.....

Εσεις τι κανετε οι υπολοιπες???

Αχ θα σε σκασει αυτη η μπεμπα :) ολο ετοιμη ειναι :) αντε να κανει το τσουπ να την παρεις αγκαλιτσα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αχ θα σε σκασει αυτη η μπεμπα :) ολο ετοιμη ειναι :) αντε να κανει το τσουπ να την παρεις αγκαλιτσα!

Μακαρι κοριτσι μ να το κανει να την παρω αγκαλια ανυπομονω τρελα!!!:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...